מועדון דיסני (8) - פוקהונטס, ראלף שובר את האינטרנט, צעצוע של סיפור

לונה, עדיין לא מאוחר מידי,
וחוץ מזה מה עם מיקי, אור, אח של אור, יעל

ואני ממש לא אוהב את הטענות האלו שאני עכשיו סתם כתבתי שתי הודעות כדי שההודעה הבאה שלי תצא כבר העמוד השלישי של השרשור
אני פה
עדיין אפשר לראות או לדלג לצעצוע של סיפור? כמה רלוונטי זה

It's Always Sunny

Well-known member
אין לי ממש כוח לכתוב על הסרט אז אני אכתוב את דעתי על הסרט בקצרה ואתמקד במה שאתם כתבתם.
סרט מאוד חמוד. כן, אני אודה מראש שכולכם צדקתם ואני טעיתי כדי להוציא את זה מהדרך.
הקשר של ראלף וונלופי ממש מקסים :-):
פליקס וקלהון שאימצו את כל הילדים היה מאוד משעשע. במיוחד שהם דיברו על איך הם הצליחו לחנך את כל הילדים ולא באמת שמענו אותם. אציין שצפיתי לאחרונה בסדרה Party Down אז הקול של ג'יין לינץ' נחרט לי במוח :-D
גל גדות! האמת שלא הייתי מופתעת, גיגגלתי את הסרט והיא הופיעה ברשימת שחקנים אז ידעתי שהיא שם. רק מה, בחיים לא יצא לי לראות סרט שלה (יאפ, לא ראיתי וונדר וומן) אז היה לי מוזר שזה הקול שלה.
אני אוהבת איך ראלף לא ידע איך הוגים איביי :-D
דבר נוסף שנהניתי ממנו היה שוונלופי והשחקנית נאבקו על ההגה ובסוף ההגה נשבר. הצחיק אותי שיש רק הגה אחד למכירה שעולה 200 (!) דולר.
הקטע של נסיכות דיסני הוא כמובן קטע שיצא לי לראות ואני אוהבת את הרפרנסים ובמיוחד את ה"ירידה" על מרידה.
נחמד שבסוף הסרט, ונלופי החליטה לעבור למשחק החדש וראלף חזר לארקייד ושהם יכולים לרצות דברים שונים אבל עדיין להישאר חברים.
אני מגלה עכשיו שהיה קטע אחרי הכתוביות ושוב פעם פיספסתי |פנים||פנים| לא צפיתי במארוול הרבה זמן אז הפסקתי לחפש קטעים אחרי הקרדיטים.

חחח לטיילור יש שיר חדש בשם גליץ' וכל פעם שאני שומעת אותו אני חושבת על ונלופי:-D
חחח, מעולה!

חחחח החיפוש גוגל עם ההשלמות האוטומטיות:-D
ראלף הבומר מסתבך, אבל ונלופי המילניאל/ז'ן Z מיד יודעת לחפש כמו שצריך. "האינטרנט מאד אינטואטיבי", לגמרי:-D
חחחח, הצחיק אותי במיוחד שראלף ממש ניסה לבחור את המילים שלו ושהמנוע חיפוש כל הזמן דחף לו מילים לא קשורות והסיח את דעתו.

חחח ונלופי וראלף לא מבינים את הקונספט של כסף וסתם זורקים מספרים על ההגה. אופס. עכשיו צריך לשלם. יש להם 24 שעות להשיג 27000 דולר.
והקטע ההזוי זה שההגה בסך הכל עלה 200 דולר (כאילו לא בסך הכל אבל יחסית למה שהם "הציעו" זה כלום). כשהם העלו את המספרים, התחלתי להרגיש אי נוחות :-D

חחחח הוא הפיל משהו על משתמשת והתנתק לה האינטרנט:-D
אני אוהבת שאנחנו רואים מה קורה בתוך האינטרנט ואז את התוצאה בחיים האמיתיים.

אז הם הולכים לאיזה פופאפ שיידי להשיג כסף ממשחקי וידאו, שלוקח אותם לפינות החשוכות של האינטרנט.
אני מופתעת שהפופ אפ לא התברר כבתור הנבל של הסרט. אולי אם זה היה סרט ישן של דיסני.

חחח הד אלוגריתם היא מאגניבה. ראלף היה טרנדינג ל15 שניות אבל עבר. והוא מתמכר ללייקים. ראלף עושה את כל הסרטונים הויראלים:-D
בתכלס לאדעת איך זה עובד, לא הייתי צופה או עושה לייק לאף אחד מהסרטונים המעפנים האלה.
טוב, הרבה דברים הופכים להיות ויראליים בלי סיבה ברורה.

"אני יכולה להיות פופואפ???" "את יכולה להיות מעצבנת אגרסיבית?":-D
:-D

ראלף דואג לשלוח את ונלופי הפופאפ למקום בטוח. והגענו לדיסניי.
אני מופתעת שהיא (כן) הסכימה עם ראלף בכזו מהירות.

חחח החננות ששל מארוול ששואלים שאלות מציקות:-D "אני גרוט":-D
:-D:-D מאוד מדויק וזו הסיבה שאני לא אוהבת קומיקונים.

הסרט יצא לפני שהוא נפטר, נכון? לא משנה, קיבלתי כבר את התשובה :-D

אוי לא ראלף מצא את התגובות, איפה שכל הרוע נמצא:-(
זה היה צריך לקרות מתישהו... ;-#

מה שונלופי באמת רוצה מסתבר של להשאר בסלוטר רייס. כלומר הרפתקאה חדשה וחיים מעניינים יותר מהשגרה המשעממת שלה בבית. אבל היא יודעת כמה זה יפגע בראלף. אוי ראלף שומע את השיחה שלה עם שאנק ונפגע:-(
אואו ראלף משחרר וירוס במשחק כדי שונלופי תרצה ללכת. נוט קול.
אני יכולה להבין את שני הצדדים פה ועדיין זה בהחלט לא היה נחמד שראלף שיחרר את הוירוס.

אוו והקטע האהוב עליי - הנסיכות בבגדי קז'ואל מצילות את ראלף. אריאל והשיר שלההה|מאוהב|וכל השרים של הנסיכות ברקע. והן משתמשות בכל החפצים שלהם האייקונים שלהן. הנסיכות מצילות את הביג סטרונג מאן!! חח הצפרדע:-D חחחחח יור וולקאם:-D
זה היה קטע טוב, מרגיש לי קצת שזו הדרך של דיסני לעשות תיקון לסרטי נסיכות באיזשהו מובן.

ראלף ו-ונלופי נפרדים;-( לכל אחד יש חצי תליון;-( אבל זאת פרידה בטוב. ונלופי הולכת להרפתאות חדשות במשחק החדש שלה.
נכון, זה bittersweet כזה אבל כמו שכתבת למטה:

ראלף מגלה שהוא מסתדר בחיים|לב| והם עדיין מדברים בטלפון והם בסטיז|לב|
למזלם יש להם דבר לתקשר.

מקרה נדיר שבו סרט ההמשך בעיני טוב יותר מהראשון. אני ואחותי ראינו אותו לפני כמה שנים בקולנוע והוא ממש hit us in the feels. שתינו היינו בשלב כזה שבו מנסים להאחז בחברות מהתיכון למרות שזה כבר לא אותו דבר, ומאד הזדהנו עם התחושה של זה שאנשים משתנים וחברויות משתנות ולפעמים חברים טובים רוצים דברים שונים וזה בסדר וזה טבעי. אפילו שזה עצוב. והחברות של ראלף ו-ונלופי כזאת מקסימה. אני דווקא יכולה יותר להזדהות עם ראלף שרוצה שדברים טובים ישארו כמו שהם, בעוד אנשים סביבי משתנים והולכים למקומות אחרים.
הפסקה הזו מקסימה :-):

סוף סוף וויי-פיי. לא שזה הפריע לילדים לגלוש באינטרנט גם לפני שהוא התקין את זה. (כי בקטע שהילדה מוצאת את ההגה זה לפני שהוא בעצם מחבר את הויי-פיי
אולי הם גולשים על החבילת גלישה?

מה שמוזר זה שההגה נשבר לא בגלל שונלופי ירדה למסלול החדש, אלא בגלל שהיא ניסתה לכוון את ההגה שלה בכיוון שהוא לא זהה לכיוון שהילדה ששיחקה בזה. אבל זה לא אמור לקרות הרבה כשמישהו משחק את האוטו של ונלופי? (כן, אני חושב על זה יותר מידי)
אולי הפעם היא ממש התגנדה לשחקנית ובשאר הפעמים היא זורמת איתם?

אני הייתי חושב שהיא תהנה מלפחות כמה ימים של בטלה. אבל יש אנשים שחייבים לעשות משהו כל הזמן.
עכשיו כשאני חושבת על זה, שיעמם לה עוד לפני, אז כנראה שלשבת בלי לעשות שום דבר הגביר לה את תחושת השעמום.

כן, כמו זה שכשלוחצים על לינק אז נותר רכב שלוקח אותך לאנשהו.
לא חשבתי על זה ככה!

הקטע שעושה רושם אחר כך שהם כן יודעים מה זה כסף, כי הם מבינים את זה מהר. הם פשוט לא קלטו שהמספרים מייצגים כסף בשלב של המכירה הפומבית.
זה גם מצחיק שבהתחלה עצם הקונספט של לחשוב על מספרים גבוהים יותר נראה לראלף מורכב.
חחחחח

שוב, מוזר לי שלא פשוט השתמשו ביו-טיוב אם הם השתמשו בגוגל.
אבל אולי בעצם הם רק קיבלו רשות לשים את השם של גוגל, אבל לא שזה יהיה חלק מהעלילה ולכן המנוע חיפוש שהם משתמשים בו הוא לא גוגל.
נשמע מאוד הגיוני.

יש כל מיני דברים שמצליחים באינטרנט ואני לא מבין למה.
אבל תחשבי על זה שבעולם הזה הוא דמות קלאסית מהילדות של אנשים, אז הגיוני שערך הנוסטלגיה עבד חזק על אנשים.
כנראה שאתה צודק, חחח.

תכלס אינסטגרם אוהב להעמיד פנים שהוא מוזיאון.
כיום הוא כבר חצי טיקטוק.
מה זאת אומרת שאינסטגרם זה חצי טיקטוק?

ובטווח זמן של איזה 8 שעות, זה די מטורף (אבל אם זה אמיתי אז מה אני עושה בעבודה שלי? אני צריך לעבוד בליצור סרטונים מצחיקים.
:-D:-D:-D

חחחח כן, גם ממים.
גם לוקי הוא דיסני פרינסס למשל
:-D:-D

didalf

Well-known member
סרט מאוד חמוד. כן, אני אודה מראש שכולכם צדקתם ואני טעיתי כדי להוציא את זה מהדרך.

הקשר של ראלף וונלופי ממש מקסים :-):
נכון|לב|
אציין שצפיתי לאחרונה בסדרה Party Down אז הקול של ג'יין לינץ' נחרט לי במוח :-D
אה באמת התכונתי לראות את זה מתישהו.
גל גדות! האמת שלא הייתי מופתעת, גיגגלתי את הסרט והיא הופיעה ברשימת שחקנים אז ידעתי שהיא שם. רק מה, בחיים לא יצא לי לראות סרט שלה (יאפ, לא ראיתי וונדר וומן) אז היה לי מוזר שזה הקול שלה.
לא כזה הפסדת, רוב הסרטים שלה גרועים.
והקטע ההזוי זה שההגה בסך הכל עלה 200 דולר (כאילו לא בסך הכל אבל יחסית למה שהם "הציעו" זה כלום). כשהם העלו את המספרים, התחלתי להרגיש אי נוחות :-D
חחחח נכון? כזה "לאאאא תפסיקו זה כסף!!"
אני אוהבת שאנחנו רואים מה קורה בתוך האינטרנט ואז את התוצאה בחיים האמיתיים.
כן זה מעולה.
טוב, הרבה דברים הופכים להיות ויראליים בלי סיבה ברורה.
כן זה נכון.
הפסקה הזו מקסימה :-):\
תודה|לב|
אולי הם גולשים על החבילת גלישה?
כן תכלס. לכולם יש אינטרנט של הטלפון כשאין וייפיי.
מה זאת אומרת שאינסטגרם זה חצי טיקטוק?
הם הכניסו REELS שזה סרטונים כאלה שדומים לטיקטוק בנסיון לחקות אותו, שלא יברחו להם המשתמשים.

למעלה