כנסו ותגיבו

the blak angel

New member
את בטוחה?!?!?!?

טוב יכול להיות שקצת התאכזרנו אליה אבל יש מקום אחר לתמונות כאלה ולא כאן.... חוצמזה למה לפתוח שרשור חדש רקק לעצמה כאתמול אני פתחתי שרשור שמיועד ר-ק לתמונות?! לא מובן

חחח...סליחה?

היא נואשת לבנים?! מי את שתדברי??....את צילמת לעצך ת'שפתיים ימסכנה...והיא עוד נואשת לבנים... פ'חחחח

י'קונפה !

שבי בשקט ! דברי אליה יפה ! היא לפחות כוסית , ולא אחת שעומדת בפוזות שלל זונה בעירום !

קונפה אחותך!

מה קרה?! רואה כוסיות ואתה כבר מסתנוור...?! כן כן אני מודה שהיא יפה...אין ספק...אבל שלפחות לא תתנשא ושהיא תדבר פה בגובה העינים כי כולנו פה שוים! למה היא מצלמת את השפתיים? כדי למשוך בנות?! לא! ברור שבנים...אין פה מה להכחיש...אז שלפחות לא תעיר ותלכלך!!! וגם אל תתערב אתה!!!!! זה לא עיניינך יא ילד כאפות

שלא תחטפי ממני איזה לטמה לראש

י'פלצנית ! כמו שאת מתערבת אז אני יתערב ! ויש המון הבדל בין לחשוף את הגוף שלך לבין להשים תמונה של שפתיים , י'כחבה ! כנראה את פריחה , אז תחזרי לצומת ועזבי את מורן בשקט !

אני מתערבת לטובה ימסכן

אני מגנה פה על ילדה שמקנאים בה ושסתם מפיצים עליה...אז מה הקטע שלך????????????? ותרגע עם המילים שלך...מה אתה חושב אני עומדת בצמתים כמו אמא שלך??? יאללה סאלמת ילד כאפות

מי מקנא בה ?!

אם היה לך שכל , והית מבינה ת'תגובות , לא ההית נטפלת לאחרות (כמו אל מורן) , טוב עזבי אותי , אין לי כוח בשבילך י'אומללה , את לא שווה ת'זמן שלי.....ביי !

בואנ'ה אתה מסכןןןןןןןןן

מי נטפלללללל? תסתכל טוב טוב בתגובות! זה לא קשה לראות איך ישר נטפלו לילדה הזאת!!!!!!!!!!! מה כבר יש להבין בתגובות ילד כאפות? עזוב אני כבר לי ירד עלייך ולא יקלל אותך...מספיק החיים קיללו אותך... אני לא יוסיף..אחרת אתה תהיה מסכן של ממש. חרם עלייך.

חה חה חה

לא בקשה אל תרדי עליי ! בקשה ! י'מכוערת מה את חשה ?! יש לי חיים שהית מתה שיהו לך , לכי תחפשי ת'חברים שאין לך י'מפגרת ! וטוב שאת יודעת לקלל - ילד כאפות - חה חה חה ! אין גבולות לטימטום.......

אוי אתה לא מכיר אותי בכלל

שאתה מדבר בכלל.... ילד מסכן ומטומטם...לא ידעתי שילד כאפות זה קללה... לך תמצא חיים.

the blak angel

New member
טוב חאלסססססססס

זהו!!!!!! נגמר הויכוח הזה!!!! חחחח זה כבר ממש מטומטם!!!!!!!!!!! כולה רשמתי מה דעתי... מה קרה???????? אסור לבנאדם לרשום מה שהוא חושב?! לכי תתעלקי על מישהו אחר....

the blak angel

New member
חחחחח שמתי ../images/Emo23.gifמזמן!!!!!!!!!!!!!

עכשיו באמת זזתי לישון...
לילה טוב אלי!!!!!
לילה טוב כולםםםםםםםםםםםםםם
love you all

the blak angel

New member
פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ימותו הקנאים!!!!!!!! שמעת על זה פעם?! חחחחחחחח זהו... שיהיו לך חיים נפלאים.... צ'או!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה