לכל הרוצים לעשות משהו אקטיבי

אתה טועה והקטע הוא שאתה יודע שאתה טועה אך בוחר להתמם.

אני אפילו לא מתחיל להתדיין איתך בנושא שכן ברגע זה הוכחת מי ומה אתה.
אמרת הכל ולא אמרת כלום - למדת מהרינגטון?

יש את המקרה של מח"פ(מאיר חיים פז) שהוא חופר בצורה אובססיבית("מגילות") - ניתן להגיד

שבמקרה שלו החסימה היא בגלל שלא דיבר בעינייני אקטואליה וניסה להריץ יוזמה עיסקית שלו,

שזה נחשב לפרסום.

המקרה של סבא אני לא כ"כ מכיר - אני מניח שהיה להם עימותים שנגמרו בקללות,

אם הקללות היו רק באישי(דרך התיבה האישית) ניחא אבל ברגע שזה גולש לפורום

אז שוב ניתן לחסום ולמחוק דברים דרך הכלל של לא להעליב גולשים.

ביקורת כן מותרת - אני ביקרתי את משה פעמים רבות על התנהלותו כמנהל והוא לא חסם אותי אפילו פעם אחת.

ההיתממות מתאימה לך כמו כפפה ליד.

פוסט אשר אפילו אינו ראוי לתגובה נוכח המוניטין הידוע של המנהל הדיקטטור שהתייצבת לימינו.
אף פעם לא אמרתי שמשה לא דיקטטור,גם ביבי דיקטטור עד כמה שהוא יכול

ועדיין זה חוקי...

אתה יודע היטב שהוא עוב ר קבוע על התקנון של תפוז
אם זה היה נכון הייתם מצליחים בקלות לשכנע את הבעלים לשלול ממנו תואר מנהל,

כמו שהצלחתם לקחת תואר מנהל בשבילכם.

ביבי נבחר בבחירות דמוקרטיות וגם ע" פריימריס (בניגוד ליאיר לפיד/גנץ/ליברמן)
אם היו חושבים שלפיד וכד' הם דיקטטורים - לא היו בוחרים בהם...

ובכל זאת הפופלריות של גנץ עכשיו בסקרים בשיא בקרב תומכי תנועת ה"דמוקרטיה".

נערך לאחרונה ב:

SupermanZW

Well-known member
ההנהלה ניתקה מגע מכל המנהלים ואנו מייחלים להתערבותה המהירה.

בוודאי שאתם בוחרים בלפיד/גנץ וליברמן - אתם הרי יודעים בוודאות שהם דיקטטורים ולמרות זאת אתם בוחרים בהם וכל כך מדוע ?

מפני שרובכם המכריע רדודים כמו עשב השדה , אתם חסרי יכולת חשיבה עצמונית , התקשורת המיינסטרימית חושבת עבורכם ומסיקה את מסקנותיכם.

הרי ברור שלא ניתן להדיח את יאיר לפיד מתפקידו כיו"ר "יש עתיד" - כך כתוב בתקנון המפלגה - עופר שלח ניסה לכפות פריימריס במפלגה ולא ידוע להיכן הוא נעלם. :cool:

דברים כל כך ברורים ונהירים לילד בכיתה ב' אינם נהירים לך מסיבה פשוטה - אתה אינך מסוגל לחשיבה עצמאית , זה מאד פשוט.

וכל האנרכיסטים המטורללים זועקים "דמוקרטיה" בעוד הם עצמם מתקשים להבין שהם חלק מגוש פריבלגי דיקטטורי השולט בישראל באמצעות בג"צ , פרקליטות ותקשורת מיינסטרימית.
אני מסכים איתך שלפיד, גנץ, וליברמן הם דיקטטורים, אבל גם כל מי שפועלים כדי לקבל זכויות יתר לעצמם על חשבון האזרחים ו/או לפגוע בזכויות של אזרחים הם דיקטטורים, זה אומר גם נתניהו, לוין ורוטמן. תכל'ס, אין למי להצביע והמצביעים ביאושם מצביעים למי שלדעתם דיקטטור פחות רע. זו כמובן טעות, כי התוצאה הצפויה היא דיקטטורה, וצריך להצביע למי שאינו דיקטטור גם אם סיכוייו להיבחר קלושים, אבל באמת, לצפות מדיקטטור להציל אותם מדיקטטורה זה טמטום.

בוודאי שאתם בוחרים בלפיד/גנץ וליברמן
אני לא בסיפור,הפסקתי להצביע למפלגות מיינסטרים אחרי בחירות 1996

ההנהלה ניתקה מגע מכל המנהלים ואנו מייחלים להתערבותה המהירה.
קיבלתם מהבעלים תור מנהל,אין הנהלה לפורומים כי אין רווחים לתחזק את האופרציה הזאת.

ברור שלא ניתן להדיח את יאיר לפיד מתפקידו כיו"ר "יש עתיד" - כך כתוב בתקנון המפלגה
נכון אבל יש מפלגות אחרות - כמה שאתה רוצה.

בכלל לא נכון שיש מפלגות כל אדם צריך להיבחר פרסונלית - צריך להיות 120 ניבחרים שניבחרו אישית.

אבל את זה בימין לא אומרים לך - ממדרים אותך לשטויות בערוץ 14

וכל האנרכיסטים המטורללים זועקים "דמוקרטיה" בעוד הם עצמם מתקשים להבין שהם חלק מגוש פריבלגי דיקטטורי השולט בישראל באמצעות בג"צ , פרקליטות ותקשורת מיינסטרימית.
הייתי שמח להאמין בזה - בשביל שאני אאמין יותר צריך שביבי יגמור את המשפט והערעור על המשפט רק אז אפשר לדעת

שהדברים נעשים אידאולוגית נטו.

כוכבית מצויה

Well-known member
יש את המקרה של מח"פ(מאיר חיים פז) שהוא חופר בצורה אובססיבית("מגילות") - ניתן להגיד

שבמקרה שלו החסימה היא בגלל שלא דיבר בעינייני אקטואליה וניסה להריץ יוזמה עיסקית שלו,

שזה נחשב לפרסום.
לא זו הסיבה בגינה הוא חסום.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני אסביר לך.

אתה וכל היתר נחסמתם על לא עוול בכפכם בכדי לגרום לזעקה כה גדולה אשר תגרום להנהלת הפורומים סוף סוף להתייחס לאין ספור התלונות שהוגשו נגד המנהל "משה 53" החוסם גולשים סתם כי בא לו , מוחק להם פוסטים ללא סיבה ומשליט שלטון טרור ואימה וירטואלי מזה שנים.

עושה רושם שלהנהלת תפוז כלל לא אכפת ממה שמתרחש כאן ולכן אנו עושים את כל שיש ביכולתנו לעשות בכדי לגרום לה להתייחס לעוול המתמשך והנורא אשר מתרחש כאן.

שיהיה ברור - אנו מנסים להשיב את חופש הביטוי לתפוז ואם על הדרך נצטרך בלית ברירה לפגוע בחופש הביטוי של ילדיו השמאלנים האהובים של משה , כך נעשה. כל הניסיונות האחרים כשלו.

אז או שיהיה חופש ביטוי לכולם או שלא יהיה חופש ביטוי לאף אחד עד שסוף סוף תגיע התערבותה המיוחלת של הנהלת הפורומים שכלל אינה מתפקדת.

בפעם הבאה שמשה יחסום ללא אישור כולכם תחסמו מחדש ולאחר מכן עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם.....וכל פעם שתחסמו תדעו שחסימתכם היא פועל יוצא של פעולותיו של המנהל המטורלל שלכם שאתם עצמכם תמכתם נחרצות במינויו למנהל בשל שמאלנותו.

אם לנו לא יהיה חופש ביטוי גם לילדיו השמאלנים האהובים של משה לא יהיה חופש ביטוי.

אני מקווה שקיבלת תשובה ברורה.
לגבי חופש ביטוי, משה חסם את הניק החדש של מלאכת מחשבת כי הוא קילל אותו והתחנן לפני משה לא לפתוח את החסימה. יש לציין שאני חסמתי את מלאכת מחשבת לאחר שאיחל מוות למארבו והתעלמתי מהניק החדש שלו ולכן גם לא התערבתי לאחר החסימה של הסבא כי ממילא גם עם הסבא לקח הערה שלו באופן אישי, ממילא מדובר בגולש שמפר את הכללים באופן סדרתי ובכלל לפי החוק היבש היה אמור להיחסם לצמיתות, על כך שסירב לרצות את העונש שלו וחזר בניק אחר, אבל הנקודה היא שבדיוק כמו הכול וכמו משה, הסבא חסם בגלל הערה אישית כלפיו, אז זה לא בדיוק נקרא חופש ביטוי והתנגדות עקרונית לנשק החסימות.

evglev1

Well-known member
מנהל
מתי בשם אלוהים תכה על חטא ותעמיד את עמיתך במקום ?

היום יותר מתמיד אתה מבין שהוא הרס וממשיך להרוס את פורום אקטואליה ומשפיע ישירות על התמעטות כמות הכותבים בתפוז.

האומלל הזה מאמלל את כולם וגם לך כמנהל ראשי יש אחריות למצב אליו הגענו. העמד אותו במקומו.
זה כמו אוסלו, שביבי לא יכול פשוט לבטל את אוסלו, להחזיר את הממשל הצבאי, ואז יחזור הגן עדן שהיה בימי שמיר ז"ל. כפי שגם אתם הצלחתם לחזור למרות המאמצים של משה והחורזת לחסום אתכם בכל הפרדס, אבל כשמשה חוסם אותך אתם לא מוצאים את ההנהלה לא כדי לתקן את התקלה הטכנית ולא כדי להעמיד את החוסם במקום. אין לי שום אמצעים להעמיד לא את משה ולא אותך ולא את הסבא ולא אף מנהל אחר במקום. אפילו ניסיתי לשחק פינג פונג ולהחזיר מחדש כל מה שמשה מחק לך וגיליתי שלמשה יש הרבה זמן פנוי כדי למחוק מחדש, כשמשה אמר שכשמגיבים לך רואים את ההודעה שההודעה שהגיבו לה גם אם היא בינתיים נמחקה הסתפקתי בזה. אבל זה כמו שמתואר פה מנהלים משחקים משחקי התשה ולא יכולים לא לנקוט סנקציות נגד מנהלים אחרים, חוץ ממך ולא לבקש מההנהלה לקרוא את המנהל הסורר לסדר.

אגב זאת לא פעם ראשונה, גם במאבק שלו עם הכול, אני ואיש פשוט פנינו להנהלה בטענה שאנחנו לא יכולים ביחד ויחליטו או הוא או אנחנו, וגם זה נפל על אוזניים ערלות. בעצם לא כל כך, ההנהלה אמנם לא התייחסה, אבל הכול החליט לקבל את ההתפטרות שלנו ושינה את סיסמת האדמין ואיבדנו את מקומינו כמנהלים, אבל זה היה ניתן לשחזור בהמשך.

שואל את עצמי אם באמת בא לי להיות גננת, מחליט שלא, ומעיף את כל מערכת הפורומים מעלי
כל נושא התקשורת תמיד כרוך בבעיות צנזורה,לנוכח המצב שקנונית הסזדר העולמי החדש שולטת,

יש בעיה מיוחדת בנושא.

במילים אחרות הנושא ברמת העיקרון לא ריווחי - הוא נעשה בשביל ליצור עיניין ותשומת לב לפעילות החברה.

נקרה "פעילות סקסית" - ההפך ממשעממת כמו למכור רמקולים...

דרך אגב ברור שתרצה שיסגרו את הפורום כי אתה מרגיש שהימין בירידה עכשיו ונגמר תור הזהב של הימין והדתיים.

Harrington

Well-known member
מנהל
כל נושא התקשורת תמיד כרוך בבעיות צנזורה,לנוכח המצב שקנונית הסזדר העולמי החדש שולטת,

יש בעיה מיוחדת בנושא.

במילים אחרות הנושא ברמת העיקרון לא ריווחי - הוא נעשה בשביל ליצור עיניין ותשומת לב לפעילות החברה.

נקרה "פעילות סקסית" - ההפך ממשעממת כמו למכור רמקולים...

דרך אגב ברור שתרצה שיסגרו את הפורום כי אתה מרגיש שהימין בירידה עכשיו ונגמר תור הזהב של הימין והדתיים.
היכן בדברי קראת רצון שהפורום ייסגר?

evglev1

Well-known member
מנהל
יש דרכים יותר יעילות למשוך את תשומת ליבה של הנהלת המערכת :). אבל בתכל'ס, אם את עוקבת אחרי מלחמות היהודים כאן, לא ברור מה בדיוק מצופה מההנהלה. זה נראה, מבלי לפגוע באיש, שיש כמה חברה' שפשוט מתעקשים שמישהו יהפוך לגננת ותבוא לעשות להם (או לאחרים) 'נו נו נו'. אילו אני הייתי ההנהלה (וברוך ה' אני לא קשור ולא מכיר :)) גם אני הייתי מתעלם. לחלופין אם הייתי מרגיש שמגזימים, הייתי סוגר את המערכת שפשוט לא מצדיקה את ההשקעה הנדרשת (לשחק אותה גננת של חבורת ילדים בעלי אגו).
בתור מנהל בכיר לא היית מפטר או קורא לסדר מנהל זוטר שמשתולל כמו ילד בגן? האם לא היית שולל סמכות ממי שלא מגלה אחריות?

Harrington

Well-known member
מנהל
בתור מנהל בכיר לא היית מפטר או קורא לסדר מנהל זוטר שמשתולל כמו ילד בגן? האם לא היית שולל סמכות ממי שלא מגלה אחריות?
זאת לא הסיטואציה שאתה נמצא בה. תתנתק לרגע ממעמדך במערכת (כמנהל או גולש מן המנין, לא משנה) ותסתכל על זה מהצד. אתה לא תראה מנהל אחד ש"משתולל כמו ילד בגן", אלא כמה מנהלים וגולשים שעושים זאת, האחד מול השני. מכאן אתה בדיוק במקום שציינתי למעלה, בו עליך להחליט אם אתה מנהל בכיר או גננת. אם אתה שופט שצריך עכשיו להתחיל לקרוא הכל ולהתעמק בכל טענה וטענה, לחפש לה ראיות, לשמוע טיעוני הגנה ועוד, או שאתה אומר לעצמך 'ואללה תעזבו אותי מהשטויות האלה'.

אלפיני

Well-known member
זאת לא הסיטואציה שאתה נמצא בה. תתנתק לרגע ממעמדך במערכת (כמנהל או גולש מן המנין, לא משנה) ותסתכל על זה מהצד. אתה לא תראה מנהל אחד ש"משתולל כמו ילד בגן", אלא כמה מנהלים וגולשים שעושים זאת, האחד מול השני. מכאן אתה בדיוק במקום שציינתי למעלה, בו עליך להחליט אם אתה מנהל בכיר או גננת. אם אתה שופט שצריך עכשיו להתחיל לקרוא הכל ולהתעמק בכל טענה וטענה, לחפש לה ראיות, לשמוע טיעוני הגנה ועוד, או שאתה אומר לעצמך 'ואללה תעזבו אותי מהשטויות האלה'.
אם היית משקיע/מנהל עסק כלכלי והמנהלים שלך היו נכנסים לסיטואציית גנון, דבר שלעצמו קורה בתאגידים וחברות כל הזמן, לא היית מתערב ועושה סדר במטרה שהעסק ימשיך לתפקד, או לפחות מנסה לעשות זאת?

Harrington

Well-known member
מנהל
אם היית משקיע/מנהל עסק כלכלי והמנהלים שלך היו נכנסים לסיטואציית גנון, דבר שלעצמו קורה בתאגידים וחברות כל הזמן, לא היית מתערב ועושה סדר במטרה שהעסק ימשיך לתפקד, או לפחות מנסה לעשות זאת?
אני לא הנהלת תפוז והנהלת תפוז היא לא אני :).

Harrington

Well-known member
מנהל
אבל כתבת, לפי מה שהבנתי אותך, שאם היית במקומם גם אתה היית מגיב בשתיקה רועמת.
לא יודע איך הייתי מגיב (כתבתי שהייתי מעדיף את כל הפלטפורמה הזאת לכל הרוחות). אבל שוב, תנסה להסתכל על זה כאילו אתה לא קשור לכלום, לא יודע מכלום, ומסתכל מהצד. זה לא נראה לך כמו גנון? אז ברור שרואים עוד כמה דברים. אני פשוט לא מוצא עניין להיכנס לעומק ולפירוטים מיותרים.

אספר לך סיפור. מישהו, לא נזכיר שמות, נדרש פעם במסגרת עבודתו לייצג חברה בבית המשפט לתביעות קטנות. התחום היה תחת אחריותו והוא ניהל אותו מא-ת'. הבוס שלו, שעשה את זה לפניו גם, נתן לו טיפ אחד: לעולם כשמוגשת תביעה נגד החברה, תגיש תביעה שכנגד על סכום דומה. לא משנה אם זה מוצדק או לא. השופט, במקום לראות תובע אחד מסכן מול חברת ביטוח גדולה, לפתע יראה לפניו שני צדדים תובעים. כל אחד טוען שהשני חייב לו כסף. ב90% מהמקרים הוא ימשוך לפשרה. אבל גם אם יכריע בסוף שהכל נדחה, אף אחד לא מקבל כלום, מבחינת בית המשפט זאת פשרה, מבחינת התובע זה הפסד, מבחינתנו זה נצחון.
תכל'ס? אחרי עשרות תיקים אותו יהודי יכול להעיד שהבוס שלו צדק בכל מילה.

עכשיו תיקח את זה לכאן ותחשוב מה יקרה אם וכאשר מישהו שבאופן ניכר לא מגלה עודף התעניינות בכל המערכת הזאת לכתחילה, יידרש לטענות ברמת גן בין כמה צדדים בעלי אותו מעמד.

The Real Big Joe

Well-known member
יש דרכים יותר יעילות למשוך את תשומת ליבה של הנהלת המערכת :). אבל בתכל'ס, אם את עוקבת אחרי מלחמות היהודים כאן, לא ברור מה בדיוק מצופה מההנהלה. זה נראה, מבלי לפגוע באיש, שיש כמה חברה' שפשוט מתעקשים שמישהו יהפוך לגננת ותבוא לעשות להם (או לאחרים) 'נו נו נו'. אילו אני הייתי ההנהלה (וברוך ה' אני לא קשור ולא מכיר :)) גם אני הייתי מתעלם. לחלופין אם הייתי מרגיש שמגזימים, הייתי סוגר את המערכת שפשוט לא מצדיקה את ההשקעה הנדרשת (לשחק אותה גננת של חבורת ילדים בעלי אגו).
חוסר מעש הוא האופציה המקובלת בימים אלה. (ראה ממשלת ישראל).
אבל במקרה הזה יש פתרון חד ופשוט: מנהל יכול לחסום אך ורק בפורום עליו הוא מופקד. זה פותר את הבעיות מידית.

למעלה