מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?

אפשרות לצרף יותר מתמונה אחת לכל הודעה

הדרך הנוכחית לצרף תמונה להודעה מייגעת ומתסכלת. אם מישהו חוזר מטיול למשל ורוצה להעלות 10-15 זאת עבודה של שעתיים לפחות. למי יש זמן וכוח לזה? הדרך הדו-שלבית האיטית להעלות תמונה כפי שבניתם היום, בצירוף האפשרות להעלות רק תמונה אחת בכל פעם דורשים "טיפול שורש" בגרסה הבאה. תודה.

דברים נוספים:
1. האתר המותאם לסלולר לא נוח (לי לפחות). אם אתם לא מצליחים להגיע לחווית משתמש דומה יותר לאתר הרגיל, תנו לפחות יכולת לבחור את האתר הרגיל כברירת מחדל בלי לעבור ניתוב ארוך כדי להגיע אליו.
2. אורך הכותרת קצר מדי. צריכה להיות אפשרות לכותרות יותר ארוכות.

mulon1984

New member
עריכה, עריכה, עריכה

חייבת להיות אפשרות לערוך את ההודעה ו\או למחוק אותה לאחר שכבר פירסמתי אותה.
זה קיים בפייסבוק וזה קיים בכמעט כל פורום בעולם, ככה שלא ברור למה דווקא כאן צריך לתאם את העניין עם מנהל.

חי בר

New member
הכי הייתי רוצה שיהיה סוף ל-"דפדפן מותאם" בגלישה סלולרית

די, חלפו הימים שלמכשירים היה רק WAP ומסכים של 2.5". למה אני צריך לגלוש לאתר "מותאם" כשאני גולש ממכשירים עם גדלי מסך של 5, 7 או "10??? "האתר המותאם" הוא פשוט גועל נפש על סף הבלתי שמיש!

ואם כבר, למה קיימות רק שתי אפשרויות "המשך לאתר מותאם" או "הורד אפליקציה"? תוסיפו אפשרות גם להמשיך לאתר הרגיל.

מוציא את כל החשק להשתמש בתפוז!

תצוגת הפורום

ברירת המחדל היום בפורום היא שהנושא החם עולה למעלה. יכול להיות נחמד אם למשתמש תהיה בחירה של הצגה לפי ברירת המחדל הנ"ל או לפי סדר כרונולוגי של ההודעות.

"עריכת מועדפים"

כשאני מגיעה במקרה לפורום שמוצא חן בעיניי, אני רוצה להוסיף אותו למועדפים.
במצב הקיים, כשאני נכנסת ל"עריכת מועדפים", אני צריכה לחפש את שם הפורום בתוך הרשימה הארוכה, לפי סדר א"ב.
בשביל מה?

אפשר לעשות כפתור "הוסף פורום זה למועדפים".

בכל אופן, כל הכבוד על יוזמת הרענון.
באמת הגיע הזמן...

אבטחת מידע!

לעשות מה שצריך כדי למנוע פריצות נוספת לאתר. (אני זוכרת כבר לפחות שתיים)
אחרי שמתרחשת פריצה -- להתנצל יפה בפני הגולשים
ולעשות בקרת נזקים.
כולל לעזור לגולשים הוותיקים והנאמנים לחדש סיסמה!

Berethor

New member
חסימות שמתבטלות אחרי שמנהלי פורום עוזבים

יכול לעזור עם התופעה של חסימות לא מוצדקות שהרבה משתמשים קבלו בגלל מנהל פורום לא ראוי. מקסימום תמיד יכולים לחסום מישהו שנית.

ניסיתי היום את הפורמאט החדש

והוא אחלה, אלא שחסר spell check. קודם דרך גוגל כרום הופעל אוטומטית הפיצ'ור של גוגל לבדיקת איות, אבל הפורמאט החדש כנראה דרס אותו. אז אם יש כמה אפשרויות עריכה, זו אחת ממש חשובה לאנשים שכמוני לא יודעים להקליד

blabla83

New member
שתהיה אפשרות לשמור הודעות נבחרות במועדפים אישי

למשל אני קוראת הודעה שיכולה בעתיד לעניין אותי ( למשל המלצה על מסעדה מסוימת בעיר שיש סיכוי שאני אסע אליה בעתיד ) אז אני רוצה אפשרות לשמור הודעות כאלו באיזור אישי

Subi777

New member
לאפשר ביטול התראות משרשור מסוים.

יצא שהגבתי באיזשהו אשכול סתם הערה קטנה וכתוצאה מכך קיבלתי עשרות רבות של התראות.

Berethor

New member
הוסיפו כבר אפשרות לערוך, עד 15 דקות מכתיבת ההודעה

זה נמצא בשורה הכחולה מתחת להודעות שלך, לזמן מוגבל. ככה שסוף כל סוף יש אפשרות עריכה בתפוז.

Berethor

New member
בתפוז אישי, אפשרות לבחור תפורומים שיופיעו למשתמש בעמוד הראשי

במקום שזה יופיע באופן אוטומטי לפי איפה שהוא כתב בפעם האחרונה, שהרי לפעמים יש פורומים שמגיבים בהם בלי להשתתף בהם באופן קבוע ולפעמיים זה לא נוח שפורומים שיותר חשובים למשתמש נעלמים מהרשימה וזה אפילו יכול לגרום למשתמש לחשוב אם שווה לו להשתתף בפורומים אחרים בגלל זה, כי אחר כך הוא צריך לכתוב משהו בכל אחד מהפורומים הקבועים שלו כדי שהם יופיעו בחזרה. בנוסף אפשר להשאיר גם את האפשרות האוטומטית וגם להוסיף תאפשרות של הבחירה, כל משתמש ומה שנוח לו.

למעלה