מה דעתכם על הפרסומים לגבי הערבים בהייטק?

vinney

Well-known member
קודם כל חלק מהחרדים בירושלים הם תומכי חמאס ופאתח , פוליטית הם בצד שלך ( כלומר הם אנטי ציוניים כמוך )
זה נורא מעייף.
כרגיל אצל השמאל הוא הופך סיבה ותוצאה שכאילו השינאה של הערבים אלינו היא בגלל שיש אצלינו פה ושם גזעניים או חרדים קיצוניים .
אתה כל כך מטורלל שזה פשוט עצוב. אין לך חיים פרט לשנאת הערבים שלך, הכל בראש שלך סובב סביב זה. זה פשוט לא נקלט במוח העצוב והקטן שלך שיכול להיות שיש שתי קבוצות שונות שאין בינהן שום קשר. יכול להיות שיש אנשים ששונאים אותי כי אני יהודי ויש אנשים ששונאים אותי כי אני הומו ושתי הקבוצות האלה בכלל לא קשורות אחת לשניה, אבל שונאות אותי באופן די שווה.

זה פשוט לא נקלט לך. יש לך רק תקליט אחד בראש וזהו, רק אותו אתה מנגן.

הפרבולה1

Well-known member
זה נורא מעייף.

אתה כל כך מטורלל שזה פשוט עצוב. אין לך חיים פרט לשנאת הערבים שלך, הכל בראש שלך סובב סביב זה.
נכון, מאז ה 7 באוקטובר אין לנו חיים חוץ מאיך לכסח את הצורה לערבים בעזה , זה לא רק אני זה הרגשה משותפת כמעט לכל הישראלים (בעיקר היהודים ). מה לעשות שאתה נמצא במילחמה קיומית באמת אין לך חיים חוץ מזה.

זה פשוט לא נקלט במוח העצוב והקטן שלך שיכול להיות שיש שתי קבוצות שונות שאין בינהן שום קשר. יכול להיות שיש אנשים ששונאים אותי כי אני יהודי ויש אנשים ששונאים אותי כי אני הומו ושתי הקבוצות האלה בכלל לא קשורות אחת לשניה, אבל שונאות אותי באופן די שווה.

זה פשוט לא נקלט לך. יש לך רק תקליט אחד בראש וזהו, רק אותו אתה מנגן.

למה אתה מכליל , אני לא שונא את כל הערבים אלה רק את אלו שמנסים לחסל אותי ולגזול את האדמה שלי ( מדובר בערביי עזה , יו"ש ומדינות ערב שתומכות בהם וגם ב BDS ושאר האנטישמיים שתומכים בהם ) . למשל אין לי בעיה עם הדרוזים ( שהם גם ערבים ).

vinney

Well-known member
נכון, מאז ה 7 באוקטובר אין לנו חיים חוץ מאיך לכסח את הצורה לערבים בעזה , זה לא רק אני זה הרגשה משותפת כמעט לכל הישראלים (בעיקר היהודים ). מה לעשות שאתה נמצא במילחמה קיומית באמת אין לך חיים חוץ מזה.
אני מבין את זה לחלוטין, רק שאני מכיר אותך לא מהיום - אתה תמיד כזה.
למה אתה מכליל , אני לא שונא את כל הערבים אלה רק את אלו שמנסים לחסל אותי ולגזול את האדמה שלי ( מדובר בערביי עזה , יו"ש ומדינות ערב שתומכות בהם וגם ב BDS ושאר האנטישמיים שתומכים בהם ) . למשל אין לי בעיה עם הדרוזים ( שהם גם ערבים ).
לגזול את האדמה שלך? אתה מתנחל, אתה בעצמך גוזל אדמה שלא שלך, הגנב מגנב פטור. לא לאומר שמגיע לך עונש מוות, אבל תרגיע - זה לא שאתה צדיק גדול.

אני חייב להגיד לך משהו - אני עובד בחברה ״גדולה ומוכרת״ שיש לה סניפים לא רק בישראל - בכל העולם. יצא לי לעבוד עם אנשים ממדינות ערב (באופן מידי ישבו לידי, למשל, בחור מבחריין ובחורה ממרוקו). אף מילה אחת רעה הם לא אמרו לי. כשהמלחמה הזאת התחילה, היחיד ששאל לשלומי ביום העבודה הראשון אחרי זה היה בחור איראני בצוות שלי. אפילו למנהל האמריקאי שלי, שידע שאני ישראלי, לקח שבועיים להזכר ולשאול.

האויב שאתה כל כך שונא נמא בעיקר אצלך בראש. הלה נכון גם לפלשטינאים, גם הם שונאים מישהו שמעולם לא פגשו. אתה חושב שאני מטרלל אותך כשאני אומר שאתה בדיוק כמוהם - לא, אתה באמת בדיוק כמוהם.

הפרבולה1

Well-known member
אני מבין את זה לחלוטין, רק שאני מכיר אותך לא מהיום - אתה תמיד כזה.

לגזול את האדמה שלך? אתה מתנחל, אתה בעצמך גוזל אדמה שלא שלך, הגנב מגנב פטור. לא לאומר שמגיע לך עונש מוות, אבל תרגיע - זה לא שאתה צדיק גדול.
התכוונתי גם לאדמה שבתוך הקו הירוק , הם טוענים שזה גם גזלה, אולי אתה מסכים איתם , בכל אופן הם לא תקפו בגkל הכיבוש של מלחמת ששת הימים אלה על הכיבוש

אני חייב להגיד לך משהו - אני עובד בחברה ״גדולה ומוכרת״ שיש לה סניפים לא רק בישראל - בכל העולם. יצא לי לעבוד עם אנשים ממדינות ערב (באופן מידי ישבו לידי, למשל, בחור מבחריין ובחורה ממרוקו). אף מילה אחת רעה הם לא אמרו לי. כשהמלחמה הזאת התחילה, היחיד ששאל לשלומי ביום העבודה הראשון אחרי זה היה בחור איראני בצוות שלי. אפילו למנהל האמריקאי שלי, שידע שאני ישראלי, לקח שבועיים להזכר ולשאול.

האויב שאתה כל כך שונא נמא בעיקר אצלך בראש. הלה נכון גם לפלשטינאים, גם הם שונאים מישהו שמעולם לא פגשו. אתה חושב שאני מטרלל אותך כשאני אומר שאתה בדיוק כמוהם - לא, אתה באמת בדיוק כמוהם.

זה שפגשתה ערבים נחמדים ממש לא מעיד שהשינאה שלי לאויב זה "בעיקר אצלי בראש" , אגב גם פה יש ערבים ישראלים שמגנים בחריפות את מה שעשה האויב בעזה ב 7 באוקטובר, אז אני לא מכליל לכל הערבים .
מה שקרה ב 7 באוקטובר ומה שצה"ל מגלה בעזה מעיד שרוב עזה כולל "הבלתי מעורבים" הם אויב , וגם מיצריים היא אויב שכן כל החימוש או חומרי הגלם ליצורם שנמצא בעזה עבר דרכה .

> היחיד ששאל לשלומי ביום העבודה הראשון אחרי זה היה בחור איראני בצוות שלי

אם אני מבין נכון, יש לא מעט איראנים אוהדי ישראל, ולו כי הם שונאים את המשטר האיסלאמי שהשתלט על איראן ומוחק כל זכר לפרס, אז הם מרגישים שותפות גורל, בפרט כשאיראן עומדת מאחורי חמאס

vinney

Well-known member
> היחיד ששאל לשלומי ביום העבודה הראשון אחרי זה היה בחור איראני בצוות שלי

אם אני מבין נכון, יש לא מעט איראנים אוהדי ישראל, ולו כי הם שונאים את המשטר האיסלאמי שהשתלט על איראן ומוחק כל זכר לפרס, אז הם מרגישים שותפות גורל, בפרט כשאיראן עומדת מאחורי חמאס
זה מאוד נכון. לא רק איראנים, אני מכיר כמה אזרחי מדינות ערב לשעבר, חלקם באים לישראל באופן קבוע לנפוש כי במדינות הבית שלהם המצב חרא והם כן רוצים קצת מזרח תיכון בעיניים.

הנקודה שלי להפרבולה היא שהוא מתרגם את השנאה שלו לפוליטיקה לשנאה כלפי אנשים ופוגע באנשים שלא עשו לו שום רע. אפילו בעזה - כן, כל בית שני זה מצבור אמל״ח ובכל פינה יש פירי מנהרה, וזה לא חדש ולא גילינו במלחמה הזאת שום דבר שזלא ידענו קודם. השאלה היא - האם מי שגר בבתים האלה בכלל יש לו אופציה? מישהו שאל אותו לפני ששמו שם את האמל״ח? לפני שחפרו להם פיר מתחת לבלטות? לרוב - לא. האנשים האלה נפגעים מחמאס לא פחות מאיתנו, אם לא יותר. הם או מסכימים לזה כי ככה הם ממשיכים להתקיים או בכלל לא שואלים אותם בעניין, וכן - יש לא מעט כאלה שבדיוק כמו הפרבולה שונאים ״ישראל״ שמעולם לא נתקלו בה מעבר לכמה פצצות שנפלו להם בשכונה. אל תשכח, ההתנתקות הייתה לפני כמעט עשרים שנה, יש כבר דור שלם של עזתים שלא ראו ישראלי בעיניהם.

הפרבולה1

Well-known member
הנקודה שלי להפרבולה היא שהוא מתרגם את השנאה שלו לפוליטיקה לשנאה כלפי אנשים ופוגע באנשים שלא עשו לו שום רע. אפילו בעזה - כן, כל בית שני זה מצבור אמל״ח ובכל פינה יש פירי מנהרה, וזה לא חדש ולא גילינו במלחמה הזאת שום דבר שזלא ידענו קודם. השאלה היא - האם מי שגר בבתים האלה בכלל יש לו אופציה? מישהו שאל אותו לפני ששמו שם את האמל״ח? לפני שחפרו להם פיר מתחת לבלטות? לרוב - לא. האנשים האלה נפגעים מחמאס לא פחות מאיתנו, אם לא יותר. הם או מסכימים לזה כי ככה הם ממשיכים להתקיים או בכלל לא שואלים אותם בעניין, וכן - יש לא מעט כאלה שבדיוק כמו הפרבולה שונאים ״ישראל״ שמעולם לא נתקלו בה מעבר לכמה פצצות שנפלו להם בשכונה. אל תשכח, ההתנתקות הייתה לפני כמעט עשרים שנה, יש כבר דור שלם של עזתים שלא ראו ישראלי בעיניהם.
שטויות במיץ עגבניות , כל עזה זה חמאס!
וכן צה"ל לא ידע זאת מקודם, לא על היקף המנהרות ולא שבכל בית שני יש אמל"ח, ולא על כמות האמל"ח העצומה. כל הקונספציה שכאילו ישראל עשתה מצור על עזה התמוטטה , ושכאילו מיצריים משתדלת למנוע הברחות היה שקר אחד גדול. היקף האמל"ח בעזה לא משאיר מקום ספק , הכל נעשה בידיעת מיצריים.

הקביעה שכאילו חמאס השתלט על עזה שייך לשמאלנים טיפשים שלא למדו כלום ממה שקרה , החמאס הוא חלק מאוכלוסית עזה, 70% הצביעו לו בבחירות לפני 15 שנה ( והשאר לפאתח של אוב מאזן שהוא לא פחות נאצי , שגם אנשיו השתתתפו בירי רקטות על ישראל ב 18 שנה האחרונות).

הפרבולה1

Well-known member
וכל ישראל זה מתנחלים וחיילים, אין ״אזרחים תמימים״. זה עובד לשני הכיוונים.
נכון כל ישראל הם חיילים ומתנחלים ואנחנו גאים בזה, ואילו כל עזה זה אויב שצריך להלחם בו .
זאת הארץ שלנו ואנחנו צודקים , לערבים יש 22 מדינות לאום ולנו מדינה אחת קטנה . וזה לא עובד ל2 הכיוונים כי אנחנו לא מהאו"ם ולא מחויבים לשום סימטריות שמנסים לכפות עלינו כל מיני אידיוטים שימושיים כמוך.

vinney

Well-known member
נכון כל ישראל הם חיילים ומתנחלים ואנחנו גאים בזה, ואילו כל עזה זה אויב שצריך להלחם בו .
זאת הארץ שלנו ואנחנו צודקים , לערבים יש 22 מדינות לאום ולנו מדינה אחת קטנה . וזה לא עובד ל2 הכיוונים כי אנחנו לא מהאו"ם ולא מחויבים לשום סימטריות שמנסים לכפות עלינו כל מיני אידיוטים שימושיים כמוך.
תראו אותו, מתנחל משתמט קורא לקצין בצהל שמשלם מסים ודואג שהמדינה היחידה שעוד לא לגמרי נגדו תשאר לא לגמרי נגדו ״אידיוט שימושי״.

הרגו את האירוניה באיזו גיחה מפיר, גם?

תשמע חמוד, אתה חי בזכותי. כשאפילו אני לא היה מוכן לתמוך בזבלים כמוך - תשתה את הים של עזה כי זה כל מה שישאר לך.

הפרבולה1

Well-known member
תראו אותו, מתנחל משתמט קורא לקצין בצהל שמשלם מסים ודואג שהמדינה היחידה שעוד לא לגמרי נגדו תשאר לא לגמרי נגדו ״אידיוט שימושי״.

הרגו את האירוניה באיזו גיחה מפיר, גם?

תשמע חמוד, אתה חי בזכותי. כשאפילו אני לא היה מוכן לתמוך בזבלים כמוך - תשתה את הים של עזה כי זה כל מה שישאר לך.
אני לא חי בזכותך, אתה לא כאן ולא נלחם באויב, אתה שייך לאנשים שטיפחו את הקונספציה ש"תמריצים כלכלים לעזה יביאו לרגיעה בטחוני" , וגם שכאילו בעזה כולם חוץ מאיזה ארגון קטן שנקרא "החמאס" הם "בלתי מעורבים". בגלל אנשים כמוך חטפנו את הטבח של ה 7 באוקטובר.

כל מה שאתה עושה זה לשכנע אותנו להיות נחמדים לדעת הקהל באמריקה ( מה שמסכן מאד את חיילינו בחזית ) כדי שביידן הטיפש והמפלגה "הדמוקרטית" האנטשימית שלו ימשיך לתת לנו תחמושת וכדי שאנטישמיים בקליפורניה לא ייעשו פרעות ביהודי אמריקה.
בישראל כבר הבינו שארה"ב מאד מפריעה לנו במילחמה ושואלים את עצמם האם אנחנו לא משלמים מחיר גבוה מידי בגלל התלות בה , יש כבר תוכניות לצמצם כמה שיותר את התלות בארה"ב שגדלה מאד בתקופת חוסיין אובמה עם "המתנה שלו" של מיליארדי $ שכמעט חיסלו את התעשיות הבטחוניות הישראליות והפכו אותנו לשפוטים של האמריקאים שדורשים מאיתנו דרישות הזויות ( כמו להכניס סיוע לאויב בעזה, להגיש על מגש מגש של כסף את עזה לאבו מאזן הנאצי ב"יום שאחרי" שאנשיו תומכים בטבח .

vinney

Well-known member
ושוב הפרבולה מביע תמיכה בלתי מסוייגת במטרות חמאס לחיסולה של מדינת ישראל.

שמע, אנשים בישראל כבר מתחילים להבין שאתה הוא הגיס החמישי האמיתי. יסיימו עם החמאס - יטפלו גם בך.

הפרבולה1

Well-known member
ושוב הפרבולה מביע תמיכה בלתי מסוייגת במטרות חמאס לחיסולה של מדינת ישראל.

שמע, אנשים בישראל כבר מתחילים להבין שאתה הוא הגיס החמישי האמיתי. יסיימו עם החמאס - יטפלו גם בך.
כרגיל תשובה לא עינינית וסתומה , ואתה תומך במורדים ההינדים בהודו , איך אני תומך בחמאס ? בגלל שאני מנסה להתנער מהתלות בארה"ב שדורשת מאיתנו להחזיר את הערבים לצפון הרצועה כדי שששוב ירו עלינו רקטות ? שדורשת מאיתנו להכניס סיוע לאויב דרך שיטחינו ? ככה מסיימים עם "החמאס" ?

דרך אגב שאתה אומר שיסיימו עם "החמאס", זה מראה על טיפשותך שכאילו יש לנו עסק רק עם ארגון קטן בשם "החמאס" , כל עזה זה אויב על כל פלגיה כולל ירדן ומיצריים עם "השלום" הדפוק איתם.

נערך לאחרונה ב:

vinney

Well-known member
איך אני תומך בחמאס ?
על ידי כך שאתה מצדיק אותם ומוכיח את וטענותיהם.

בגלל שאני מנסה להתנער מהתלות בארה"ב שדורשת מאיתנו להחזיר את הערבים לצפון הרצועה כדי שששוב ירו עלינו רקטות ?
הערבים יחזרו לרצוע בין אם אתה רוצה ובין אם לאו. זה לא לשיקולך.
שדורשת מאיתנו להכניס סיוע לאויב דרך שיטחינו ? ככה מסיימים עם "החמאס" ?
לא, ככה לא מסיימים עם חמאס בדיוק כמו שהמלחמה הזאת לא תסיים עם חמאס אלא רק תחזק אותו ותקדם את מטרותיו.

הכנסת הסיוע לרצועה לא נועדה לסיים עם חמאס או לסייע לחמאס.
דרך אגב שאתה אומר שצריךיסיימו עם "החמאס" זה מראה על טיפשותך שכאילו יש לנו עסק רק עם ארגון קטן בשם "החמאס" , כל עזה זה אויב על כל פלגיה כולל ירדן ומיצריים עם "השלום" הדפוק איתם.
בדיוק, כל ישראל זה אויב וכולם מתנחלים וצריך להרוג את כולם. מה שאתה אומר זה בדיוק מה שהחמאס אומר. לך ספר לי אחרי זה שאתה לא תומך שלהם.

הפרבולה1

Well-known member
על ידי כך שאתה מצדיק אותם ומוכיח את וטענותיהם.
לא נכון
הערבים יחזרו לרצוע בין אם אתה רוצה ובין אם לאו. זה לא לשיקולך.
הם לא יחזרו עד שיחזרו החטופים ועד שתישלל היכולות הצבאית של האויב בעזה . ואם בכל זאת הם יחזרו גם הרקטות יחזרו ולא ניתן יהיה לשקם את עוטף עזה וישראל לא תסכים לזה. גם אם ביידן יעמוד על הראש.

בנוסף אין לאן לחזור בצפון הרצועה הכל הרוס, אתה זוכר שכל מיני "מתלהמים" אצלינו אמרו תמיד "לשטח את עזה", אז מסתבר שצה"ל ביצע את זה בצפון הרצועה וכעת חאן יונס הולכת ומשתטחת.

לא, ככה לא מסיימים עם חמאס בדיוק כמו שהמלחמה הזאת לא תסיים עם חמאס אלא רק תחזק אותו ותקדם את מטרותיו.
המילחמה לא תחזק אותו, כל פיר וכל רקטה שמשמידים בעזה מחלישה אותו וזה מה שבאמת חשוב ולא כמה מאות אלפי אנטישמיים בארה"ב מזדהים איתם.

הכנסת הסיוע לרצועה לא נועדה לסיים עם חמאס או לסייע לחמאס.
בפועל זה מה שהיא עושה , מסייעת לאויב בעזה ( לא לחמאס, לאויב ! כולם בעזה הם אויב )
בדיוק, כל ישראל זה אויב וכולם מתנחלים וצריך להרוג את כולם. מה שאתה אומר זה בדיוק מה שהחמאס אומר. לך ספר לי אחרי זה שאתה לא תומך שלהם.
זה לא מה שהחמאס אומר , אל תעוות את דברי עם סימטריות מטופשות והחלפות מילים , החמאס לא אומר שירדן ומיצריים הם אויב , זה אני אומר ( וגם הרבה אצלינו נפל להם האסימון שה"שלום" איתם שווה לת** ).

vinney

Well-known member
אתה אומר זאת, אבל המציאות מראה אחרת. אתה מקדם ומפרסם ומביע תמיכה פומבית בטענות חמאס פה בפורום באופן עקבי.

הם לא יחזרו עד שיחזרו החטופים ועד שתישלל היכולות הצבאית של האויב בעזה .
לא יקרה.

אם בכל זאת הם יחזרו גם הרקטות יחזרו ולא ניתן יהיה לשקם את עוטף עזה וישראל לא תסכים לזה. גם אם ביידן יעמוד על הראש.
תתפלא, ביידן לא יצטרך לעמוד, אפילו לא לקום מהכסא.

בנוסף אין לאן לחזור בצפון הרצועה הכל הרוס, אתה זוכר שכל מיני "מתלהמים" אצלינו אמרו תמיד "לשטח את עזה", אז מסתבר שצה"ל ביצע את זה בצפון הרצועה וכעת חאן יונס הולכת ומשתטחת.
כן, ומה זה השיג לך? הם יבנו הכל מחדש, ולא בפעם הראשונה, ואתה עוד תעזור להם לבנות. בינתיים לא טעיתי באף אחת מההערכות שלי לגבי העתיד, כולן התממשו.

המילחמה לא תחזק אותו, כל פיר וכל רקטה שמשמידים בעזה מחלישה אותו וזה מה שבאמת חשוב ולא כמה מאות אלפי אנטישמיים בארה"ב מזדהים איתם.
הרקטות והפירים זה שטויות, הם ישקמו את הכל תוך שנים מועטות בדיוק כמו שחיזבאללה השתקם מהמלחמה ב2006. אתה לא פותר שום דבר ברמה מערכתית, אבל אובדן התמיכה האמריקאית זה כן נצחון מערכתי עבורם, כך שמהבחינה הזאת הם מנצחים במלחמה הזאת ובגדול.

בפועל זה מה שהיא עושה , מסייעת לאויב בעזה ( לא לחמאס, לאויב ! כולם בעזה הם אויב )
אבל אמרת שכולם בישראל אויב, אז לא משנה מה היא תעשה - היא מסייעת לאויב. השאלה היא לאיזה צד יש יותר השפעה, ותראה איך אתה בעצמך מוותר על מעט ההשפעה עוד הייתה לך.

זה לא מה שהחמאס אומר , אל תעוות את דברי עם סימטריות מטופשות והחלפות מילים , החמאס לא אומר שירדן ומיצריים הם אויב , זה אני אומר ( וגם הרבה אצלינו נפל להם האסימון שה"שלום" איתם שווה לת** ).
אני לא מעוות את דברייך, זאת המציאות.

הפרבולה1

Well-known member
אתה אומר זאת, אבל המציאות מראה אחרת. אתה מקדם ומפרסם ומביע תמיכה פומבית בטענות חמאס פה בפורום באופן עקבי.
לא נכון, "תמיכתי בחמאס" היא רק אחרי שאתה לוקח משפטים שלי ומחליף את המילים מה שמשנה את משמעות המשפט לחלוטין.
למשל מעולם לא אמרתי שיש לחסל את מדינת ישראל כמו שהחמאס אומר , אבל כן אמרתי "יש לחסל את האויב בעזה" ( אני מניח שעכשיו תחליף את המילה "אויב" במילה "ישראל" כדי להוכיח שאני תומך חמאס ).

המציאות היא שצפון הרצועה הרוסה , בנוסף התושבים היהודים שנעקרו מעוטף עזה לא יסכימו לחזרת הרקטות.
תתפלא, ביידן לא יצטרך לעמוד, אפילו לא לקום מהכסא.
אני מניח שזה כבר יהיה טראמפ שיצטרך להחליט
כן, ומה זה השיג לך? הם יבנו הכל מחדש, ולא בפעם הראשונה, ואתה עוד תעזור להם לבנות. בינתיים לא טעיתי באף אחת מההערכות שלי לגבי העתיד, כולן התממשו.
לא רואה מי הטיפש שישקיע בשיקום עזה אם לא יובטח שהאויב בעזה לא יחזור להתעצם צבאית, הרי זו השקעה שתרד לטמיון. ורק צה"ל יכול להבטיח שהאויב בעזה לא יתעצם צבאית.
הרקטות והפירים זה שטויות, הם ישקמו את הכל תוך שנים מועטות בדיוק כמו שחיזבאללה השתקם מהמלחמה ב2006. אתה לא פותר שום דבר ברמה מערכתית, אבל אובדן התמיכה האמריקאית זה כן נצחון מערכתי עבורם, כך שמהבחינה הזאת הם מנצחים במלחמה הזאת ובגדול.
תוך שנים מעטות נצמצם מאד את התלות בארה"ב ( התחלנו בזה כבר עכשיו , התעשיות הבטחוניות שלנו מייצרות חימוש יום ולילה ). חוץ מזה נקווה שהרפובליקנים יזכו בנשיאות , לציבור האמריקאי נמאס מהדמוקרטים הפרוגרסיבים .
בכל מקרה אנחנו לא מאבדים את התמיכה האמריקאית כל כך מהר, אכן יש לממשל לחץ מצד האנטישמיים במפלגה ודעת קהל אנטישמית , אבל אם ארה"ב תזנח אותנו היא תאבד את כל ידידותיה במזה"ת , כולם יגידו שאם ארה"ב נטשה ידידה כמו ישראל עדיף לא לסמוך עליה יותר. וגם אנחנו שדה הניסויים של הנשק האמריקאי שהם מייצרים, למי הם ימכרו את המטוסים היקרים שלהם ?

vinney

Well-known member
לא נכון, "תמיכתי בחמאס" היא רק אחרי שאתה לוקח משפטים שלי ומחליף את המילים מה שמשנה את משמעות המשפט לחלוטין.
למשל מעולם לא אמרתי שיש לחסל את מדינת ישראל כמו שהחמאס אומר , אבל כן אמרתי "יש לחסל את האויב בעזה" ( אני מניח שעכשיו תחליף את המילה "אויב" במילה "ישראל" כדי להוכיח שאני תומך חמאס ).
אתה תומך בחמאס כי אתה מוכיח את צדקתם. כשאני מצטט אותך אני מראה לך שמה שהחמאס טוענים זהה למה שאתה טוען. הם טוענים שאתה רוצה לבצע רצח עם - הם צודקים, אתה אכן רוצה זאת. הם טוענים שאתה רוצה לפגוע באוכלוסיה אזרחית - הם צודקים, אתה אכן רוצה זאת. הם טוענים שאין ישראלים תמימים - הסכמת עם הטענה הזאת.

כל מה שחמאס טוענים - או שהוכחת את צדקתם או שפשוט הסכמת איתם במישרין.

המציאות היא שצפון הרצועה הרוסה , בנוסף התושבים היהודים שנעקרו מעוטף עזה לא יסכימו לחזרת הרקטות.
אף אחד לא שאל אותם עד עכשיו, אף אחד לא ישאל אותם גם בעתיד. וכשכן שואלים אותם (בבחירות) הם מצביעים ביבי שהביאנו עד הלום.

אני מניח שזה כבר יהיה טראמפ שיצטרך להחליט

ומה אתה חושב שהוא יחליט? רמז: תראה מה הוא החליט לגבי הכורדים בעירק ולגבי הסכם הגרעין עם איראן. טובתך זה לא מה שעומד לנגד עיניו, יבואו הסעודים יתנו לו מליארדים והוא יחליט מה שהם יגידו לו להחליט.
לא רואה מי הטיפש שישקיע בשיקום עזה אם לא יובטח שהאויב בעזה לא יחזור להתעצם צבאית, הרי זו השקעה שתרד לטמיון. ורק צה"ל יכול להבטיח שהאויב בעזה לא יתעצם צבאית.
תסתכל במראה.
תוך שנים מעטות נצמצם מאד את התלות בארה"ב ( התחלנו בזה כבר עכשיו , התעשיות הבטחוניות שלנו מייצרות חימוש יום ולילה ). חוץ מזה נקווה שהרפובליקנים יזכו בנשיאות , לציבור האמריקאי נמאס מהדמוקרטים הפרוגרסיבים
זה עצוב שאתה באמת מאמין בזה. לא הייתה מלחמה אחת שישראל נלחמה בה בלי עזרה מבחוץ. הנה כתבה מהיום: https://www.ynet.co.il/news/article/hyo2eex9t

ולגבי הרפובלינקים... אתה יודע שהם אנטישמים, כן?

.
בכל מקרה אנחנו לא מאבדים את התמיכה האמריקאית כל כך מהר, אכן יש לממשל לחץ מצד האנטישמיים במפלגה ודעת קהל אנטישמית , אבל אם ארה"ב תזנח אותנו היא תאבד את כל ידידותיה במזה"ת ,
למה? או שתרוויח חדשות. למה לארה״ב להלחם באיראן כשאפשר להיות חברים? למה לריב עם פלשטינאים כשתמורת מספיק כסף הם יתנו לאמריקאים לבנות מה שהם רוצים במה שהיה פעם התנחלות אריאל? עובדה היא שארה״ב צריכה אותך הרבה פחות ממה שאתה צריך את ארה״ב.

כולם יגידו שאם ארה"ב נטשה ידידה כמו ישראל עדיף לא לסמוך עליה יותר. וגם אנחנו שדה הניסויים של הנשק האמריקאי שהם מייצרים, למי הם ימכרו את המטוסים היקרים שלהם ?
הזכרת את טראמפ קודם, טראמפ הוא הוכחה שלאמריקאים יש אפס סנטימנטים כלפי ״חברים״. הם ינטשו אותך, הם ינטשו את נאטו, אתה לא מעניין אותם ולא חשוב להם. הם במרחק שתי יבשות ממך. הפלשטינאים החברים שלך יוושבים לך על הגדר.

הפרבולה1

Well-known member
אתה תומך בחמאס כי אתה מוכיח את צדקתם. כשאני מצטט אותך אני מראה לך שמה שהחמאס טוענים זהה למה שאתה טוען.
הם תובעים את האדמה הזאת לערבים , ואני תובע את האדמה הזאת ליהודים , זה לא אותו דבר . זה ממש לא זהה אלה רק אחרי שאתה מחליף את המילים מה שהופך את המשמעות.
הם טוענים שאתה רוצה לבצע רצח עם - הם צודקים, אתה אכן רוצה זאת. הם טוענים שאתה רוצה לפגוע באוכלוסיה אזרחית - הם צודקים, אתה אכן רוצה זאת. הם טוענים שאין ישראלים תמימים - הסכמת עם הטענה הזאת.
מה זאת אמרת שאין ישראלים תמימים ? בגלל שכולנו חיילים ומתנחלים ( להזכירך גם תושבי העטף נחשבים "מתנחלים" ) ? איך זה תומך בחמאס ? אז מה אם אני מודה "באשמה" הזאת , שרק בעיניך ובעיני שמאל קיצוני והאויבים זה פשע להתישב בארץ ישראל ( כולל בתוך הקו הירוק ).

אף אחד לא שאל אותם עד עכשיו, אף אחד לא ישאל אותם גם בעתיד. וכשכן שואלים אותם (בבחירות) הם מצביעים ביבי שהביאנו עד הלום.
אם הערבים יחזרו לצפון הרצועה בלי שצה"ל ישלוט שם בטחונית , היהודים לא יחזרו לעוטף עזה , הם יצביעו ברגליים, וביבי יודע שהפעם הם לא יצביעו לו אם ימשיך בתסוסתנותו מול עזה, זה מחיר כבד מידי למדינת ישראל. זה קו אדום שבו ישראל תגיד לנשיא ארה"ב "לא".
אגב בסבבים הקודים נמנענו מכיבוש קרקעי של הרצועה גם בגלל החשש מארה"ב, והנה עשינו זאת הפעם כולל השטחת עזה ( לפחות הצפון) , שאתה נחוש בצידקתך אז ארה"ב מתישרת איתנו.

ומה אתה חושב שהוא יחליט? רמז: תראה מה הוא החליט לגבי הכורדים בעירק ולגבי הסכם הגרעין עם איראן. טובתך זה לא מה שעומד לנגד עיניו, יבואו הסעודים יתנו לו מליארדים והוא יחליט מה שהם יגידו לו להחליט.

תסתכל במראה.
זה עצוב שאתה באמת מאמין בזה. לא הייתה מלחמה אחת שישראל נלחמה בה בלי עזרה מבחוץ. הנה כתבה מהיום: https://www.ynet.co.il/news/article/hyo2eex9t

ולגבי הרפובלינקים... אתה יודע שהם אנטישמים, כן?
חלק מתומכי הרפובליקנים נחשבים אנטישמיים מצד ימין , הם פחות גרועים מהאנטשימיים הפרוגרסיבים מצד שמאל ובכל מקרה האנטישמיות הזאת מופנית ליהודי ארה"ב שפחות מענינים אותנו.
למה? או שתרוויח חדשות. למה לארה״ב להלחם באיראן כשאפשר להיות חברים? למה לריב עם פלשטינאים כשתמורת מספיק כסף הם יתנו לאמריקאים לבנות מה שהם רוצים במה שהיה פעם התנחלות אריאל? עובדה היא שארה״ב צריכה אותך הרבה פחות ממה שאתה צריך את ארה״ב.
אי אפשר שארה"ב תהיה חברים של איראן, ארה"ב ניסתה להיות חברה של סעודיה , ואז מתוכה יצאו אלקיאדה שעשו את פיגועי התאומים. אלה אם כן ארה"ב תהפוך להיות עוד מדינה מוסלמית
הזכרת את טראמפ קודם, טראמפ הוא הוכחה שלאמריקאים יש אפס סנטימנטים כלפי ״חברים״. הם ינטשו אותך, הם ינטשו את נאטו, אתה לא מעניין אותם ולא חשוב להם. הם במרחק שתי יבשות ממך. הפלשטינאים החברים שלך יוושבים לך על הגדר.
אולי, אבל יש להם אפס סנטימנטים גם כלפי הפלסטינים וזה כבר טוב. חוץ מזה מי שהכיר ברמת הגולן והעביר שגרירות לירושלים היה טראמפ.
טראמפ שונא את ביבי ובצדק , ביבי תקע לו סכין בגב שמיהר לברך את ביידן שנבחר לנשיאות ובכלל לא עמד לצד טראמם בתקופת הבחירות האחרונות.
נקווה שביבי יוחלף כי גם הוא אחראי למחדל של 7 באוקטובר בזה שמימש את מדיניות התבוסתנות של השמאל מול עזה והאמין ש"תמריצים כלכלים לעזה יביאו לרגיעה בטחונית" וקרה ההיפך - תמריצים כלכלים לעזה הגבירו את ההתעצמות הצבאית של האויב בעזה.

נערך לאחרונה ב:

vinney

Well-known member
הם תובעים את האדמה הזאת לערבים , ואני תובע את האדמה הזאת ליהודים , זה לא אותו דבר . זה ממש לא זהה אלה רק אחרי שאתה מחליף את המילים מה שהופך את המשמעות.
רק כי בעינייך ערבים שונים מיהודים במשהו. הם לא. אתה לא שונה מהם.

מה זאת אמרת שאין ישראלים תמימים ? בגלל שכולנו חיילים ומתנחלים ( להזכירך גם תושבי העטף נחשבים "מתנחלים" ) ? איך זה תומך בחמאס ? אז מה אם אני מודה "באשמה" הזאת , שרק בעיניך ובעיני שמאל קיצוני והאויבים זה פשע להתישב בארץ ישראל ( כולל בתוך הקו הירוק ).
זה מה שאתה אמרת, לא? לא אמרת שעוטף עזה הם ״גם מתנחלים״?

אם הערבים יחזרו לצפון הרצועה בלי שצה"ל ישלוט שם בטחונית , היהודים לא יחזרו לעוטף עזה , הם יצביעו ברגליים, וביבי יודע שהפעם הם לא יצביעו לו אם ימשיך בתסוסתנותו מול עזה, זה מחיר כבד מידי למדינת ישראל. זה קו אדום שבו ישראל תגיד לנשיא ארה"ב "לא".
אז.... אנחנו נכנסים למלחמה כי ביבי מפחד על הכסא? כן, זה נכון, אבל זה לא ״הטיעון המנצח״ שהייתי מביע במקומך.

בסופו של דבר יחזרו או לא יחזרו זה עניין שלהם, אבל בעזה ישראל לא תשלוט לאורך זמן. ולו כי אין שום רצון כזה. גם ביבי מצהיר את זה, אפילו עכשיו.

אגב בסבבים הקודים נמנענו מכיבוש קרקעי של הרצועה גם בגלל החשש מארה"ב, והנה עשינו זאת הפעם כולל השטחת עזה ( לפחות הצפון) , שאתה נחוש בצידקתך אז ארה"ב מתישרת איתנו.
לא, נמנענו מכיבוש קרקעי של הרצוע לא בגלל החשש מארה״ב. אני מודע טוב מאוד למה היה המצב באזור לפחות עד לפני עשור, ולארה״ב לא הייתה משמעות במערך השיקולים, לפחות לא מבחינת הדרג המבצעי. גם הפעם נכנסנו רק אחרי הרעשה ארטילרית ואווירית כבדה וסופגים כמות עצומה של נפגעים (הגענו לכבר כמה מאות חיילים שנהרגו בלחימה עצמה), וזה אחרי כל ההכנות שהצבא עשה שלחלקן אתה אפילו לא מודע. אין שום מצב שהתוצאות שמושגות עכשיו היו מושגות לפני 10 שנים, פשוט לא.

הצבא עשה עבודה טובה בהכנות ותכנון המבצע הזה, וצריך לתת להם את הכבוד על כך (בלי להמעיט בגודל הבזיון שממנו התחלנו את המלחמה, כמובן).

חלק מתומכי הרפובליקנים נחשבים אנטישמיים מצד ימין , הם פחות גרועים מהאנטשימיים הפרוגרסיבים מצד שמאל ובכל מקרה האנטישמיות הזאת מופנית ליהודי ארה"ב שפחות מענינים אותנו.
אני מציע לך לבוא לפגישות עם חברי בית הנבחרים במחוזות הבחירה שלהם, אתה תופתע מאוד לגלות איפה שונאים יהודים יותר ואיפה פחות.

אי אפשר שארה"ב תהיה חברים של איראן, ארה"ב ניסתה להיות חברה של סעודיה , ואז מתוכה יצאו אלקיאדה שעשו את פיגועי התאומים. אלה אם כן ארה"ב תהפוך להיות עוד מדינה מוסלמית
יש אומרים, ובמידה מסוימת של צדק, שהתקיפות של אל קאידה בארה״ב היו בעיקר בגלל התמיכה של ארה״ב בישראל והמדיניות שלה במזרח התיכון.

יש גם אומרים, גם הם במידה מסוימת של צדק, שארה״ב בכלל לא צריכה להיות מעורבת במדיניות החוץ שלה באופן כה פעיל. ואתה יודע מי מביע את זה הכי חזק? דונאלד טראמפ. הוא זה שחוזר על סיסמאת America First שהתחליה לפני יותר מ100 שנה ושימשה, בין היתר, כהצדקה לאיסור הגירת יהודים לארה״ב לפני השואה.

אולי, אבל יש להם אפס סנטימנטים גם כלפי הפלסטינים וזה כבר טוב. חוץ מזה מי שהכיר ברמת הגולן והעביר שגרירות לירושלים היה טראמפ.
באמת? הם המממנים הכי גדולים של הפלשטינים.

טראמפ שונא את ביבי ובצדק , ביבי תקע לו סכין בגב שמיהר לברך את ביידן שנבחר לנשיאות ובכלל לא עמד לצד טראמם בתקופת הבחירות האחרונות.
ביבי תקע סכין בגב לטראמפ? אני זוכר את ביבי משתין מהמקפצה על אובמה... איזה מזל שיש לנו מנהיג כזה גדול שאפילו אתה ואני מוכנים להסכים שהוא לא מסוגל לנהל קשרים עם הידידה הכי גדולה שלנו...

נקווה שביבי יוחלף כי גם הוא אחראי למחדל של 7 באוקטובר בזה שמימש את מדיניות התבוסתנות של השמאל מול עזה והאמין ש"תמריצים כלכלים לעזה יביאו לרגיעה בטחונית" וקרה ההיפך - תמריצים כלכלים לעזה הגבירו את ההתעצמות הצבאית של האויב בעזה.
אכן נקווה שביבי יוחלף. סתם מתוך סקרנות, את מי אתה מציע כאלטרנטיבה?

למעלה