לצערנו ספיר נפצע היום בבית ספר

עידו דו

New member
פוצ'ס יטמבל תראה מה עשית

אנשים משתגעים "מה קרה לספיר?" כבר הגיעו מומחים שטוענים שהתמונה מפוברקת או שצולמה מזמן... גאונים קטנים. אז לפני שזה יצא מכלל שליטה, התמונה אכן צולמה ולספיר אכן יש תחבושת על הראש... התמונה צולמה בבית ספרנו הנחמד אחרי יום מפרך של "איך לתת עזרה ראשונה"... התמונה מפוברקת. לא יפה פוצ'ס לעשות ככה התקף לב לילדים קטנים... בסוף עוד נצטרך לעשות להם ABC או היימליך או משהו...

עידו דו

New member
סורי, אבל

אתה רוצה את דמם של ילדים קטנים על ראשך? אנשים כאן משתגעים... אז לקחתי על עצמי את תואר המרגיע הלאומי אבל תמשיך עם השטויות שלך... זה דווקא היה קטע מצחיק

Yonatan F

New member
מחר: תמונות של עידו בלי יד

ואני מבטיח שהן הולכות להיות אמיתיות

עידו דו

New member
אתה עושה גם בר מצוות?

חחח, קטעים איתך יוני... תוציא מחר את העצבים שלך על אמנון... תצלם אותו מבקש שקט או משהו אני בטוח שחברי הפורום יהנו מהזוועות...

Refael30

New member
ז"א שאני ידעתי!!

הוא לא הרס מכיר את המילה "אמת" ?! אז הוא אמר את האמת ... ידעתי שזה מפוברק איכשהו. אגב אני לא מכיר אותה ככה, על מי אתה עובד הא ??!! לא גרמת לי שום התקף לב ,ממה שיידוע לי . האבן הקטנה בכיס המרה לא ניזוקה . יש לך מזל גדול מאוד הייתי אומר .

Refael30

New member
ועידו י'אפס .!!!

אני לא קטן אני גדול הייתי אומר . בן 15 זה לא קטן אלא גדול שומע ??!! הלחץ דם עלה בגללך,דיוט!

Yonatan F

New member
רפאל כנס

לא הייתי מתעסק עם עידו... הוא איזה 1.90 ושוקל איזה 90 קילו. ויש לו זקן של ערבי

עידו דו

New member
כן כן

יוני הוא אח של דודי בלסר הוא יעני האח הכוסון... לא ככה פוצ'ס "אני יוני ואני פרח"

יוני? פוצ'ס? ווואייי וכבר חשבתי....

שאתם חכמים איכשהו יאבללה תגידו משו חכם כבר! קרציות רגעע אבל מאיפה אתה בכלל? :0))))))

יוני? פוצ'ס? ווואייי וכבר חשבתי....

שאתם חכמים איכשהו יאבללה תגידו משו חכם כבר! קרציות רגעע אבל מאיפה אתה בכלל? :0))))))

עידו דו

New member
זה בסדר, את יכולה להרגע...

אנחנו חכמים, אני מבטיח לך... חחח מר"ג והסביבה

למעלה