מועדון דיסני (8) - פוקהונטס, ראלף שובר את האינטרנט, צעצוע של סיפור

didalf

Well-known member
אוקי קצת גיגלתי בנושא
ויש לי תובנות
עושה רושם שזה באמת לא ברור לחלק מהאנשים,
ואפילו מצאתי מישהו שמסביר שהם מתקשרים בצורה אינטואטיבית שרק הם מבינים.

אבל לפחות לפי ויקיפדיה ההסבר הוא קסם של סבתא עץ:
At first, he cannot understand her language, but Grandmother Willow gives him the ability to do so.
אבל יהיה מעניין לדעת גם מה מיקי ואור חושבות
חחחח זה ממש מטריד אותך אני רואה:-D

It's Always Sunny

Well-known member
ראיתי את הסרט בבוקר, קראתי את מה שרשמתם פה (אם אתם רוצים שאראה המאה מישהו יצטרך לעשות rewatch :-P:), לא היה לי כוח להתנסח אבל אני מאמינה שמאוחר יותר אני אשב ואכתוב תגובה

keren or5

Well-known member
אהבתי מאוד את הסרט כשהייתי קטנה. אבל זה כנראה סרט הדיסני היחיד שבאמת הצליחו להרוס לי ה-"wokes". ומאז שהבנתי כמה הוא בעייתי לא הצלחתי לראות אותו שוב.
טוב נו, הגיוני שזה היה קורה מתישהו 🤷‍♀️
אני חושבת שעל שאר הסרטים רוב הביקורות היו כזה- הקשר של הנסיכה והנסיך הוא בעייתי כי x,y,z ולא יודעת, אולי כי אני אישה הרגשתי שמותר לי לא להתייחס. אבל ביקורת על סרט שהיא חלק מעבר היסטורי ואמיתי לגמרי של עם אחר שהוא מאוד מסובך ובעייתי, גם בהיסטוריה הכללית וגם בהיסטוריה של הקולנוע, גורם לי להרגיש רע יותר.
אבל אני באמת שמחה בשביל ל מי שנהנה מזה, במובנים מסויימים יש דיונים מסויימים ודעות מסויימות שאני קצת מצטערת ששמעתי/קראתי בעיקר כי הם יכולים להרוס לי סרטים/סדרות שאהבתי, אבל לפעמים זה פשוט מה שקורה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני חושבת שעל שאר הסרטים רוב הביקורות היו כזה- הקשר של הנסיכה והנסיך הוא בעייתי כי x,y,z ולא יודעת, אולי כי אני אישה הרגשתי שמותר לי לא להתייחס. אבל ביקורת על סרט שהיא חלק מעבר היסטורי ואמיתי לגמרי של עם אחר שהוא מאוד מסובך ובעייתי, גם בהיסטוריה הכללית וגם בהיסטוריה של הקולנוע, גורם לי להרגיש רע יותר.
מעניין מה שאת אומרת על זה.
אולי הסיבה שדווקא אני מרגיש שאני לא יכול להתעלם מהבעייתיות בעלילה של היפה והחיה היא בגלל שאני גבר אז אני מרגיש שאני מחויב יותר להתייחס לזה.

לגבי הבעייתיות הכללית של הסרט - שמעתי בעבר דעות של אינדיאנים שאוהבים את הסרט וגם עכשיו בקצת חיפוש באינטרנט ראיתי שיש כאלו שאוהבים את הסרט עד היום.
גם זה מתקשר למה שאת אומרת - אם למישהו מותר להתעלם מהבעייתיות שבסרט זה לאינדיאנים.

אני בהחלט יכול להבין למה בעיקר בעבר הרבה אינדיאנים אהבו אותו. הסרט מציג גיבורה אינדיאנית יפה וחכמה. בשביל אנשים שגדלו בלי כמעט שום ייצוג שלהם במדיה פופולרית זה בטח היה נהדר לראות.

באופן כללי אני מניח שהסרט הזה היה שיפור גדול לכל מה שבא לפני כן. האינדיאנים הוצגו מאוד טוב בסרט. האירופאים הוצגו הרבה פחות טוב. הסרט אומנם לא ביקורתי כלפי האירופאים כמו שמוצדק, אבל הוא כן מציג בברור שהסיבה שהמתיישבים הראשונים הגיעו לאמריקה הייתה כדי להשיג זהב, כלומר ממניעים אנוכיים.

It's Always Sunny

Well-known member
  • הכרתי קצת את הסיפור של פוקהונטס לפני שצפיתי בסרט, אולי זה קשור לעובדה שהסרט מבוסס על סיפור אמיתי אבל הרגשתי קצת לא בנוח במהלך הסרט הזה.
  • ידעתם שלפוקהונטס יש קעקוע?
  • מיקו ופליט חמודים. פרסי הצחיק אותי עם המבטים שלו.
  • בכל מקרה, מתחילים את הסרט עם האנגלים שמפליגים לעולם החדש, בניהם יש גם את ג'ון סמית' (איזה שם גנרי). במהלך ההפלגה מתחילה סערה ובחור בשם תומאס נופל מהספינה. ג'ון מציל אותו למרות ההחלטה להשאיר אותו מאחור. האמת שהתרשמתי מאיך שהוא קפץ מהספינה.
  • משם עוברים לכפר של פוקהונטס שהם בדיוק ההפך מהאנגלים (שמחפשים זהב), הם מחוברים לאימא אדמה ורואים את היופי בטבע.
  • אבא של פוקהונטס שואל איפה היא ואנחנו מגלים שהיא נמצאת על הצוק ליד מפל מים, חברתה באה לקרוא לה ופוקהונטס פשוט צוללת לתוך המים ;-# הרגע שבו פוקהונטס הופכת את הקיאק ופליט עדיין תקוע שם היה מוזר קצת עבורי. זה הרגיש מאוד דרמטי שהראו את פליט תקוע ואז פשוט עברו לשיחה את פוקהונטס ונאקומה.
  • אבא של פוקהונטס מנסה לשדך לה את הלוחם הכי חזק של השבט, פוקהונטס פחות מתלהבת. היא הולכת לדבר עם סבתא ווילו ולבקש ממנה עצה.
  • בינתיים האנגלים מגיעים לורג'יניה, פוקהונטס רואה את ג'ון. הוא בינתיים מתיידד עם מיקו ונותן לו קרקרים (היה רשום לי בתרגום צנים אבל זה נראה כמו קרקר אז מבחינתי זה קרקר B-|)
  • מיקו מפריע לפרסי בזמן המקלחת :-D
  • פוקהונטס ממשיכה לצפות בג'ון והוא קולט שמישהו עוקב אחריו. הוא מרים את הרובה שלו ואז מגלה את פוקהונטס.
  • ראיתי את הדיון שלכם לגבי השפה ואני מתלבטת כי למען האמת בכלל לא חשבתי על זה כשצפיתי בסרט. המחשבה הראשונה שלי שראיתי את השבט של פוקהונטס מדבר באנגלית הייתה נו, עוד פעם הם מדברים אנגלית כשהם לא אמורים? אבל אז נזכרתי שכמעט כל סרטי דיסני אמורים להתחרש במקומות שלא מדברים בהם אנגלית אז זה מתקזז אני מניחה. אולי סבתא ווילו היא בעצם מעין טארדיס?
  • פוקהונטס וג'ון מלמדים אחת את השני על התרבויות שלהם וג'ון פולט הערה מביכה כשהוא קורא לשבט של פוקהונטס פראיים. מעניין שהדיאלוג הזה מוביל לשיר הכי אייקוני של הסרט.
  • ג'ון שואל את פוקהונטס לגבי זהב, היא חושבת שמדובר על תירס ואומרת שאין זהב באזור שלהם. הוא מעדכן את האנשים שלו.
  • ג'ון הולך לפוקהונטס על מנת להזהיר אותה שהאנשים שלו עומדים לתקוף. הם מתנשקים ובעיתוי מדהים קוקואם מגיע ותופס אותם. ג'ון וקוקואם מתחילים להילחם, קוקואם עומד להביס את ג'ון אבל תומאס מגיע ויורה בקוקואם.
  • ג'ון נלקח על ידי השבט של פוקהונטס ועומדים להוציא אותו להורג.
  • שני הצדדים מתחילים להתכונן למלחמה, כל אחד רואה בשני פרא.
  • פוקהונטס מגיעה להוצאה להורג של ג'ון ומצילה אותו אבל אחר כך הוא נורה על ידי המפקד שלו. החיילים האחרים תופסים את המפקד, הוא היה הנבל המובהק של הסרט, נכון?
  • האנגלים מתכוונים לחזור ללונדון אבל ג'ון מחכה שפוקהונטס תבוא להיפרד ממנו, היא מגיעה ולמרות ששניהם לא רוצים, הם נפרדים. זה נחמד שהם נפרדו ולא נשארו ביחד, זה יותר ריאליסטי בעיניי.

Lhuna3

Well-known member
אני חושבת שעל שאר הסרטים רוב הביקורות היו כזה- הקשר של הנסיכה והנסיך הוא בעייתי כי x,y,z ולא יודעת, אולי כי אני אישה הרגשתי שמותר לי לא להתייחס.
הממ מעניין, לא חשבתי על זה ככה. יש בזה משהו.
אבל ביקורת על סרט שהיא חלק מעבר היסטורי ואמיתי לגמרי של עם אחר שהוא מאוד מסובך ובעייתי, גם בהיסטוריה הכללית וגם בהיסטוריה של הקולנוע, גורם לי להרגיש רע יותר.
לי זה לא גורם להרגיש רע, אבל אני מעריכה את הרגישות שלך בעניין הזה.
באופן כללי אני חושבת שלמרות הסוף האידילי, הסרט הוא מאוד ביקורתי כלפי האירופאיים והכיבוש של אמריקה. בעיני הסוף הטוב שלו מראה איך זה אמור היה להסתיים אם העולם היה סרט של דיסני עם סופים טובים, ולא ללמד או לעוות את ההיסטוריה.
וכמ שניק כתב, הילידים של אמריקה מוצגים בו באופן חיובי ביותר ברובם.
אבל יכול בהחלט להיות שאני לא מודעת לבעיות נוספות שמצביעים עליהם מבקרי הסרט.

אולי סבתא ווילו היא בעצם מעין טארדיס?
:-D פתרון מושלם!
פוקהונטס מגיעה להוצאה להורג של ג'ון ומצילה אותו אבל אחר כך הוא נורה על ידי המפקד שלו. החיילים האחרים תופסים את המפקד, הוא היה הנבל המובהק של הסרט, נכון?
בהחלט.
האנגלים מתכוונים לחזור ללונדון אבל ג'ון מחכה שפוקהונטס תבוא להיפרד ממנו, היא מגיעה ולמרות ששניהם לא רוצים, הם נפרדים. זה נחמד שהם נפרדו ולא נשארו ביחד, זה יותר ריאליסטי בעיניי.
לגמרי ריאליסטי, אבל נורא עצוב.

It's Always Sunny

Well-known member
דווקא פחות מפתיע שאת זה לא ראית.
הוא מרגיש לי פחות קלאסיקה שאסור היה להפסיד.
מסכימה, אני לא שמעתי על הסרט הזה עד גיל תיכון בכלל.

אז אפילו שהסרט הוא מ1995, ידעו מספיק כדי ללהק אישה אינדיאנית לתפקיד פוקהונטס.
מעניין, כי דווקא הייתי בטוחה שתהיה התנגדות אצל הילידים לסרט כזה. אבל אולי אני משליכה את התחושות שלי עליהם.

אני כן מאוד אוהבת את הסרט הזה, אני אוהבת את השירים ואת הסיפור
ואפילו ביקרתי במושבה בה קרה הסיפור בטיול שלי בארה"ב
מגניב :-):
איך היה לבקר במושבה?

במיוחד איך שהיא רצה עד שכבר לא רואים את הספינה, ועלי הרוח הקסומים, והמוזיקה, שהם עושים אחר לשני את השלום האינדיאני שהיא לימדה אותו|מאוהב|
לא קלטתי את הקטע הזה, זה ממש מגניב שהשתמשו במה שהם למדו/לימדו אחד את השנייה במהלך הסרט.

זה נכון, ויחד עם זה אני לא אתפלא אם הצד של הילידים האמריקאים כעס על ההשוואה הזאת, כי בהחלט זה מקרה מובהק שאין סימטריה בין הצדדים.
האמת שזה קצת צרם לי.

למה חשבתי שזאת אחותה כל הזמן?
אולי זה היה הגיוני בעינייך?
בדקתי לא מזמן ויש קטע ספציפי בסרט שאומרים שנאקומה ופוקהונטס חברות.

(תשובה מראש לתהיות של אור: תצפי כבר בסדרה ה-100 ;-))
למה יש פה הרבה רפרנסים למאה? |שפם||שפם||שפם|

האם אני היחיד שקיווה שאריאל תופיע ותעזור להם לחזור לספינה?
:-D:-D:-D:-D

זה נראה לי ברור שזה בזכות קסם.
זה ההסבר ההגיוני היחיד (אני יודע שזה נשמע מוזר)
כי אחרת אין שום דרך שהיא תוכל ככה ישר לדבר איתו.
לי זה היה נראה ברור - אבל בואי נשאל את האחרים כאן מה הם חושבים.
זה גם מה שאני חושבת. היה שם קסם ואחרי זה הם דיברו באותה שפה.

ריפרפתי על הדף ויקפדיה בעברית של הסרט וגיליתי שהדמות של נאקומה מתוארת ככה: החברה הכי טובה של פוקהונטס שבסתר מאוהבת בקוקואם.
אתם קיבלתם רושם כזה?
זה לא משהו שכתוב בדף ויקיפדיה באנגלית.
לא. מישהו הוסיף פרטים בויקיפדיה? :-D זכור לי שראיתי בעין הדג כתבה על רובין הוד וגם שם היה משהו שונה בין הויקיפדיה בעברית לויקיפדיה באנגלית, אני תיכף אחפש את זה.
מהכתבה של עין הדג על רובין הוד (1973):
"רובין הוד" לא זוכה בדרך-כלל לתואר "קלאסיקה", ולמעשה הוא אחד הסרטים המושמצים של דיסני (נתון מעניין: ויקיפדיה העברית הצהירה בזמן כתיבת הביקורת הזו כי "הסרט אומנם קיבל ביקורות שליליות רבות והיה נחשב לכישלון בתקופה שהוא יצא, אך במהלך השנים הסרט הפך לאחד הסרטים הזכורים והאהובים ביותר של חברת דיסני", ולמולה הצהירה ויקיפדיה האנגלית כי כאשר יצא הסרט, "הוא זכה תחילה לביקורות חיוביות… אך מאז היחס אליו הפך מעורב… בתקופת הפצתו היה הצלחה מסחרית". לכו תאמינו לויקיפדיה לפי בחירתכם).

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
בניהם יש גם את ג'ון סמית' (איזה שם גנרי).
חחח ממש. ליטרלי שם שמשמש לתיאור אלמונים.

אולי סבתא ווילו היא בעצם מעין טארדיס?
:-D:-D:-D

הם מתנשקים ובעיתוי מדהים קוקואם מגיע ותופס אותם.
מממ נאקומה הלשינה והוא עקב אחרי פוקהונטס, זה לא שלגמרי במקרה הוא סייר שם ותפס אותם.

למה יש פה הרבה רפרנסים למאה? |שפם||שפם||שפם|
כי יש קו עלילה ב100 שנורא מזכיר את פוקהונטס.
ובצפיה הזאת גיליתי שהם גם מתרחשים באותו אזור.

לכו תאמינו לויקיפדיה לפי בחירתכם).
:-D:-D

didalf

Well-known member
לאדעת אם בעצם אכפת לכם, אבל הפשוטע ממשיכה לעקוב אחרינו, והיום מולאן.

סרט הבא בתזמון מושלם: פוקהונטס.

Lion_Heart

Well-known member
שני!

אז למי שלא יודע הסרט מבוסס על הסיפור האמיתי של בחורה אינדיאנית בשם פוקהונטס שבאמת היה לה קשר עם המתיישבים האנגלים הראשונים בצפון אמריקה, ובינהם ג'ון סמית'.
באופן לא מפתיע רוב שאר עלילת הסרט היא פיקציה ורומנטיזציה. (אני גם התאכזבתי לגלות שהעץ ווילו הזאת לא הייתה קיימת באמת)
אני חושב שזה יכול להיות מאוד מעניין להכנס למה הסיפור האמיתי, ואיך העלילה בסרט מבטאת אותו והסיבות לשינויים שהיו.
אבל אני אשמור את זה להמשך ובנתיים אתמקד רק במה שהיה לנו בסרט הזה.

הסרט ממש חמוד ויפה. אם כי תמיד הרגיש לי מהחלשים ביותר מתקופת הרנסנס של דיסני (אבל יותר טוב מטרזן).
ועכשיו בצפיה חוזרת נזכרתי באחת הסיבות - רוב השירים פשוט פחות מוצלחים.
יש כן שני שירים מוצלחים מאוד - Colors of the wind, שנמצא לי ברשימת השמיעה באופן קבוע ואני יכול לשמוע שוב ושוב.
והשיר Savages שהוא מאוד חזק.
השיר הראשון מתאר יפה את הקשר לטבע שיש לאינדיאנים ומתאר בניגוד את חוסר הקשר שיש לאירופאים.
השיר השני דווקא יותר מדגיש כמה שני הצדדים זהים, שניהם נופלים לפחדים וממהרים לאלימות.

סיפור האהבה בעצם היה פחות חשוב בעצמו מאשר איך הוא פועל ככלי להביא להבנה בין הצדדים.
ואפילו בשביל זה היה צריך קצת קסם עצי שאפשר לג'ון סמית' ופוקהונטס להבין זה את זה כמעט מיד.

מה לעשות שכנראה רצו להשאר קצת נאמנים לסיפור ההיסטורי (מאוד מאוד קצת)
ויש לזה גם סרט המשך שאף פעם לא ראיתי, אבל אני יודע את העלילה הכללית שלו

דווקא פחות מפתיע שאת זה לא ראית.
הוא מרגיש לי פחות קלאסיקה שאסור היה להפסיד.

לחלוטין ממבט ראשון היה משהו. אבל משיכה ממבט ראשון היא דבר אמיתי.
זה שעץ קסום נתן להם את היכולת לתקשר כמעט מיד זה משהו אחר. אבל זה באמת רומנטי ומרגיש אמין.
צחקתי בשרשור האחר שכאן יהיה מצב של קשר עם אדם כובש, אבל באמת שלמרות שהוא בא עם כוונות של להלחם באינדיאנים, הוא לא איים עליה בשום שלב.
ארחי שהם נפגשו הוא אומנם עדיין דיבר בזלזול לגבי העם שלה, אבל לא עם רצון לאלימות.

הסוף לחלוטין אידילי מידי מבחינת הקשר בין הצדדים וזה שאסרו את המושל הרע. אבל אני חושב שזה הגיע לנו.

בסופו של דבר רק אדם אחד מת, וזה קוקומוקו האינדיאני. אבל תכלס זה היה די מוצדק לאור זה שהוא תקף את ג'ון סמית' רק מתוך קנאה.

כן, היית יחסית עלילה די מלאה עם החיות הסיידקיקס. בדרך כלל גם יש רק שניים וכאן היו שלושה

כמו שציינתי, גם אני

קצת לגבי ליהוק
אז אפילו שהסרט הוא מ1995, ידעו מספיק כדי ללהק אישה אינדיאנית לתפקיד פוקהונטס.
קצת התאכזבתי לגלות שהקול של ג'ון אדמס זה מל גיבסון.
כריסטיאן בייל הוא תומאס
tbh-אהבתי את טרזו יותר, אבל זה כי קראתי את (כמעט) כל הספרים שלו...וחלק דיי גדול מהקומיקסים
טרזן(של הספרים,כן?) בעיני הוא שילוב של וולורין ואינדיאנה ג'ונס

טוני החתול

Well-known member
מנהל
tbh-אהבתי את טרזו יותר, אבל זה כי קראתי את (כמעט) כל הספרים שלו...וחלק דיי גדול מהקומיקסים
טרזן(של הספרים,כן?) בעיני הוא שילוב של וולורין ואינדיאנה ג'ונס
האמת שאני כמעט לא זוכר את טרזן של דיסני, אולי אני אופתע לטובה כשאני אראה אותו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עוד יום חמישי הגיע ואיתו
סרט השבוע של מועדון דיסני
הפעם בלי שום סיבה עמוקה,
אלא פשוט זה שעבר מספיק זמן.
לראשונה בתולדות המועדון הזה אנחנו נצפה בסרט המשך
ראלף שובר את האינטרנט
סרט ההמשך לראלף ההורס שראינו ב15 לספטמבר
תכינו את הפופקורן
1669903275446.png

didalf

Well-known member
ראלף שובר את האינטרנט

ראיתי אותו בקולנוע כשיצא, ומאז ביס חלקית נראה לי.

ונלופי וראלף הם בסטיז עכשיו|לב| ומרכלים על כל המשחקים האחרים:-D ונתקעים במשחקים. ותוהים על משמעות החיים כשהם רק קוד בעצם.
ראלף לא רוצה לשנות כלום בחיים שלו.

משהו חדש מתחבר לארקייד. ויפי? ויי פיי! הגיע האינטרנט לארקייד. אבל הוא מסוכן אז הוא חסום.

ונלופי לעומת זאת קצת משועממת מהשגרה והייתה שמחה למסלול חדש. לפחות.

חחח לטיילור יש שיר חדש בשם גליץ' וכל פעם שאני שומעת אותו אני חושבת על ונלופי:-D

ראלף בונה ונלופי מסלול חדש. כוונות טובות, תוצאות רעות. הלך ההגה, הלך המשחק. אואו. כולם הומלסים;-(
ונלופי במשבר זהות:-(
וראלף לא מבין איך היא לא מסתפקת בלהיות הבסטי שלו ולהתבטל כל היום.

חחחח הסוכריה החמוצה החמוצלה:-D
אף אחד לא רוצה לאמץ את הילדות הנהגות:-( פליקס וסו סיטבסטר מאמצצים את כל הנהגות ילדות. חחחח פליקס לא בכיוון של מה זה להיות הורה:-D הילדות מפלצות כמובן, לא סתם אף אחד לא רצה לאמץ אותן.

ראלף מחליט ללכת לאינטרנט ולהביא מאיביי הגה חדש.

היציג החיצוני והפנימי של הדמיות עוברות לאינטרנט כזה מגניב.

והגענו לאינטרנטטטטטטט כמות הרפרנסים והדברים המגניבים פה מטורפת מידי כדי לציין הכל.

חחחח החיפוש גוגל עם ההשלמות האוטומטיות:-D
ראלף הבומר מסתבך, אבל ונלופי המילניאל/ז'ן Z מיד יודעת לחפש כמו שצריך. "האינטרנט מאד אינטואטיבי", לגמרי:-D
חחח הטוויטרים מצייצים אותה תמונת חתול:-D
חחחח הפרסומות הקופצות:-D
היצוג הויזואלי של כל מה שמוכר לנו מהאינטרנט כ"כ מגניב פה.

חחח ונלופי וראלף לא מבינים את הקונספט של כסף וסתם זורקים מספרים על ההגה. אופס. עכשיו צריך לשלם. יש להם 24 שעות להשיג 27000 דולר.
חחחח הוא הפיל משהו על משתמשת והתנתק לה האינטרנט:-D
אז הם הולכים לאיזה פופאפ שיידי להשיג כסף ממשחקי וידאו, שלוקח אותם לפינות החשוכות של האינטרנט.
מי המשוגע שישלם 40000 על מכונית מתוך משחק??? מכוניות אמיתיות עולות פחות.
אז הולכים לגנוב מכונית מירוץ ממשחק מירוצים מפחיד. ונלופי מתרגשת, ראלף מפחד.
פאן פאקט: שאנק זאת גל גדות. חחח כשהמצלמות כבות האופנועינים הקשוחים הם אינטלקטואלים עדינים:-D
ראלף מסיח את דעתם ו-ונלופי גונבת את המכונית. מירוץ מירוץ בלגן ונלופי נהנית בטירוף, ראלף כמעט מת. שאנק מתרשמת.

שאנק לא תיתן להם את המכונית אבל היא עוזרת ליצור סרטון ויראלי. חחח יש לה טלפון עם אינטרנט בתוך האינטרנט?

חחח באזטיוב זה באזפיד ויוטיוב?

חחח הד אלוגריתם היא מאגניבה. ראלף היה טרנדינג ל15 שניות אבל עבר. והוא מתמכר ללייקים. ראלף עושה את כל הסרטונים הויראלים:-D
בתכלס לאדעת איך זה עובד, לא הייתי צופה או עושה לייק לאף אחד מהסרטונים המעפנים האלה.

חח מוזיאון אינסטגרם:-D

"אני יכולה להיות פופואפ???" "את יכולה להיות מעצבנת אגרסיבית?":-D
ראלף דואג לשלוח את ונלופי הפופאפ למקום בטוח. והגענו לדיסניי.
והנה דיסני משוויצים בכלללללללללל המתוגים שלהם ממארוול דיסני ומלחמת הכוכבים. בהצלחה לזהות הכל.
חחח החננות ששל מארוול ששואלים שאלות מציקות:-D "אני גרוט":-D
סטאן לי!!
ונלופי בורחת ומגיעה לחדר הנסיכות!!!!! ומי שצפה בטריילר ציפה לרגע הזה. בשביל זה ראינו את כל סרטי הנסיכות קודם.
חח הקטע עם הנסיכות עדיין מעולה:-D
"האם כולם חושבים שהצרות שלך נפתרו כי גבר חזק הגיע?"
"כן מה נסגר עם זה??"
"היא נסיכה!!!!!!!!!!":-D
אגב כל הנסיכות מדובבות ע"י המדובבות המקוריות (אלה שעדיין בחיים).
ונלופי מלמדת את כולן ללבוש פיג'מות. הגרסת פיג'מות שתואמות למותג שלהן כאלה מגניבות. חחח אריאל שרה|מאוהב|
הן מלמדות אותה שנסיכה צריכה שיר. ומקור מים ולבהות בו.
חחח מרידה הנסיכה הסקוטית "היא מסטודיו אחר אנחנו לא מבינות אותה":-D

אוי לא ראלף מצא את התגובות, איפה שכל הרוע נמצא:-(

יאיי הם השיגו את הכסף. נראה לי הזוי שהם הרוויחו 30000 דולר על הסרטונים המעפנים האלה אבל בסדר.
ונלופי מנסה לייצר שיר מבהייה בשלולית. אבל היא לא מרוצה כמו שהיא צריכה להיות מזה שהם השיגו את ההגה והיא תחזור הביתה. והנה השיר שלה.
חחח זה פרודיה על שירי נסיכות אבל גם שיר חמוד בפני עצמו:-D
מה שונלופי באמת רוצה מסתבר של להשאר בסלוטר רייס. כלומר הרפתקאה חדשה וחיים מעניינים יותר מהשגרה המשעממת שלה בבית. אבל היא יודעת כמה זה יפגע בראלף. אוי ראלף שומע את השיחה שלה עם שאנק ונפגע:-(
אואו ראלף משחרר וירוס במשחק כדי שונלופי תרצה ללכת. נוט קול.

הוירוס מזהה את הגליץ' של ונלופי כחולשה והורס את כל המשחק. ראלף מחלץ אתה. היא חושבת שזאת אשמתה. ראלף מודה שזה הוא הכניס את הוירוס ו-ונלופי מרגישה נבגדת וזועמת, בצדק! אוי השרשרת;-(

וופס הוירוס יצא החוצה ומזהה את חוסר הבטחון של ראלף, וזורק מלא ראלפים חסרי בטחון ברחבי האינטרנט.
פשייי חתיכת וירוס נוצר שם. מגניב איך זה מתבטא בעולם האמיתי.
המוני ראלפים יוצרים ראלף עצום. חח הוא חטף אותה ומטפס על גוגל כמו קינג קונג.
ונלופי מקריבה את עצמה למפלצת ראלף כדי לשחרר את ראלף, וראלף מבין שהוא צריך לשחרר אותה גם אם זה עצוב כי זה מה שחברים עושים. החברות ביניהם כזאת מקסימה|מאוהב|

חחח איכשהו ההבנה בלבד הספיקה כדי להשמיד את הוירוס. אוי אבל עכשיו ראלף נופל.
אוו והקטע האהוב עליי - הנסיכות בבגדי קז'ואל מצילות את ראלף. אריאל והשיר שלההה|מאוהב|וכל השרים של הנסיכות ברקע. והן משתמשות בכל החפצים שלהם האייקונים שלהן. הנסיכות מצילות את הביג סטרונג מאן!! חח הצפרדע:-D חחחחח יור וולקאם:-D

ראלף ו-ונלופי נפרדים;-( לכל אחד יש חצי תליון;-( אבל זאת פרידה בטוב. ונלופי הולכת להרפתאות חדשות במשחק החדש שלה.

ראלף מגלה שהוא מסתדר בחיים|לב| והם עדיין מדברים בטלפון והם בסטיז|לב|

מקרה נדיר שבו סרט ההמשך בעיני טוב יותר מהראשון. אני ואחותי ראינו אותו לפני כמה שנים בקולנוע והוא ממש hit us in the feels. שתינו היינו בשלב כזה שבו מנסים להאחז בחברות מהתיכון למרות שזה כבר לא אותו דבר, ומאד הזדהנו עם התחושה של זה שאנשים משתנים וחברויות משתנות ולפעמים חברים טובים רוצים דברים שונים וזה בסדר וזה טבעי. אפילו שזה עצוב. והחברות של ראלף ו-ונלופי כזאת מקסימה. אני דווקא יכולה יותר להזדהות עם ראלף שרוצה שדברים טובים ישארו כמו שהם, בעוד אנשים סביבי משתנים והולכים למקומות אחרים.

יש סצנה אחרי הכתוביות. חח מסכן הארנב.

יש עוד סצנה. חחח איזה חוצפה זה היה שראלף ריקקולד לנו את פרוזן2:-D אבל לא נשארתי בקולנוע אז, יש גבול זה לא מארוול.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראלף שובר את האינטרנט
איפה כל האחרים?
ונלופי וראלף הם בסטיז עכשיו|לב| ומרכלים על כל המשחקים האחרים:-D ונתקעים במשחקים. ותוהים על משמעות החיים כשהם רק קוד בעצם.
בהתחלה חשבתי שזה מוזר שהם מודעים לזה שהם רק קוד. אבל בעצם אנחנו מודעים לכך שאנחנו רק תאים וDNA
ראלף לא רוצה לשנות כלום בחיים שלו.
תכלס כבר בשלב הזה הייתי צריך להבין שהקטע של הסרט יהיה העניין שונלופי רוצה שינויים. אבל לפעמים זה טוב לראות סרט בלי לחשוב יותר מידי ואז לא לחזות מה הולך לקרות
משהו חדש מתחבר לארקייד. ויפי? ויי פיי! הגיע האינטרנט לארקייד. אבל הוא מסוכן אז הוא חסום.
סוף סוף וויי-פיי. לא שזה הפריע לילדים לגלוש באינטרנט גם לפני שהוא התקין את זה. (כי בקטע שהילדה מוצאת את ההגה זה לפני שהוא בעצם מחבר את הויי-פיי
ראלף בונה לונלופי מסלול חדש. כוונות טובות, תוצאות רעות. הלך ההגה, הלך המשחק. אואו. כולם הומלסים;-(
מה שמוזר זה שההגה נשבר לא בגלל שונלופי ירדה למסלול החדש, אלא בגלל שהיא ניסתה לכוון את ההגה שלה בכיוון שהוא לא זהה לכיוון שהילדה ששיחקה בזה. אבל זה לא אמור לקרות הרבה כשמישהו משחק את האוטו של ונלופי? (כן, אני חושב על זה יותר מידי)
ונלופי במשבר זהות:-(
וראלף לא מבין איך היא לא מסתפקת בלהיות הבסטי שלו ולהתבטל כל היום.
אני הייתי חושב שהיא תהנה מלפחות כמה ימים של בטלה. אבל יש אנשים שחייבים לעשות משהו כל הזמן.
חחחח הסוכריה החמוצה החמוצלה:-D
אף אחד לא רוצה לאמץ את הילדות הנהגות:-( פליקס וסו סיטבסטר מאמצצים את כל הנהגות ילדות. חחחח פליקס לא בכיוון של מה זה להיות הורה:-D הילדות מפלצות כמובן, לא סתם אף אחד לא רצה לאמץ אותן.
מה שלחלוטין לא ציפיתי לו זה שבסוף מתברר שפיליקס והחיילת היו כנראה הורים מעולים שממש גרמו לכל הנהגות להיות נחמדות יותר.
ראלף מחליט ללכת לאינטרנט ולהביא מאיביי הגה חדש.
היציג החיצוני והפנימי של הדמיות עוברות לאינטרנט כזה מגניב.
כן, זה נראה מגניב.
והגענו לאינטרנטטטטטטט כמות הרפרנסים והדברים המגניבים פה מטורפת מידי כדי לציין הכל.
כן, אני ניסיתי לקלוט הכל במקביל וזה היה קשה. יש גם כל מיני רפרנסים בקטעים מאוחרים יותר כמו הפסל ספר פתוח של ויקיפדיה.
מה שמוזר לי זה שיש את גוגל שם, אבל הם משתמשים במנוע חיפוש אחר. ואם הם יכלו לשים התייחסות לגוגל, אז למה אין התייחסות ליו-טיוב - שהיא בבעלות גוגל.
במקום זה יש את הבאז-טיוב שנראה לי בכלל יותר טיקטוק.
חחחח החיפוש גוגל עם ההשלמות האוטומטיות:-D
זהו, אבל זה לא גוגל, אלא מנוע חיפוש אחר כאילו. שזה מוזר.
אבל כן ההשלמות האוטומטיות נורא מצחיקות.
חחח הטוויטרים מצייצים אותה תמונת חתול:-D
גם חמוד. מזל שזה בעידן של לפני אילון מאסק.
חחחח הפרסומות הקופצות:-D
כן מעולה. וגם זה שזה בהתחלה נראה לנו כמו סתם משהו מהצד, אבל אחר כך זה משמעותי לעלילה כשהם בעצם לוחצים על אחד.
היצוג הויזואלי של כל מה שמוכר לנו מהאינטרנט כ"כ מגניב פה.
כן, כמו זה שכשלוחצים על לינק אז נותר רכב שלוקח אותך לאנשהו.
חחח ונלופי וראלף לא מבינים את הקונספט של כסף וסתם זורקים מספרים על ההגה. אופס. עכשיו צריך לשלם. יש להם 24 שעות להשיג 27000 דולר.
הקטע שעושה רושם אחר כך שהם כן יודעים מה זה כסף, כי הם מבינים את זה מהר. הם פשוט לא קלטו שהמספרים מייצגים כסף בשלב של המכירה הפומבית.
זה גם מצחיק שבהתחלה עצם הקונספט של לחשוב על מספרים גבוהים יותר נראה לראלף מורכב.
חחחח הוא הפיל משהו על משתמשת והתנתק לה האינטרנט:-D
אז הם הולכים לאיזה פופאפ שיידי להשיג כסף ממשחקי וידאו, שלוקח אותם לפינות החשוכות של האינטרנט.
זה עוד לא ממש הפינות החשוכות, רק אזור שמרגיש בסימן שאלה. כלומר האזור שאתה מגיע אליו כשאתה לוחץ על פרסומת לא טובה.
מי המשוגע שישלם 40000 על מכונית מתוך משחק??? מכוניות אמיתיות עולות פחות.
ממה שהבנתי יש דברים מטורפים כאלו
אז הולכים לגנוב מכונית מירוץ ממשחק מירוצים מפחיד. ונלופי מתרגשת, ראלף מפחד.
פאן פאקט: שאנק זאת גל גדות.
גיליתי את זה בסוף כשהכתוביות רצו
חחח כשהמצלמות כבות האופנועינים הקשוחים הם אינטלקטואלים עדינים:-D
חחחח יש את זה שראה שיחת טד ולא ממש זוכר מה נאמר בה, אלא יותר מה היא גרמה לו להרגיש. (שזה לחלוטין החוויה שלי עם הרבה שיחות טד)
ראלף מסיח את דעתם ו-ונלופי גונבת את המכונית. מירוץ מירוץ בלגן ונלופי נהנית בטירוף, ראלף כמעט מת. שאנק מתרשמת.
זה היה מירוץ די מגניב
שאנק לא תיתן להם את המכונית אבל היא עוזרת ליצור סרטון ויראלי. חחח יש לה טלפון עם אינטרנט בתוך האינטרנט?
כן, זה קצת מוזר. אבל אני מניח הגיוני.
חחח באזטיוב זה באזפיד ויוטיוב?
שוב, מוזר לי שלא פשוט השתמשו ביו-טיוב אם הם השתמשו בגוגל.
אבל אולי בעצם הם רק קיבלו רשות לשים את השם של גוגל, אבל לא שזה יהיה חלק מהעלילה ולכן המנוע חיפוש שהם משתמשים בו הוא לא גוגל.
חחח הד אלוגריתם היא מאגניבה. ראלף היה טרנדינג ל15 שניות אבל עבר. והוא מתמכר ללייקים. ראלף עושה את כל הסרטונים הויראלים:-D
בתכלס לאדעת איך זה עובד, לא הייתי צופה או עושה לייק לאף אחד מהסרטונים המעפנים האלה.
יש כל מיני דברים שמצליחים באינטרנט ואני לא מבין למה.
אבל תחשבי על זה שבעולם הזה הוא דמות קלאסית מהילדות של אנשים, אז הגיוני שערך הנוסטלגיה עבד חזק על אנשים.
חח מוזיאון אינסטגרם:-D
תכלס אינסטגרם אוהב להעמיד פנים שהוא מוזיאון.
כיום הוא כבר חצי טיקטוק.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
"אני יכולה להיות פופואפ???" "את יכולה להיות מעצבנת אגרסיבית?":-D
:-D
ראלף דואג לשלוח את ונלופי הפופאפ למקום בטוח. והגענו לדיסניי.
והנה דיסני משוויצים בכלללללללללל המתוגים שלהם ממארוול דיסני ומלחמת הכוכבים. בהצלחה לזהות הכל.
יוצר הסרט בהחלט ניצלו במלוא הכוח את זה שהם יכולים לשחק עם כל הרכוש של דיסני. טוב תכלס יכלו להעביר סרט שלם רק באזור דיסני של האינטרנט עם כל מה ששיך להם, אבל היה שם קצת מארוול, קצת מלחמת הכוכבים, והרבה נסיכות דיסני.
חחח החננות ששל מארוול ששואלים שאלות מציקות:-D "אני גרוט":-D
חחחח זה מצחיק שחלק מהשאלות מאוד מאוד ספציפיות, אבל הם עדיין מסתפקים בתשובה "אני גרוט"
היה נראה לי מוזר שעושים לו קמאו אחרי שהוא כבר מת
ואז נזכרתי שהסרט הזה בטח יצא לפני שהוא מת
*בדקתי עכשיו ומסתבר שהסרט הוקרן לראשונה שבוע לפני שסטאן לי מת.
ונלופי בורחת ומגיעה לחדר הנסיכות!!!!! ומי שצפה בטריילר ציפה לרגע הזה. בשביל זה ראינו את כל סרטי הנסיכות קודם.
חח הקטע עם הנסיכות עדיין מעולה:-D
"האם כולם חושבים שהצרות שלך נפתרו כי גבר חזק הגיע?"
"כן מה נסגר עם זה??"
"היא נסיכה!!!!!!!!!!":-D
גם הקטע היה ידוע מהאינטרנט, וגם בשלב מסוים היה טרנד חזק בסרטוני טיקטוק (שמגיעים גם למי שאין לו טיקטוק) שבו משתמשים בחלק מקטע הזה
אגב כל הנסיכות מדובבות ע"י המדובבות המקוריות (אלה שעדיין בחיים).
וואלה? לזה ממש לא ציפיתי.
הסתכלתי עכשיו בויקיפדיה על זה ומסתבר שעוד שחקנים מקוריים נתנו את הקול שלהם בסרט הזה כמו וין דיזל בתפקיד גרוט, טים אלן בתפקיד באז שנות-אור, השחקן שעשה את איאור (מפו הדוב) ועוד כמה.
ונלופי מלמדת את כולן ללבוש פיג'מות. הגרסת פיג'מות שתואמות למותג שלהן כאלה מגניבות.
זה מעולה. כי באמת הגיוני שפיג'מות ירגישו להן כל כך נוחות לעומת הבגדים המיוחדים שלהם
חחח אריאל שרה|מאוהב|
what do you call it... shirt
הן מלמדות אותה שנסיכה צריכה שיר. ומקור מים ולבהות בו.
אני לא זכרתי שצריך מקור מים
חחח מרידה הנסיכה הסקוטית "היא מסטודיו אחר אנחנו לא מבינות אותה":-D
מרידה היא היחידה שם מסרט של פיקסאר? כלומר הגיוני באמת שפיקסאר לא כל כך עושים סרטי נסיכות, אבל עדיין זה הפתיע אותי.
אוי לא ראלף מצא את התגובות, איפה שכל הרוע נמצא:-(
כן זה נורא עצוב. ובאמת אין דבר יותר נורא מתגובות באינטרנט (כלומר חוץ מכל הדברים שיותר נוראיים מזה בעולם האמיתי)
אם כי חשבתי שתהיה לזה השפעה על ההמשך ולא היה. אלא אם כן זה גרם לראלף להיות במצב עוד יותר רגיש כשהוא שמע שונלופי לא רוצה לחזור איתו.
יאיי הם השיגו את הכסף. נראה לי הזוי שהם הרוויחו 30000 דולר על הסרטונים המעפנים האלה אבל בסדר.
ובטווח זמן של איזה 8 שעות, זה די מטורף (אבל אם זה אמיתי אז מה אני עושה בעבודה שלי? אני צריך לעבוד בליצור סרטונים מצחיקים.
ונלופי מנסה לייצר שיר מבהייה בשלולית. אבל היא לא מרוצה כמו שהיא צריכה להיות מזה שהם השיגו את ההגה והיא תחזור הביתה. והנה השיר שלה.
חחח זה פרודיה על שירי נסיכות אבל גם שיר חמוד בפני עצמו:-D
שיר מאוד חמוד.
נחמד כשגם הסרטים הלא מוזיקליים האלו נותנים לנו מידי פעם שיר
מה שונלופי באמת רוצה מסתבר של להשאר בסלוטר רייס. כלומר הרפתקאה חדשה וחיים מעניינים יותר מהשגרה המשעממת שלה בבית. אבל היא יודעת כמה זה יפגע בראלף. אוי ראלף שומע את השיחה שלה עם שאנק ונפגע:-(
זה משהו שתמיד נראה לי נוראי שיקרה שבטעות יצא לי butt dial או butt answer והאדם הלא נכון ישמע שיחה אישית שלי.
אואו ראלף משחרר וירוס במשחק כדי שונלופי תרצה ללכת. נוט קול.
העיקר שהוא מתייחס לזה כאילו הוירוס היחיד שהוא מכיר זה מה שהיה להם בטרון. אבל בסרט הראשון הם נלחנו בצבא ענקי של וירוסים. הוא צריך לדעת שזה מסוכן.
הוירוס מזהה את הגליץ' של ונלופי כחולשה והורס את כל המשחק. ראלף מחלץ אתה. היא חושבת שזאת אשמתה. ראלף מודה שזה הוא הכניס את הוירוס ו-ונלופי מרגישה נבגדת וזועמת, בצדק!
נאי חשבתי שיקח זמן עד שונלופי תגלה על מה שהוא עשה. אבל הוא גילה לה כמעט מיד.
אוי השרשרת;-(
קצת חבל לי שלא ראיתי את הסרט הזה כבר איזה שבועיים אחרי שראינו את הסרט הראשון. אני חושב שאז הייתי יותר מחובר לדמויות והייתי בעצם זוכר מתי היא נתנה לו את השרשרת הזאת ומה הייתה המשמעות שלה עבורו.
וופס הוירוס יצא החוצה ומזהה את חוסר הבטחון של ראלף,
קצת מוזר שהחוסר ביטחון של ראלף כדמות זה משהו שוירוס מזהה כחולשה של תוכנה...
וזורק מלא ראלפים חסרי בטחון ברחבי האינטרנט.
בהחלט מוזר
פשייי חתיכת וירוס נוצר שם. מגניב איך זה מתבטא בעולם האמיתי.
כן מגניב. ומעניין כמה אנשים עשו קישור לכך שהיה גל של סרטוני ראלף ואז זמן קצר אחר כך פתאום יש וירוס של ראלף שהורס הכל. אני מניח שהרבה תיאוריות קונספירציה נולדו ביום ההוא
המוני ראלפים יוצרים ראלף עצום. חח הוא חטף אותה ומטפס על גוגל כמו קינג קונג.
ונלופי מקריבה את עצמה למפלצת ראלף כדי לשחרר את ראלף, וראלף מבין שהוא צריך לשחרר אותה גם אם זה עצוב כי זה מה שחברים עושים. החברות ביניהם כזאת מקסימה|מאוהב|
כמובן שהחברות שלהם, וזה שראלף מבין שחברות אמיתית זה לדעת לשחרר את החברים שלך - זה מה שמציל את האינטרנט.
חחח איכשהו ההבנה בלבד הספיקה כדי להשמיד את הוירוס. אוי אבל עכשיו ראלף נופל.
אוו והקטע האהוב עליי - הנסיכות בבגדי קז'ואל מצילות את ראלף. אריאל והשיר שלההה|מאוהב|וכל השרים של הנסיכות ברקע. והן משתמשות בכל החפצים שלהם האייקונים שלהן. הנסיכות מצילות את הביג סטרונג מאן!! חח הצפרדע:-D חחחחח יור וולקאם:-D
חחחחחח זה די מצחיק שאיכשהו לקחו את כל ה"יכולות" השונות של הנסיכות וחיברו אותם לזה שהם הצליחו להציל את ראלף.
כלומר מואנה שולטת במים אם קלטתי נכון, אבל אם ככה למה אריאל נחוצה שם? וממתי פוקהונטס שולטת ברוח? ולשלגייה פשוט יש תפוחים רעילים?
אבל זה בהחלט אחד הקטעים המצחיקים בסרט.
ראלף ו-ונלופי נפרדים;-( לכל אחד יש חצי תליון;-( אבל זאת פרידה בטוב. ונלופי הולכת להרפתאות חדשות במשחק החדש שלה.
אוי מסכן. הוא כזה עושה את עצמו שמח ומאושר בשבילה כשהיא נכנסת למשחק, אבל איך שהיא נעלמת רואים שהוא עדיין עצוב
ראלף מגלה שהוא מסתדר בחיים|לב| והם עדיין מדברים בטלפון והם בסטיז|לב|
חברות ממרחק עובדת.
מקרה נדיר שבו סרט ההמשך בעיני טוב יותר מהראשון. אני ואחותי ראינו אותו לפני כמה שנים בקולנוע והוא ממש hit us in the feels. שתינו היינו בשלב כזה שבו מנסים להאחז בחברות מהתיכון למרות שזה כבר לא אותו דבר, ומאד הזדהנו עם התחושה של זה שאנשים משתנים וחברויות משתנות ולפעמים חברים טובים רוצים דברים שונים וזה בסדר וזה טבעי. אפילו שזה עצוב. והחברות של ראלף ו-ונלופי כזאת מקסימה. אני דווקא יכולה יותר להזדהות עם ראלף שרוצה שדברים טובים ישארו כמו שהם, בעוד אנשים סביבי משתנים והולכים למקומות אחרים.
אני לא יודע אם נראה לי שהסרט הזה יותר טוב מהראשון. אבל זה בהחלט לא מצב שהסרט השני נפילה.
זה בהחלט נראה לי סרט עם מסר מורכב יותר. תיארת אותו טוב.
יש סצנה אחרי הכתוביות. חח מסכן הארנב.
זה היה חמוד.
יש עוד סצנה. חחח איזה חוצפה זה היה שראלף ריקקולד לנו את פרוזן2:-D אבל לא נשארתי בקולנוע אז, יש גבול זה לא מארוול.
איזה מזל שאני התחלתי להגיב בזמן שהכתוביות עדיין רצות, כי עמדתי לסגור את זה כבר.
עכשיו זה היה. טוב שלא התעקבתי להבין מה זאת המילה ריקקולד (כי זה ריק-רולד לדעתי) אז זה תפס אותי בהפתעה.

didalf

Well-known member
איפה כל האחרים?
באמת איפה?
אני הייתי חושב שהיא תהנה מלפחות כמה ימים של בטלה. אבל יש אנשים שחייבים לעשות משהו כל הזמן.
כן אה? לא מבינה את האנשים האלה.
מה שמוזר לי זה שיש את גוגל שם, אבל הם משתמשים במנוע חיפוש אחר.
חחח נכון גם לי זה מוזר.

גם חמוד. מזל שזה בעידן של לפני אילון מאסק.
תכלס
כן, כמו זה שכשלוחצים על לינק אז נותר רכב שלוקח אותך לאנשהו.
כן:-D

זה עוד לא ממש הפינות החשוכות, רק אזור שמרגיש בסימן שאלה. כלומר האזור שאתה מגיע אליו כשאתה לוחץ על פרסומת לא טובה.
כן נכון, אח"כ מגיעים לפינות החשוכות באמת

ממה שהבנתי יש דברים מטורפים כאלו
כן אני בטוחה שיש כאלה וזה הזוי בעיני
חחחח יש את זה שראה שיחת טד ולא ממש זוכר מה נאמר בה, אלא יותר מה היא גרמה לו להרגיש. (שזה לחלוטין החוויה שלי עם הרבה שיחות טד)

יוצר הסרט בהחלט ניצלו במלוא הכוח את זה שהם יכולים לשחק עם כל הרכוש של דיסני.
מממש. אבל זה נעשה מוצלח.

היה נראה לי מוזר שעושים לו קמאו אחרי שהוא כבר מת
ואז נזכרתי שהסרט הזה בטח יצא לפני שהוא מת
*בדקתי עכשיו ומסתבר שהסרט הוקרן לראשונה שבוע לפני שסטאן לי מת.
אה כן בדיוק אמרו אז שזה הקמאו האחרון שלו.
גם הקטע היה ידוע מהאינטרנט, וגם בשלב מסוים היה טרנד חזק בסרטוני טיקטוק (שמגיעים גם למי שאין לו טיקטוק) שבו משתמשים בחלק מקטע הזה
חחחח כן, גם ממים.
גם לוקי הוא דיסני פרינסס למשל

הסתכלתי עכשיו בויקיפדיה על זה ומסתבר שעוד שחקנים מקוריים נתנו את הקול שלהם בסרט הזה כמו וין דיזל בתפקיד גרוט, טים אלן בתפקיד באז שנות-אור, השחקן שעשה את איאור (מפו הדוב) ועוד כמה.
דיסני מחזיקים את כולם קצר
what do you call it... shirt
מרידה היא היחידה שם מסרט של פיקסאר? כלומר הגיוני באמת שפיקסאר לא כל כך עושים סרטי נסיכות, אבל עדיין זה הפתיע אותי.
כן

ובטווח זמן של איזה 8 שעות, זה די מטורף (אבל אם זה אמיתי אז מה אני עושה בעבודה שלי? אני צריך לעבוד בליצור סרטונים מצחיקים.
קדימה בואו נצלם את ניק עושה מייקאפ טוטוריאלס

קצת חבל לי שלא ראיתי את הסרט הזה כבר איזה שבועיים אחרי שראינו את הסרט הראשון. אני חושב שאז הייתי יותר מחובר לדמויות והייתי בעצם זוכר מתי היא נתנה לו את השרשרת הזאת ומה הייתה המשמעות שלה עבורו.
זאת שרשרת חברות שהיא הכינה לו

קצת מוזר שהחוסר ביטחון של ראלף כדמות זה משהו שוירוס מזהה כחולשה של תוכנה...
וול אם הוא עשוי מקוד גם חוסר הבטחון שלו הוא קוד

כן מגניב. ומעניין כמה אנשים עשו קישור לכך שהיה גל של סרטוני ראלף ואז זמן קצר אחר כך פתאום יש וירוס של ראלף שהורס הכל. אני מניח שהרבה תיאוריות קונספירציה נולדו ביום ההוא
חחחח כן הא? הייתי רוצה לראות את הכתבות והציוצים בעולם האמיתי בעקבות זה.

קצת חבל לי שלא ראיתי את הסרט הזה כבר איזה שבועיים אחרי שראינו את הסרט הראשון.
חחחחחח זה די מצחיק שאיכשהו לקחו את כל ה"יכולות" השונות של הנסיכות וחיברו אותם לזה שהם הצליחו להציל את ראלף.
אבל היינו צריכים לראות מספיק סרטי נסיכות קודם בשביל הקטע הזה

כלומר מואנה שולטת במים אם קלטתי נכון, אבל אם ככה למה אריאל נחוצה שם? וממתי פוקהונטס שולטת ברוח? ולשלגייה פשוט יש תפוחים רעילים?
גם אריאל שולטת במים, הן עשו שני דברים שונים.
וברור שפוקהונטס שולטת ברוח הקסומה שלה מה אתה קטנוני|שפם|

אוי מסכן. הוא כזה עושה את עצמו שמח ומאושר בשבילה כשהיא נכנסת למשחק, אבל איך שהיא נעלמת רואים שהוא עדיין עצוב
כן:-(

עכשיו זה היה. טוב שלא התעקבתי להבין מה זאת המילה ריקקולד (כי זה ריק-רולד לדעתי) אז זה תפס אותי בהפתעה.
נו כן יצא לי טייפו. האמת שלא זכרתי שזה שם בעצמי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לונה, עדיין לא מאוחר מידי,
וחוץ מזה מה עם מיקי, אור, אח של אור, יעל

ואני ממש לא אוהב את הטענות האלו שאני עכשיו סתם כתבתי שתי הודעות כדי שההודעה הבאה שלי תצא כבר העמוד השלישי של השרשור

למעלה