מז"ט על הפורום החדש, וטיפ...

sayv

New member
עדיף עדיף...

לי היה קל להחליט- בין זה לבין תרופה, אחרי הכתבה על "רוצחי הילדים" שהשתמשו בתרופות SSRI, והעיון באתר החרדה - שהפניתי את שרי אליו- ובמיוחד לאור העובדה שאני לא לוקחת כלום - שום תרופה. בקיצור- סבלתי בשקט, נמאס לי והתחלתי לחפש מענה, כמעט חשבתי ללכת על סרוקסט עד שהתפרסמה הכתבה, והתחלתי לחקור בנושא, וכך הגעתי לרדיולה.

sayv

New member
שלושה שבועות

תחושות לא נוחות הופיעו רק בשבוע שעבר כשלא ישנתי כמעט, הרגשתי לא טוב והפסקתי ליומיים- כנראה שהיתה בעיה עם רמות הסרטונין/דופאמין ללא שינה סדירה.

sayv

New member
סופ"ש טוב לכולם!../images/Emo42.gif

עכשיו אני באמת הולכת ללמוד, לקחתי רודיולה לחיזוק ומי יתן שלא ארדם אחרי עמוד וחצי! כל טוב!

תומר - נותן השראה - מזוהרה

המוזה לא שורה עלי כעת ולכן יקשה עלי לחרוז בתגובה אבל היו ימים בעוד בפורום IOL שמשום מה חרזתי כ הזמן המשך לחרוז ואולי מישהו ידבק כי זה נחמד וגם ותן השראה יום טוב. זוהרה* והערה לכולם- המחשב שלי מושבת כנראה העכבר הלך אולי זה בגלל החתול של טיה ולכן אי משוטטת ממחשבה של בתי זה לא נוח, המקלדת לא במקום הנכון הכסא זה לא הכורסה שלי ולא יודעת במצב כזה כמה אהיה מסוגלת. ושוב יום טוב. זוהרה*

dodo281

New member
הי שרון - כף לראות ../images/Emo6.gif

שמחה שקפצת לבקר אותנו
ואכן - חסר חומר על פיברו´ , אך אם זכרוני אינו מטעני - פנה מי מאיתנו כבר לד"ר אלקיים - הראומטולוגית שהחליפה את פרופ´ כספי בפורום של איכילוב - שעבר לתפוז - בעניין מאמרים לתרגום - וייתכן שהיה זה תומר - שהתנדב להיות המתרגם . מקווה לראותך יותר בינינו -
כל טוף!!! DODO

tshgn

New member
אכן אני. כעת הגיע מחופשתה ושוב..

חזרתי שם על אותה בקשה למאמרים לתרגום. טרם נעניתי. תומר נ. ב. - דודו - לגבי שאלתך לבדיקת מיקופלסמה: אני בקופת חולים כללית. על הפתק לבדיקת הדם שביצעה האחות הצמודה לרופאתי היה רשום רק: "סרולוגיה. מיקופלסמה". שאלתי את רופאתי אם זה לכל סוגי המיקופלסמה והיא ענתה בחיוב. מקווה שעוזר. תומר

dodo281

New member
תומר - ../images/Emo51.gif

אני מבינה שאת הבדיקה למיקופלסמה קיבלת מהזיהומולוגית שלך. האם אכן? וראיתי , שאתה יושב לד"ר אלקיים על הזנב
, כל טוף!!! DODO.

למעלה