מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?

טליה ג

New member
מצטרפת לבקשה

קודם כל הגיע הזמן לאפליקציה באמת נוחה לשימוש, כי בכל גלגוליה עד כה האפליקציה של תפוז הייתה מאוד מסורבלת וכבדה. שנית, לפחות בפעם האחרונה שניסיתי להתקין את האפליקציה המשודרגת, קיבלתי הודעה שהמכשיר שלי (מוטורולה רייזר) אינו תומך באפליקציה, ואם איני טועה, גם המשתמשים בגלאקסי 2 לא יכלו להתקין את האפליקציה. לא כולם ממהרים לשדרג את הסמארטפון לדגם חדש יותר, וחבל שהרבה גולשים יישארו בלי יכולת להתקין את האפליקציה. נכון לעכשיו אני גולשת מהסלולארי דרך אתר האינטרנט, שבסופו של דבר הוא יותר ידידותי לשימוש מכל גרסאות האפליקציה עד כה.

גם שהאתר יהיה מובנה למובייל, וגם שיהיה יישום ראוי בדומה ליישום של פייסבוק למובייל. היום חלק גודל מאוד הגלישה נעשית במובייל, וחייבים לתמוך במובייל כדי להישאר רלוונטיים.
&nbsp

shmuel16

New member
אלבומי תמונות

הפורום בצורה הקיימת הוא ארכאי ולא רלוונטי
לפחות בשביל לחדש פנים אני מציע להוסיף ד ח ו ף
אלבומי תמונות שמוצגים און ליין בדף ולא באיזה דף אחורי
ונסתר
פשוט מאוד, אל תמציאו את הגלגל, הוא קיים !
תעתיקו את מודל התמונות של פייסבוק

makiko

New member
בהחלט נדרש כפתור לייק!!! (לא קישור לפייסבוק

אלא מעין מונה לייק - כמו בתגובות שיש ל YNET): לייק + דיסלייק

Kasey

New member
אכן. אני משתמשת בתצוגה רגילה ולא בכזו

של אפליקציה כי אי אפשר לראות כלום באפליקציה, זה ממש לא נוח.
אם אני מבינה נכון את הכוונה בתצוגה שטוחה, מכירה את זה מפורומים אחרים וזה מאוד נוח.
מה בדבר כמה סמיילים שיהיו זמינים ליד החלון ונגישים יותר בלי לפתוח את הרשימה הארוכה והמסורבלת?
ואפשרות עריכה, בהחלט! ממש חסר.
אגב, מאז ששיניתם את עמוד שליחת ההודעה אני לא יכולה יותר להשתמש בתגובה מהירה מהטאבלט ומקבלת הודעת שגיאה.

makiko

New member
תיוג משתמשים (למניעת טרולים):אדום, צהוב, ירוק

ירוק - ברירת המחדל
צהוב - כל נקודה שלילית שמנהל פורום העניק למשתמש בעקבות ניסוח לא יפה / פרסום וכו'
אדום - משתמש שקיבל 3 נקודות שליליות - נחסם למשך שבוע. אם יחסם עוד פעם - יחסם לצמיתות ממערכת הפורומים.

makiko

New member
כמה ניקים הוא כבר יפתח? זה ימנע ספאם

(זיבול מאסיבי).
&nbsp
שלא תטעו: זה לא יפסיק לחלוטין את הפרסום, אבל זה יקטין אותו משמעותית.
&nbsp
וניתן לאמת אורח גם ע"י הזנת המייל שלו (לא כמו היום - שכל זב חוטם מפרסם הודעה מבלי להזדהות).
&nbsp
ואפשר עוד פתרון: לנטר כתובת IP וגם אותה ל'סמן' כספאם. באם נשלחים מס' פרסומות מאותה הכתובת - לאפשר גישה רק ע"י הזנת מייל ולאמת אותו תחילה.

dina199

New member
הכי חזק זה הקפצה של שרשור. אל תגעו בזה

מה שחסר זו אופציה למחית תגובה . אם כתבתי תגובה ואני רוצה למחוק (מכל סיבה שהיא) זה בלתי אפשרי כרגע

Y. Welis

New member
ואופציה לנעיצה לאורך זמן. כמו ההודעה המדומה

שהיא למעשה פירסומת, בראש כמה פורומים.
&nbsp
זה יביא תוכן חיוני לחזית הפורום. אולי זה גם הפיתרון לבעיית התוכן ה'אחורי'.

naamutzi

New member
כמה דברים

1. אפליקציה נורמלית, במיוחד כזו שיהיה אפשר להעלות תמונות דרכה
2. כפתורי לייק. לא תמיד יש לי מה להגיב על פוסט של מישהו, וללפעמים ממש חסר הלייק.
3. אפשרות לפתוח את כל השרשור בלחיצה אחת
4. עריכת פוסטים
5. אפשרות להעלות כמה תמונות במקביל

למעלה