למה משה שיחרר את מאיר חיים פז(מ.ח.פ)?

donald9

Member
הודעות חשובות ופוקחות עיניים שכתבתי בפורום אקטואליה ושהועתקו לפורום זה בעקבות נטיית הרודן למחוק את הודעותיי ללא סיבה :)

קבצים מצורפים

• לכידת אינטרנט_8-5-2023_55347_www.tapuz.co.il.jpeg
    לכידת אינטרנט_8-5-2023_55347_www.tapuz.co.il.jpeg
    1.4 MB · צפיות: 40

אבח"י

Well-known member
אני מעביר את אקטואליה לכאן כי בקריית טבעון יושב עבריין מרשתת שמוחק רבות מהודעותיי ללא סיבה. ההעברה לכאן היא ביטוח כי אם הוא מחק שם, לפחות נשאר כאן.
פושקוש - נער הייתי וגם זקנתי.
אם מוחק מגיע לך. באיזו זכות אתה מפרסם כתובת של אדם? חצוף!!
ומכאן, אני חוסם אותך לעד.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
פושקוש - נער הייתי וגם זקנתי.
אם מוחק מגיע לך. באיזו זכות אתה מפרסם כתובת של אדם? חצוף!!
עזוב. בסוף כשיימאס לי, אגיש נגדו תלונה במשטרה, ואז נראה את גבורתו הדומעת

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תצרף אליך את dw וכוכבית.

גם תביעה אזרחית על הוצאת דיבה ללא הוכחת נזק לא תזיק....
יהיה מעט בעייתי לתבוע אדם שיעלה בידו להוכיח אי שפיות... חוצמזה.. אם אין התייחסות מלאה לאדם הרלוונטי ואנו עוסקים 'רק' בכינויים ברשת...

ודווקא בקטע הזה, היה כבר מי שהופיע תחת שמו האמיתי והוא גם רשם מס. ת.ז. , כתובת ומס. טלפון של עצמו, תוך שהוא טרח וגינה אנשים לא מעטים בשמם המלא.. אז אולי "בקרוב" נוכל לבדוק, מה יהא בכוחה של תביעת הוצאת לשון הרע לחלוב מאחד שכמותו...

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
יהיה מעט בעייתי לתבוע אדם שיעלה בידו להוכיח אי שפיות... חוצמזה.. אם אין התייחסות מלאה לאדם הרלוונטי ואנו עוסקים 'רק' בכינויים ברשת...

ודווקא בקטע הזה, היה כבר מי שהופיע תחת שמו האמיתי והוא גם רשם מס. ת.ז. , כתובת ומס. טלפון של עצמו, תוך שהוא טרח וגינה אנשים לא מעטים בשמם המלא.. אז אולי "בקרוב" נוכל לבדוק, מה יהא בכוחה של תביעת הוצאת לשון הרע לחלוב מאחד שכמותו...
איזה הוצאת לשון הרע תגיע לפורום שכוח אל זה ?

לדעתי הבלתי מקצועית הפרנויות שלך מזינות אותך ומוסיפות ענין לחייך המשעממים.

שאלוהים יעזור לך

ouioui

New member
תצרף אליך את dw וכוכבית.

גם תביעה אזרחית על הוצאת דיבה ללא הוכחת נזק לא תזיק....
עוד בן-אדם שאף-אחד בשום-מקום לא מכיר ולא שמע עליו, שלא קשור לכלום, שאין לו מושג מה קורה פה או על מה מדובר, שהגיע ככה פתאום משום מקום ושאפילו אלוהים בכבודו ובעצמו לא ידע להגיד לי מאיפה הוא נפל עליי, וחושב שיש לו זכות להביע דעה או עמדה.

לא עברתי שום עבירות כנגד dw וכוכבית. הם העבריינים ולא אני. מי שצריך לתבוע את מי זה אני אותם, בדיוק כמו שזה אני שצריך לדוגמה לתבוע את משה ולא להפך.

לא עשיתי להם כלום, בסה"כ חשפתי את האמת המכוערת עליהם ולא נקבתי בשמותיהם האמיתיים אלא רק בכינויים האינטרנטיים שלהם כך שאין שום סיכוי או יכולת לתביעת דיבה.

גם אילו הייתה אפשרות לתביעת דיבה, אין כל ספק שהייתי מנצח, כי כמו תמיד, הצדק נמצא עמי. ככה זה כשאומרים רק אמת והכול מגובה באלף ואחת ראיות וצילומים. אבל אם dw, כוכבית מצויה או משה ירצו לפנות כנגדי למשטרה, אז שיהיה להם בהצלחה, הם ייצטרכו את זה ממש.

רק הוכחת שמעבר לחוסר ההבנה הבוטה שלך את המצב ואת הסיטואציה איתי, עם משה, עם dw ועם כוכבית, גם יש לך חוסר הבנה בוטה באשר לחוק הפלילי.

יש לי חברים מנהלים, ובפעם הבאה שתנסה לדרבן אנשים להגיש כנגדי תביעה, אוציא עליך פקודת חיסול.

בגלל שאני כזה מלך וכזה תותח וכזה נשמה טהורה, מעולם לא הוצאתי פקודת חיסול על אף-אחד אלא רק פקודות שחרור לחלק מחשבונותיי החסומים רק בשביל לתקוע אצבע בעין של משה (למרות שאפילו את זה אני לא צריך בהתחשב בזה שחשבון חדש זה 4 דקות), ואני אודה לך אם לא תאלץ אותי להפוך אותך לאדם הראשון שחסמתי לצמיתות.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
גם נגד מחפ
גם נגד רון
ורבים אחרים יצרטפו לעדות נגדך

חבל עליך משה...
רון? מי זה רון? זה שהד"ר החיפאי מתכוון לתבוע אותו והוא ייאלץ להוציא מסמך מפסיכיאטר, שהוא אינו כשיר לעמוד לדין, או שהוא לא יעשה זאת ואז הוא יפסיד חלק נכבד מהונו לטובת אותו רופא?

שחר 676

Well-known member
רון? מי זה רון? זה שהד"ר החיפאי מתכוון לתבוע אותו והוא ייאלץ להוציא מסמך מפסיכיאטר, שהוא אינו כשיר לעמוד לדין, או שהוא לא יעשה זאת ואז הוא יפסיד חלק נכבד מהונו לטובת אותו רופא?
מושון מושון....פתאום הפכת להיות מומחה למשפט הא ? חחח

ירדת לחייו של רון המסכן - דחפת את האף המשועמם שלך לחייו האישיים במקום להניח לו לנפשו.

אתה אדם אומלל יותר מרון.

שאלוהים יעזור לך ...אבל לדעתי אפילו הוא לא רוצה שום קשר איתך :)

רוב הזמן נח

Well-known member
מושון מושון....פתאום הפכת להיות מומחה למשפט הא ? חחח

ירדת לחייו של רון המסכן - דחפת את האף המשועמם שלך לחייו האישיים במקום להניח לו לנפשו.

אתה אדם אומלל יותר מרון.

שאלוהים יעזור לך ...אבל לדעתי אפילו הוא לא רוצה שום קשר איתך :)
לרון באמת יש בעיה עכשיו. אבל אני זיהיתי אצלו בעיות עוד לפני שנים. עכשיו זה פשוט החמיר מאוד.

אגב, רון עשה הסתה ממש חמורה נגד ביבי לפני כמה שנים. הוא ממש שנא אותו.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתה יכול לחסום, הוא מחליף ניקים בתדירות גבוהה יותר מאשר אתה מחליף תחתונים ;)
נכון. אתה צודק. אני באמת לא מחליף תחתונים מדי יום...
אבל כשאני מזהה שהוא זה "ההוא", אני דווקא כן חוסם. אז נכון. אין לי שליטה על הצואה שהוא מותיר בפורום הבורסה ושוק ההון, בצרכנות או בציפורי לילה, אבל אם הוא נהנה לכתוב מגילות? שיבזבז את לילותיו. מה'כפת לי.

דיברגנט חדש

Well-known member
נכון. אתה צודק. אני באמת לא מחליף תחתונים מדי יום...
אבל כשאני מזהה שהוא זה "ההוא", אני דווקא כן חוסם. אז נכון. אין לי שליטה על הצואה שהוא מותיר בפורום הבורסה ושוק ההון, בצרכנות או בציפורי לילה, אבל אם הוא נהנה לכתוב מגילות? שיבזבז את לילותיו. מה'כפת לי.
הוא לרוב מעדביק, כך שלוקח לו בדיוק כמה שניות לעשות זאת, פחות אפילו מאשר הזמן שלוקח לו לפתוח ניק חדש.

נערך לאחרונה ב:

ouioui

New member
אתה יכול לחסום, הוא מחליף ניקים בתדירות גבוהה יותר מאשר אתה מחליף תחתונים ;)
ברור. הוא רק הגחיך את עצמו, הראה עד כמה הוא חסר מושג ואין לו שמץ של מושג על מה הוא מדבר או מה קורה פה בכלל, ודרך כך עד כמה דעתו באמת לא שווה שום דבר ואת עצם זה שאפילו אין לו זכות בכלל להביע דעה בנושא.

שקודם ידע את הדברים שאני ואתה יודעים. אחר-כך שימנה עצמו שופט וינופף בפטיש השופט לכל עבר ויצעק "אתה בסדר!", "אתה לא בסדר!", "אתה ככה!", "ואתה ככה!".

הצחיק אותי.

ouioui

New member
מה?
נער הייתי וגם זקנתי.
מה?
אם מוחק מגיע לך.
לא. מוחק ולא מגיע לי כי בהודעותיי לא נפל כל פגם. זאת הסיבה למה הוא עבריין מרשתת. טוב, נו. זה וההטרדות המיניות (אמר לגולשת שהיא פרה ושהוא יזריע אותה בצורה שהכתה אותה בהלם, שיתקה אותה מרוב פחד וגרמה לה כמעט להגיש נגדו תלונה במשטרה) והקללות שהוא מקלל את הגולשים (אמר לגולשים שהם יכולים "לקפוץ לו", שהוא עושה להם "אצבע שלישית", שהם "נחשי צפע", שהם "טיפשים", שהם "זבל", שהם "המיץ של הזבל", שהם "מאוסים", שהם "עלובי נפש", שהם "אהבלים", שהם "הומואים" ואיחל להם מוות מקורונה) וזה שהוא מוחק לאנשים הודעות כי ניצחו אותו בדיון ואין לו מה לענות וזה שהוא משנה הודעות של אנשים בציטוטים שלו אותם בתגובות שלו כדי להציג את זה כאילו הם כתבו דברים אחרים ממה שהם כתבו (וקיבל על כך איום בתביעה מגולש אחר) וזה שהוא חוסם אנשים לצמיתות על לא עוול בכפם וזה שהוא עובר על חוק יסוד כבוד האדם וחירותו כי הוא פוגע בחופש הביטוי של הגולשים (או במקרה שלי, מנסה) וזה שהוא מתעלל התעללות סדיסטית בקשישים גוססים חסרי ישע.

בטוח ששכחתי עוד כמה דברים אבל הבנת את הרעיון...

אני יודע שאני כותב דברים קשים מאוד, אבל מכיוון שהכול אמת, הכול בעל עניין לציבור, ואינני מציין את שמו האמיתי, אין לי סיבה לחשוש. הכול מגובה במאות על גבי מאות של צילומים במספר טלפונים, מחשבים, דיסק-און-קים, טאבלטים וכתובות מייל.

כל סיפורי הזוועות שכתבתי עכשיו הן האמת לאמיתה וביכולתי להוכיח הכול במשטרה ובבית-המשפט, אבל בגלל שאני כזה בן-אדם טוב, בגלל שאני כזה תותח, בגלל שאני כזה נשמה טהורה ובגלל שאני כזה מלך, לא פניתי לגורמים אלו.
באיזו זכות אתה מפרסם כתובת של אדם? חצוף!!
שני דברים. ראשית כל, עיר מגוריו של אדם היא לא הכתובת שלו. כתובתו של אדם היא העיר שלו, השכונה שלו והרחוב שלו, לכל הפחות. אפשר שלא יהיה מספר בית/בניין ושלא יהיה מספר דירה ועדיין יהיה אפשר לקרוא לזה "כתובתו של אדם".

עיר מגורים בלבד? זאת לא "כתובתו של אדם" בשום צורה, תנאי או דרך ובטח ובטח שלא הפרה של פרטיותו.

זה דבר ראשון.

דבר שני הוא שהאיש פרסם במספר הזדמנויות שונות במספר פורומים שונים ולעיני כל את עיר מגוריו, כך שהוא ממש לא מסתיר את זה, לא "חשפתי" את עיר מגוריו, בטח ובטח שלא את כתובתו.

אז לא. כנראה שאני לא כזה חצוף.

מה גם, שאילו זה לא היה הוא שהיה מפרסם את עיר המגורים של עצמו, מאיפה נראה לך שאני יודע ומהיכן אני יודע מהי עיר מגוריו מלכתחילה?

הצחקת.
עבריין המרשתת מקריית טבעון חוסם לצמיתות את כל חשבונותיי ועל לא עוול בכפי מזה כמעט שנה, כאשר עד כה כבר חזרתי כמה עשרות פעמים בכמה עשרות חשבונות, כאשר על-אף חוסר התועלת שבדבר מכיוון שפתיחת אימייל זה שתי דקות ופתיחת חשבון בתפוז זה עוד שתי דקות, העבריין ממשיך לחסום ללא סיבה עוד ועוד ללא סוף.

רק הראית והוכחת עד כמה שאתה לא מכיר לא את הסיפור, לא את הסיטואציה ולא את המצב, ושאין לך שמץ של מושג מה קורה פה ועל מה לעזאזל מדובר, ובכך רק הוכחת את הכשירות האפסית שלך להביע דעה או עמדה בנושא.

להבא, אני ממליץ לך לא להתערב או להביע דעה בנושאים שאין לך מושג בהם. אתה תחסוך לעצמך מבוכה.

הוא הבחור הרע והדיקטטור-הרודן השנוא והנתעב שמקלל את כולם, חוסם את כולם ועובר שלל עבירות, ואני זה הבחור הטוב שמנסה להציל את כולם ונלחם על חופש הביטוי של כולם. נקודה. סוף סיפור.
בקיצקוצ - חבל"ז
חסמתיו. זהו
תודה לך, אך אין צורך להגן עליי. ראשית כל, הוא לא יכול לתבוע אותי כי אין לו על מה. זה דבר ראשון.

דבר שני, מדובר באדם שרוצה לתבוע אנשים כחדשות לבקרים, החל בשחר676 וסבא של כיפה אדומה, דרך רון ויינשטין והחורזת באהבה ועד אנכי ודפי64.

אין צורך לקחת אותו ברצינות יתרה, בטח כאשר מי שיש לו על מה לתבוע, זה אני ולא הוא.

נערך לאחרונה ב:
למעלה