מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?

CRAZYBUTTERFLY

New member
עונה

חידוש שינוי רענון של אייקונים. האייקונים האלו מיושנים מאוד בעיניי.. וגם חסרים המון אייקונים רלונטים לדוגמא- אייקון של תינוק או אשה בהריון בהקשר לפורומים של הריון וילדים...
אפשרות עריכה לאחר שההודעה הועלתה לפחות מתן של דקה שתיים לפני שמישהו הגיב.
הסבר ברור לגבי פורומים. יש כאלה שיש מנהלים והם אלו שקובעים לרוב את הנושאים. יש פורומים שבהם המנהל עונה מדי פעם וכל אחד יכול לשאול שאלה ויש כאוס.. בקיצור נורא מבלבל... לפעמים אני מוצאת את עצמי שואלת בפורום שאלה ומתנצלת שלא שירשרתי ובפועל רואה שאין נושאים לשרשר..

לפעמים החלון המענה הקטן (הוספת תגובה קצרה) כמו ביומים האחרונים לא עבד ועושה רושם שאף אחד לא מטפל בזה... וכל הודעה שאני רושמת אני חייבת לפתוח חלון חדש להעתיק וכו..

כאשר מנהל פורום עוזב.. אחרי יום יומים מתמנה מנהל חדש.. אולי אפשר להציג לפעילות ותיקות של הפורום את האפשרות להגיש מועמדות לתפקיד... במקום זה נדמה כי הכל קומבינה...

לשפר באופן מידי את האפליקציה לאנדרואיד. זה מגוחך. אחרי שהדף עולה כל השורות בצד ימין וצריך למשוך אותם לאמצע.. אחרי גלגול וקריאת הודעה הכל חוזר ימינה.. לא מתאים לתבנית של הטלפון.. בקיצור מעייף.
לשפר את השירות לקוחות של תפוז. לא פעם יצא לי לשאול שאלה ולא קיבלתי מענה.

SuzukiDR

New member
מאז שהגבתי בשרשור אני מקבל הודעה על כל תגובה

בפורומים אחרים יש הבחנה בין תגובה בשרשור בו הגבתי לבין תגובה לתגובה שלי. היה נחמד אם גם פה היה אפשר לבחור.

ilanbt

New member
רשימה קלה

לראות תמונות ב preview סטייל פייסבוק.
להיות מסוגל לערוך את הפוסטים שלי.
להיות מסוגל לחסום אנשים שלא מוצאים חן בעיני.
להיות מסוגל למחוק תוכן שהעלתי (תמונות לדוגמא) (שימושי אם תחליטו שוב שתמונות שמועלות לתפוז הם קניין של תפוז)
&nbsp

allpix

New member
לשדרג את פונקציות הלוחות

כמעט בכל פורום.
1. לוחות.......................מכירה קניה וכד. שיהיה נראה יותר , עשיר יותר גרפית אך לא עמוס, פחות נידח.
2. לוח הכרויות/קשרים בין אישיים........יותר בולט, פחות נידח, עם קישור לצט אפילו כתת-פורום.
היחוד של תפוז הוא החיבור הבלתי אמצעי עם אנשים שאין אותו בצט או מדיום אחר. שורה תחתונה לשדרג את הלוחות.

Babybini

New member
שיפור האפליקציה!

היא פשוט מזעזעת. אחד הדברים הכיפים בפורומים של תפוז זה נוחת השרשור הפרוס.
&nbsp
ברגע שכל ההודעות מקובצות זה הופך את הקריאה למסורבלת, לא נוחה ומוציא את החשק להכנס.החלק הכי נורא כשיש תגובות לתגובות וצריך להכנס לכל אחת בנפרד...
אם אפשר שהאפלקציה תהיה כמו האתר זה יהיה מעולה.
&nbsp
&nbsp

תוצאות חיפוש לפי תאריך

קשה מאד למצוא את הידיים והרגליים כאשר עושים חיפוש בתוך פורום מסויים לפי מילה. התוצאות מופיעות משום מה לא בסדר של תאריכים או רלוונטיות, אלא בצורה מפוזרת ומבלבלת ומקשה מאד.

דייב דנ

New member
סמכות למגיבים

מתן יותר כוח למגיבים בפורום
1. דרוג מגיבים
2. מתן דגש על סמכות המגיב
3. הצפת תגובות טובות, מלבד הנעיצה

דף חדש4

New member
זה נותן יותר מדי קרדיט וכח למנהלים שלא מגיע להם

ומנסיוני- יש פה רבים כאלה. לצערי

KallaGLP

New member
למה צריך דירוג מגיבים?

כתיבה בפורום היא לא תחרות, וכל גולש, גם חדש או כזה שכותב פחות, צריך להרגיש בנוח ושווה כמו האחרים.

2 דבריעם לטיפולכם

1. אופציה למחוק הודעה אישית או לפחות לתקן טקסט (מבלי שזה ימחק מגיבים לה מתחתיה)
2. כל מיני פורומים שנסגרו כי אין ניהול אבל מסתמן שיש בהם צורך לפי כמות הודעות שבכ"ז "השתחלו" לשם להחזירם לפעול.

dibablas

New member
פורום אלטרנטיבי ל"פמיניזם"

בענייני מגדר, נשיות וגבריות

Berethor

New member
אבל לפחות לא לפורום שפתוח רק לפמיניזם רדיקלי ודיקטטורה

תרבות של סתימת פיות וסלחנות של מנהלי הפורום לקיצוניות שמלאות בשנאת גברים אשר מקללות כל מי שלא מסכים איתן. בעזרת השיטה הזאת נשארה שם בעיקר כת של פמיניסטיות רדיקליות, ואפילו מרבית הפמינסטיות המתונות עזבו או שגרמו להן לעזוב. לכן אם לא יהיה שינוי רציני מספיק בפורום פמיניזם, עדיף שיהיה פורום חלופי בעבור פמיניזם יותר מתון ושפוי, ולא מלא בשנאה. כמו גם עבור קידום שיח יותר חופשי בנושא, ולא הטפה.

Berethor

New member
אפילו בפייסבוק לפמיניסטיות הרדיקליות יש קבוצה משלהן

כפי שאפשר לראות כאן.

https://www.facebook.com/pages/Radical-Feminists/119311564818398

אז למה בתפוז אי אפשר לעשות פורום נוסף בנושא פמיניזם? זה לא יהיה על חשבון הפורום הקיים אפילו, משום שנכון לעכשיו נמצאות בפורום הזה דה פקטו בעיקר רדיקליות, רוב הפמיניסטיות המתונות עזבו או גורשו משם. יש טענה כאילו פורום פמיניזם מיועד לכל הזרמים בפמיניזם, אבל זה לא נכון, כי באופן מעשי ברגע שהרדיקליות השתלטו שם, גם על הניהול וגם מבחינת משתמשים, אז זה פורום של פמיניזם רדיקלי, זה דומה למה שקרה שהטליבאן הרדיקלים השתלטו על אפגניסטן והכריחו באיומים את כל הנשים שם ללבוש בורקה ועוד דברים מלבבים בסגנון. בתפוז יש המון פורומים כמעט זהים בנושאים מסוימים, אז למה לעשות לפחות שני פורומים בנושא הזה? למה זה חשוב לי? כי גם אני רוצה להשתתף בפורום שהוא לא רדיקלי ודיקטטורי בנושא פמיניזם ומגדר, בנוסף זה לא הוגן כלפי הפמיניסטיות המתונות, שהרדיקליות מוציאות להן שם רע, השתלטו על הכל, ושאין להן אלטרנטיבה בתפוז, חוץ מאשר פורומים שלא עוסקים בפמיניזם כלל כמובן. אגב מזמן לא ראיתי אותך כאן, נחמד לראות אותך שוב.

[URL]http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%98%D7%9C%D7%99%D7%91%D7%90%D7%9F[/URL]

nat2ko

New member
מצתרפת. הפורום הנוכחי לא מייצג פמיניזם

יש שם הרגשה של דיקטטורה

למעלה