כניסה טעונה לכיתה א'

את יודעת שאם את מגיעה ביום הראשון ללימודים עם הילד לבית ספר מסוים, אף אחד לא יכול להגיד לך ללכת? זה קצת בריונות, אבל אם באמת שום דבר לא עוזר, ואת נעולה על בית הספר הזה, אולי שווה לנקוט בדרך הזאת... מכירה באופן אישי מישהי שעשתה את זה וגם חברה מורה מספרת שבכל שנה יש להם כמה תלמידים כאלה...
ובלי קשר - אולי אולי אולי יכולה לנסות לעזור במשהו. תשלחי לי מסר.

קשה לי להאמין שזה יעבוד

ולא מסוגלת לעשות את זה. אם לא נתקבל? מה אומר לילד? שאמא דחפה ולא הצליחה?
שלחתי לך מסר, תודה

juspan

New member
אוי, חוויה לא נעימה לילדון

אין לי תובנות או עצות, בטוחה שתצליחי למצוא בסוף את המקום הנכון או להלחם ולהצליח להשתחל לביה"ס שאת מעוניינת בו, את נשמעת כזו
. רק מזדהה עם התחושות הקשות שיש לך עכשיו

סיפור שונה לגמרי, נסיבות שונות, אבל התקופה של ההרשמה לביה"ס, שאיחרתי אותה בגדול בגלל שאני ישנה בעמידה וכאן הכל נורא מוקדם והאנשים רציניים שלא כמוני, זכורה לי כאחת התקופות הכי דרמטיות בחיי כאמא, ראיתי שחורות לגבי עתידה רק בגלל עניינים טכניים כאלו של אין מקום, הרשמה שלא במועד וכו', בכיתי המון <הייתי הורמונלית בשלהי הריון>, חשבתי שנצטרך לעבור דירה לקצה השני של העיר, או שסתם ניסע לביה"ס מסוים שרציתי כל יום שעה ומשהו הלוך ואז אותו כנ"ל חזור. הייתי בלתי נסבלת ולא הפסקתי להתעסק בזה, בעלי אופטימי וקליל ולא היה מודאג כמוני. בסוף הכל הסתדר לטובה כשלמדתי את החומר שלא הייתי מצויה בו ובעיקר למדתי להציק ולנדנד (בטלפונים וכו') ולא רק לקטר על זה בינינו. היום אני כ"כ שמחה שהיא בביה"ס הזה שבכלל לא היה באופציות הראשוניות שלי (סתם כי לא הכרתי את כל האפשרויות והייתי מקובעת). אגב, גם היא נכנסה לביה"ס בלי להכיר איש כשכולם כמעט הגיעו מהפרה סקול יחד, אבל סיפור אחר כאמור.

מחכה לשמוע שדברים זזו

בלת"ק - מה עם לשנות כתובת?

השיקול שלי הוא איפה הוא ואני נרגיש הכי טוב. גם אם זה בי"ס דתי, אם אני והוא נהיה בו מאושרים - טוב דיו.

זיברה

New member
אל תוותרי...

תטמטמי להם את הנשמה, תלחצי, תציקי, תפעילי את כל מי שעולה על דעתך, תכתבי, תתקרי, תמיילי לכל מי שאפשר ובאופן כללי תביאי אותם למצב שיהיה להם יותר קל ושקט לאפשר לך מאשר לא לאפשר לך.

את יודעת אם היו תקדימים? אפילו לא במועצות שלכם, אלא באחרות? משהו שאפשר להאחז בו וככה אולי גם לאפשר להם לרדת מהעץ?

זה מה אני עושה

יום ראשון נפגש ואני מלאת תקווה שיקבלו אותנו רק כדי שאסתום כבר את הפה...

זיברה

New member
You are the women...

אם את צריכה עוד מישהו שיצעק חזק תגידי ואני בדרך, יש לי המון עצבים שמחפשים מישהו להוציא אותם עליו

Jackie O

New member
אני פה בשביל החיבוק

נתנו לך רעיונות טובים. מחזיקה אצבעות שמשהו יצלח...

familead

New member
למרות יום האתמול ...

אני מודה "זה מעבר ליכולות שלי" ובכל זאת יש לי תחושה שהחושים שלך כאמא מאוד חזקים.
אני כאן רק לתת חיבוק

וכשתמצאי פתרון, ספרי לי ....

בשיא בכנות...בהצלחה

הי אתה

מה זה למרות האתמול, בזכות האתמול!
קנית את מקומך כשהשתקת אותי בנחמדות.
סוס זה סוס
ותודה

maytalb

New member
יש לי רעיון בשבילך...

אני מכירה את הבעיה במועצה שלנו, מה שהמון אנשים עושים זה "שוכרים" חדר באחד מישובי המועצה.
אם יש לך חברים שאת יכולה לעשות איתם כזה חוזה, את יכולה להחשב כתושבת המועצה... (אני מתכננת לעשות את זה עם ההורים, לשנות לשירי ולי כתובת...)

פרמלה

New member
...

בת"א שולחים חוקרים לבדוק שאת באמת גרה באזור הרישום וזה לא חוזה פיקטיבי, במקרים של בתי ספר מבוקשים

maytalb

New member
בצדק חלקי... הבעיה היא שהמועצות נותנות לילדים

להיות בגן של המועצה אבל לא נותנות לילדים להמשיך הלאה באותו מקום...
חבל

rnavina

New member
אבל אם את יודעת זאת מראש אז למה לא לגור

במועצה שבה את רוצה שילדיך ילמדו?

maytalb

New member
להפך דווקא בשכירות אולי יותר פשוט

אני אתן לך את המקרה שלי, אנחנו מתים לגור במועצה, יש לנו תוכנית אדריכלית מוכנה לבית שנבנה בהרחבה של המושב של ההורים שלי, הבעיה היא שההרחבה עדיין לא אושרה (יקח במקרה הטוב עוד שנה עד שנוכל להתחיל לבנות, להערכתי יותר כמו 3-4 שנים) לקנות במועצה מתחיל מ2.5 מיליון, אז קניתי בפרדס חנה שזה 3 דקות נסיעה מההורים, אבל מוניציפאלית שייך למועצה אחרת...

למעלה