מחררררררררר מחררררררררררררררר תמיד נשאר מחר.

aviv2011

New member
בקופת מזומן/ מוזמנים

אני בד|"כ בן אדם מאוד מאוד ביישן הפעם התעלתי על עצמי. חיכתי בקופת מזומנים היתה בחורה שהיו לה 2 הזמנות ואמרה אני צריכה רק הזמנה אחת, ביקשתי ממנה את הכרטיס בהתחלה היתה ממש לא נחמדה ואנטיפטית. אז החלטתי להפעיל את הקסמים לחיך ולהגיד שהיא יכולה לעשות בן אדם מאושר ואני מוכן לשלם כמה שצריך והיא נתנה לי את הכרטיס במחיר שצוין 160 ש"ח ואח"כ היתה ממש ממש ממש נחמדה זה היה ממש חשוב לי להיות בהופעה והיתי ממש נחוש..:)

../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

נחמד. הבנתי נכון שהבחורה לא הייתה אחת מהעובדות שלו הדוכן הזה אלא במיקרה עמדה שם? יפה לך 160 זה סביר בהחלט

aviv2011

New member
כן לא סיפסרו אותי:)

במקרה היא עמדה שם.. עם בנות קל לי לדבר ולשכנע משום מה אז הסתדרתי::) ואייי אני שומע את הדיסק הביצוע לרוצה לשכב אתך אני הכי אוהב ואוהב גם את אני שונא, גנרל, בואי אליי אני יכול לשמוע את רוצה לשכב אתך שנים:)

אני שומע את דודו טסה בהופעה ../images/Emo12.gif../images/Emo98.gif

יש לי זמן אני אשמע אותו כבר אחרי שאני אצא מהאופרוייה של ההופעה הזאת.... טוב סוף טוב הכל טוב נגמר יפה! (המחיר ששילמת)

aviv2011

New member
בסוף דברים מסתדרים

אבל אכלתי אותה בקנס וגרירה גררו לי את הרכב חניתי באפור והיה תמרור של אסור חניה לא ראיתי אז קצת ביאס אבל לא נורא

Gal15il

New member
ביקורת הופעה - 20 שנה לאור הירח

בניגוד לכל ההופעות הגדולות ב5 שנים האחרונות (החל מהעשור למכתב, ועד לרדינג נדירים) הפעם לא הגעתי באקסטזה מוקדמת, לא חרטתי על כיסאות בעבודה/צבא/לימודים תאריכים של עשורים שמתבטלים ועסקתי באופן אובססיבי בפלייליסטים ופנטזיות על ההופעה. לא בגלל שהאמנתי שזה יוריד לי את הציפיות ואני אהנה יותר - אלא בגלל שזה פשוט המצב. אני כבר לא שם. אביב זה עדיין אחד הדברים החשובים בחיים שלי, והופעות שלו זה עדיין דבר מדהים. אבל זה כבר לא יהיה לעולם מה שזה היה. ואני באמת מאמין בכנות ששוני (אם לא אהיה בחו"ל ואוכל להגיע) תיהיה הפרידה שלי מהשורה הראשונה, הטירוף והפאנטיות. הכניסה להופעה הייתה זוועה, מאבטחים ומארגנים בשקל שפשוט עשו הכל כדי שלא נצליח להגיע קדימה והכניסו לפי סדרים הזויים. כוס אמא שלהם. בכל מקרה, בסופו של דבר הצלחנו פחות או יותר כולם להגיע למקום שלהם ולתת לדופק לעלות לקראת עליתו של אביב. זה התחיל בצורה הכי חזקה שהופעה יכולה להתחיל, לפעמים+הכל ניהיה לא רגיל טירוף חושים. פתאום חזרתי להיות שוב בן 16 עם צעקות פתטיות של "אביב אני אוהב אותך" ו"אביב אתה אלוהים" לצלילי ביצועים מצויינים של 2 השירים האלו. למרות האכזבה מזה שהדיסק לא יבוצע לפי הסדר (וכבר אז הבנתי שלפחות שיר אחד מהאלבום לא יהיה) הטירוף שהיה בפתיחה כזאת שבה אותי בפנים. ההמשך עם אמש, גנרל (נפלא), מליארד טועים, שוב החושך (נפלא), בואי אליי (נפלא), והשכבת אותי ב10 (מעט אכזב אותי בגלל ציפייה מיוחדת לשיר) המשיך את גלי האקסטזה. הייתי בעננים. לא זוכר מתי פעם אחרונה הייתי ככה באביב, וכמה פעמים זה קרה. באמת אפשר לספור את זה על יד אחת. העלייה של נינט דווקא לא הרסה לי תהופעה, הביצוע שלה לאלימות היה נהדר ביחס לזה שזה לא אביב. היא עשתה חיקוי מדוייק של ה"טריקים" שאביב עושה באלימות, עם השינויי קול ומשיכת מילים. עשתה את העבודה בצורה נהדרת ואת שנינו שווים אני מרשה לכל אחד להרוס מתי שבא לו, הוא לא מעניין אותי. אבל מכאן ההופעה רק התדרדרה. מחר עד לילות לבנים היה פשוט דאון אדיר, מאקסטזה למצב של בהייה באביב בכמה דקות, פשוט מאכזב. אבל קיבלתי את זה בהבנה ובתקווה שבקרוב אביב יחזור לתת בראש, זה לא תדאג. ביצועים בינוניים בקושי לאל תדאג מחר כבר לא יבוא, צלקות ובוקר טוב איראן לא נטעו בי יותר ממעט תקווה שהתפוגגה בהמשך עם אורנה בנאי בשיר שלנו (מקבל את זה, זה פשוט לא ריגש אותי) ואהבנו (פשוט הוריד אותי לרצפה) הארוח של משינה היה מעניין ונחמד, אני לא רוצה אורחים ב20 שנה לאור הירח, כי אני רוצה שם 100% אביב. אבל יחסית לאירוח הוא היה טוב, ודי נהנתי למען האמת. אחרי הירידה של משינה ציפיתי לפיצוץ עד סוף ההופעה, זה התחיל עם גירסה קצת שונה ולא רעה לעל הכנרת בזריחה ואז שוב פעם, גשם כבד+יומן מסע, ביצועים לא מספיק טובים עם שלום (למרות שהדרכים הידועות תמיד מרגש) ומשהו לא היה שם באור הירח, הייתי בטוח שהוא יגע בי שוב בנקודה ההיא. זה לא קרה. הפתיחה של ההדרן עם קוצים הייתה השפל של ההופעה, תביא את התאבדות, תביא את דיכאון, תביא את משוררים. תן לי משהו. למה הקוצים הזה? זה כבר גבל בזלזול לדעתי. השילוש הקדוש החדש של לאן את הולכת-סוף העולם-עכשיו מעונן - היה אדיר רק בגלל שהוא אדיר. הביצועים עצמם היו בינוניים ביותר ואביב יכל להוציא מזה כ"כ הרבה יותר ולהשכיח את כל הדברים ה"רעים מההופעה" סה"כ, באתי בלי יותר מדי ציפיות ועדיין התאכזבתי. פתיחה אדירה שלא תשכח בחיים, המשך לא ראוי לארוע כזה. הקטע הרע ביותר בהופעה היה שלום אחד ובית נבנה, על בית נבנה אני עוד מוכן לוותר והוא באמת מביך ומקסימום גימיק משעשע. אבל שלום אחד חסר לי בצורה פשוט לא הוגנת. הופעה לאלבום או לא הופעה לאלבום? חבל. 6/10 ביחס למה שהיה צריך להיות.

kobi2579

New member
נגמרו הביקורות ? גם אני רוצה !

ב-2 מילים: נהניתי מאוד ! האווירה בעיניי הייתה נפלאה והכל התחיל ממנורת ה-PEACE המדהימה שנתלתה בתקרת ההאנגר. תפאורה שבהחלט הכניסה לאווירה מרגשת. מופע החימום (מישהו דיבר על זה פה ?) היה חלש. קול יפה יש לבחור, אבל איפה כלי הנגינה אני שואל ? :) טוב... לא באמת בשבילו באנו. עוד משהו שלא אליו באנו, אך שווה ביקורת - סידורי האבטחה להופעה היו באמת גרועים ולא ברור מדוע. דיי בלסדר תורים הדומים לאלה שבאיסוף הכרטיסים (5-6 שורות אלפאביתיות) בכדי לפתור אותנו ממחנק המוני עוד לפני שהחלה ההופעה. ולהופעה עצמה - על אף כל הביקורות כאן, וזה עניין סובייקטיבי לחלוטין, אני חושב שהמופע היה מרהיב, אנרגטי, עם אווירה טובה, אחלה תאורה, ואחלה ביצועים של אביב לבד ואביב עם האורחים. אנחנו שניים של אביב & משינה היה יפהפה. סולו סקסופון של חודורוב וים אומנים מוכשרים של משינה והתעויוט על הבמה בהחלט ריגשו. נינט תפסה את אלימות, שהיה מעניין לשמוע בערב שכזה בביצוע של אביב סולו, אבל עשתה את המלאכה היטב. בעיניי, היה יכול להיות ממש מגניב לראות אותה בדואט של בית נבנה עם אביב. כנראה שאביב דיי רצה לשכוח מהביצוע העליז ההוא אי שם בתחילת שנות ה-90 עם קארין אופיר (למי שלא ראה את הקליפ - מומלץ :) ) חוץ מזה, ההתחלה והביצועים לשירי אור הירח היו מצויינים, והסוף היה אקסטזה לחלוטין. לכל הביקורות כאן לגבי שירים נדירים מול הקונצנזוס והלהיטים: דווקא אל תדאג, שמבוצע אצל אביב בהמון הופעות, היה אנרגטי מאוד והכניס את כל ההאנגר לטירוף. אני מבין את התיעוב של אנשי\ילדי\ילדותי\נשותי אורי הירח ממחר, אבל צריך לזכור שלא כל הקהל שבא לראות את אביב הם המעריצים השרופים. אביב גפן הוא לא הנער המרדן של תחילת שנות ה-90, ועם כל הצער של המדוכאים, או לחלופין השמחה של המפרגנים - אביב גפן כבר מזמן הפך להיות קונצנזוס. רוב חובבי המוזיקה הישראלת שתשאלו יגידו לכם שאביב פרפורמר מצויין וכותב נהדר. אנשים יכולים להמשיך לחלום על אביב במועדון תל אביבי עם קהל של 50 איש. זה פשוט לא יקרה יותר. יכול להיות שאביב בן ה-20 היה מקיא על עצמו בראי העתיד, אבל אני מאמין שהיום הוא מעדיף לספור את הכסף ולהינות משנות הזוהר שעוד נותרו לו כרוקר מושבע. והיי - בוא נסתכל במראה רגע כאנשים בוגרים רגע - סביר שהיינו עושים אותו הדבר ואולי אפילו פחות מאביב. אנשים מתלוננים על מחיר ההופעה, שהוא גבוה יחסית לאביב, אבל שכחים לציין שזה רק יחסית אליו. בהופעה בסדר גודל שכזה, ועם אורחים כמשינה, היה אפשר לגבות הרבה יותר, ולצורך ההשוואה אתם יכולים לקחת את אומנים אחרים בסדר גודל ההערצה של אביב. הכל היה SOLD OUT גם אם ההופעה הייתה ב-200 ואף יותר. כן, ואתם בהחלט יכולים להתייחס למתנה של דיסק ההופעה מ-93 כקיזוז, אלא אם כן אתם מורידים שירים רק באימיול, ואז שבאמת הביקורת לא ברורה. גם אני לא נהניתי מבובות, אבל להיסחף ולומר שזה מה שהרס ת'הופעה שכללה עוד 30 ומשהו שירים, זה קטנוני בעיניי. אני חושב שהאכזבה של רוב האנשים כאן נובעת מגעגעים ורצון להתרפק על נוסטלגיה, על תקופה אחרת, על תקופה שהיו (והיינו
) צעירים יותר והיה להם קל ללכת אחרי אליל רוק עם מילים כדורבנות ומילים של אהבה. אז מה השתנה ? כולנו התבגרנו וגם אביב, אבל לקחת ממנו את השואו שהוא יודע לתת, או את התוכן של השירים שממזמן ננצרו בלב של כל כך הרבה אנשים, של כולנו, זה פשוט לא הוגן בעיניי. ואם נחזור לפורום ולאשכול המנופח הזה, אני חושב שההטחות פה האחד כלפי השני היו חסרות פרופורציה. אפשר להגיב, אבל לרדת לפסים אישיים ? אם נהניתי מהמופע, למה שאתרגז כ"כ על אחד שלא נהנה, הוא וסיבותיו שלו ??? אז ב-2 מילים אחרות: אני נהניתי. הייתי גם בעשור למכתב שהיה ארוך יותר, אבל שם אביב כבר איבד את הקול בחצי שעה-שלושת רבעי שעה האחרונה. כל שלפחות מבחינת מיתרי הקול, כנראה שהפעם הוא סיים בדיוק בזמן (-;

diaz10

New member
מישהו יכול לפרסם פלייליסט של ההופעה?

בשביל הבוטלוג.. (יהיה יותר נוח לחלק אותו)

Karina85

New member
אני באופן אישי נהניתי!!!

נכנסתי במקרה ממש איך שאביב התחיל לשיר... ודווקא היה די מרווח, היה אפשר להגיע לשורות הראשונות בלי להידחף בכלל! בכל מקרה, אני מאוד נהניתי מרוב הביצועים, יכול להיות שזה קשור לזה שלא ראיתי את אביב הרבה זמן, או בגלל האוירה החגיגית עם הפיס הגדול למעלה
אבל למי אכפת העיקר שנהניתי! תלונתי העיקרית היא - איפה היה ברי סחרוף?!?!? :] וגם לא אהבתי שהאורחים שרו שירים שאני אוהבת לשמוע את אביב שר סולו. אבל חוץ מזה היה טוב על אף המחיר המופרז מאוד!!!

Karina85

New member
ולגבי קוצים...

ממש הפריע לי שהוא פתח עם זה את ההדרן. מילא אם היה תוקע את זה באמצע, שיר נחמד סך הכל, אבל לפתוח עם זה הדרן היה ממש לא במקום לדעתי...

ותלונתי העיקרית הייתה- מה זה הפא*** חום הזה?

עד שהתמונות יעלו לפייס (סוף סוף הגעתי לזה) באתי להגיב... הייתה הופעה מטורפת אבל אני חושבת שהחום הזה והעובדה שנזלנו שם גרע טיפה מההופעה.. אבל רק טיפה.. עדיין הייתה הנאה והתפרקות וכולם יחד ככה עפים על אביבוש..והשירים האלו.. ממש חזרה לילדות:) אני גם חושבת שהאורחים לא תרמו במיוחד למרות שהרגישו שנינט כן שרה מהלב או מזכרונות ילדות שלה גם.. היום ראיתי מחירים להופעות מהסתדרות שיהיו בקיץ..אביב עוד יחסית מחיר בסדר, פוליקר רוצה 200 בערך, על שלמה ארצי בכלל אין מה לדבר וגם האחרים 130-170 בשוני..מה נסגר... תבחרי תמונות נעלה גם לפה כמה טובות:)

למעלה