כנסו ותגיבו

איפה פה אני מקנאה?

הודיתי שאת יפייפה..אני לא ישקר לך! אבל למה ככה ירדת על הילדה?? מה היא עשתה לך??? ואם היא רוצה למשוך גברים?? אז?? לגיטימי לא?????????????!!!!???? כולם יודעים שאני צודקת 100%

the blak angel

New member
טוב... אז יכול להיות שאת צודקת!!!!!

אני מודה שנורא הגזמתי!!!!אבל בכל זאת אני לא אמרתי שאני יותר יפה ממנה או "התנשאתי מעליה" כמו שאמרת... רק רשמתי מה דעתי ולך אין זכות בכלל להעביר עליי ביקורת!!!!!!!! אם אני יירצה אני ייבקש סליחה מליאור וזה עניין שלי ושלה אז ככה שאין לך מה להתערב!!!!!!!!! לך אני אומרת עכשיו שאני מצטערת אם העלבתי אותך או משהו כזה בשמי ובשם אלי... שקילל אותך!!!!!!! אז זהו!!!!! אני פורשת למיטה... לילה טוב!!!!!!!!!! :)

לליאור13! תכנסי ותפנימי!!

תגידי לי... מה את חושבת שזה אתר פורנו? אפילו אם הצטלמת עם בגד ים (זה ניראה כאילו את ערומה) את צריכה לשים את זה באתר? את לא מתביישת?? את ניראת כאילו את זונה (אולי כן.) תברחי מהפורום מהר!!!!!!!!!!!!! בא לי להקיא עלייך!!! ימגעילה! בעעעעעעעעעעעע

כן שמה שתמונה שלה בערום איזה יופי..

וזאתי ששמה ת'תמונה מה קרה לך?! יש פה ילדים בני 9 חח.. סתם מאמי את מזה חמודה אבל תורידי ת'תמונה שלך בערום!

../images/Emo6.gifחחחחחחחחחחחחחחחחח

איזה מרשעות ומרשעים יש בפורום הזה ! אז הילדה קצת גלשה , מה קרה ?!

°°NaTaLi°°

New member
הצילו מה קרה לכם?

אמאלה מה זה התגובות האלה? איזה רעים אלוהים ישמור לפי דעתי את ממש חמודה!

mor1233

New member
חחח.. נכון אבל...../images/Emo26.gif

עדיין זה לא במקום לשים את התמונות האלה... לא אמרתי כלום..

JustME79

New member
מה קרה פתאום כולם מצתדקים?!

חלאס, אמרתם אמרתם. היא גם ככה הלכה לפרסם את התמונות בעוד כמה פורומים כנראה. אף פעם לא ראיתי אותה פה.. ואני גם לא רואה זכר ממנה...

יאללה יאללה

יקנאים תרגעו מה קרה?! הקנאה אוכלת אותכם?! קודם כל אולי יש פה כמה בנות שמנות שהיו מתות לגוף כזה??? אולי יש פה מכוערות שלא מגיעות לקרסוליים שלה?! תסתכלו על עצמכם יקנאים! זה רק בפורום הזה יש ת'דברים האלה...אם היא תשים ת'תמונות בפורום אחר כולם יחמיאו לה...רק אתם חארות! אם אין לכם משהו יפה להגיד עדיף שתשתקו ולפני שאתם מגיבים תסתכלו טוב טוב במראה...

JustME79

New member
מממ..

כל אחד ודעתו... בכל הפורומים אותם אנשים... שלא תשלי את עצמך..

לא מותק

עובדה שאני נמצאת גם בפורומים אחרים וכשאנשים שמים את התמונות שלהם(גם אם הם חצי עירומים) אז כולם מפרגנים! ואם מישהו חושב שהתמונה לא משהו אז הוא אומר, אבל לא ככה! הוא לא משתמש במילה "זונה" למשל...או דברים אחרים גרועים ופוגעים כמו שאמרו פה!!! אז שאת לא תשלי את עצמך ותחשבי שכולם כמו פה..(אני מתכוונת לחארות) תכנסי לפורום של בוגרים יותר ואז תביני(לחברה הצעירים והלא חארות שבינינו אני לא מזלזלת בכם אל תחשבו ככה...תמשיכו ככה)

No FeAr GirL1

New member
מה שנכון נכון...

את צודקת שזה מזה לא יפה לקרוא לה "זונה" או משהו בסגנון, אבל כמו שכבר אמרו כל אחד ודעתו... כאילו הילדה פשוט רצתה להראות ת'עצמה ולראות תגובות..אבל מסתבר שהפורום הזה זה לא המקום הנכון לתגובות חיוביות לפחות במקרה הזה כי ראיתי עוד תמונות פה ואנשים פה ממש מפרגנים אחד לשני פשוט זה לא המקרה...

No FeAr GirL1

New member
מה שנכון נכון...

את צודקת שזה מזה לא יפה לקרוא לה "זונה" או משהו בסגנון, אבל כמו שכבר אמרו כל אחד ודעתו... כאילו הילדה פשוט רצתה להראות ת'עצמה ולראות תגובות..אבל מסתבר שהפורום הזה זה לא המקום הנכון לתגובות חיוביות לפחות במקרה הזה כי ראיתי עוד תמונות פה ואנשים פה ממש מפרגנים אחד לשני פשוט זה לא המקרה...

למעלה