לכל הרוצים לעשות משהו אקטיבי

Harrington

Well-known member
מנהל
מי שמפעיל את מערכת הפורומים בתפוז זה ביזפורטל.
יש דרכים יותר יעילות למשוך את תשומת ליבה של הנהלת המערכת :). אבל בתכל'ס, אם את עוקבת אחרי מלחמות היהודים כאן, לא ברור מה בדיוק מצופה מההנהלה. זה נראה, מבלי לפגוע באיש, שיש כמה חברה' שפשוט מתעקשים שמישהו יהפוך לגננת ותבוא לעשות להם (או לאחרים) 'נו נו נו'. אילו אני הייתי ההנהלה (וברוך ה' אני לא קשור ולא מכיר :)) גם אני הייתי מתעלם. לחלופין אם הייתי מרגיש שמגזימים, הייתי סוגר את המערכת שפשוט לא מצדיקה את ההשקעה הנדרשת (לשחק אותה גננת של חבורת ילדים בעלי אגו).

אלפיני

Well-known member
יש דרכים יותר יעילות למשוך את תשומת ליבה של הנהלת המערכת :). אבל בתכל'ס, אם את עוקבת אחרי מלחמות היהודים כאן, לא ברור מה בדיוק מצופה מההנהלה. זה נראה, מבלי לפגוע באיש, שיש כמה חברה' שפשוט מתעקשים שמישהו יהפוך לגננת ותבוא לעשות להם (או לאחרים) 'נו נו נו'. אילו אני הייתי ההנהלה (וברוך ה' אני לא קשור ולא מכיר :)) גם אני הייתי מתעלם. לחלופין אם הייתי מרגיש שמגזימים, הייתי סוגר את המערכת שפשוט לא מצדיקה את ההשקעה הנדרשת (לשחק אותה גננת של חבורת ילדים בעלי אגו).
איך נסביר לך זאת בעדינות: פעם היו שנים של מאבק בארץ לגבי שידורי טלוויזיה. הממשלה התעקשה על שידור שחור/לבן על מנת לא ליצור פערים ולכן הפעילה מחיקון, ואז אזרחים דווקא קנו טלווזיות עם אנטי מחיקון עד שהממשלה בשנות ה80 החליטה לעבור לשידורי צבע מלאים.

ולמה אני מספר לך את זה, כי המושג אנטי מחיקון נשאר שנים לציין סוג של איוולת . בפרדס המיוחד שלנו גם כן יש שימוש בשניים ונוצר מצב מעניין: ישנן גננות המתנהלות כפעוטות , ולכן יש מי שצריך לקחת מהם את המחיקון וגם כאילו שצריך את האנטי מחיקון. ודי לחכימא ברמיזא וגם הגיע הזמן לשטיא בכורמיזא - וזה מה שמצופה מאותה הנהלה להחליט ממי לקחת את דא, וממי את הא אחרת באמת מהר מאוד יפסיקו להגיע ילדים לגן והרשת תאבד הכנסות, גם את אילו הפאסיביות.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
איך נסביר לך זאת בעדינות: פעם היו שנים של מאבק בארץ לגבי שידורי טלוויזיה. הממשלה התעקשה על שידור שחור/לבן ולכן הפעילה מחיקון, ואז אזרחים דווקא קנו טלווזיות עם אנטי מחיקון עד שהממשלה בשנות ה80 החליטה לעבור לשידורי צבע מלאים.

ולמה אני מספר לך את זה, כי המושג אנטי מחיקון נשאר שנים לציין סוג של איוולת . בפרדס המיוחד שלנו נוצר מצב מעניין , ישנם מי שצריך לקחת מהם את המחיקון וגם כאילו שצריך את האנטי מחיקון. ודי לחכימא ברמיזא וגם הגיע הזמן לשטיא בכורמיזא - וזה מה שמצופה מאותה הנהלה להחליט ממי לקחת את דא, וממי את הא.
דברים מעניינים (אם כי ידועים כמובן) כתבת. רק לא הבנתי את הקשר בינם לדברי :). מסכים לחלוטין שיש מי שצריך לקחת לו את הסמכויות, לאחר שהוכח שהוא מנצל אותן לרעה. אבל לא איכנס למחלוקת עצמה ולמלחמה עצמה ולא אציין שמות :). אולם כל זה לא קשור כהוא זה לדברי למעלה. ההנהלה, אילו אני הייתי במקומה ומקבל את כל הפניות האלה, נכנס לכאן (למערכת הפורומים בכלל) ורואה את המלחמות והפוסטים של כל הצדדים המעורבים, הייתי קם מכסאי, הולך למראה, שואל את עצמי אם באמת בא לי להיות גננת, מחליט שלא, ומעיף את כל מערכת הפורומים מעלי.

אלפיני

Well-known member
דברים מעניינים (אם כי ידועים כמובן) כתבת. רק לא הבנתי את הקשר בינם לדברי
אם לא הבנת, הזהר ממקלות .

מסכים לחלוטין שיש מי שצריך לקחת לו את הסמכויות, לאחר שהוכח שהוא מנצל אותן לרעה. אבל לא איכנס למחלוקת עצמה ולמלחמה עצמה ולא אציין שמות
גם אני נמנעתי מכך כפי ששמת לב.
אולם כל זה לא קשור כהוא זה לדברי למעלה. ההנהלה, אילו אני הייתי במקומה ומקבל את כל הפניות האלה, נכנס לכאן (למערכת הפורומים בכלל) ורואה את המלחמות והפוסטים של כל הצדדים המעורבים, הייתי קם מכסאי, הולך למראה, שואל את עצמי אם באמת בא לי להיות גננת, מחליט שלא, ומעיף את כל מערכת הפורומים מעלי.
עדכנתי את ההודעה הקודמת. הוספתי את את דעתי על המניע של אותה הנהלה. רמז - ענייני כסף.

Harrington

Well-known member
מנהל
עדכנתי את ההודעה הקודמת. הוספתי את את דעתי על המניע של אותה הנהלה. רמז - ענייני כסף.
זה ברור ולכך כיוונתי כשאמרתי בפוסט הראשון שלי (נדמה לי) בשרשור, שיש דרך אחרת להסב את תשומת לב ההנהלה :). אשאיר לקוראים לחשוב בעצמם מה הדרך הזאת, אבל נראה לענ"ד שהיא יעילה מכל פניה (לרבות פיזית) ישירה.
בכל מקרה אני דבק בעמדתי שכל המלחמה הזאת בס"ה גורמת לפגיעה בכולם כאן, ללא יוצא מן הכלל. יש פה שורפי אסמים ויש פה מכל הבא ליד, אבל אני ממש לא יכול להאשים את ההנהלה כרגע בכך שלא מתחשק לה להתערב. זה באמת נראה כמו הצד כמו גנון אחד גדול.

אלפיני

Well-known member
זה ברור ולכך כיוונתי כשאמרתי בפוסט הראשון שלי (נדמה לי) בשרשור, שיש דרך אחרת להסב את תשומת לב ההנהלה :). אשאיר לקוראים לחשוב בעצמם מה הדרך הזאת, אבל נראה לענ"ד שהיא יעילה מכל פניה (לרבות פיזית) ישירה.
בכל מקרה אני דבק בעמדתי שכל המלחמה הזאת בס"ה גורמת לפגיעה בכולם כאן, ללא יוצא מן הכלל. יש פה שורפי אסמים ויש פה מכל הבא ליד, אבל אני ממש לא יכול להאשים את ההנהלה כרגע בכך שלא מתחשק לה להתערב. זה באמת נראה כמו הצד כמו גנון אחד גדול.
אני מוכן להתערב אתך שלו משהו היה מנסה את השטיק הזה על פורום האח הגדול - הביבי האמיתי של המקום, יש מצב שההנהלה הזו הייתה מעמידה אותו תחת כיתת יורים וירטואלית, ואולי אף צעדים משפטיים. כנראה שלא הבנת את העיקרון. משהו השקיע מיליון ש"ח מכספו על מנת לקנות את השלד וירטואלי של כלל הפרדס הזה אך ורק לפני שנתיים. כלומר להנהלה כנראה יש אינטרס כלכלי שהגנון ימשיך להתקיים. אחרת לא הייתה משקיעה בו.

כשאדמינים ומנהלים לוקחים צעדים המאיימים על הערך הכלכלי הזה דרך פגיעה כה מכוונת בטראפיק, הדבר בהחלט בעייתי עבורם. השאלה כמו בפתיח מי, מה , איך , למה.
אבל גם אם הלכו לישון , ברגע שלקוחות מביאים זאת לתשומת לבם יש מצב שיגיבו.

evglev1

Well-known member
מנהל
דברים מעניינים (אם כי ידועים כמובן) כתבת. רק לא הבנתי את הקשר בינם לדברי :). מסכים לחלוטין שיש מי שצריך לקחת לו את הסמכויות, לאחר שהוכח שהוא מנצל אותן לרעה. אבל לא איכנס למחלוקת עצמה ולמלחמה עצמה ולא אציין שמות :). אולם כל זה לא קשור כהוא זה לדברי למעלה. ההנהלה, אילו אני הייתי במקומה ומקבל את כל הפניות האלה, נכנס לכאן (למערכת הפורומים בכלל) ורואה את המלחמות והפוסטים של כל הצדדים המעורבים, הייתי קם מכסאי, הולך למראה, שואל את עצמי אם באמת בא לי להיות גננת, מחליט שלא, ומעיף את כל מערכת הפורומים מעלי.
הלוואי והיה מדובר רק בפוסטים. אתה כמנהל נהנה מחסינות, אבל איכשהו יש מנהל פורום לא נהנה מהחסינות הזאת ועמיתי לניהול הצליח לחסום מנהל פורום אחר ובתגובה עמיתו לניהול חסם את כל חברי הפורום שהיה יכול או שידע למצוא כדי לסגור לאותו מנהל את הפורום. אז כשמצד אחד מנהלים נחסמים ולא בפורום מסוים אלא בכל הפרדס ומצד שני גולשים נחסמים ונחסמים לצמיתות (אמנם משוחררים אחרי זה, אבל אני מניח שזאת לא חוויה נעימה לקבל הודעה שנחסמת לצמיתות) בגלל משחק אגו בין מנהלי הפורומים, אז ברור שההנהלה חייבת לעשות סדר לפני שגולשים יקבלו את החסימה לצמיתות ולא יחזרו גם כשהחסימה תיפתח.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הלוואי והיה מדובר רק בפוסטים. אתה כמנהל נהנה מחסינות, אבל איכשהו יש מנהל פורום לא נהנה מהחסינות הזאת
מקרה מיוחד... אדם זכה וקיבל "תו מנהל", אבל הוא אינו יכול למחוק פוסטים ואינו יכול לחסום. מאידך, הוא דווקא כן יכול להיחסם!@
אלא שלשמשון יש את יובב, ויובב יכול לשחרר את שמשון מחסימתו. זה כמו שלגרגמל יש את חתחתול וללא גרגמל אין חתחתול וללא חתחתול, אין גרגמל.

אבל הקטע הוא, ששני בני הזוג הנ"ל, רשמו בדף הכניסה לפורום שהם מנהלים, שאין לכם כל כוונות לחסום אנשים והם יהיו הכי ליברלים בעולם בתחום איפשור חופש הדיבר. האמנם?

לא זו בלבד, שהם החלו לפלוש מהפורום החם שלהם החוצה, הם מציפים. הם מגדפים והם מפריעים להתנהלות הנקייה של שאר הפורומים. אז מילא, שאנשים נכנסים אליהם ומגיבים, ובכך הם גם פוגעים (כמנהלי פורומים) בפורום שאותו הם עצמם מנהלים ובכך הם מגבירים תנועה בפורום ה"זר" ומקטינים תנועה בפורום שלהם עצמם... אבל מה שברור זה, שלהנהלה זה דווקא תורם. כי ההנהלה סופרת תגובות ואותם לא מעניין על גבי איזו במה הן נרשמות.
עמיתי לניהול הצליח לחסום מנהל פורום אחר ובתגובה עמיתו לניהול חסם את כל חברי הפורום שהיה יכול או שידע למצוא כדי לסגור לאותו מנהל את הפורום.
עמיתך לא החל בחסימה של 'המנהל שמשון'. הוא הגיב בחסימתו של גיבור הנייר, רק לאחר שיובב פגע באורח הניהול של עמיתך והפר חסימות שכלל לא נגעו לו. ומכיוון שאת ההנהלה כל הזוטות הללו ממש לא מעניינות? הוא נקם ביובב וחסם לו את שמשון. ואז, יובב כאקט של ייאוש, החל לחסום "את כל חברי הפורום", בניסיון "לסגור לאותו מנהל את הפורום". אבל זה לא ממש עבד לו, כי קרו כאן למעשה 2 דברים במקביל.
1. המנהל העמית שיחרר את החסימות, כך שנוצר מעין מצב של הורדת ידיים: האחד חסם. האחר שיחרר וכך שוב ושוב ושוב...
2. גם הגולשים אינם "פראיירים" ורבים מהם הפעילו את נוסחת הקסם שלהם: הם הפעילו ניקים חלופיים, שגם נגדם יובב ניסה לצאת לקרב נואש. במקביל, פנו אותם בעלי ניקים כפולים למנהלים בדוא"ל הפרטי, ובקשו את שיחרורם. סוג של מהתלה עלובה, שלבסוף וכמעט בוודאות, המשכה היה מעורר את ההנהלה משנתה.
אז כשמצד אחד מנהלים נחסמים ולא בפורום מסוים אלא בכל הפרדס ומצד שני גולשים נחסמים ונחסמים לצמיתות (אמנם משוחררים אחרי זה, אבל אני מניח שזאת לא חוויה נעימה לקבל הודעה שנחסמת לצמיתות) בגלל משחק אגו בין מנהלי הפורומים, אז ברור שההנהלה חייבת לעשות סדר לפני שגולשים יקבלו את החסימה לצמיתות ולא יחזרו גם כשהחסימה תיפתח.
ממש לא נראה לי. עובדה שמרבית המשתמשים החלו לפעול תחת ניק נוסף והם חזרו להגיב תחת שמם, מיד לאחר שהמנהלים שיחררו אותם. נראה שיובב הבין לבסוף את הרמז.

ואפרופו יובב ורמזים... יובב מטייל כעת להנאתו בתאילנד (לבריאות שיהיה לו), ולאחד הגולשים הייתה איזו הערה סרקסטית בנוגע לדרכיו שם. יובב נעלב וחסם את אותו גולש, שהעז להביע דעה (צינית יש לומר), שבעצם סימלה ירייה של חץ מורעל הישר אל תוככי לבבו של היובב...
אז איני יודע מי שיחרר לאיש את החסימה: האם היה זה מנהל כלשהו (לא אני!), או שמא יובב בעצמו הבין, שזו לא הדרך הנכונה להילחם באיש, כי מה לעשות? ישנם עוד אנשים בשכונה שעשויים להוסיף מלח על הפצע שיצר החץ... אז אולי מוטב שלא להיחשף למלח? מי יודע...

פולגאר

Well-known member
מה הוא אמר?
אתה מוזמן לראות בעצמך, תגובה 12 גרמה לחסימתו:

אתה מוזמן לראות בעצמך, תגובה 12 גרמה לחסימתו:
ראה תגובה לאיבגני.

אדם זכה וקיבל "תו מנהל", אבל הוא אינו יכול למחוק פוסטים ואינו יכול לחסום. מאידך, הוא דווקא כן יכול להיחסם!@
מה עוד יש בתג מנהל? איזה עוד דברים אפשר לראות איתם?

למשל מי חסום בכל הפורומים ולכמה זמן?

מי מחק הודעות ומתי?

או שאולי רק לעצמך/לפורום שלך אתה יכול לראות את הדברים האלה וכיון שהוא לא יכול לעשות אין לו שום יכולת כרגע.

ואולי זה לא תקלה,אולי בכוונה שמו לו מנהל עם יכולות נמוכות.

evglev1

Well-known member
מנהל
מה עוד יש בתג מנהל? איזה עוד דברים אפשר לראות איתם?

למשל מי חסום בכל הפורומים ולכמה זמן?

מי מחק הודעות ומתי?

או שאולי רק לעצמך/לפורום שלך אתה יכול לראות את הדברים האלה וכיון שהוא לא יכול לעשות אין לו שום יכולת כרגע.

ואולי זה לא תקלה,אולי בכוונה שמו לו מנהל עם יכולות נמוכות.
אפשר לראות מי חסום, לכמה זמן ועל ידי מי, גם מי מחק הודעות.

לפי מה שמשה מספר באמת מדובר במנהל רק בטייטל ואולי כמוני הוא יכול לראות את ההודעות שמוחקים לו ואם הוא רוצה לשחזר הוא לא צריך לחשוב מהחדש מהראש או לשמור העתק בוורד ויכול פשוט לעשות קופי פסט מההודעה שמחקו לו והוא יכול לפתוח ולראות.

אלפיני

Well-known member
מתי בשם אלוהים תכה על חטא ותעמיד את עמיתך במקום ?
שחר , אין שום קשר לאלוהים בין אם הוא קיים או לא. זה לגמרי סיפור בין בני אדם. אינך בדיוק שה תמים. וגם אם אתה טוען שנגרם לך עוול נוראי , ישנם דרכים בוגרות יותר לפתור זאת במקום הצעד הילדותי שנקטתם שניכם כמו למשל להגיע בעצמך להנהלה של ביזפורטל המנהלת את תפוז . אבל במקום בחרתם להתנהל ממש כמו תינוקות מגודלים ולהטריל כדרכם בקודש ולהתעלל בגולשים ע"י חסימה בשביל הקטע.

אגב, אם היית מנסה את השטיק הזה על פורום האח הגדול אני צופה שאותה הנהלה הייתה מתערבת ממש מהר ושולקת לך את השניים למטה.

החוסם גולשים סתם כי בא לו , מוחק להם פוסטים ללא סיבה
ברמה העקרונית הוא עושה לפי תקנון תפוז:

חוסם ומוחק פוסטים למי שמעליב גולשים אחרים באופן קבוע.

אני גם הייתי מעדיף גישה ליברלית בהם אפשר להעליב אחרים,

אבל טכנית הוא מציית לחוקי תפוז.

למעלה