כנסו ותגיבו

No FeAr GirL1

New member
שמעי...

אני לא יודעת מה את עושה בחיים הפרטיים שלך אבל פה זה ממש לא המקום לתמונות כאלה! זה פורום תרבותי! (אני מקווה...חחח) נ.ב: מילא אם עוד היה מה להראות! (בלי כוונה להעליב אבל זאת האמת)...

אוקיי כולם כנסו!

תקשיבו, לאנשי הפורום: לדעתי אנחנו ממש התנפלנו עליה (וגם אני עשיתי את זה.....) בעקבות התמונה הזאת. הילדה פשוט רצתה להראות איך היא נראית ושמה תמונות (בפוזות לא הכי תרבותית) שלה. אנחנו אמרנו לה מילים ממש ממש לא לעניין בגלל התמונה עם הבגד-ים שבהקטנה הוא נראה כמו חצי עירום. לליאור (נראה לי): אני מבקשת סליחה אם קראתי לך זונה, אבל מה שניסינו להגיד (אני מנסחת במילים טובות עכשיו) זה שהפוזה שעשית הייתה ממש לא לעניין וזה נראה כאילו את ממש ממש ממש ממש ממש ממש נואשת לבנים... עצה שלי: תנסי לפרסם תמונות פחות בוטות... מי שקרא עד לכאן... ח"ח (אתם בטח כבר יודעים מה-זה) ושמתם לב איזה שרשור נהיה????????????? חחחח

No FeAr GirL1

New member
את צודקת..

אני גם מצטערת... אני אישדית לא פרסמתי תגובות בוטות במיוחד אבל דיי פוגעות (ליתר דיוק תגובה אחת) אז אם היא כבר פירסמנה לפעם הבאה היא תפרסם תמונות יותר צנועות...

אתם מגעלייייייייםםםםםםםםםםם

בעע י'מכוערים סתמו כב ת'פה נמאסתם !!! בית זונות?! מה אתם חשים?!?! ותרדו מגלית המלאכית.. לפחות היא הרבה יותר נרמלית מכמה זבלים פו (לא יפה להגיד..אבל אנשים תקראו ת'שירשור ואולי תבינו...)

../images/Emo45.gif תודה

אז יש קצת אנשים עם שכל בפורום הזה...ויש גם לא! סוף סוף רואים אנשים טובים.

אני הייתי ב...

שגעון זמני... חחחחח, פשוט, אתם לא תבינו אף פעם למה קראתי לה ככה!

למעלה