כמה דברים

mydas

New member
כמה דברים

דבר ראשון - אתמול קראתי כמה פרקים באנגלית (תמיד קראתי בעברית קודם) וזה הרבה יותר טוב באנגלית. לדוגמא ויטרפל קראתי את זה עד עכשיו כמו vinterpel ולא winterfell. או אריה קראתי כמו החיה אריה במקום arya למה שמות של דברים לא מנוקדים? בדר"כ אופוס מנקדים שמות בפעם הראשונה שהם כתובים, לא? דבר שני- אחרי קריאה חלקית-חוזרת.. יש לי כמה שאלות מה הקטע של אריה עם החלומות זאבים שלה? זה כמו של בראן? (מן הסתם לא מו שם בראן, אבל כן יש שם איזה משהו נסתר..!) אחרי שת'ורוס החיה כ"כ הרבה פעמים את בריק.. הוא מן זומבי או משהו? כמו קייטלין?

Vrock

New member
טוב..

1)היא רואה דרך עיני הזאבה, הם חולקים אותה נשמה כמו בראן וקיץ אבל אין לה שליטה עליה. 2)בריק לא זומבי, גם קייטלין לא. הם רק נראים כך אבל בעצם הם בני-אדם ומסוגלים לחשוב כמקודם. 3)איך כותבים סנספיר באנגלית?

BarmaLena

New member
sunspear

2) הממ, דווקא לא נראה לי. אני לא ממש זוכרת, אבל איפשהו בריק אומר שהוא מתחיל לשכוח כל מיני דברים מהעבר.

mydas

New member
וואלה..~!

זה כתוב בקטע כשאריה אצלו.. שהוא שוכח את החברה שלו איך היא נראית ואת האמא שלו.. (נאריה לי בעימות המלכים 2 או בסופת החרבות 1)

arvandor

New member
לעניין קייטלין...

בסוף הספר השלישי הוזכר שהפה שלה הושחת או משהו כזה, ולכן היא לא יכולה לדבר, מה שעושה אותה שונה מבריק.

Envinyatar

New member
זה קצת אחרת

הסכין ששיסף את גרונה חתך לה את מיתרי הקול.

lord snow

New member
תגידו ,

לקייטלין לא תיהיה POV בספר הבא נכון ? כאילו , היא לא יכולה לדבר וכל זה...

mysterious V

New member
לא, אני חושב שדווקא תישאר לה

(ספויילר קל|ספויילר| ה-POV. זה שהיא לא יכולה לדבר, לא ימנע ממנה להמשיך לזיין ת'שכל, עדיין אפשר להיכנס למחשבות שלה. חוצמזה בטח ב-5 שנים שעברו היא למדה לבטא את עצמה בדרכים אחרות, ובטח יש לה איזה מישהו קרוב שמתרגם אותה, ומבין מה היא רוצה להביע.

lord snow

New member
המממ

אוקיי ... אז לאיזה דמות מרטין יוריד את הPOV ?? הרי בכל ספר (לפחות ככה יצא עד עכשיו) הוא מוריד POV של דמות אחת ומוסיף POV של 2 דמויות...

nedisrael

New member
ג'ורג' מרטין אישר באי מייל

שלקייטלין לא יהיו פרקי POV במשתה לעורבים.

nedisrael

New member
להרבה *הרבה* דמויות

כל דמויות הפרולוג של The Arms of the Kraken מצטרפים ל"קאסט" של שאוש"ק (אשה, אארון וויקטאריון גרייג'וי, הבת של דוראן מארטל, אריז אוקהארט, ומפקד המשמר של סאנספיר) כמו גם סרסיי ודמות נוספת שאני לא זוכר או שמרטין לא הסכים לחשוף.

הי נד!../images/Emo45.gif

טוב לראות שמצאת את המקום בסוף.

nedisrael

New member
לא היה קשה במיוחד, ברגע שקיבלתי

את חיבור האינטרנט שלי בחזרה. ביטלתי אותו למספר חודשים שהייתי בטירונות ובקורס

Envinyatar

New member
מזה בדיוק אני חושש

שיותר מדי דמויות ויותר מדי קווי עלילה יפגמו ברמה ויגרמו לבעיות - אפילו אצל סופר מבריק כמו מרטין. (מי יתן ואתבדה). נדמה לי שמרטין אישר באיזשהו מקום, שהוא מסתבך מאד עם אחד ה-povs החדשים שלו. מה שכבר ברור, שחלק גדול מהעלילה עומד לעזוב את ווסטרוז ולעבור ליבשת המזרחית.

mydas

New member
הלוואי

שיהיה POV של ריקון או אושה... בכלל לא יודעים מה אתם!

nedisrael

New member
ג'ורג' מרטין אמר שהוא יותר לא יפתח

קווי עלילה מנקודות מבטם של ילדים, הוא אומר שזה קשה מדי. לכן לא צפויה דמות OPV לריקון. אני גם לא צופה דמות POV לאושה, מכיוון שהיא כנראה נמצאת או תגיע עם ריקון להאולנד ריד ומרטין כבר אמר שאנו נפגוש את ריד רק בספר החמישי וזה עוד לפני שהוחלט בכלל לכתוב את משתה לעורבים שיבוא לפני "מחול הדרקונים" (שעכשיו עתיד להיות הספר החמישי). אני צופה שנפגוש את ריד, אושה וריקון רק בספר השישי או לקראת סוף החמישי.

mydas

New member
ומה זה ילדים?

סאנסה ואריה? אין מישהיותר צעיר, נכון? מפתיע שהוא אמר את זה.. אני לא מבינה למה שיהיה יותר קשה לכתוב את אריה\סאנסה מאשר כל אחד אחר.. חבל. אבל נתגבר.. ד"א אני ראיתי 3 פרקים של משתה עורבים. אבל קראי מתישהו בהייד פארק שיש 4. מישהו יודע אם באמת יש 4?

למעלה