לצערנו ספיר נפצע היום בבית ספר

Refael30

New member
אהבתי מאוד אהבתי.

אז אני לא אתעסק איתו,אבל שיישמור על הפה שלו אומנם ילד גובה מטר ארבעים,נמוך אבל עם מוח ושכל, יכול לקרוע אותו במחשבים. או שאולי נגיע להסכם הפסקת אש ?

Refael30

New member
אני מקליד בטיל סמוך עליי...!

אפילו טייס ווירטואלי בסימולוטור של מיקרוסופט. מרים ג'מבו של אלעל לאוויר מטוסי חיל האוויר מפציץ מעל רמת גן . מה לא!! והכל בלי לזוז מהכיסא שמחמם את התחת!! :) .

Refael30

New member
שים לב שאני כתבתי ...

שאני כתבתי ב 19:18 דקה אחרי שיונתן הגיב,ואתם כתבתם דקותיים אחריי ..

Yonatan F

New member
אין מילים

אתה הגבר האידאלי.. אני בטוח ספיר חולמת עליך בלילה

עידו דו

New member
אין מה להגיד, דפקת אותי לאללה

וצריך להגיד דקותיים בגלל שלי אין את הפונקציה הזאת של לשים פתח קטן מתחת לק' עדיף שאני אשים את איך שצריך להגיד... חוצמזה יש לי 90 בלשון, אז למי איכפת איך אומרים?

גיל14

New member
זה קמץ רגיל לא קטן

"אתה אומר שנותיים?" "לא, זה לא" "למה לא? זה אותו דבר!" אוטודיאלוג מרגש מאת אילת ברגר

עידו דו

New member
אומרים דקותיים

ולא דקתיים- רק כותבים ככה... טוב אבל למי איכפת... אני לומד עם גבי אז אתה יכול להבין למה אני לא מבין את החומר אבל הציון הוא זה שחשוב

גיל14

New member
מתי תבין

אומרים דקתיים. כמו שעתיים. כמו קומתיים. תפתח ספר לשון שפה בהקשר עמ' 707 (זה בשם)

Refael30

New member
כמה הבהרות!

א. יונתן למי המשפט היה מופנה :( ?! אתה מושפע!!,כך קבעתי בשעה 19:57 בליל ה22 לדצמבר 2004. ב. השפה שלי עשירה,אני לא חנון,אני קורא המון ספרים,זה מעניין ... ג.חחחחח עידו! ספיר חולמת בלילה על שיהיה שלום,ועל כל מיני חלומות שאף אחד לא יכול לדעת, ולא לזכור

למעלה