מה עושים עם תמח"ת

מצב
הנושא נעול.

mucool2

New member
אפשר גם להשאיר פתחים סודיים ../images/Emo11.gif

תראה, זה רק רעיון ראשוני
עוד לא חשבתי על הכל. הכוונה היא לשפר את מצב החניה בשוק לווינסקי ובמתחם בכלל, במטרה להפוך אותו לקצה הדרומי של המע"ר (3-4 קומות בין סלמה לרח' הרכבת): קניון בינוני, גלריות, מלונות, משהו דומה לנמל או אפילו לדיזנגוף. את החניון/מקלט אפשר יהיה לחבר לקניון למשל.
אפשר גם להשאיר פתחים סודיים

mucool2

New member
עכשיו הכול מתחבר...

מה עושים עם תמח"ת
כתבה זו, מבית הארץ, מוקדשת לאושרי וכל שונאי-תמח"ת לדורותיהם (ואני ביניהם).
עכשיו הכול מתחבר...
רם כרמי, האדריכל שתיכנן את התמח"ת הוא גם זה שאחראי על מבוך הפקולטה למדעי הרוח של האוניברסיטה העברית בהר הצופים. נראה לי שיש לו בעיית התמצאות קלה...

davidfainshtein

Member
מנהל
או שהבחור סבל מאגרופוביה קלה...

עכשיו הכול מתחבר...
רם כרמי, האדריכל שתיכנן את התמח"ת הוא גם זה שאחראי על מבוך הפקולטה למדעי הרוח של האוניברסיטה העברית בהר הצופים. נראה לי שיש לו בעיית התמצאות קלה...
או שהבחור סבל מאגרופוביה קלה...
לפני כמה שנים עבדתי במוזיאון ישראל. אבל לא במקומות שכולכם מכירים - אלא הרבה יותר למטה. למי שלא יודע - מתחת למוזיאון עצמו יש מספר מפלסים תת-קרקעיים בהן נמצאות מעבדות השיחזור, אולמות האוצר, משרדים, חללים טכניים רבים וכו'. הגישה לשם מוגבלת ומאובטחת היטב. אני הייתי חבר בצוות המיחשוב של המוזיאון וחדר המחשב הראשי נמצא גם שם. הסתובבתי לא מעט במאורת העכברים הזו - לפעמים ימים שלמים בלי לראות שמש - כי הייתי הולך הביתה כשהיה כבר חושך. אחרי כמה זמן אתה מתחיל להתחרפן שם. וירוס המחילות קראנו לזה...

בכתבה מוזכר

מה עושים עם תמח"ת
כתבה זו, מבית הארץ, מוקדשת לאושרי וכל שונאי-תמח"ת לדורותיהם (ואני ביניהם).
בכתבה מוזכר
האדריכל שרון רוטברד וספרו "עיר לבנה עיר שחורה". בספר זה, מוזכרת איזו הצעה, של תלמיד בבי"ס לאדריכלות באוניברסיטת תל אביב, לפיה יחתכו, או ינסרו את מבנה התחנה המרכזית לפי תוואי הרחובות שהיו אמורים לעברו בשטח (בצורת חצי במנורה הדרומי, מוזכר בכתבה גם), ואז יהיו כמה בניניים קטנים יותר שישמשו למסחר, תרבות וכו'. ספר מעניין מאוד, ויש בו גם תמונות ומפות שוות. מומלץ לכולם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה