מועדון דיסני (8) - פוקהונטס, ראלף שובר את האינטרנט, צעצוע של סיפור

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יום חמישי חדש הגיע ואיתו
סרט השבוע של מועדון דיסני
הפעם הסרט הארוך הראשון של חברה קטנה בשם פיקסאר,
ובאופן כללי הסרט הארוך הראשון שנעשה כולו באנימציה ממוחשבת.
הוא גם הראשון במותג עם 3 סרטי המשך שכולם יצאו לקולנוע
הסרט הוא כמובן:
צעצוע של סיפור

1670513560553.png

didalf

Well-known member
בסוף רק אני ועדי|חזיר| ראינו את ראלף שובר את האינטרנט?
כן חצופים כולם איפה אתם??? ועוד סרט כזה חמוד!!
יום חמישי חדש הגיע ואיתו
הסרט הוא כמובן:
צעצוע של סיפור

צפה בקובץ המצורף 68524
אה.. האמת שהוא זכור לי קצת משעמם|מובך|

It's Always Sunny

Well-known member
יום חמישי חדש הגיע ואיתו
הסרט הוא כמובן:
צעצוע של סיפור

צפה בקובץ המצורף 68524
ראיתי עכשיו, חמוד מאוד. ארחיב יותר מחר.

It's Always Sunny

Well-known member
מעולה

אבל מה לגבי ראלף שובר את האינטרנט? פשוט דילגת עליו? :eek:
היום אני בטוח ארשום את המחשבות שלי על צעצוע של סיפור |פנים|
כן, דילגתי על ראלף, לא יודעת להסביר למה. אולי מכיוון שראיתי כבר את הדמויות בסרט הקודם לפני מזמן ואין לי ממש סבלנות לראות משהו שהוא לא חדש.

It's Always Sunny

Well-known member
  • הסרט מתחיל עם אנדי, ילד רגיל שמשחק עם הצעצועים שלו. רק מה, אחרי שהוא עוזב את החדר, הם מתעוררים לחיים.
  • וודי מגלה שמסיבת יום ההולדת של אנדי הוקדמה לאותו יום והוא מקיים ישיבה ומזכיר את הפרט הזה שם. כולם נלחצים. מסתבר שהם מפחדים כל פעם שמגיע יום הולדת או חג מולד כי זה אומר שאנדי יקבל צעצוע חדש ואולי הוא יאהב אותו יותר מהצעצועים הישנים. ראש תפוד ממורמר כי אנדי אוהב את וודי ולכן הוא לא צריך לדאוג כמו השאר. אני מניחה ששמתם לב שהוא מוריד את השפתיים ומצמיד אותם לאזור הישבן :-D:-D
  • הילדים מגיעים ליום ההולדת והצעצועים נלחצים, היה שם קטע משעשע שהם בטוחים שאחד מהילדים הביא מתנה קטנה ואז הוא מסתובב ומגלים שהקופסא בעצם גדולה :-D
  • החיילים נשלחים להעביר מידע ואחד מהם נרמס על ידי אימא של אנדי ;-# הם מעדכנים את שאר הצעצועים במה אנדי קיבל (אהבתי את הבדיחה של המערכת כלי מיטה, כשראש תפוד שאל: מי הזמין את הילד הזה? :-D
  • הצעצועים חושבים שהסתיימה חלוקת המתנות אבל אז אימא של אנדי מפתיעה אותם ומביאה לאנדי מתנה נוספת. רקס גורם לשולחן ליפול |פנים| ובגלל זה הצעצועים לא מגלים מה הוא קיבל.
  • אנדי וחבריו מגיעים לחדר, אנדי שם את המתנה החדשה על המיטה ותוך כדי מעיף את וודי משם, אאוץ'.
  • וודי עומד לקבל את הצעצוע החדש לחבורה ואנחנו מגלים שזהו באז שנות אור שמשוכנע שהוא באז האמיתי ומצליח להרשים את כולם מלבד את וודי.
  • ככל שהזמן עובר, וודי מגלה שבאז מתחיל לתפוס את מקומו כבתור הצעצוע האהוב על אנדי. השיא מגיע כאשר אנדי מחליט לאחסן את וודי בקופסת צעצועים ולשים במיטה לידו את באז.
  • סיד, הילד המרושע של השכנים חוזר הביתה מהקייטנה ואנחנו מגלים שבזמנו הפנוי הוא אוהב להשמיד צעצועים.
  • אימא של אנדי מציעה לו ללכת לאכול פיצה ומרשה לו לקחת צעצוע אחד (זה קצת מוזר אבל נזרום עם זה). וודי חושש שאנדי יבחר בבאז ולכן הוא דואג להפיל את באז מהחלון ולגרום לזה להיראות כמו תאונה. אבל שאר הצעצועים מגלים את זה וכועסים על וודי.
  • אנדי חוזר לחדר ולא מוצא את באז, אז במקומו הוא לוקח את וודי. בזמן שהמשפחה עוצרת לתדלק, באז מוצא את המכונית ובאופן מובן כועס על וודי. הם מתחילים לריב, נופלים מהמכונית וננטשים בתחנת הדלק.
  • אחרי שהם רבים (שוב), רכב משולחם של הפיצה פלאנט מגיע לתחנת דלק ו-וודי מצליח לשכנע את באז לעלות עליו. הם מגיעים לפיצה פלאנט ונכנסים למקום באמצעות הסוואה (כי לראות כוס שתייה וקופסת צ'יפס מהלכות זה הרבה יותר הגיוני??) הם מוצאים את המשפחה של אנדי ו-וודי רוצה לעלות לעגלה של מולי אבל באז מוסח כי הוא רואה מכונת צעצועים שנראית כמו חללית. באז נכנס למכונה ואחריו נכנס וודי. בעיתוי מדהים, סיד נמצא בפיצה פלאנט (איך לא הוציאו לילד הזה צו הרחקה?) הוא רואה את באז במכונה ומחליט שהוא ינסה לתפוס אותו. וודי מנסה להציל את שניהם אבל נכשל וסיד זוכה בשני צעצועים במכה (ואני הייתי בטוחה תמיד שבמשחקים האלה אף פעם אי אפשר לזכות :-D)
  • וודי ובאז מגיעים לבית של סיד ומגלים שסיד בהחלט גרוע כמו הוא נראה ומחליט להרוס לאחותו בובה כי היא עיצבנה אותו. וודי ובאז נשארים לבד בחדרו הנעול של סיד ומגלים את שאר ה"יצירות" שלו.
  • הבוקר מגיע, סיד מענה את וודי ובאז ואחרי שהוא עוזב את החדר, הוא משאיר את הדלת פתוחה ו-וודי ובאז מנצלים את ההזדמנות לברוח. אבל במהלך הבריחה, וודי בטעות מפעיל את עצמו וגורם לכלב של סיד להתעורר. וודי ובאז מצליחים לברוח אבל אז באז מגיע לחדר עם טלוויזיה ומגלה שהוא סתם צעצוע. הוא מנסה להוכיח שהוא יכול לעוף אבל לא מצליח, האנה, אחותו של סיד, מוצאת אותו.
  • וודי מוצא את באז בחדר של האנה במסיבת תה עם שאר הבובות (חסרות הראש ;-#) שלה ומנסה לשכנע אותו לברוח מהבית של סיד אבל באז עסוק בלעבור משבר. הצעצועים קולטים שוודי נמצא בחדר של סיד אבל מסרבים לעזור לו לצאת עד שיראו שבאז בסדר. באז מסרב לשתף פעולה והצעצועים מחליטים לא לעזור לוודי.
  • הצעצועים של סיד מתקנים לבאז את היד שנפלה לו כשהוא ניסה לעוף. פתאום אנחנו רואים שהם נחמדים ולא מאיימים כמו שחשבנו כשראינו אותם לראשונה, אני מניחה שאם הם היו מדברים, וודי ובאז היו יכולים לברוח מהר יותר. אבל אולי סיד גרם להם לאבד את היכולת לדבר?
  • סיד מגיע עם החבילה שלו ויש שם טיל. חחחח, זה כל כך הזוי שאני פשוט אניח שלהורים של סיד נמאס ממנו אז הם מעלימים עין מכל הדברים שהוא עושה. לצערו הרב של סיד, יורד בחוץ גשם, אז הוא לא יכול להטיס את הטיל שלו. (או שזה נחשב לשגר את הטיל? אני לא בטוחה)
  • וודי מצליח לשכנע את באז לברוח מהבית של סיד, במקביל הם רואים שאנדי והמשפחה שלו כבר שמו את כל החפצים שלהם במשאית ומוכנים למעבר הבית. סיד מתעורר ולוקח את באז לשיגור. וודי משתף פעולה עם הצעצועים של סיד על מנת להציל את באז.
  • הם מצליחים לצאת מהבית ו-וודי מוצא את באז אבל לפני שהוא מצליח לשחרר את באז, סיד מגיע. וודי מחליט לנקום בסיד ולהפחיד אותו, זה עובד באופן מפתיע.
  • וודי ובאז מפספסים את המכונית של אימא של אנדי אבל מצליחים להגיע למשאית. הכלב של סיד רודף אחריהם וכמעט תופס את וודי, באז מציל אותו ונשאר מאחור. וודי מנסה להציל אותו (באמצעות צעצוע אחר שנקלע לסיטואציה בלי שיהיה לו say בעניין) אבל שאר הצעצועים מנסים לעצור אותו ובסוף זורקים אותו מהמשאית.
  • לבסוף, הצעצועים רואים שוודי לא שיקר להם והם מנסים להציל אותו ואת באז אבל הם נכשלים. וודי ובאז נזכרים שיש להם את הטיל, הם מדליקים את הגפרור היחיד שלהם רק כדי ששנייה אחרי מכונית תעבור ותכבה להם את הגפרור |שפם| וודי מוצא דרך אחרת להדליק את הטיל אבל אז נזכר שטיל מתפוצץ.
  • וודי ובאז מחזירים את הצעצוע האחר (מכונית? יש לו שם?) למשאית וראש תפוד מקבל את מה שמגיע לו. באז משתמש ביכולת שלו "לעוף" ובכך מציל אותו ואת וודי מהתפוצצות. הם נוחתים במכונית (כי באז מכוון אליה ולא אל המשאית) ואנדי מוצא אותם.
  • הזמן עובר וחג המולד הגיע, כל הצעצועים שוב במתח כי אנדי מקבל מתנות. וודי לא מודאג מהמתנות הפעם עד שמתגלה שאנדי קיבל גור :-D
  • שמתם לב שלא מוזכר בסרט אבא בשום שלב? זה מעניין בהתחשב בעובדה שיש לאנדי אחות תינוקת.
  • מה התפקיד של הבובה? מלבד להיות מושא האהבה של וודי? כן אהבתי שפיקסאר נתנו להם להתנשק אוף סקרין :-D

didalf

Well-known member
כן, דילגתי על ראלף, לא יודעת להסביר למה. אולי מכיוון שראיתי כבר את הדמויות בסרט הקודם לפני מזמן ואין לי ממש סבלנות לראות משהו שהוא לא חדש.
מההה לאא אבל זה כזה סרט חמוד ובכלל לא עוד מאותו דבר, הוא לוקח את הדמויות למקום חדש ומציג הרבה דברים מגניבים!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל זה כמו לראות פרק נוסף בסדרה. אותם דמויות אבל משהו חדש קורה איתם.
ובמקרה הזה הסרט גם מאוד שונה
מההה לאא אבל זה כזה סרט חמוד ובכלל לא עוד מאותו דבר, הוא לוקח את הדמויות למקום חדש ומציג הרבה דברים מגניבים!!
בדיוק.

It's Always Sunny

Well-known member
אבל זה כמו לראות פרק נוסף בסדרה. אותם דמויות אבל משהו חדש קורה איתם.
ובמקרה הזה הסרט גם מאוד שונה

בדיוק.
טוב, בסדר, בסדר.
יכול להיות שאכנע :-D כמה הסרט טוב?

keren or5

Well-known member
לונה, עדיין לא מאוחר מידי,
וחוץ מזה מה עם מיקי, אור, אח של אור, יעל
האמת, זכור לי שלא ממש אהבתי את הסרט כשצפיתי בו פעם |מובך|, וזה אחרי שממש אהבתי את הראשון. אני חושב שמה שעיצבן אותי באופן מיוחד זה הקטע שיורדים על נסיכות דיסני. שקלתי לראות את זה עכשיו עוד פעם כדי להגיב אבל לא הגעתי לזה, נראה שזה לא יקרה.
אבל קראתי מה כתבתם, ואני שמחה שנהניתם.
את זכורה לי קצת משעממת

זה סרט קלאסי מדהים (לפחות ככה אני זוכר אותו, אז אני מקווה שאני לא אתאכזב)
(y) אכן אחד הקלאסיים ואחד שחרשתי עליו בין הכי הרבה. אני חושבת שקצת אחרי שהוא יצא זה היה השלב שכבר יכלתי לראות סרטים באנגלית, אז בהתחלה הייתה לי קלטת שלו בעברית, ואני זוכרת שאיזה שנתיים אחרי חיפשתי במיוחד קלטת באנגלית כי רציתי לראות רק באנגלית. בסוף מצאתי באיזה סניף של בלוקבאסטר קלטת באנגלית בלי תרגום לקנות. זה היה לפני ש-DVD היו דבר כנראה. הסרט הזה חרוש אצלי ברמה של לדעת בע"פ. וכמובן להמשכים שלו יש מקום בלב שלי. אבל אני כן זוכרת כשניסיתי לראות אותו במרוצת הזמן, הסיפור עדיין מעולה, אבל בהחלט רואים שזה סרט האנימציה הממוחשבת הראשון (לרעה, האנימציה לא התיישנה טוב).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הסרט מתחיל עם אנדי, ילד רגיל שמשחק עם הצעצועים שלו. רק מה, אחרי שהוא עוזב את החדר, הם מתעוררים לחיים.
הסרט הזה גרם לדור שלם של ילדים לדאוג שהצעצועים שלהם חיים כשהם לא מסתכלים
וודי מגלה שמסיבת יום ההולדת של אנדי הוקדמה לאותו יום והוא מקיים ישיבה ומזכיר את הפרט הזה שם. כולם נלחצים. מסתבר שהם מפחדים כל פעם שמגיע יום הולדת או חג מולד כי זה אומר שאנדי יקבל צעצוע חדש ואולי הוא יאהב אותו יותר מהצעצועים הישנים. ראש תפוד ממורמר כי אנדי אוהב את וודי ולכן הוא לא צריך לדאוג כמו השאר. אני מניחה ששמתם לב שהוא מוריד את השפתיים ומצמיד אותם לאזור הישבן :-D:-D
אני שמתי לב באמת לזה שהוא עושה את זה, אבל זה לא היה זכור לי אז יכול להיות שכשהייתי צעיר יותר לא שמתי לב לזה. (בעצם גם הגיוני מאוד שפשוט שכחתי).

*עוד משהו ששמתי לב אליו - על שלט ה"למכירה" שמול הבית כתוב שסוכנות הנדלן שמכרה את הבית נקראה Virtual Realty שזה מאוד דומה לVirtual Reality.
הילדים מגיעים ליום ההולדת והצעצועים נלחצים, היה שם קטע משעשע שהם בטוחים שאחד מהילדים הביא מתנה קטנה ואז הוא מסתובב ומגלים שהקופסא בעצם גדולה :-D
החיילים נשלחים להעביר מידע ואחד מהם נרמס על ידי אימא של אנדי ;-# הם מעדכנים את שאר הצעצועים במה אנדי קיבל (אהבתי את הבדיחה של המערכת כלי מיטה, כשראש תפוד שאל: מי הזמין את הילד הזה? :-D
חחחחחח. זה באמת לא ברור איזה ילד יקנה לילד אחר מצעים
הצעצועים חושבים שהסתיימה חלוקת המתנות אבל אז אימא של אנדי מפתיעה אותם ומביאה לאנדי מתנה נוספת. רקס גורם לשולחן ליפול |פנים| ובגלל זה הצעצועים לא מגלים מה הוא קיבל.
אנדי וחבריו מגיעים לחדר, אנדי שם את המתנה החדשה על המיטה ותוך כדי מעיף את וודי משם, אאוץ'.
וודי עומד לקבל את הצעצוע החדש לחבורה ואנחנו מגלים שזהו באז שנות אור שמשוכנע שהוא באז האמיתי ומצליח להרשים את כולם מלבד את וודי.
ככל שהזמן עובר, וודי מגלה שבאז מתחיל לתפוס את מקומו כבתור הצעצוע האהוב על אנדי. השיא מגיע כאשר אנדי מחליט לאחסן את וודי בקופסת צעצועים ולשים במיטה לידו את באז.
בעקבות הסרט הייתי מוטרד מאוד מכל הצעצועים שזנחתי מהילדות שלי.
אבל גם יש לי צעצועים מסויימים שכבר שנים רבו נמצאים בתוך קופסאת פלסטיק בארון שלי. אני לא בטוח אם זה לא קיום נוראי עבורם.
סיד, הילד המרושע של השכנים חוזר הביתה מהקייטנה ואנחנו מגלים שבזמנו הפנוי הוא אוהב להשמיד צעצועים.
סיד הוא מעניין כשחושבים על זה. אני אכתוב על זה בהמשך.
אימא של אנדי מציעה לו ללכת לאכול פיצה ומרשה לו לקחת צעצוע אחד (זה קצת מוזר אבל נזרום עם זה).
מה נראה לך מוזר? שמותר לו להביא רק צעצוע אחד או שבכלל היא מרשה לו להביא צעצוע למסעדת פיצה?
אני יכול להבין שילד קטן ירצה להביא צעצוע איתו גם לאוטו. אבל נראה לי הגיוני להגביל את הכמות שהוא לוקח כי ברגע שהוא לוקח את זה לאנשהו זה סיכון שילך לאיבוד או יהרס.
וודי חושש שאנדי יבחר בבאז ולכן הוא דואג להפיל את באז מהחלון ולגרום לזה להיראות כמו תאונה. אבל שאר הצעצועים מגלים את זה וכועסים על וודי.
אבל הוא לא ניסה להפיל את באז מהחלון - הוא ניסה להפיל אותו לרווח שבין השולחן והקיר. זה גם נבזי, אבל פחות נבזי מלהפיל אותו החוצה
אנדי חוזר לחדר ולא מוצא את באז, אז במקומו הוא לוקח את וודי. בזמן שהמשפחה עוצרת לתדלק, באז מוצא את המכונית ובאופן מובן כועס על וודי. הם מתחילים לריב, נופלים מהמכונית וננטשים בתחנת הדלק.
אחרי שהם רבים (שוב), רכב משולחם של הפיצה פלאנט מגיע לתחנת דלק ו-וודי מצליח לשכנע את באז לעלות עליו.
כי באז עדיין מחפש חללית ועל רכב המשלוחים יש חללית
הם מגיעים לפיצה פלאנט ונכנסים למקום באמצעות הסוואה (כי לראות כוס שתייה וקופסת צ'יפס מהלכות זה הרבה יותר הגיוני??) הם מוצאים את המשפחה של אנדי ו-וודי רוצה לעלות לעגלה של מולי אבל באז מוסח כי הוא רואה מכונת צעצועים שנראית כמו חללית. באז נכנס למכונה ואחריו נכנס וודי.
אני מת על הבובות חייזרים האלו שסוגדות לClaw הענק שמעליהם
בעיתוי מדהים, סיד נמצא בפיצה פלאנט (איך לא הוציאו לילד הזה צו הרחקה?) הוא רואה את באז במכונה ומחליט שהוא ינסה לתפוס אותו. וודי מנסה להציל את שניהם אבל נכשל וסיד זוכה בשני צעצועים במכה (ואני הייתי בטוחה תמיד שבמשחקים האלה אף פעם אי אפשר לזכות :-D)
זה שהוא יתפוס בובת חייזר די כדורית זה הגיוני. אבל זה שהוא הצליח לתפוס בדיוק את הקסדה של באז זה מטורף וזה אומר שאו שיש לו מזל ענק או שסיד הוא גאון (ויש לזה סימוכין אחר כך)
וודי ובאז מגיעים לבית של סיד ומגלים שסיד בהחלט גרוע כמו הוא נראה ומחליט להרוס לאחותו בובה כי היא עיצבנה אותו.
בהחלט אח גדול נוראי. בעוד אנדי מוצג כאח גדול מאוד חמוד.
וודי ובאז נשארים לבד בחדרו הנעול של סיד ומגלים את שאר ה"יצירות" שלו.
אז העניין שלי עם סיד זה שאומנם היצירות שלו נראות לנו מפלצתיות, אבל זה יצירתיות ויכולת הרכבה ברמה גבוהה שמראה שיש לו כשרונות.
ותכלס כל עוד הוא "מענה" רק צעצועים, שהם חפצים לא חיים (עד כמה שהוא יודע) אז הוא לא באמת רע. זה שהוא רע אל אחותו זה כבר עניין אחר, אבל הרבה אחים מגעילים אחד לשני.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הבוקר מגיע, סיד מענה את וודי ובאז ואחרי שהוא עוזב את החדר, הוא משאיר את הדלת פתוחה ו-וודי ובאז מנצלים את ההזדמנות לברוח. אבל במהלך הבריחה, וודי בטעות מפעיל את עצמו וגורם לכלב של סיד להתעורר. וודי ובאז מצליחים לברוח אבל אז באז מגיע לחדר עם טלוויזיה ומגלה שהוא סתם צעצוע. הוא מנסה להוכיח שהוא יכול לעוף אבל לא מצליח, האנה, אחותו של סיד, מוצאת אותו.
סוף סוף הוא מקבל את זה שהוא צעצוע.
אני ניסיתי לחשוב אם הקטע של "לגלות שאתה בסך הכל צעצוע" זה איזו מטאפורה למשהו בחיים שלנו. לגלות שאתה לא מיוחד, אלא רק עוד בן אדם מבין מיליארדים. אבל אני לא בטוח אם אמורים לחשוב על זה ככה. זה לא שאנחנו מגלים שאנחנו שונים לחלוטין ממה שאנחנו חושבים.
*זה גם קצת מוזר שבאז לא חושב שזה מוזר שהוא לא מדבר אף פעם עם אנדי.
וודי מוצא את באז בחדר של האנה במסיבת תה עם שאר הבובות (חסרות הראש ;-#) שלה ומנסה לשכנע אותו לברוח מהבית של סיד אבל באז עסוק בלעבור משבר.
משבר זהות עמוק.
הצעצועים קולטים שוודי נמצא בחדר של סיד אבל מסרבים לעזור לו לצאת עד שיראו שבאז בסדר. באז מסרב לשתף פעולה והצעצועים מחליטים לא לעזור לוודי.
יש שם קטע מצחיק שבו וודי אומר לבאז give me a hand - ואז באז זורק לו את הזרוע שלו שנשברה (מקודם כשהוא ניסה לעוף).
ואז וודי מנסה להעמיד פנים שבאז עומד לצידו בכך שהוא מחזיק את הזרוע של באז כאילו הוא עומד לצידו ומוסתר. זה לא ממש עובד על הצעצועים מהצד השני ואז נראה די נוראי כוודי בטעות חושף את הזרוע הקטועה של באז (והדינוזאור מקיא)
הצעצועים של סיד מתקנים לבאז את היד שנפלה לו כשהוא ניסה לעוף. פתאום אנחנו רואים שהם נחמדים ולא מאיימים כמו שחשבנו כשראינו אותם לראשונה, אני מניחה שאם הם היו מדברים, וודי ובאז היו יכולים לברוח מהר יותר. אבל אולי סיד גרם להם לאבד את היכולת לדבר?
לא ממש ברור למה הם לא יכולים לדבר. הרי יש (לפחות לחלקם) פה. אולי הם אילמים בגלל פוסט טראומה.
סיד מגיע עם החבילה שלו ויש שם טיל. חחחח, זה כל כך הזוי שאני פשוט אניח שלהורים של סיד נמאס ממנו אז הם מעלימים עין מכל הדברים שהוא עושה.
אכן חוסר הורות נוראי. וזה מסביר אולי למה סיד כל כך אכזרי.

*אבל צריך לזכור שגם אמא של אנדי היא לא אמא מושלמת. היא משאירה את התינוקת שלה לבד עם הבן המאוד קטן שלה והוא נותן לה לשחק עם מיסטר פטטו-הד שיש לו חלקים שמסוכנים לילדים מתחת לגיל 3. התינוקת יכלה להחנק בגלל האמא הזאת.
וודי מצליח לשכנע את באז לברוח מהבית של סיד,
זה חקל מאוד חשוב שבו וודי עוזר לבאז לצאת מהמשבר שלו בכך שהוא עוזר לו לקבל את הזהות האמיתית שלו בתור צעצוע. לבאז נראה שקיום בתור צעצוע הוא חסר טעם, אבל וודי מסביר לו שזה קיום מעולה כי יש בתור צעצוע יש לך משמעות ענקית עבור הילד שמשחק בך ובשבילו אתה חבר חשוב.
(אלו נושאים שחוזרים בסרטים הבאים באופן מעניין מאוד)
במקביל הם רואים שאנדי והמשפחה שלו כבר שמו את כל החפצים שלהם במשאית ומוכנים למעבר הבית. סיד מתעורר ולוקח את באז לשיגור. וודי משתף פעולה עם הצעצועים של סיד על מנת להציל את באז.
הם מצליחים לצאת מהבית
זה כולל תחבולה מורכבת מאוד שבה הם מצליחים לצלצל בפעמון ובסופו של דבר גורמים לכך שהכלב של סיד ננעל בחוץ (דבר שבסופו של דבר מתנקם בהם בהמשך)
ו-וודי מוצא את באז אבל לפני שהוא מצליח לשחרר את באז, סיד מגיע.
וודי לא מנסה בשלב הזה להציל את באז. התוכנית היא שסיד ימצא את וודי ואז הוא יוכל להפחיד אותו.
וודי מחליט לנקום בסיד ולהפחיד אותו, זה עובד באופן מפתיע.
יש לי כאן שתי בעיות:
1. אז כל הזמן הזה לצעצועים הייתה יכולת לזוז ולדבר גם בזמן שהילדים רואים אותם? אם ככה איך זה שבשום שלב אחר הם לא מנצלים את זה? ולמה כל הצעצועים המסכנים של סיד לא דיברו איתו כבר בעבר כדי לנסות לשכנע אותו להפסיק לפגוע בהם?
2. האם באמת עונש בכזאת מידה מגיע לסיד? כלומר הם בטוח עשו לו צלקת נפשית שתשאר איתו לעד. הוא יספר להורים שלו שיחשבו שיש לו הזיות, הוא יבזבז המון כסף על פסיכיאטרים. לא נראה לי שהוא אי פעם יתאושש.
וודי ובאז מפספסים את המכונית של אימא של אנדי אבל מצליחים להגיע למשאית. הכלב של סיד רודף אחריהם וכמעט תופס את וודי, באז מציל אותו ונשאר מאחור. וודי מנסה להציל אותו (באמצעות צעצוע אחר שנקלע לסיטואציה בלי שיהיה לו say בעניין) אבל שאר הצעצועים מנסים לעצור אותו ובסוף זורקים אותו מהמשאית.
כן, כי זה לחלוטין נראה כאילו וודי זורק עוד צעצוע החוצה. אבל באמת שאין לוודי בשלב הזה זמן להסביר.
לבסוף, הצעצועים רואים שוודי לא שיקר להם והם מנסים להציל אותו ואת באז אבל הם נכשלים.
כי נגמרת הבטרייה במכונית צעצוע - ומסתבר שבלי בטריה הוא לא יכול לנסוע, למרות ששאר הצעצועים יכולים לזוז למרות שאין להם בטריות...
וודי ובאז נזכרים שיש להם את הטיל, הם מדליקים את הגפרור היחיד שלהם רק כדי ששנייה אחרי מכונית תעבור ותכבה להם את הגפרור |שפם| וודי מוצא דרך אחרת להדליק את הטיל אבל אז נזכר שטיל מתפוצץ.
זה די נחמד שהוא קולט שהוא יכול להשתמש בקסדה של באז כדי למקד קרני אור כמו שסיד עשה עם הזכוכית מגדלת.
וודי ובאז מחזירים את הצעצוע האחר (מכונית? יש לו שם?) למשאית וראש תפוד מקבל את מה שמגיע לו.
זה מצחיק שהרגליים שלו נשארות במקום.
באז משתמש ביכולת שלו "לעוף" ובכך מציל אותו ואת וודי מהתפוצצות. הם נוחתים במכונית (כי באז מכוון אליה ולא אל המשאית) ואנדי מוצא אותם.
היכולת של באז לדאות עם הכנפיים שלו לא הכי הגיונית ובאופן כללי הסיכון של לפספס את החלון של המכונית היה די גדול. אבל לא נתווכח עם סרט שבו הצעצועים חיים.
הזמן עובר וחג המולד הגיע, כל הצעצועים שוב במתח כי אנדי מקבל מתנות.
והתינוקת מקבלת גברת ראש תפוד (שוב, ממש לא מתאים לגילה) וזה מלהיב את מר ראש תפוד שמחליט להתגלח (ופשוט מוריד את השפם)
וודי לא מודאג מהמתנות הפעם עד שמתגלה שאנדי קיבל גור :-D
זה אכן מפחיד. (ובסרט המשך רואים את הגור הזה ואיך הוא משפיע על הצעצועים)
שמתם לב שלא מוזכר בסרט אבא בשום שלב? זה מעניין בהתחשב בעובדה שיש לאנדי אחות תינוקת.
בסרט הפריקוול שנקרא "צעצוע של סיפור: עלייתו של וודי" רואים כמה שנים מוקדם יותר כשהאבא עדיין היה בתמונה. האבא מוטרד מכך שאנדי משחק המון בצעצועים ולכן קונה לו את וודי כי הוא מאמין שבובה של קאובוי תהפוך אותו לקשוח יותר. אבל אנדי ממשיך לשחק בכל מיני דברים ילדותיים יותר ואז האבא מחליט לזרוק את כל הצעצועים כשאנדי ישן. ברגע האחרון וודי מצליח להציל את הצעצועים האחרים בכך שהוא מבהיל את האבא (כמו שהוא הבהיל את סיד) וגורם לאבא ליפול. הוא נופל ישירות על סכין שמחזיק מר ראש תפוד וככה הוא מת. לשמחתו של וודי, בעקבות המוות של האבא, אנדי מתחיל לשחק הרבה יותר עם וודי, כי הוא המתנה האחרונה שאבא שלו קנה לו. וודי ומר ראש תפוד שומרים את הסוד על המוות של האבא בינהם ונשבעים לא לספר על זה לאף אחד.

*שמתם לב שבשלב מסוים כשרואים את התינוקת בתוך האוטו שומעים ברקע את השיר האקונה מטטה ממלך האריות?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
האמת, זכור לי שלא ממש אהבתי את הסרט כשצפיתי בו פעם |מובך|, וזה אחרי שממש אהבתי את הראשון. אני חושב שמה שעיצבן אותי באופן מיוחד זה הקטע שיורדים על נסיכות דיסני.
[בסרט ראלף שובר את האינטרנט]
דווקא הרגשתי שמאדירים את הנסיכות, פשוט תוך כדי שיורדים על איך שדיסני בוחרים להציג אותן.
(y) אכן אחד הקלאסיים ואחד שחרשתי עליו בין הכי הרבה. אני חושבת שקצת אחרי שהוא יצא זה היה השלב שכבר יכלתי לראות סרטים באנגלית, אז בהתחלה הייתה לי קלטת שלו בעברית, ואני זוכרת שאיזה שנתיים אחרי חיפשתי במיוחד קלטת באנגלית כי רציתי לראות רק באנגלית. בסוף מצאתי באיזה סניף של בלוקבאסטר קלטת באנגלית בלי תרגום לקנות. זה היה לפני ש-DVD היו דבר כנראה. הסרט הזה חרוש אצלי ברמה של לדעת בע"פ. וכמובן להמשכים שלו יש מקום בלב שלי. אבל אני כן זוכרת כשניסיתי לראות אותו במרוצת הזמן, הסיפור עדיין מעולה, אבל בהחלט רואים שזה סרט האנימציה הממוחשבת הראשון (לרעה, האנימציה לא התיישנה טוב).
תודה רבה.
אכן קלאסי ונהדר. ראיתי שוב היום וזה לחלוטין עומד במבחן הזמן.
מבחינת האנימציה נכון שזה נראה ישן יחסית, אבל זה לא שזה נראה גרוע. יש כל מיני סדרות שנעשו באנימציית מחשב בשנות ה90 ושם האנימציה ממש נוראית.

didalf

Well-known member
טוב, בסדר, בסדר.
יכול להיות שאכנע :-D כמה הסרט טוב?
לדעתי יותר מהראשון

האמת, זכור לי שלא ממש אהבתי את הסרט כשצפיתי בו פעם |מובך|, וזה אחרי שממש אהבתי את הראשון. אני חושב שמה שעיצבן אותי באופן מיוחד זה הקטע שיורדים על נסיכות דיסני. שקלתי לראות את זה עכשיו עוד פעם כדי להגיב אבל לא הגעתי לזה, נראה שזה לא יקרה.
כן? אני דווקא לא חושבת. כאילו אולי כן קצת אבל זה חמוד.
וגם בהמשך יש את הקטע שהן מצילות את ראלף שממש מגניב.

אנדי חוזר לחדר ולא מוצא את באז, אז במקומו הוא לוקח את וודי. בזמן שהמשפחה עוצרת לתדלק, באז מוצא את המכונית ובאופן מובן כועס על וודי. הם מתחילים לריב, נופלים מהמכונית וננטשים בתחנת הדלק.
חחח בעבודה הקודמת הייתה איזה מכונית שתמיד חנתה שם שהיה לה על המאחורה של האוטו בובות של וודי ובאז ככה, זה תמיד המצחיק אותי.

(כי לראות כוס שתייה וקופסת צ'יפס מהלכות זה הרבה יותר הגיוני??)
:-D:-D
. בעיתוי מדהים, סיד נמצא בפיצה פלאנט (איך לא הוציאו לילד הזה צו הרחקה?)

וודי מנסה להציל אותו (באמצעות צעצוע אחר שנקלע לסיטואציה בלי שיהיה לו say בעניין)
לול מסכן:-D

הסרט הזה גרם לדור שלם של ילדים לדאוג שהצעצועים שלהם חיים כשהם לא מסתכלים
לגמרי

אני מת על הבובות חייזרים האלו שסוגדות לClaw הענק שמעליהם
אוווווווווווווווו הזרועעעעעעעעעעעע

יש שם קטע מצחיק שבו וודי אומר לבאז give me a hand - ואז באז זורק לו את הזרוע שלו שנשברה (מקודם כשהוא ניסה לעוף).
חחח ראיתי מלא ממים על זה עם באקי:-D

בסרט הפריקוול שנקרא "צעצוע של סיפור: עלייתו של וודי" רואים כמה שנים מוקדם יותר כשהאבא עדיין היה בתמונה. האבא מוטרד מכך שאנדי משחק המון בצעצועים ולכן קונה לו את וודי כי הוא מאמין שבובה של קאובוי תהפוך אותו לקשוח יותר. אבל אנדי ממשיך לשחק בכל מיני דברים ילדותיים יותר ואז האבא מחליט לזרוק את כל הצעצועים כשאנדי ישן. ברגע האחרון וודי מצליח להציל את הצעצועים האחרים בכך שהוא מבהיל את האבא (כמו שהוא הבהיל את סיד) וגורם לאבא ליפול. הוא נופל ישירות על סכין שמחזיק מר ראש תפוד וככה הוא מת. לשמחתו של וודי, בעקבות המוות של האבא, אנדי מתחיל לשחק הרבה יותר עם וודי, כי הוא המתנה האחרונה שאבא שלו קנה לו. וודי ומר ראש תפוד שומרים את הסוד על המוות של האבא בינהם ונשבעים לא לספר על זה לאף אחד.
:-D|פנים|

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
*עוד משהו ששמתי לב אליו - על שלט ה"למכירה" שמול הבית כתוב שסוכנות הנדלן שמכרה את הבית נקראה Virtual Realty שזה מאוד דומה לVirtual Reality.
מה זה וירטואל ריאליטי?

חחחחחח. זה באמת לא ברור איזה ילד יקנה לילד אחר מצעים
בטח ההורים שלו קנו את המצעים.

בעקבות הסרט הייתי מוטרד מאוד מכל הצעצועים שזנחתי מהילדות שלי.
אבל גם יש לי צעצועים מסויימים שכבר שנים רבו נמצאים בתוך קופסאת פלסטיק בארון שלי. אני לא בטוח אם זה לא קיום נוראי עבורם.

מה נראה לך מוזר? שמותר לו להביא רק צעצוע אחד או שבכלל היא מרשה לו להביא צעצוע למסעדת פיצה?
אני יכול להבין שילד קטן ירצה להביא צעצוע איתו גם לאוטו. אבל נראה לי הגיוני להגביל את הכמות שהוא לוקח כי ברגע שהוא לוקח את זה לאנשהו זה סיכון שילך לאיבוד או יהרס.
כן, שמביאים צעצוע כשהולכים לאכול משהו בחוץ. היו לי הרבה בובות כשהייתי קטנה ומאוד אהבתי אותן אבל זה עדיין נראה לי מוזר, למה צריך צעצוע מחוץ לבית?

אבל הוא לא ניסה להפיל את באז מהחלון - הוא ניסה להפיל אותו לרווח שבין השולחן והקיר. זה גם נבזי, אבל פחות נבזי מלהפיל אותו החוצה
בסדר, לא משנה מה הייתה הכוונה שלו, משנה מה הייתה התוצאה בסוף :-P:

אז העניין שלי עם סיד זה שאומנם היצירות שלו נראות לנו מפלצתיות, אבל זה יצירתיות ויכולת הרכבה ברמה גבוהה שמראה שיש לו כשרונות.
ותכלס כל עוד הוא "מענה" רק צעצועים, שהם חפצים לא חיים (עד כמה שהוא יודע) אז הוא לא באמת רע. זה שהוא רע אל אחותו זה כבר עניין אחר, אבל הרבה אחים מגעילים אחד לשני.
נכון, אבל אפשר גם לציין את זה שהוא (או ההורים שלו, מי יודע) כנראה אילף את הכלב להיות תוקפני. אז זה לא רק קשור לצעצועים, הם פשוט זמינים יותר. נראה לי.

סוף סוף הוא מקבל את זה שהוא צעצוע.
אני ניסיתי לחשוב אם הקטע של "לגלות שאתה בסך הכל צעצוע" זה איזו מטאפורה למשהו בחיים שלנו. לגלות שאתה לא מיוחד, אלא רק עוד בן אדם מבין מיליארדים. אבל אני לא בטוח אם אמורים לחשוב על זה ככה. זה לא שאנחנו מגלים שאנחנו שונים לחלוטין ממה שאנחנו חושבים.
הצלחת לחשוב על משמעות אחרת מאז?

*זה גם קצת מוזר שבאז לא חושב שזה מוזר שהוא לא מדבר אף פעם עם אנדי.
אולי הוא חושב שככה זה צריך להיות, שאסור שיהיה לו מגע עם העולם החיצון.

ואז וודי מנסה להעמיד פנים שבאז עומד לצידו בכך שהוא מחזיק את הזרוע של באז כאילו הוא עומד לצידו ומוסתר. זה לא ממש עובד על הצעצועים מהצד השני ואז נראה די נוראי כוודי בטעות חושף את הזרוע הקטועה של באז (והדינוזאור מקיא)
רציתי לציין את הקטע הזה כי הוא היה טוב אבל התעצלתי אז חסכת לי |מלאך|

אכן חוסר הורות נוראי. וזה מסביר אולי למה סיד כל כך אכזרי.

*אבל צריך לזכור שגם אמא של אנדי היא לא אמא מושלמת. היא משאירה את התינוקת שלה לבד עם הבן המאוד קטן שלה והוא נותן לה לשחק עם מיסטר פטטו-הד שיש לו חלקים שמסוכנים לילדים מתחת לגיל 3. התינוקת יכלה להחנק בגלל האמא הזאת.
נכון ;-#

זה חקל מאוד חשוב שבו וודי עוזר לבאז לצאת מהמשבר שלו בכך שהוא עוזר לו לקבל את הזהות האמיתית שלו בתור צעצוע. לבאז נראה שקיום בתור צעצוע הוא חסר טעם, אבל וודי מסביר לו שזה קיום מעולה כי יש בתור צעצוע יש לך משמעות ענקית עבור הילד שמשחק בך ובשבילו אתה חבר חשוב.
(אלו נושאים שחוזרים בסרטים הבאים באופן מעניין מאוד)
שוב, לא פירטתי בגלל עצלנות, אז אני שמחה שפירטת. זה בהחלט מזכיר משבר זהות שאנשים עובר באמצע החיים ובנימה אישית, גם משהו שאני בעצמי עוברת אז זה מאוד מטריד לראות כמה החלק הזה בסרט רלוונטי לחיים שלי כרגע...

זה כולל תחבולה מורכבת מאוד שבה הם מצליחים לצלצל בפעמון ובסופו של דבר גורמים לכך שהכלב של סיד ננעל בחוץ (דבר שבסופו של דבר מתנקם בהם בהמשך)
עצלנות זה כנראה שמי השני, חחחח.
אני עדיין מתלבטת אם לכלב הזה הגיע שינעלו בחוץ או לא.
עוד דבר, התייחסת לכך שזה התנקם בהם בהמשך, אחד הדברים שקלטתי תוך כדי צפייה זה שיש סיבה לכל מה שמציגים בסרט, נניח שסיד עינה את וודי עם הזכוכית מגדלת, זה לא היה נעים אבל בסוף עזר לוודי למצוא דרך לשגר את הטיל.
וודי לא מנסה בשלב הזה להציל את באז. התוכנית היא שסיד ימצא את וודי ואז הוא יוכל להפחיד אותו.
אופס, הסקתי מסקנות לפי איך שרציתי :-D

יש לי כאן שתי בעיות:

1. אז כל הזמן הזה לצעצועים הייתה יכולת לזוז ולדבר גם בזמן שהילדים רואים אותם? אם ככה איך זה שבשום שלב אחר הם לא מנצלים את זה? ולמה כל הצעצועים המסכנים של סיד לא דיברו איתו כבר בעבר כדי לנסות לשכנע אותו להפסיק לפגוע בהם?
2. האם באמת עונש בכזאת מידה מגיע לסיד? כלומר הם בטוח עשו לו צלקת נפשית שתשאר איתו לעד. הוא יספר להורים שלו שיחשבו שיש לו הזיות, הוא יבזבז המון כסף על פסיכיאטרים. לא נראה לי שהוא אי פעם יתאושש.
1. אולי הם פחדו שיגלו את זה ואז הם לא יכלו לחיות בשקט, אזהם מעדיפים להסתיר את היכולות שלהם.
2. אולי זה מרושע, אבל לא היה אכפת לי כל כך מהטראומה של סיד.

כן, כי זה לחלוטין נראה כאילו וודי זורק עוד צעצוע החוצה. אבל באמת שאין לוודי בשלב הזה זמן להסביר.
זה לא עוזר שגם בשלב הזה הם היו אנטי וודי באופן כללי.

והתינוקת מקבלת גברת ראש תפוד (שוב, ממש לא מתאים לגילה) וזה מלהיב את מר ראש תפוד שמחליט להתגלח (ופשוט מוריד את השפם)
חחחח, נכון. איך שכחתי את זה.

זה מאוד מטריד |חבול|

*שמתם לב שבשלב מסוים כשרואים את התינוקת בתוך האוטו שומעים ברקע את השיר האקונה מטטה ממלך האריות?
וואי, נכון. צפיתי בסרט לפני יומיים ורציתי לכתוב על זה אבל איכשהו זה ברח לי מהראש. קטע אדיר.

Lhuna3

Well-known member
קודם כל אחת הסיבות שרציתי כבר מזמן לראות את הסרט זה השיר סיום של אימג'ן דרגונס שהתאהבתי בו מזמן, ועוד יותר בקליפ ליריקס המגניב שלו:

מקרה נדיר שבו סרט ההמשך בעיני טוב יותר מהראשון.
גם בעיני הוא טוב יותר.
אני ואחותי ראינו אותו לפני כמה שנים בקולנוע והוא ממש hit us in the feels. שתינו היינו בשלב כזה שבו מנסים להאחז בחברות מהתיכון למרות שזה כבר לא אותו דבר, ומאד הזדהנו עם התחושה של זה שאנשים משתנים וחברויות משתנות ולפעמים חברים טובים רוצים דברים שונים וזה בסדר וזה טבעי. אפילו שזה עצוב. והחברות של ראלף ו-ונלופי כזאת מקסימה. אני דווקא יכולה יותר להזדהות עם ראלף שרוצה שדברים טובים ישארו כמו שהם, בעוד אנשים סביבי משתנים והולכים למקומות אחרים.
|כן| יפה.
פאן פאקט: שאנק זאת גל גדות.
רק בכתוביות ראיתי, לא זיהיתי בצפיה.
"אני יכולה להיות פופואפ???" "את יכולה להיות מעצבנת אגרסיבית?":-D
ראלף דואג לשלוח את ונלופי הפופאפ למקום בטוח. והגענו לדיסניי.
והנה דיסני משוויצים בכלללללללללל המתוגים שלהם ממארוול דיסני ומלחמת הכוכבים. בהצלחה לזהות הכל.
חחח החננות ששל מארוול ששואלים שאלות מציקות:-D "אני גרוט":-D
סטאן לי!!
ונלופי בורחת ומגיעה לחדר הנסיכות!!!!! ומי שצפה בטריילר ציפה לרגע הזה. בשביל זה ראינו את כל סרטי הנסיכות קודם.
חח הקטע עם הנסיכות עדיין מעולה:-D
"האם כולם חושבים שהצרות שלך נפתרו כי גבר חזק הגיע?"
"כן מה נסגר עם זה??"
"היא נסיכה!!!!!!!!!!":-D
אגב כל הנסיכות מדובבות ע"י המדובבות המקוריות (אלה שעדיין בחיים).
ונלופי מלמדת את כולן ללבוש פיג'מות. הגרסת פיג'מות שתואמות למותג שלהן כאלה מגניבות. חחח אריאל שרה|מאוהב|
הן מלמדות אותה שנסיכה צריכה שיר. ומקור מים ולבהות בו.
חחח מרידה הנסיכה הסקוטית "היא מסטודיו אחר אנחנו לא מבינות אותה":-D
כל הקטע הזה מעולה!
חלק מהרפרנסים פספסתי (לא שמתי לב לסטאן לי למשל) אז אולי אני אצפה בו שוב.
אבל נורא אהבתי לראות שם לשניה גם את הילדה מ"הקול בראש".
אגב כל הנסיכות מדובבות ע"י המדובבות המקוריות (אלה שעדיין בחיים).
מגניב!
אבל היא לא מרוצה כמו שהיא צריכה להיות מזה שהם השיגו את ההגה והיא תחזור הביתה. והנה השיר שלה.
חחח זה פרודיה על שירי נסיכות אבל גם שיר חמוד בפני עצמו:-D
אוי סלוטר רייס - זה שיר גדול :-D
אוו והקטע האהוב עליי - הנסיכות בבגדי קז'ואל מצילות את ראלף. אריאל והשיר שלההה|מאוהב|וכל השרים של הנסיכות ברקע. והן משתמשות בכל החפצים שלהם האייקונים שלהן. הנסיכות מצילות את הביג סטרונג מאן!! חח הצפרדע:-D חחחחח יור וולקאם:-D
|כן| אכן גם קטע מעולה.
בהתחלה חשבתי שזה מוזר שהם מודעים לזה שהם רק קוד. אבל בעצם אנחנו מודעים לכך שאנחנו רק תאים וDNA
אנחנו לא באמת יודעים אם "רק". אבל זה באמת אותו דבר.
כן, אני ניסיתי לקלוט הכל במקביל וזה היה קשה. יש גם כל מיני רפרנסים בקטעים מאוחרים יותר כמו הפסל ספר פתוח של ויקיפדיה.
מה שמוזר לי זה שיש את גוגל שם, אבל הם משתמשים במנוע חיפוש אחר. ואם הם יכלו לשים התייחסות לגוגל, אז למה אין התייחסות ליו-טיוב - שהיא בבעלות גוגל.
במקום זה יש את הבאז-טיוב שנראה לי בכלל יותר טיקטוק.
יש שם גם בניין יוטיוב.
ואני לא בטוחה אבל יש מצב שהסרט הוא מלפני עליית טיקטוק לגדולה.

זה גם מצחיק שבהתחלה עצם הקונספט של לחשוב על מספרים גבוהים יותר נראה לראלף מורכב.
יש קטע כזה עם ג'ואי בחברים :-D

ובאמת אין דבר יותר נורא מתגובות באינטרנט
..., כתב המגיב בתגובה באינטרנט.

גם לוקי הוא דיסני פרינסס למשל

קדימה בואו נצלם את ניק עושה מייקאפ טוטוריאלס
:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה זה וירטואל ריאליטי?
מציאות מדומה

חחח ראיתי מלא ממים על זה עם באקי:-D
חחחחח
כן, שמביאים צעצוע כשהולכים לאכול משהו בחוץ. היו לי הרבה בובות כשהייתי קטנה ומאוד אהבתי אותן אבל זה עדיין נראה לי מוזר, למה צריך צעצוע מחוץ לבית?
במקרה היום אחיינית שלי התעקשה לקחת איתה בובה מהבית של אבא שלי איתה לנסיעה והיא דאגה שאני אכניס אותה לשקית שלקחתי איתי לאוטו שלה. אבל אחותי אמרה שהיא לא מוכנה לעוד צעצוע והשאירה את הבובה מאחור בטענה שהבת שלה לא תזכור. אבל אז באוטו האחיינית דרשה את הבובה. אחותי הסיחה את דעתה עם מוצץ, אבל אחיינית שלי עדיין הייתה עצבנית שהיא לא יכלה להיות עם הבובה שלה בנסיעה.
נכון, אבל אפשר גם לציין את זה שהוא (או ההורים שלו, מי יודע) כנראה אילף את הכלב להיות תוקפני. אז זה לא רק קשור לצעצועים, הם פשוט זמינים יותר. נראה לי.
אני לא בטוח אם זה נחשב לכלב תוקפן. נראה לי שכל כלב היה נובח בעצבים על צעצועים חיים. זה כמו לנבוח על עכבר. הכלב של גיס שלי למשל הוא בכלל לא תוקפני, אבל כשיש קיפוד על הדשא הוא נובח בטירוף כאילו השטן השתלט עליו.
רציתי לציין את הקטע הזה כי הוא היה טוב אבל התעצלתי אז חסכת לי |מלאך|
שוב, לא פירטתי בגלל עצלנות,
אם אני הייתי לוקח על עצמי לתאר את כל עלילת הסרט מההתחלה עד הסוף אז גם הייתי משמיט המון.
זה הכי כיף להגיב כי אז לא צריך להסביר הכל, אפשר רק להגיב ולהוסיף איפה שרוצים.
זה בהחלט מזכיר משבר זהות שאנשים עובר באמצע החיים ובנימה אישית, גם משהו שאני בעצמי עוברת אז זה מאוד מטריד לראות כמה החלק הזה בסרט רלוונטי לחיים שלי כרגע...
זה באמת רלוונטי גם לי במידה רבה. אני הרבה פעמים מרגיש שהחיים שלי חסרי משמעות ועוזר לי מאוד כשאני מוצא מטרה למה שאני עושה.
כיום אני ממש עוזר לאנשים אז זה נחמד. אבל בעבר מצאתי את המשמעות גם בעבודות אחרות. למשל עבדתי בחברה לייבוא צעצועים (אוקי, זה פתאום מרגיש מאוד קשור ובכלל לא חשבתי על זה) וחשבתי על כך שאני עוזר לתפקוד של עסקים רבים שמפרנסים אנשים ובסופו של דבר זה מביא אושר לילדים.
פעם אחרת עבדתי בהנהלת חשבונות של חברת בנייה ומצאתי משמעות בכך שאני דאגתי שקבלני משנה קיבלו את תשלום שלהם בזמן (יש מצב נוראי שבו קבלני משנה צריכים הרבה פעמים לחכות חודשים עד שמשלמים להם על עבודה).
2. אולי זה מרושע, אבל לא היה אכפת לי כל כך מהטראומה של סיד.
כן. אני ציפיתי שעדי|חזיר| תתעצבן על כך שריחמתי על סיד כאן כי הוא כזה נבל.
אבל קשה לי לראות ילד כלחלוטין נבל.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קודם כל אחת הסיבות שרציתי כבר מזמן לראות את הסרט זה השיר סיום של אימג'ן דרגונס שהתאהבתי בו מזמן, ועוד יותר בקליפ ליריקס המגניב שלו:

אוי מגניב. אני אוהב את הלהקה אבל לא הכרתי את השיר הזה.
באמת שיר טוב וקליפ מגניב.
ורק תוך כדי הצפיה בו נזכרתי שבאמת שמעו אותו בסרט.
אבל נורא אהבתי לראות שם לשניה גם את הילדה מ"הקול בראש".
מגניב. לזה לא שמתי לב
(אין לי בכלל זיכרון לאיך היא נראית) (בכלל אני מאוד מצפה לראות את הסרט שוב כי ראיתי אותו רק פעם אחת)
אוי סלוטר רייס - זה שיר גדול :-D
הדמנות מעולה לשמוע אותו שוב:
ואני לא בטוחה אבל יש מצב שהסרט הוא מלפני עליית טיקטוק לגדולה.
לפני טיקטוק היה את vine
..., כתב המגיב בתגובה באינטרנט.
o_O
you blew my mind

למעלה