מועדון דיסני (8) - פוקהונטס, ראלף שובר את האינטרנט, צעצוע של סיפור

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בסופש הקרוב חוגגים את חג ההודיה
בארה"ב הסיפור של החג נקשר עם סיפור על ברית בין המתיישבים האירופאים הראשונים והאינדיאנים שכבר חיו באזור.
לכן הכי מתאים שנציין את החג עם סרט שמתאר מפגש שכזה
לכן סרט השבוע של מועדון דיסני הוא:
פוקהונטס

1669285801287.png

*אגב, סרט זה נחשב לסרט השישי בעידן הרנסנס של דיסני. במסגרת המועדון אנחנו כבר ראינו את הסרט הראשון, השלישי, הרביעי, החמישי והתשיעי מתוך עידן זה.

Lhuna3

Well-known member
בסופש הקרוב חוגגים את חג ההודיה
בארה"ב הסיפור של החג נקשר עם סיפור על ברית בין המתיישבים האירופאים הראשונים והאינדיאנים שכבר חיו באזור.
לכן הכי מתאים שנציין את החג עם סרט שמתאר מפגש שכזה
לכן סרט השבוע של מועדון דיסני הוא:
פוקהונטס

צפה בקובץ המצורף 67686

*אגב, סרט זה נחשב לסרט השישי בעידן הרנסנס של דיסני. במסגרת המועדון אנחנו כבר ראינו את הסרט הראשון, השלישי, הרביעי, החמישי והתשיעי מתוך עידן זה.
אוקיי אבל למה הציצי שלה חשוף? (ונטול פיטמה, שאני מניחה שזה רגיל בדמויות דיסני, אבל באישה אפילו יותר מוזר)

didalf

Well-known member
אוקיי אבל למה הציצי שלה חשוף? (ונטול פיטמה, שאני מניחה שזה רגיל בדמויות דיסני, אבל באישה אפילו יותר מוזר)
זאת שמלה בצבע גוף ימצחיקה:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל

Lhuna3

Well-known member
זאת שמלה בצבע גוף ימצחיקה:-D
אה אוקיי, פה זה נראה נורמלי, בתמונה בהודעה של ניק זה היה ממש נראה לי שהחלק מתחת לפרנזים הוא בדיוק בצבע הגוף שלה אז זה לא היה נראה כמו שמלה בכלל. לפחות מהמכשיר שהייתי בו.

Lhuna3

Well-known member
ראשונה!

מה זה ככה זה נגמר? ;-( איפה והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה??
איזה עצוב.

צפיה ראשונה שלי, תראו מופתעים :p
ידעתי בכלליות על הסיפור.

הסרט הזה הרגיש לי די בוגר, וזה התבטא גם בסיפור האהבה, שאמנם היתה ממבט ראשון אבל גם היתה שם היכרות שהרגישה אמיתית ויפה, אולי בגלל זה זה גם הכי רומנטי,
וגם בכך שהסוף הטוב היה שהקרב נמנע והצדדים למדו לראות שיש בני אדם גם בצד השני ונפרדו בשלום (כמובן אנחנו יודעים שמבחינת התמונה הגדולה זה לא נגמר כזה יפה, אבל זה מחוץ ל-scope של הסיפור הזה).
ועבור צמד האוהבים - יש סוף מציאותי ועצוב.

חוץ מזה הסיידקיקס בדמות הרקון והציפור והכלב נהדרים. (בלי אף דיאלוג)

אהבתי במיוחד את השיר ששני הצדדים שרים לקראת הקרב, כשכל צד רואה בשני את ה"פראים" הלא אנושיים.

didalf

Well-known member
אה אוקיי, פה זה נראה נורמלי, בתמונה בהודעה של ניק זה היה ממש נראה לי שהחלק מתחת לפרנזים הוא בדיוק בצבע הגוף שלה אז זה לא היה נראה כמו שמלה בכלל. לפחות מהמכשיר שהייתי בו.
חח קצת כן, אבל בתמונה המלאה כבר רואים שזאת שמלה
1669307168255.png

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שני!

אז למי שלא יודע הסרט מבוסס על הסיפור האמיתי של בחורה אינדיאנית בשם פוקהונטס שבאמת היה לה קשר עם המתיישבים האנגלים הראשונים בצפון אמריקה, ובינהם ג'ון סמית'.
באופן לא מפתיע רוב שאר עלילת הסרט היא פיקציה ורומנטיזציה. (אני גם התאכזבתי לגלות שהעץ ווילו הזאת לא הייתה קיימת באמת)
אני חושב שזה יכול להיות מאוד מעניין להכנס למה הסיפור האמיתי, ואיך העלילה בסרט מבטאת אותו והסיבות לשינויים שהיו.
אבל אני אשמור את זה להמשך ובנתיים אתמקד רק במה שהיה לנו בסרט הזה.

הסרט ממש חמוד ויפה. אם כי תמיד הרגיש לי מהחלשים ביותר מתקופת הרנסנס של דיסני (אבל יותר טוב מטרזן).
ועכשיו בצפיה חוזרת נזכרתי באחת הסיבות - רוב השירים פשוט פחות מוצלחים.
יש כן שני שירים מוצלחים מאוד - Colors of the wind, שנמצא לי ברשימת השמיעה באופן קבוע ואני יכול לשמוע שוב ושוב.
והשיר Savages שהוא מאוד חזק.
השיר הראשון מתאר יפה את הקשר לטבע שיש לאינדיאנים ומתאר בניגוד את חוסר הקשר שיש לאירופאים.
השיר השני דווקא יותר מדגיש כמה שני הצדדים זהים, שניהם נופלים לפחדים וממהרים לאלימות.

סיפור האהבה בעצם היה פחות חשוב בעצמו מאשר איך הוא פועל ככלי להביא להבנה בין הצדדים.
ואפילו בשביל זה היה צריך קצת קסם עצי שאפשר לג'ון סמית' ופוקהונטס להבין זה את זה כמעט מיד.

איזה עצוב.
מה לעשות שכנראה רצו להשאר קצת נאמנים לסיפור ההיסטורי (מאוד מאוד קצת)
ויש לזה גם סרט המשך שאף פעם לא ראיתי, אבל אני יודע את העלילה הכללית שלו
ידעתי בכלליות על הסיפור.
דווקא פחות מפתיע שאת זה לא ראית.
הוא מרגיש לי פחות קלאסיקה שאסור היה להפסיד.
הסרט הזה הרגיש לי די בוגר, וזה התבטא גם בסיפור האהבה, שאמנם היתה ממבט ראשון אבל גם היתה שם היכרות שהרגישה אמיתית ויפה, אולי בגלל זה זה גם הכי רומנטי,
לחלוטין ממבט ראשון היה משהו. אבל משיכה ממבט ראשון היא דבר אמיתי.
זה שעץ קסום נתן להם את היכולת לתקשר כמעט מיד זה משהו אחר. אבל זה באמת רומנטי ומרגיש אמין.
צחקתי בשרשור האחר שכאן יהיה מצב של קשר עם אדם כובש, אבל באמת שלמרות שהוא בא עם כוונות של להלחם באינדיאנים, הוא לא איים עליה בשום שלב.
ארחי שהם נפגשו הוא אומנם עדיין דיבר בזלזול לגבי העם שלה, אבל לא עם רצון לאלימות.
וגם בכך שהסוף הטוב היה שהקרב נמנע והצדדים למדו לראות שיש בני אדם גם בצד השני ונפרדו בשלום (כמובן אנחנו יודעים שמבחינת התמונה הגדולה זה לא נגמר כזה יפה, אבל זה מחוץ ל-scope של הסיפור הזה).
הסוף לחלוטין אידילי מידי מבחינת הקשר בין הצדדים וזה שאסרו את המושל הרע. אבל אני חושב שזה הגיע לנו.

בסופו של דבר רק אדם אחד מת, וזה קוקומוקו האינדיאני. אבל תכלס זה היה די מוצדק לאור זה שהוא תקף את ג'ון סמית' רק מתוך קנאה.
כן, היית יחסית עלילה די מלאה עם החיות הסיידקיקס. בדרך כלל גם יש רק שניים וכאן היו שלושה
אהבתי במיוחד את השיר ששני הצדדים שרים לקראת הקרב, כשכל צד רואה בשני את ה"פראים" הלא אנושיים.
כמו שציינתי, גם אני

קצת לגבי ליהוק
אז אפילו שהסרט הוא מ1995, ידעו מספיק כדי ללהק אישה אינדיאנית לתפקיד פוקהונטס.
קצת התאכזבתי לגלות שהקול של ג'ון אדמס זה מל גיבסון.
כריסטיאן בייל הוא תומאס

Aranel Nenharma

Well-known member
שלישית

איזה עצוב.
לא יודעת אם זה מעודד אבל יש סרט המשך, שגם הוא מבוסס על פרטים אמיתיים
אני חושבת שבתור ילדה לא הבנתי את המשמעות העומוקה שיש בסרט הזה
מתה עליהם!
יש שירים ממש טובים לפוקהונטס.
בגרסה העברית ריטה שרה אותם ודי מצחיק לשמוע את המבטא הפרסי מהפה של אינדיאנית

הסרט ממש חמוד ויפה. אם כי תמיד הרגיש לי מהחלשים ביותר מתקופת הרנסנס של דיסני (אבל יותר טוב מטרזן).
fun fact: בזמן היצירה של הסרט הזה באולפני דיסני, הוא נחשב לסרט הגדול הבא של האולפן.
בזמן שעבדו על הסרט הזה עבדו במקביל על עוד איזה סרט כדי שיהיה משהו להוציא עד שפוקהונטס יהיה מוכן, סרט שבהתחלה היה נחשב צדדי ושולי כזה
לסרט קראו בסופו של דבר מלך האריות.

אני כן מאוד אוהבת את הסרט הזה, אני אוהבת את השירים ואת הסיפור
ואפילו ביקרתי במושבה בה קרה הסיפור בטיול שלי בארה"ב
ועכשיו בצפיה חוזרת נזכרתי באחת הסיבות - רוב השירים פשוט פחות מוצלחים.
יש כן שני שירים מוצלחים מאוד - Colors of the wind, שנמצא לי ברשימת השמיעה באופן קבוע ואני יכול לשמוע שוב ושוב.
השיר הראשון מתאר יפה את הקשר לטבע שיש לאינדיאנים ומתאר בניגוד את חוסר הקשר שיש לאירופאים.
השיר השני דווקא יותר מדגיש כמה שני הצדדים זהים, שניהם נופלים לפחדים וממהרים לאלימות.
מה פתאום... יש שירים מעולים בסרט!
יש גם את Just Around the Riverbend וגם את Mine, Mine, Mine
זה שעץ קסום נתן להם את היכולת לתקשר כמעט מיד זה משהו אחר. אבל זה באמת רומנטי ומרגיש אמין.
צחקתי בשרשור האחר שכאן יהיה מצב של קשר עם אדם כובש, אבל באמת שלמרות שהוא בא עם כוונות של להלחם באינדיאנים, הוא לא איים עליה בשום שלב.
ארחי שהם נפגשו הוא אומנם עדיין דיבר בזלזול לגבי העם שלה, אבל לא עם רצון לאלימות.
רק שתבינו, בסיפור האמיתי פוקהונסט כנראה היתה בת 12 וג'ון סמית' בין 28
קצת לגבי ליהוק
אז אפילו שהסרט הוא מ1995, ידעו מספיק כדי ללהק אישה אינדיאנית לתפקיד פוקהונטס.
כריסטיאן בייל הוא תומאס
ג'ון סמית' לא אדמס, ג'ון אדמס הוא ממקימי ארצות הברית

didalf

Well-known member
יאיי פוקהונטס|מאוהב|
קיוויתי שזה יהיה הסרט השבועי!

זה היה אחד הסרטים האהובים עלי בתור ילדה, אולי השני אחרי מלך האריות. אז גם אותו אני מכירה יותר בעברית.
הסרט הזה הוא גם כנראה הסיבה שיש לי אובססיה עם שיער ארוך וחלק.

קדימה, מתיישבת לצבוע בכל צבעי הרוח הקסומים.
1607. וואלה לא ידעתי שיש לנו שנה ספציפית.
חחח אוי יש להם מבטא סקוטי ובריטי, איזה חמוד, אני רגילה לסרט בעברית.
בחיי שלא זכרתי את השיר הזה. זכרתי שזה מתחיל בסערה. הנה הסערה.
איזה מניאקים שהשאירו את תומאס לטבוע. רק ג'ון סמית' הוא נשמה|לב|

איזה מקסים השיר של האינדאים והחיים ההרמונים שלהם.

אוי הרוח הקסומה|מאוהב|
הנה פוקהונטס יפה שכמותה אהבת חי עם השיער המושלם שלה|מאוהב|
איך אני אוהבת את הקפיצה שלה.
חחח מיקו:-D|לב|

פוקהונטס השובבה לא רוצה להתחתן עם קוקאם החייל המצטיין אבל המרמרה. צודקת.
או שנים רציתי את הענק הזה. מוזר שאף פעם לא התחפשתי לפוקהונטס.
שם מעבר לנהררררררררררררררררררר|מאוהב| איזה שיר יפה. בפורטוגל טיילנו בנהר הדורו הזכיר לי את הנהר הז, היה שם פיצול כזה דומה. כל הזמן שרתי לאחותי את השיר הזה.
1669318570005.png
פוקהונטס בוחרת לשוט בדרך העקלקלה ולא הקלה. איזה מטאפורה יפה.
בגרסה העברית ריטה שרה את הקול של פוקהונטס אבל לא ידעתי מי זאת ריטה אז, אז זה לא הרשים אותי.

יאא עץ סבתא. אני לא יכולה לראות עצי ערבה בלי לחשוב שיש שם סבתא בתוך העץ.

והנה הגברים הלבנים האנטיילטד חושבים שהאדמה שלהם|שפם|

חחחח מיקו ישמן. תמיד אמרתי שה100 מזכיר לי את פוקהונטס ועוד שכחתי שיש שם רקון לקסה:-D

וככה מייצרים פחד ושנאה לזרים ומחרחרים מלחמה. למרות שהם לא לגמרי טועים למרבה הצער.

חח ופה מתחיל הרומן של פרסי הכלב המפונק ומיקו הרקון השמן:-D

אה אז הם הגיעו למה שכיום הוא וירג'יניה. חחח רגע זה באמת איפה שהתחרשה גם ה100 לא? זה רשמית ההמשך:-D

זה שיר נבל די חלש. אולסו עשו לו אף יהודי או שאני מגזימה?

פוקהונטס מתנגבת בחתוליות איזה מהממת היא. ג'ון תוריד תנשק:-[ הוא הוריד בגלל המחזה המופלא שנגלה לעיניו. יאוו השיער שלה ברוח אני מאוהבת|מאוהב|
איזה מהמם המפגש ביניהם. יאוו והרוח והעלים והידיים והמוזיקה|מאוהב|

מלחמה מתחרחרת.

כמובן שהיא כבר יודעת אנגלית. ג'ון כדאי שתפסיק לדבר|פנים|
יאסס שיר מושלם אחד האהובים עלי בדיסני אבר|מאוהב||מאוהב|
תלמדי אותו גירל מי הבור פה!!
שוב התרגום זה תמלול של הדיבוב?|פנים| במלך האריות לא היה ככה.
הכל בשיר הזה מושלם האנימציה המוזיקה הכל צבעי הרוח|מאוהב| אני כמעט בוכה.
יו כאן פיינט ויט אול דה קולורס אוףףףף דה ווינדדדדדדדדדדד|מאוהב|

חחח וואי כמה השקיעו בעלילת משנה של מטופשת של החיות בסרט הזה. לא שמתי לב לזה בתור ילדה.

חחח ג'ון סמית' רצה זהב והיא מביאה לו תירס. תירס שווה יותר.
"העץ מדבר איתי" "אז תענה לו":-D
חח סבתא עץ המלכה הבריחה את הלבנים|כתר|
סבתא עץ מאשרת:-D

כולם מתכוננים למחלמה:-( רק ג'ון סמית' ופוקהונטס למדו שיש בני אדם בצד השני ורוצים לנסות לדבר עם הצד השני. לינקטביה מישהו?:-P: לו רק כולם היו כמוהם ובלי חלאות שיש להם אינטרס ממלחמה.

אוי לא, תומס-הכשלון-ברובה יוצא לעקוב אחרי סמית', והחברה של פוקהונטס מלשינה לקוקאם;-(

איך אני אוהבת את המטאפורה של הסבתא עם האדוות, מאד השפיע עלי כילדה. לא בטוחה איך.

יאא הם מתנשקים|מאוהב|וסבתא-עץ סוגרת את המסך:-D
אוי לא תומאסס וקוקאםםם סבתא לא סגרת את כל המסכיםםםםםם
שיטטט תומאס עכשיו למדת איך לירות??????????

זה מוזר שתמיד מצאתי את ג'ון סמית' ממש סקסי ככה קשור לעמוד?8-* עם החולצה קצת פתוחה וזה|מובך|
אולסו |ספוילר|ה100 כשקשרו את פין לעמוד זה ממש הזכיר לי את זה. רק שפין לא היה סקסי.

כיייייי הם פראים הם פראים לא אנושיים כלל!!!
איזה שיר נהדר.
ככה בראש שלי סקייקרו והגראונדרים התכוננו להלחם אחד בשני. לצערי לא מצאתי אנשים שחשבו כמוני עם כשרון עריכה ביוטיוב.

המצפן של ג'ון סמית' זה החץ מהחלום שלה|לב|

יאוו האנימציה פה כ"כ יפה|מאוהב|

כולם מקשיבים לרוח הקסומה ומורידים נשק|לב| כל הכבוד אבא צ'יף!! חוץ מרטקליף החלאה הזה:-[ ג'ון סמית' מציל את צ'יף אבא ונפצע בעצמו:-(
פוקהונטס הביאה את השלום|מאוהב| היא האמא הקדומה של אוקטביה. אם נלך מלא דורות אחורה נגלה את זה בטוח!!
לפחות כולם יוצאים נגד רטקליף.

יאללה בריטים הביתה.

ג'ון סמית' סקסי בעיניי גם עם התחבושות האלה. מה יש לי?:-D

נשיקה אחרונה;-(|מאוהב|
וואי הם הזוג דיסני היחיד שלא נשאר בעצם ביחד באושר ועושר? איזה קטע. אבל תמיד חשבתי שזה יפיפיה.
במיוחד איך שהיא רצה עד שכבר לא רואים את הספינה, ועלי הרוח הקסומים, והמוזיקה, שהם עושים אחר לשני את השלום האינדיאני שהיא לימדה אותו|מאוהב|
והשיער שלה ברוח אעאההההההההההה|מאוהב|

סרט מושלם|מאוהב|

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
מה זה כולם הקדימו אותי היום??:-0
איזה עצוב.
פעם ראשונה ששמתי לב לזה באמת. בתור ילדה זה פשוט היה נראה לי יפה.
אגב יש סרט המשך אבל עדיף להתכחש אליו עם מה שקורה שם|בוקס|
כבר לא מופתעת מכלום ממך|שפם| בשלב הזה אני מופתעת כשכן ראית סרט.
נכון|מאוהב|
וגם בכך שהסוף הטוב היה שהקרב נמנע והצדדים למדו לראות שיש בני אדם גם בצד השני ונפרדו בשלום
|כן|
(כמובן אנחנו יודעים שמבחינת התמונה הגדולה זה לא נגמר כזה יפה, אבל זה מחוץ ל-scope של הסיפור הזה).
למרבה הצער:-(
הם מצחיקים:-D
שיר מעולה|כתר|

אוקי ניק הבא בתור כמה הוא יעצבן אותי?

אני חושב שזה יכול להיות מאוד מעניין להכנס למה הסיפור האמיתי, ואיך העלילה בסרט מבטאת אותו והסיבות לשינויים שהיו.
אבל אני אשמור את זה להמשך ובנתיים אתמקד רק במה שהיה לנו בסרט הזה.
תודה באמת|שפם|

כבר באתי לכעוס עלייך אבל ממ קצת נכון. גם "מעבר לנהר" מהמם, אבל שיר הנבל באמת די חלש. כאילו ראיתי את הסרט הזה מלא בתור ילדה ובקושי זכרתי אותו עכשיו.

סיפור האהבה בעצם היה פחות חשוב בעצמו מאשר איך הוא פועל ככלי להביא להבנה בין הצדדים.
יפה.

הוא מרגיש לי פחות קלאסיקה שאסור היה להפסיד.
אותך מותר להפסיד:-[

אה אתה חושב שבגלל העץ הם הצליחו לדבר אחד עם השניה? אף פעם לא חשבתי את זה8-* הנחתי פשוט שהיא למדה אנגלית תוך שניה כי ככה.
זה לא נראה מסוג הקסמים שסבתא-עץ עושה. היא רק מדברת ומזיזה את הענפים.

ידעתי שהוא נשמע אמריקאי מידי בשביל בריטי!!

טוב ניק לא עצבן אותי נורא, כל הכבוד ניק!

אני חושבת שבתור ילדה לא הבנתי את המשמעות העומוקה שיש בסרט הזה
אני גם.
אולסו שלום לך!!

ששש אנחנו לא מדברים על הסיפור האמיתי!!

Lhuna3

Well-known member
באמת גם צבעי הרוח שיר יפה.
זה נכון, ויחד עם זה אני לא אתפלא אם הצד של הילידים האמריקאים כעס על ההשוואה הזאת, כי בהחלט זה מקרה מובהק שאין סימטריה בין הצדדים.
ויש לזה גם סרט המשך שאף פעם לא ראיתי, אבל אני יודע את העלילה הכללית שלו
לא יודעת אם זה מעודד אבל יש סרט המשך, שגם הוא מבוסס על פרטים אמיתיים
אז ג'ון סמית' שרד והוא חזר אליה?
טוב, הצצתי עכשיו בשורת התקציר האחת של סרט ההמשך וקראתי שפוקהונטס נוסעת לאנגליה.
אני לא טוענת שלא, אבל זה שטחי.
חוץ מהשלב הממש ראשון שהוא ליטרלי איים עליה עם רובה בפרצוף :p (לפני שהוא שם לב שהפרצוף שלה מאוד יפה)
הסוף לחלוטין אידילי מידי מבחינת הקשר בין הצדדים וזה שאסרו את המושל הרע. אבל אני חושב שזה הגיע לנו.
למה אתה מתכוון הגיע לנו?

בסופו של דבר רק אדם אחד מת, וזה קוקומוקו האינדיאני. אבל תכלס זה היה די מוצדק לאור זה שהוא תקף את ג'ון סמית' רק מתוך קנאה.
קוקומוקו :-D אני גם לא זכרתי את שמו אז חשבתי עליו בתור ויקראם.
1669319314952.png
חחח ג'ון אדמס.
ובסדר זה מלפני שמל גיבסון קונסל.

fun fact: בזמן היצירה של הסרט הזה באולפני דיסני, הוא נחשב לסרט הגדול הבא של האולפן.
בזמן שעבדו על הסרט הזה עבדו במקביל על עוד איזה סרט כדי שיהיה משהו להוציא עד שפוקהונטס יהיה מוכן, סרט שבהתחלה היה נחשב צדדי ושולי כזה
חחח זה באמת משעשע.
יכול להיות שזה בגלל שאני צופה בהם לראשונה כבוגרת, אבל אני באמת יותר נהנייתי מפוקהונטס.
אוי ויי :-D
טוב, אבל פעם זה היה נחשב סביר.

פוקהונטס השובבה לא רוצה להתחתן עם קוקאם החייל המצטיין אבל המרמרה. צודקת.
:-D
והנה הגברים הלבנים האנטיילטד חושבים שהאדמה שלהם|שפם|
גברים לבנים תמיד היו זבלים.
אה אז הם הגיעו למה שכיום הוא וירג'יניה. חחח רגע זה באמת איפה שהתחרשה גם ה100 לא? זה רשמית ההמשך:-D
:-D אמממ אז רגע האנגלים זה החבר'ה שלנו שיורדים מה-ARC?

כמובן שהיא כבר יודעת אנגלית. ג'ון כדאי שתפסיק לדבר|פנים|
לגמרי :-D

חחח וואי כמה השקיעו בעלילת משנה של מטופשת של החיות בסרט הזה. לא שמתי לב לזה בתור ילדה.
מה מטופשת? הם ממש מצחיקים!

כולם מתכוננים למחלמה:-( רק ג'ון סמית' ופוקהונטס למדו שיש בני אדם בצד השני ורוצים לנסות לדבר עם הצד השני. לינקטביה מישהו?
וואו לא חשבתי על ההקבלות האלו בכלל!
אבל מתאים.
(תשובה מראש לתהיות של אור: תצפי כבר בסדרה ה-100 ;-))

אוי לא, תומס-הכשלון-ברובה יוצא לעקוב אחרי סמית', והחברה של פוקהונטס מלשינה לקוקאם;-(
למה חשבתי שזאת אחותה כל הזמן?

איך אני אוהבת את המטאפורה של הסבתא עם האדוות, מאד השפיע עלי כילדה. לא בטוחה איך.
מעניין!

זה מוזר שתמיד מצאתי את ג'ון סמית' ממש סקסי ככה קשור לעמוד?8-* עם החולצה קצת פתוחה וזה|מובך|
אמממ כן :-D

ג'ון סמית' סקסי בעיניי גם עם התחבושות האלה. מה יש לי?:-D
לא ברור באמת :-D

אגב יש סרט המשך אבל עדיף להתכחש אליו עם מה שקורה שם|בוקס|
:-0אוי
אה אתה חושב שבגלל העץ הם הצליחו לדבר אחד עם השניה? אף פעם לא חשבתי את זה8-* הנחתי פשוט שהיא למדה אנגלית תוך שניה כי ככה.
אני הבנתי את זה כקסם שקורה כשפוקהונטס מקשיבה לרוח כמו שסבתא-עץ לימדה אותה.

:-D|מאוהב|

didalf

Well-known member

מה מטופשת? הם ממש מצחיקים!
מטופשת בקטע חמוד

וואו לא חשבתי על ההקבלות האלו בכלל!
אבל מתאים.
כל הצפיה שלי במאה צעקתי לכם היי זה פוקהונטס. מזל שליאורה אז הייתה להסכים איתי.
(תשובה מראש לתהיות של אור: תצפי כבר בסדרה ה-100 ;-))
נכון|מאוהב|

למה חשבתי שזאת אחותה כל הזמן?
לא נראה לי. יש לצ'יף רק בת אחת שהיא נסיכת השבט. זה היה מוריד מהחשיבות של פוקהונטס כבת הצ'יף אם יש לה אחות.

וואלה, טוב. אחרי 20 ומשהו שנה גיליתי משהו חדש.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה זה כולם הקדימו אותי היום??:-0
למה הגעת מאוחר כל כך?
בגרסה העברית ריטה שרה אותם ודי מצחיק לשמוע את המבטא הפרסי מהפה של אינדיאנית
אף פעם לא חשבתי על כך שהדרך שבא ריטה שרה זה מבטא פרסי. חשבתי שזה סתם היא.
זה מעניין. נראה לי ברור שמלך אריות הוא היותר חשוב. אלטון ג'ון, אנימציה ברמה גבוהה.
מה פתאום... יש שירים מעולים בסרט!
יש גם את Just Around the Riverbend וגם את Mine, Mine, Mine
לא כל כך התרשמתי מהם.
בצפיה עכשיו הייתה לי איזו נוסטלגיה כשהתחיל "מעבר לנהר", אבל אז הוא לא היה כזה משהו.
לטעמי.
אני בכוונה נמנעתי מלדבר על זה כי ההבדלים מהסיפור האמיתי (שעכשיו קראתי את כולו שוב בויקיפדיה) הם ענקיים.
אבל זה יותר כמו היא בת 11 והוא בן 40. אבל גם לא מדובר על כך שהיה קשר רומנטי בינהם. כן לפי הסיפור שלו (בגרסא מאוחרת אם הוא אמר אמת) היא כן הצילה אותו מהוצאה להורג על ידי אבא שלה.
כן. אני גם צופה בסדרה על וודנסדיי אדמס היום אז הכל מתערבב לי.
איזה מניאקים שהשאירו את תומאס לטבוע. רק ג'ון סמית' הוא נשמה|לב|
האם אני היחיד שקיווה שאריאל תופיע ותעזור להם לחזור לספינה?
איזה מקסים השיר של האינדאים והחיים ההרמונים שלהם.
זה באמת היה שיר יפה. פשוט לא הותיר בי חותם חזק אז הספקתי לשכוח ממנו.
חחחח מיקו ישמן.
אל תעשי bodyshaming למיקו
תמיד אמרתי שה100 מזכיר לי את פוקהונטס ועוד שכחתי שיש שם רקון לקסה:-D
לינקטביה מישהו?:-P:
פוקהונטס הביאה את השלום|מאוהב| היא האמא הקדומה של אוקטביה. אם נלך מלא דורות אחורה נגלה את זה בטוח!!
וואו, באמת יש לא מעט הקבלות לה100.
אבל סקייקרו הם הלבנים נכון? אז אוקטביה היא מהצד הלא נכון.
זה שיר נבל די חלש. אולסו עשו לו אף יהודי או שאני מגזימה?
את טוענת שאני מחפש בעיות, אבל הנה את מחפשת אנטישמיות. :p
זה באמת יחסית מאוד מפותח בשביל עלילת חיות המשנה.
אולי זה בגלל שהעלילה הכללית של הסרט היא יחסית קצרה. זה קצת הרגיש לי ככה בצפיה. כאילו יש מעט רגעי שיא.
וזה גם נראה ככה לפי זה שהסיכום שלך נראה קצר מהרגיל.
שיטטט תומאס עכשיו למדת איך לירות??????????
אהם.
כל הכבוד לתומאס. עם כל הכבוד ל"אל תרצח" וכל זה שמרגיש רע במיוחד שאדם לבן רצח אינדיאני,
אבל קוקאם עמד לרצוח את ג'ון סמית'.
תומאס הציל אותו.
מה? אני? לא!, אני בכלל לא מבין על מה את מדברת כאן...
ככה בראש שלי סקייקרו והגראונדרים התכוננו להלחם אחד בשני. לצערי לא מצאתי אנשים שחשבו כמוני עם כשרון עריכה ביוטיוב.
זה באמת היה יכול להיות מעולה.
פעם פעם ניסיתי לערוך משהו לסרטון יו-טיוב כזה (זה היה משהו עם באפי) אבל זה לא קל וויתרתי מהר.
יאללה בריטים הביתה.
רגע, בסרט כולם חוזרים הבייתה, או רק חלקם?
וואי הם הזוג דיסני היחיד שלא נשאר בעצם ביחד באושר ועושר? איזה קטע. אבל תמיד חשבתי שזה יפיפיה.
לא חשבתי על זה באמת.
זה נראה לי ברור שזה בזכות קסם.
זה ההסבר ההגיוני היחיד (אני יודע שזה נשמע מוזר)
כי אחרת אין שום דרך שהיא תוכל ככה ישר לדבר איתו.
לי זה היה נראה ברור - אבל בואי נשאל את האחרים כאן מה הם חושבים.
ידעתי שהוא נשמע אמריקאי מידי בשביל בריטי!!
מל גיבסון הוא אוסטרלי, לא?
טוב ניק לא עצבן אותי נורא, כל הכבוד ניק!
אני לא יודע אם ניסיתי או לא.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה נכון, ויחד עם זה אני לא אתפלא אם הצד של הילידים האמריקאים כעס על ההשוואה הזאת, כי בהחלט זה מקרה מובהק שאין סימטריה בין הצדדים.
גם אני חשבתי על זה שזה אולי מטריד שמציגים את זה כאילו יש סימטריה בין הצדדים.
באל שני דברים:
1. לא ממש מציגים את זה כסימטרי, כי הנבל של הסרט הוא מהצד של הלבנים.
2. נראה לי שגם לא נכון להציג את האינדיאנים בתור קדושים. זה לא שהם היו נזירים טיבטיים. הם היו לוחמים. ומהקצת שקראתי על התקופה הם נלחמו בחריפות נגד הלבנים. אולי באופן הרבה יותר מוצדק, אבל זה לא שהם רק רצו בשלום.
*תקראי מה קרה למושל ראדקליף האמיתי:
The real Governor Ratcliffe, along with 14 fellow colonists, died when they were invited to a gathering with the Powhatan tribe. The Powhatans promised the starving colonists would be given corn, but the colonists were ambushed. Ratcliffe was tied to a stake in front of a fire. Women removed the skin from his entire body with mussel shells and tossed the pieces into the flame as he watched. They skinned his face last and finally burned him at the stake.

אז ג'ון סמית' שרד והוא חזר אליה?
טוב, הצצתי עכשיו בשורת התקציר האחת של סרט ההמשך וקראתי שפוקהונטס נוסעת לאנגליה.
השאלה האמיתית היא האם את רוצה לדעת את הסיפור האמיתי.
לדעתי הוא מעניין יותר. אבל יכול להיות שהוא יהרוס לך את הסרט שעכשיו ראית.
חוץ מהשלב הממש ראשון שהוא ליטרלי איים עליה עם רובה בפרצוף :p (לפני שהוא שם לב שהפרצוף שלה מאוד יפה)
כן, אבל זה נראה לי מובן.
הוא בארץ זרה והוא קולט שמישהו משקיף עליו ממסתור. הגיוני שהוא יקח אמצעי זהירות.
למה אתה מתכוון הגיע לנו?
אני מתכוון שמגיע לנו הצופים שצופים בסרט אנימציה של דיסני לקבל סוף טוב, לפחות במידה מסויימת.
יכול להיות שזה בגלל שאני צופה בהם לראשונה כבוגרת, אבל אני באמת יותר נהנייתי מפוקהונטס.
אולי כי זה יותר סיפור ריאליסטי (למרות הסבתא-עץ)
ואת שונאת חקירות רצח ובמלך האריות יש את כל עלילת "מי רצח את מופאסה" (אני צוחק)
אני חושב שכן
ראדקליף זה בלאמי בתקופה שהוא היה מעצבן
המלך ג'יימס זה ג'אהא
ג'ון סמית' הוא אוקטביה
פוקהונטס היא לינקולן
ותומאס הוא קלארק
(פרסי הכלב הוא מרפי - השמות שלהם אפילו דומים קצת)
בדיוק!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
משהו מוזר ששמתי לב אליו עכשיו
ריפרפתי על הדף ויקפדיה בעברית של הסרט וגיליתי שהדמות של נאקומה מתוארת ככה: החברה הכי טובה של פוקהונטס שבסתר מאוהבת בקוקואם.
אתם קיבלתם רושם כזה?
זה לא משהו שכתוב בדף ויקיפדיה באנגלית.

חוץ מזה גיליתי שהשחקן שדיבב את הדמות של ראטקליף באנגלית גם דיבב את המשרת שלו.

didalf

Well-known member
למה הגעת מאוחר כל כך?
אתם הקדמתם!

וואו, באמת יש לא מעט הקבלות לה100.
אבל סקייקרו הם הלבנים נכון? אז אוקטביה היא מהצד הלא נכון.
חח כן גם אז ציינתי שבעצם לינקולן הוא פוקהונטס.

זה באמת יחסית מאוד מפותח בשביל עלילת חיות המשנה.
אולי זה בגלל שהעלילה הכללית של הסרט היא יחסית קצרה. זה קצת הרגיש לי ככה בצפיה. כאילו יש מעט רגעי שיא.
וזה גם נראה ככה לפי זה שהסיכום שלך נראה קצר מהרגיל.
אני גם חושבת שהיו צריכים קצת למלא זמן אז הוסיפו את החיות.

אהם.
כל הכבוד לתומאס. עם כל הכבוד ל"אל תרצח" וכל זה שמרגיש רע במיוחד שאדם לבן רצח אינדיאני,
אבל קוקאם עמד לרצוח את ג'ון סמית'.
תומאס הציל אותו.
פסדר אבל הוא כזה צלף עקום יכל לירות לו ברגל או משהו. פתאום נזכר לכוון בול ללב??

מה? אני? לא!, אני בכלל לא מבין על מה את מדברת כאן...
:-D:-D
מזל שאתה יותר גרוע ממני בדברים האלה:-D

רגע, בסרט כולם חוזרים הבייתה, או רק חלקם?
כולם.

טוב גם לונה חשבה ככה.
בתור ילדה לא חשבתי על זה בכלל אפילו.
@Aranel Nenharma תכריעי.

מל גיבסון הוא אוסטרלי, לא?
גוגל אומר שנולד בניו יורק
אני לא יודע אם ניסיתי או לא.
זה היופי בך, אתה מעצבן בלי לנסות.

ראדקליף זה בלאמי בתקופה שהוא היה מעצבן
DON'T YOU DARE:-[:-[:-[
ג'ון סמית' הוא אוקטביה
פוקהונטס היא לינקולן
כמובן|לב|
ותומאס הוא קלארק
תומאס הוא ג'ספר. אם הייתה להם קלארק בספינה הזאת הכל היה נראה אחרת.
(פרסי הכלב הוא מרפי - השמות שלהם אפילו דומים קצת)
:-D
ריפרפתי על הדף ויקפדיה בעברית של הסרט וגיליתי שהדמות של נאקומה מתוארת ככה: החברה הכי טובה של פוקהונטס שבסתר מאוהבת בקוקואם.
אהה אז זה השם שלה. שכחתי אותו ומשומה בתרגום לא כתבו אז לא קלטתי מה הם אומרים8-*
וואי התיאור הזה מזה מוכר לי. אבל אני גם לא הרגשתי ווייב כזה. אבל כאילו יש לי תחושה שכן ידעתי את זה שכאילו כילדה הבנתי את זה ועכשיו לא. מוזר ממש.

Aranel Nenharma

Well-known member
טוב גם לונה חשבה ככה.
בתור ילדה לא חשבתי על זה בכלל אפילו.
@Aranel Nenharma תכריעי.
שום קסם ושום עץ
מדובר פ\פה על שני אנשים אינטלקטואלים ודו לשוניים
* אבל לא לשכוח שבשבילי ג'ון סמית' האנגלי ופוקהונטס למדו מהר מאוד לדבר עברית כדי לתקשר אחד עם השני
מי בכלל מקשיב לגרסה האנגלית

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי קצת גיגלתי בנושא
ויש לי תובנות
עושה רושם שזה באמת לא ברור לחלק מהאנשים,
ואפילו מצאתי מישהו שמסביר שהם מתקשרים בצורה אינטואטיבית שרק הם מבינים.

אבל לפחות לפי ויקיפדיה ההסבר הוא קסם של סבתא עץ:
At first, he cannot understand her language, but Grandmother Willow gives him the ability to do so.
אבל יהיה מעניין לדעת גם מה מיקי ואור חושבות

למעלה