לכל הרוצים לעשות משהו אקטיבי

jackie111

Well-known member
אני אסביר לך.

אתה וכל היתר נחסמתם על לא עוול בכפכם בכדי לגרום לזעקה כה גדולה אשר תגרום להנהלת הפורומים סוף סוף להתייחס לאין ספור התלונות שהוגשו נגד המנהל "משה 53" החוסם גולשים סתם כי בא לו , מוחק להם פוסטים ללא סיבה ומשליט שלטון טרור ואימה וירטואלי מזה שנים.

עושה רושם שלהנהלת תפוז כלל לא אכפת ממה שמתרחש כאן ולכן אנו עושים את כל שיש ביכולתנו לעשות בכדי לגרום לה להתייחס לעוול המתמשך והנורא אשר מתרחש כאן.

שיהיה ברור - אנו מנסים להשיב את חופש הביטוי לתפוז ואם על הדרך נצטרך בלית ברירה לפגוע בחופש הביטוי של ילדיו השמאלנים האהובים של משה , כך נעשה. כל הניסיונות האחרים כשלו.

אז או שיהיה חופש ביטוי לכולם או שלא יהיה חופש ביטוי לאף אחד עד שסוף סוף תגיע התערבותה המיוחלת של הנהלת הפורומים שכלל אינה מתפקדת.

בפעם הבאה שמשה יחסום ללא אישור כולכם תחסמו מחדש ולאחר מכן עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם.....וכל פעם שתחסמו תדעו שחסימתכם היא פועל יוצא של פעולותיו של המנהל המטורלל שלכם שאתם עצמכם תמכתם נחרצות במינויו למנהל בשל שמאלנותו.

אם לנו לא יהיה חופש ביטוי גם לילדיו השמאלנים האהובים של משה לא יהיה חופש ביטוי.

אני מקווה שקיבלת תשובה ברורה.
תודה על ההודעה באשמה.
יש לך מלחמה עם מנהל אחר על גבינו.

אגב אתה לא יחידי ככה מנוהלת המדינה
ככה ביבי מתנהג ובגלל זה זה לט מזיז לכם..

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תודה על ההודעה באשמה.
יש לך מלחמה עם מנהל אחר על גבינו.

אגב אתה לא יחידי ככה מנוהלת המדינה
ככה ביבי מתנהג ובגלל זה זה לט מזיז לכם..
עזוב. שחר מתנהג כביריון רשת כי ההנהלה "נתנה לו". אז אם זה טוב להנהלה? לי זה לא ממש מפריע.
ממילא, לרוב הגולשים כאן יש גם ניק חלופי. אז.... שישחק עם המזדקן שלו במשחקי כוח. למי אכפת?

אלפיני

Well-known member
גם הניקים החלופים יחסמו ברגע שתחסום ללא אישור.

אנו נחסום את כל הכותבים באקטואליה ללא יוצא מן הכלל.

אם תמשיך לפגוע בחופש הביטוי גם הכותבים בפורום שלך יחושו בנחת זרועך. זה מאד פשוט.

כן , אתה צבוע !

וכן , אתה חלק מהבעיה !

אילו היית נאה דורש ונאה מקיים לא היינו מגיעים למצב הזה.

אתה תמכת במשה 53 לתפקיד ניהול בשל הטייתו השמאלנית כך שאתה חלק מהבעיה.

מראש ידעת שהוא מטורלל אך זה לא מנע ממך לתמוך בו.
כמה טעויות שלך, משה מונה לתפקיד על ידי ההנהלה. בדיוק כמו יבגני, בדיוק כמו סבא בפורום הליכוד.
אף אחד מאיתנו לא בחר בהם, הציע אותם וכו.

משה מאפשר לדי והותר ימנים לכתוב באקטואליה חופשי ללא מחיקות. חלקם עם דעות לא פחות קיצוניות משלך. אממה , הם לא מתעמרים בגולשים כמוך. ואגב, הזיכרון שלך די קצר , אותו משה גם חסם פה גולשת שמאלנית מאוד ידועה שהייתה פה שנים בשל בעיה דומה לשלך.

יש לך דרכים להתמודד עם הבעיות שלך. רק אתה מעדיף להציק לגולשים. שני הדוגמאות למעלה מדגישות זאת היטב. המנגנון שלך די זהה לדרך פעולה של טרוריסט מצוי. יש מצב שבנסיבות קצת שונות לו היית נולד כ30 עד 50 ק"מ מערבה או בתחומי רצועת עזה יכולת להיות יופי של חמאסניק. אז אני מצער לשבור לך עוד סטיגמה אבל שמאלנים כן נלחמים בטרור. אבל, כל סוגי הטרור. הם לא בוחלים רק בערבים כמוך.

עזוב. שחר מתנהג כביריון רשת כי ההנהלה "נתנה לו". אז אם זה טוב להנהלה? לי זה לא ממש מפריע.
ממילא, לרוב הגולשים כאן יש גם ניק חלופי. אז.... שישחק עם המזדקן שלו במשחקי כוח. למי אכפת?
ניק חלופי זה הרבה עבודה,

מח"פ סיפר לי שבנה איזה 20 כאלה ולקח לו 40 דקות

אבל הוא צעיר זה לא דוגמה - הוא יודע איפה להשיג הרבה אימיילים חינמיים ויש לו כוח למאבק הסיזיפי הזה.

בפועל זה לא פרקטי וצריך לחכות לשיחרור של החסימה.

כוכבית מצויה

Well-known member
לא, שחר מתנהג כביריון כי הוא בריון.
מתאפשר לו להמשיך בזה כי הנהלת תפוז לא מתפקדת.

להגיד שהוא מתנהג כבריון כי ההנהלה נתנה לו זה להסיר ממנו את האחריות למעשיו.

SupermanZW

Well-known member
אני לא מצדיק את שחר ואני לא מצדיק אותך. אין ספק ששחר נהג בביריונות, ובחירתו לחסום גולשים בפורום אקטואליה היא ביריונות, עם זאת, גולשים רבים, ואינך יכול לומר שזה רק שחר וסבא, זה לא המצב, גולשים רבים נוספים כועסים עליך ואפשר לקרוא זאת גם בפורום אקטואליה, גם בפורום הליכוד, גם בפורום חורזים וכותבים, גם בפורום ציפורי לילה. אלה שכועסים עליך הם מכל הקשת הפוליטית, לא אנקוב בשמות, אתה יכול לקרוא את השרשורים בעצמך, אני מניח שקראת, אז אתה יודע במי מדובר. שאל את עצמך מדוע דווקא אתה מסתכסך עם גולשים, לא אחד ולא שניים, אלא מספר דו ספרתי ולעומתך יבגני לא הסתכסך עם אף אחד. אל תכעס, אך אני חושב שהסיבה היא ההתנהלות מול הגולשים, בעוד יבגני מנסה להגיע להבנות עם גולשים, הוא מעיר להם כאשר הם כותבים דברים בעייתיים, אך לא חוסם אלא כמוצא אחרון, ולכן הגולשים מכבדים אותו, אתה חסמת גם אנשים שלא עברו על חוקי הפורום או תקנון תפוז, כי כעסת עליהם, וכך הסתכסכת איתם. נכון, יש גולשים שהשתמשו בשפה בוטה ולא נעימה, אך עם זאת לא חרגו מכללי הכתיבה בפורום אקטואליה או בתפוז בכלל, אני יכול לתת דוגמאות, אך אין צורך, אני מניח שאתה יודע במי מדובר, לכן דווקא המתינות והרוגע של יבגני עבדו, אך הקשיחות והנקמנות שלך גרמו לגולשים רבים להתנגד לך. אני מעולם לא הסתכסכתי איתך ואין לי שום דבר נגדך, ואני מקווה שתקבל זאת כביקורת בונה. עוד משפט שאני אוהב לומר - אל תהיה צודק, היה חכם. אל תטעה, אני לא אומר שאינך חכם, אלא שלא פעלת בחוכמה. התעקשת שכל האמצעים כשרים להראות את צדקתך והשנאת עליך מספר דו ספרתי של גולשים, אם היית מאמץ את דרכו של יבגני זה לא היה קורה. מה גם, כפי ששמת לב ואף כתבת בהודעה עליה אני מגיב כעת שלרוב הגולשים יש ניק חלופי, אתה יודע שהחסימות שלך לא יעבדו. אנא חשוב איך כדאי לפתור את הבעיה, אולי תתיעץ עם יבגני. שיהיה לך בהצלחה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני לא מצדיק את שחר ואני לא מצדיק אותך. אין ספק ששחר נהג בביריונות, ובחירתו לחסום גולשים בפורום אקטואליה היא ביריונות, עם זאת, גולשים רבים, ואינך יכול לומר שזה רק שחר וסבא, זה לא המצב, גולשים רבים נוספים כועסים עליך ואפשר לקרוא זאת גם בפורום אקטואליה, גם בפורום הליכוד, גם בפורום חורזים וכותבים, גם בפורום ציפורי לילה. אלה שכועסים עליך הם מכל הקשת הפוליטית, לא אנקוב בשמות, אתה יכול לקרוא את השרשורים בעצמך, אני מניח שקראת, אז אתה יודע במי מדובר. שאל את עצמך מדוע דווקא אתה מסתכסך עם גולשים, לא אחד ולא שניים, אלא מספר דו ספרתי ולעומתך יבגני לא הסתכסך עם אף אחד. אל תכעס, אך אני חושב שהסיבה היא ההתנהלות מול הגולשים, בעוד יבגני מנסה להגיע להבנות עם גולשים, הוא מעיר להם כאשר הם כותבים דברים בעייתיים, אך לא חוסם אלא כמוצא אחרון, ולכן הגולשים מכבדים אותו, אתה חסמת גם אנשים שלא עברו על חוקי הפורום או תקנון תפוז, כי כעסת עליהם, וכך הסתכסכת איתם. נכון, יש גולשים שהשתמשו בשפה בוטה ולא נעימה, אך עם זאת לא חרגו מכללי הכתיבה בפורום אקטואליה או בתפוז בכלל, אני יכול לתת דוגמאות, אך אין צורך, אני מניח שאתה יודע במי מדובר, לכן דווקא המתינות והרוגע של יבגני עבדו, אך הקשיחות והנקמנות שלך גרמו לגולשים רבים להתנגד לך. אני מעולם לא הסתכסכתי איתך ואין לי שום דבר נגדך, ואני מקווה שתקבל זאת כביקורת בונה. עוד משפט שאני אוהב לומר - אל תהיה צודק, היה חכם. אל תטעה, אני לא אומר שאינך חכם, אלא שלא פעלת בחוכמה. התעקשת שכל האמצעים כשרים להראות את צדקתך והשנאת עליך מספר דו ספרתי של גולשים, אם היית מאמץ את דרכו של יבגני זה לא היה קורה. מה גם, כפי ששמת לב ואף כתבת בהודעה עליה אני מגיב כעת שלרוב הגולשים יש ניק חלופי, אתה יודע שהחסימות שלך לא יעבדו. אנא חשוב איך כדאי לפתור את הבעיה, אולי תתיעץ עם יבגני. שיהיה לך בהצלחה.
יתכן שאתה צודק לגבי חלק מהגולשים.
בכל מקרה, הקולגה הידוע, טען בעבר בצורה חד משמעית, שכל הפרדס לא מעניין אותו, ובעיקר לא מעניינים אותו 2 מתוך תכלות הפורומים שבו.
הוא מנה את שמות הפורומים והסביר גם למה.

בהמשך, הוא התחנן וזכה לקבל פורום לנהל. כמנהל פורום, הוא ממש שם פס על הקורה בפורום שלו, ובמקום שיטפח אותו, הוא בא ומתעלק על הפורום שהוא הודיע שהוא "שנוא" עליו.
זאת גם מעבר לכך, שהוא הבטיח לי בדוא"ל אישי ובצורה נחרצת, שהוא מבטיח כי לא ימשיך ויגיב בפורום אקטואליה. הבטיח אבל לא הבטיח שיקיים.
לכן, אני מסיר בעקביות את אמרות השפר שלו, כי מבחינתי, הבטחות יש לקיים.

אז בוא ולא נתעכב ונסביר מדוע תגובותיו מיותרות אבל אם הוא החליט לצאת למלחמת חורמה בחסות שותפו? המלחמה תימשך עד שהם יירגעו, או עד אשר ההנהלה תתערב.

לי אישית לא ממש אכפת מה תקבע ההנהלה. במידה שהם ירצו לעודד את 2 הביריונים? לא אלחם על מעמדי. ובמידה שהם יבינו מי נגד מה ומדוע, שיעשו את הדרוש כדי לבאר את הרע.

עובדתית, ראינו כבר לאיזה שפל מסוגלים השניים הללו לרדת, כשהם מלגלגים על משתמשת אחת ומציגים אותה כבתי/שפחתי.
עד כדי כך הם מסוגלים לרדת וזו באמת רמת הביב ששניהם שוכנים בו. בושה!

יתכן שאתה צודק לגבי חלק מהגולשים.
בכל מקרה, הקולגה הידוע, טען בעבר בצורה חד משמעית, שכל הפרדס לא מעניין אותו, ובעיקר לא מעניינים אותו 2 מתוך תכלות הפורומים שבו.
הוא מנה את שמות הפורומים והסביר גם למה.

בהמשך, הוא התחנן וזכה לקבל פורום לנהל. כמנהל פורום, הוא ממש שם פס על הקורה בפורום שלו, ובמקום שיטפח אותו, הוא בא ומתעלק על הפורום שהוא הודיע שהוא "שנוא" עליו.
זאת גם מעבר לכך, שהוא הבטיח לי בדוא"ל אישי ובצורה נחרצת, שהוא מבטיח כי לא ימשיך ויגיב בפורום אקטואליה. הבטיח אבל לא הבטיח שיקיים.
לכן, אני מסיר בעקביות את אמרות השפר שלו, כי מבחינתי, הבטחות יש לקיים.

אז בוא ולא נתעכב ונסביר מדוע תגובותיו מיותרות אבל אם הוא החליט לצאת למלחמת חורמה בחסות שותפו? המלחמה תימשך עד שהם יירגעו, או עד אשר ההנהלה תתערב.

לי אישית לא ממש אכפת מה תקבע ההנהלה. במידה שהם ירצו לעודד את 2 הביריונים? לא אלחם על מעמדי. ובמידה שהם יבינו מי נגד מה ומדוע, שיעשו את הדרוש כדי לבאר את הרע.

עובדתית, ראינו כבר לאיזה שפל מסוגלים השניים הללו לרדת, כשהם מלגלגים על משתמשת אחת ומציגים אותה כבתי/שפחתי.
עד כדי כך הם מסוגלים לרדת וזו באמת רמת הביב ששניהם שוכנים בו. בושה!
מה שאתה לא מבין שזה לא באמת פרדס ואלה אנשים ולא צמחים,

כמו כן זה לא הבית שלך.

ולכן אי אפשר להחיל אמות מידה דומות על הבית שלך ועל הגינה שלך.

מטבע הדברים אנשים באים לפורום אקטואליה גם בשביל להוציא עצבים כמו סיתוונית וגם בשביל לקלל

במסווה של דיעות כמו שחר.

במובן מסוים זה טוב כי ביטוי רגשי מהווה שסתום לחץ חברתי.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מה שאתה לא מבין שזה לא באמת פרדס ואלה אנשים ולא צמחים,

כמו כן זה לא הבית שלך.

ולכן אי אפשר להחיל אמות מידה דומות על הבית שלך ועל הגינה שלך.

מטבע הדברים אנשים באים לפורום אקטואליה גם בשביל להוציא עצבים כמו סיתוונית וגם בשביל לקלל

במסווה של דיעות כמו שחר.

במובן מסוים זה טוב כי ביטוי רגשי מהווה שסתום לחץ חברתי.
אתה לא מבין , זה הפורום של אבא שלו שירש אותו מסבא שלו.

ולכן הוא מצפצף על חופש הביטוי של כולם

אתה לא מבין , זה הפורום של אבא שלו שירש אותו מסבא שלו.

ולכן הוא מצפצף על חופש הביטוי של כולם
הוא טוען שעושה את המקום נעים יותר,ויש בזה מן האמת שאין אנשים כמו סיתוונית ששמים תמונה של פח זבל

בתגובה לדברים שהיא מקבלת בתגובה לה.

מצד שני מפסידים קשת דיעות ויותר אותנטיות.

שחר 676

Well-known member
מנהל
הוא טוען שעושה את המקום נעים יותר,ויש בזה מן האמת שאין אנשים כמו סיתוונית ששמים תמונה של פח זבל

בתגובה לדברים שהיא מקבלת בתגובה לה.

מצד שני מפסידים קשת דיעות ויותר אותנטיות.
חופש הביטוי קיים גם בכדי לשמוע דעות שלא נעים לשמוע.

לדעתי סתוונית היא אשת שמאל קיצונית אבל יש לה זכות לומר את דעתה על דבריו של מאן דהוא באמצעות תמונה של פח אשפה - גם זה חלק מחופש הביטוי.

לי יש זכות לומר על גוש השמאל שרובם הם גויים/משומדים לעתיד - אין בדברי מינימום הסתה ואני מקפיד גם לנמק מדוע אני חושב כך

נמאס מהצנזורה הזאת - האיש הזה אינו מתאים לתפקידו.​

דיברגנט חדש

Well-known member
ארשה לי לתקן אותך לגבי יבגני, שבתקופת שלטון סתוונית בפורום, הוא ממש לא היה נאהב.

jackie111

Well-known member
כן , אתה צבוע !
וכן , אתה חלק מהבעיה !

אילו היית נאה דורש ונאה מקיים לא היינו מגיעים למצב הזה.

אתה תמכת במשה 53 לתפקיד ניהול בשל הטייתו השמאלנית כך שאתה חלק מהבעיה.

מראש ידעת שהוא מטורלל אך זה לא מנע ממך לתמוך בו.
יש לך טעויות בסיסיות:
אני לא מביע דעה על מנהלים.
אני לא עוקב אחריהם.
עד שלא חסמת אותי לא ידעתי שיש מלחמה
בין המנהלים על גבי.

תמיד המסקנות שלך על התנהגות הכותבים קשורה לדעה הפוליטית
של המגיב וזו שטות כי יש בעלי דעה נחמדים עם דעות שונות.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לא, שחר מתנהג כביריון כי הוא בריון.
מתאפשר לו להמשיך בזה כי הנהלת תפוז לא מתפקדת.

להגיד שהוא מתנהג כבריון כי ההנהלה נתנה לו זה להסיר ממנו את האחריות למעשיו.
אני בטוח שאבא מאד גאה בילדתו הקטנה אשר אצה רצה להגנתו תוך התעלמות מוחלטת מהמציאות אולם אני לא מתפלא.

סבא מכנה אותך בכינוי "המסג'יסטית"... אני מסתפק בלכנותך "שטיח הרצפה של אבא" :)

למעלה