לצערנו ספיר נפצע היום בבית ספר

Refael30

New member
בכל מיקרה !

ידעתי שהתמונה מפוברקת. יעידו על זה התגובות הראשוניוןת שלי במסכת החבישה הזאת . זהו אני ניצחתי . התמונה מפוברקת.

Yonatan F

New member
אני חובש מקצועי

כל מי שצריך חבישות יכול לפנות אלי לא הייתי סומך על ספיר אם היה לי פצע מדמם; היא די חלשה והחבישה לא תהיה מספיק חזקה והפצע ימשיך לדמם

nomi12

New member
חחחח

לא נורא........ מזל שלא נפצעת חחח את ממש חמודה שם ספירוש חחח

חח תודה רבה!!!!!!

אהה.. ויונתן.. בינתיים מי שקיבל 100 במבחן במד"א זאת הייתי אני.. חח וחוץ מזה... תראה איך חבשת אותי?!? חחחח

Yonatan F

New member
גם אני קיבלתי 100 ../images/Emo3.gif

אני חושב שנמרוד היחיד שלא סימן את הכל 'נכון'

עידו דו

New member
נכון... נכון ... נכון

טוב די לא יוני, היו כאלה שעשו בכוונה לא נכון כדי שזה לא יראה חשוד. מפגרים... בכל מקרה כל מי שקיבל יותר מ-85 עבר או משהו כזה

Refael30

New member
יאללה הפצע מדמם!

נפלתי ,וקיבלתי פצע במי אני אבחר ? כלומר מי ייחבוש אותי ? לפי הממצאים שבידי : 1.ידוע שספיר לא יודעת לחבוש טוב 2.ידוע שאני יודע את תורת מד"א על כל היבטה... זאת מכיוון שהדודה שלי עובדת שם ולימדה אותי הכל. 3. פעם הייתי בתחנת מד"א אחרי שניפצעתי ,כל הרגל שלי הייתה מלאה בדם. הייתי שם עד 03:00 בלילה,ועד שהרגל הבריאה זה לקח שבוע. שורה תחתונה: אני יכול לחבוש לעצמי את הפצע,אני לא חייב את ספיר! חחחחח איזה נאום בהשוואה לכל התגובות כאן . אני מת להיות עיתונאי .

Refael30

New member
יווווו יונתן.

תסתום את הפה שלך כבר עם הידיעות השקריות האלה . צריך לעשות איתן משהו ומהר ... סמוך עליי . אני שותק,אבל לא לזמן רב .

Yonatan F

New member
אתה שותק?

נראה לי אתה מדבר פה די הרבה, אז אולי תסביר את עצמך?

למעלה