מחררררררררר מחררררררררררררררר תמיד נשאר מחר.

טוב כנראה שאתה באמת חרא של בן אדם...

כנראה שזאת לא רק הספסרות,אתה פשוט הישראלי המכוער,אין מה לעשות,יש כאלה,ואתה נפלת. נתחיל במשפט הראשון שלך "מדהים מדהים,היה מדהים." אם היה כל כך מדהים,אז למה רוב ההודעה שלך מלאה בתלונות ורטינות? למה לא לשבח ובסוף להגיד בשני משפטים מה הפריע לך? ונמשיך בשטויות שכתבת: קוצים ובובות. אז מה עם זה קשור לעידן רייכל??? זה אביב גפן נטו. ואנחנו שניים,הכוכבים דולקים על אש קטנה והדרכים הידועות זה יותר קשור לאביב גפן? רק אם הוא היה מארח את עידן רייכל הוא היה מקבל ממך אסמכתא לשיר את השירים האלה? אתה לא משלם 160 ש"ח להופעה שבה אתה מזמין את השירים שאתה רוצה. אתה משלם 160 ש"ח על הופעה של אביב גפן,זכותו לעשות מה שבה לו,כולל את הדיסק החדש שלו באנגלית. ותתפלא,90% מהאנשים שבאו אתמול להאנגר באו בשביל מחר. זאת לא הייתה הופעת נדירים,זאת הייתה הופעת עשרים לאור הירח+מה שבא לאביב גפן לשיר,ומה שבא לו זה בעיקר להיטים. כנראה שאתה עיוור מכדי לראות מה מתחולל סביבך,אבל הקהל אתמול היה קהל להיטים. כשהיו נדירות הקהל היה דומם,וכשהיו להיטים פתאום כל הקהל שר בקולי קולות. נרשמה הרבה יותר התלהבות ממחר מאשר מלאן את הולכת,מה לעשות שלא כולם מגניבים כמונו... לגבי אורנה בנאי,שוב מראה כמה אתה ילדותי ואטום. אביב הסביר בדיוק מה גרם לה לבוא,והוא הרבה יותר רצה שהיא תבוא מאשר שהיא רצתה לבוא. בטח היית עסוק בלצעוק ולרטון,ולא שמעת את ההקדמה לשיר ולמי היא הקדישה אותו. גם אם היא לא זמרת,הביצוע הזה היה אחד הביצועים המרגשים ביותר באותו ערב,כמובן שאחד כמוך לא מסוגל להנות מדברים כאלה. לא היה מחכים למשיח,אז מה??? מי הבטיח לך שיהיה? בגלל שזה אחד הלהיטים הגדולים של שלום חנוך והם שרו את זה כבר בעבר? הדרכים הידועות שיר הרבה יותר מרגש ומתאים להופעה כזאת. פתיחת דלתות ב8.5 וההופעה ב11,בוקר טוב אליהו,זאת הופעה ראשונה שלך? כנראה שאתה באמת בן 14. ככה זה תמיד,אני לא אומר שזה מה שצריך להיות,אבל אתה לא יכול לבוא פעם ראשונה להופעה ולהתלונן על החוקים. זה כמו שתבוא להצגה באיחור של חצי שעה ולהתלונן שהתחילו בזמן,אלה החוקים,take it or leave it. לסיכומו של עניין,אתה אחד האנשים היותר מגעילים שביקרו בפורום,אני באמת לא יודע מה אתה עושה כאן. מזל שהפורום גם ככה מת ולא נצטרך לסבול אותך יותר מדי...

ofe01

New member
עצוב

עצוב שאתה קובע שהוא חרא של בן אדם ו"אחד האנשים היותר מגעילים שביקרו בפורום" עפ"י ביקורת שלו להופעה... נסחפת

ofe01

New member
....

אוקיי רק עכשיו ראיתי את השרשור הקודם שהוא פתח עכשיו הכל מובן

../images/Emo45.gif תותח!!

תודה לך לאונרדו! סוף סוף קם מישהו שקצת סתם לכל החכמים את הפה. אין לי יותר מידי מה להוסיף על מה שכתב לאונרדו אלה רק לחזק את דבריו. אני פשוט נהנתי מכל שיר ומכל אמן(היו יותר טובים ופחות טובים) אבל נהנתי ואין לי תלונות לאף אחד!! בטח לא לאורנה בנאי או לנניט (שרובכם לא סובלים) עדיין לא הבתי מה הקטע שכל הזמן מתלוננים עליה, הריי דעתם שהיא תיהיה שם ותופיעה איתו בכמה שירים. אכן התור היה ארוך ומציק אבל מה זה חדש לנו?!? זה היה צפוי וזה כל הופעה ככה. אביב תמיד מאחר ותמיד יש תור ובלאגן בחוץ ככה זה. אני גם מילדי אור הירח אני בהופעות של אביב עוד שבהופעות שלו היו רק 50 איש! אני רוצה להגיד לכם ולאביב(אם הוא קורא את התגובה) שנהנתי מכל שיר ושיר וממש מכל רגע!! הוצאתי את הגרון ומאוד מאוד נהנתי, אין לי שום תלונה אליו ואני לא חושב שיש לי תזכות בכלל לבוא בתלונות.

ElShaddai

New member
וואי תנוח

ממלא אותי באגו העובדה שמ2 משפטים שכתבתי אי פעם בפורום הזה הצלחתי לגרום לך להביע רגש כלכך חזק כלפי. דרך אגב, הייתי במספיק הופעות בחיי. מאז ומתמיד פתיחת דלתות הייתה ב10 ותחילת ההופעה ב11. מקסימום פתיחת דלתות ב9 וחצי.

ElShaddai

New member
עכשיו ראיתי שכתבת שלא תבזבז את הזמן שלך עלי

יותר? אוי הגאווה. אם הביקוש למוצר עולה, המחיר שלו עולה. לא הגיוני? בניגוד לכל הבנות 12 בפורום הזה, פיזית ומנטלית, אני לא נעלב ממה שכותבים בפורומים. אתה לא יודע מה גרם לזה שהייתי צריך למכור את הכרטיסים האלה, מהכיוון שהכרטיסים האלה היו מיועדים לארבעה אנשים, ולבסוף נשארנו 2. מה קרה לשניים האחרים? אתה לא יודע ואני חושב שלא אכפת לך. אכפת לך רק מהצדקנות בשקל הזאת.

אתה מתכוון שהכל היה בסדר גמור

חוץ מהדברים שכתבת ... כלומר בערך 80 אחוז. שזה לא רע.

moriboy666

New member
מחר, כבר לא נשאר

הייתי בטוח שאני מגיע לעשור לאור הירח. לכן היה לי חשוב להיות קדימה.. היה לי מוזר שהוא התחיל בלפעמים ולא במיליארד אבל זרמתי..ובאמת עד מחר והשיר שאני לא מכיר..חוטים?.. (תסלחו לי אני כבר לא עוקב אחריו) ..היה נדמה שזה האלבום בשאפל..רעיון מגניב. קיצר...חשבתי לסגור את העשר שנים. מעשור לעשור. לא יצא.. שטויות. העיקר שהיה והיה טוב.. או לא ..זה כבר כל אחד לעצמו. וטוב שנגמר.. עוד הופעה. נשארו לי רק הכאבים מהברזלים.. הייתה חוצפה להתחיל סאונד ובלאנס כשכולכם עומדים בחוץ כמו עופות.. דבר אחד אמרו לי ששאלתי על זה וגם אני יכול להעיד מהצד של הפקה וסאונד... .מוזיקאים. תודה לכל מי שעשה את הערב הזה מיוחד..(לכם..) תהיו בני אדם אחד כלפי השני..אחרת הכל לא שווה. להתראות..

ככה זה ההאנגר,תלמד להגיע באיחור...

זה לא מקום שמיועד להופעות,ולכן הם כל פעם מחדש גם לא ממש ערוכים לזה. יש שם הופעה פעם בשבועיים בערך,ומכל הפעמים שהייתי שם,תמיד היו בעיות. המאבטחים שם זה מאבטחים של מסיבות,כאלה שבאים מראש בקטע של "אתם מחפשים צרות,ולכן נתנהג אליכם בקשיחות" האי עמידה בזמנים,זה כבר עניין שבשגרה... וכמובן החוסר סדר בהכנסת האנשים,בכרטיסים,הכל מתנהל כמו שכונה. אני אישית הגעתי ב22:00,כבר לא היה לחץ על השערים,אז פשוט נכנסתי פנימה. אבל היה מספיק לי לראות באיזו צורה חילקו את הדיסקים בסוף הערב,בשביל לדעת שהכל התנהל כמו שוק.

god301

New member
מה עם שלום אחד לעזאזל?!

ולמה לא הייתה מכירת חולצות ודיסקים או משהו ממש ממש משמשמשמשמ מעצבן.

היתה הופעה מרגשת ומעולה בעיני. ../images/Emo13.gif

אתמול בלילה חשבתי על זה קצת בלילה, ואחרי כמה לבטים (או אכזבות מסויימות) הבנתי שההופעה הזו היתה ממש טובה וממש נהניתי. אביב זה אביב זה אביב זה אביב. אתם לא יכולים לצפות שהאיש כמעט בן ה40 ישוב לבמה כילד בן 20 כאילו לא התבגר ולא השתנה. אני חושבת שהוא נתן אחלה שואו, ביצועים נהדרים לחלקם יותר ולחלקם פחות, אבל להשקיע הוא השקיע. הדיסק שקיבלנו נהדר. האמנים שאיתו היו נהדרים (אפילו שאני לא מחובבי נינט). וכמו שכתבו כאן מעליי, לא מדובר בהופעת נדירים אז מגוון השירים צריך להיות לקוח מכלל השירים שלו, וכן, לכלול גם להיטים - כי הוא רוצה וכי הוא צריך וכי גם הם חלק מהיצירה שלו. לסיכום- להגיע להופעה פעם בשנה עושה את שלו. אני התרגשתי, בכיתי, צחקתי וצעקתי. שמחתי לראות את כל מי שראיתי (
שירלי, מטיוס וגלולי - אוהבתותכם. אליעד- תודה תודה תודה תודה תודה!) יאללה תהיו חופשיים ושמחים, זה הכי חשוב
טל

god301

New member
למרות

שממש התאכזבתי שם, גם אני חושב כמוך... לפעמים צריך להבדיל בין אכזבה לבין תחושת הפספוס של השנים שבהן הוא היה מה שאנחנו רוצים שהוא יהיה היום. אין מה להגיד, ההופעה הייתה באמת מושקעת מאוד, היה מצב רוח טוב, וביצועים טובים - תמיד אפשר יותר, אבל ככה זה בכל דבר לא? בכל אופן, מה שבאמת מאכזב ואפילו גובל בחוצפה זה שלא היה את שלום אחד ובית נבנה. שלום אחד הוא אחד השירים החשובים בדיסק הזה בעיניי, עם כמה שנוטים להקל ראש לגביו... אבל מה אני אעשה? אולי במבצר שוני יהיה אותם.

אני מאוד נהנתי בכללי../images/Emo239.gif

אני מאוד נהנתי בכללי. באתי לשמוח . ויצאתי מרוצה. לפחות 90 אחוז . וזו הפעם הראשונה אולי שעמדתי בשורה האחרונה האחרונה והיה לי שם כייף כי היה לי שם חופשיות לנוע לזוז . לעשות תנועות שבשורות הראשונות אני לא יכול בדרך כלל . חבל שליאור נעלם לי ברבע מההופעה. ליאור לאן נעלמת? מקווה שלא הלכת הבייתה. רציתי שנכנס קצת יותר לעומק. ההבדל (ששמתי לב ) בן השורות הקדיות ליד הבמה לאלו שבסוף זה במטרה של האנשים . אלו שליד הבמה רצה מופע רוק בשחור יותר לכן היה חשוב לו להיות ליד אביב שיהיה שיר כזה או לנסות לגעת בכוכב/אומן . ואלו שבסוף באו לשמוח לרקוד להשתולל ...והם יותר יכלו לעשות את זה ועשו את זה בלהיטים יותר. בכלל כל השורה אחרונה הייתה ממש שמחה והייתה שם יותר אווירה של מסיבת רגאי מאשר הופעה של רוק. אבל אני תומך בזה אני גם רוצה לרקוד את ריקוד החיים ולא את ריקוד המוות. שיניתי גישה . אם פעם הייתי בא להופעה כדי לשמוע שירים קודרים כדי להרגיש קודר זה לא ממש יצא לי טוב כי הייתי חוזר הבייתה מדוכא. גם למופע רוק יש פונטיציאל להיות משהו שמח וטוב שכך. יש לי מספיק דברים קודרים ועצובים ואפורים בחיים הרגילים שלי. ממש שמחתי מהאווירה של השימחה שהייתה ב2 שורות אחרונות . כן סבא שלי מורדם ומונשם בימים האלו בבית החולים וזה מאוד קשה לי. בדיוק נפלה ההופעה על הימים האלו הוא מישהו שהיה בשבילי כמו חבר עד לפני שנה וחצי. אני הרבה עצוב בגלל זה וכל מיני דברים בחיים. הרגשתי בהופעה עצב גדול מהול בשימחה וכל פעם הלב שלי נטה לכיוון אחר. ההופעה החייתה אותי וזה טוב שהיו מגוון שירים . הרגשתי שאביב כן נתן מעצמו. בשיר כמו לאן את הולכת הוא ממש השתולל ורץ על הבמה . יותר מיזה?. הוא לא יכול לבכות כמו בן 20 אבל הוא עשה את זה עוצמתי וזה מה שחשוב. יצאתי עם חיוך גדול . אפקט התאורה היה מדהים רק מי שעמד בסוך יכל היה לראות את זה . וסמל השלום למעלה-מושקע ויפה . היה כמה עפמים שהיה משחק אורות מאוד יפה . שאביב דיבר על גלעד והצינוק אני מאמין לו מכיוון שכל הופעה כמעט או מזכיר אותו זה לא לצרכי רייטנג וגם אביב לפי הכתיבה בשירים בן אדם רגיש . אריק ברמן באופן ודאי היה בקהל הוא בא לראות וללמוד אייך מרימים מופע רוק
. וגם היה צמוד לדן שפירא .... גם שמחתי ללחוץ יד לרונן קולר אחרי כמה שנים של נתק וברוגז. אני שמח לראות שחברויות של פעם יש להן תמיד עוד הזדמנות ואפשר למחול. ויצאתי עם תחושה של כייף וזה מה שחשוב ...כבר אמרתי ?

kobiDar

New member
שלום ידידי

אני שמח שנהנת,מקווה שההנאה הזאת תחזיק אותך הרבה ימים,ותהיה בהיי כזה כמו שצריך להיות אחרי ארוע טוב. אני רציתי להתייחס לדבר שאמרת על הריקודים מאחורה והשמחה. וזה נכון,זה דבר שלא מזיק בכלל,לכן אני שומע מוזיקה גם מסוג אחר,וכנסיית השכל עושים את זה יפה בהופעות, מעדונים אני לא אוהב,אבל לפעמים זה כיף להתפרק גם לצלילי מוזיקה מזרחית,כי למי אכפת,העיקר הקצב לכן כשאני בא לאביב,זה יהיה נחמד לרקוד ולהתפרק ולא להקשיב לתוכן,זה נכון,אם אין לך את זה במקום אחר אבל אם אני כן מוצא את זה בזמר אחר? הרי זה אביב גפן,ריקודים זה לא אביב גפן בשבילי... כשאני בוחר ללכת לאמן רוק מרדן מילדותי,אני מצפה לקבל את האמן הזה,לא היום,בכללי,מהיום אני כן מצפה לקבל בדיחה בהופעה,למרות שנחמד להאזין להופעה כי מכירים את השירים,אבל יש בי צד כועס שפשוט בא לי לשבור הכל מסביבי כשאני הולך להופעה ורואה קטינים שרים שירים ישנים שלא מבינים וקופצים במחר כאילו אין מחר,זה לא מה שאני אוהב,זה לא אני. אני אהבתי את אביב מכאב ורגישות,מפרידה ומגיל התבגרות קשה,מפחד,משאלות מה שהיום,זה לא.. מקווה שיום אחד הוא יחזור לעצמו ויכתוב דיסק כתוב,לא אכפת לי אם זה על בני נוער או קצת יותר מבוגרים,אני אתחבר לכל מצוקה מכל סוג,כי זוהי תרבות הרוק,שהולכת ודועכת יחד עם אביב

תגובה.

כן גם בהופעות רוק אפשר להתפרק ולרקוד ולזוז . אבל בשבילי מזרחית זה לא זה כבר לא.....זה מנוגד להכל אצלי. אבל תלוי מה אתה מחפש באותו ערב כי יכול להיות שאני אבוא בערב אחר...בהופעה אחרת של אותו אומן ואני ארצה או אצפה רק לרוק בשחור מה שנקרא. אבל היה לי חשק פשוט להנות ! זאת המילה להנות! כן בשורות האחרונות היו אנשים הרוב בני 30+ שמתי לב עד 50 אפילו איזה 2 נשים בהריון שרצול להנות בצורה של לרקוד לנוע לזוז כמו באיזה סוג של משהו אחר ...שיעור יוגה אולי חחח? תקשיב קובי לכל אחד יש זכות להנות מאביב גם למבוגרים בני 50 וגם לילדים וגם מתרבות הרוק -אסור לנו לדחות אף אחד שרק בא להנות ולהתרשם. את זה אני אומר לכל מי שאומר משהו שלא מצא חן בעיניו....ולפי מה שראיתי בהופעה אביב לעולם לא ידעוך. וגם לא תרבות הרוק . שקיממת בתל אביב.. ישראל

kobiDar

New member
תגובה על התגובה

אני באמת שמח שנהנת,אני באמת מבין את זה,אני נגד הדרך של הרוק שהוא מציג ,אפשר להנות גם לצלילי מזרחית,תאמין לי,היתי במסיבות ששמו שם מזרחתי,אמרתי מזה החרא הזה,ובסוף הערב אמרתי היה כיף כי סתם בגלל האווירה,לא בגלל השירים או הסגנון אביב לא מציג רוק,אם אדם בא ורוקד בהופעה של אביב,זה אומר הכל....נכון,נהנת,ואני בטוח שהבחורה בת ה 50 בהרין היא לא בהריון והיא לא בת 50 היא פשוט סמדר ;I בכל מקרה שטויות,אני לא יכול לשנות כלום,חסר המרד...חסר את הפיניש הזה שיעשה את ההופעה טובה בכל זאת

למעלה