מחר: אלמה בן זאב מתארחת

מחר: אלמה בן זאב מתארחת

מחר ב-17:30 מיד לאחר שידור הפרק היומי של "ראש גדול" תתארח כאן אלמה בן זאב (מור בסדרה). שרשרו לכאן את השאלות שלכם לאלמה

לאלמה!../images/Emo20.gif

יש לך מבטא קצת מוזר כאילו היה לך גשר אז..............היה לך?????{שאלה הכי מטומטמת ביקום
}

הינה כמה שאלות חשובות

... עם מי היא הכי מסתדרת משחקני הסידרה, היו רומנים על הסט? יש לה תוכניות לעתיד? האם יש לה סוכנות? וווווזהו...לא עולים לי עוד שאלות...אני יודעת דיי הרבה עליה.... אההההה ואני רוצה ד"ש תגידו לההההההה....ד"ש להילהההה...פליזזזז

אלמההההההההה...../images/Emo6.gif

אלמההההההההההההההההההההההההההההההההההה.... טוב אלמה מאמו'ש..שאלתייייי אלייך היא: האים יש מצבים שבהם את מזדהה עם מור?!?! ו..אם היית צריכה לבחור לשחק דמות אחרת שהיא לא מור..איזו דמות היית רוצה לשחק?!?! ממני עדידו'שששששששששששששששש..האחת והיחידה... חולה עלייך..קיסססססססססססססססססססססססססססססססססססס..

Zippozz

New member
אלמה..שאלה

מה את חושבת לעשות בעתיד??? ד"א אני בן..לא כמו באירוח של ספיר שלא ידעו.. "תמסרי לי ד"ש"..חחח

Refael30

New member
היי אלמה,

מה נישמע ? איך ג'ני (הכלבה) ? זוכרת את כל מה שסיכמנו בפרטי נכון ? ועכשיו לשאלות: 1. האם את מקבלת תגובות על דמותך בסדרה ? 2.האם את מזדהה ברגעים מסויימים עם מור ?

תומקה

New member
ייפייי! אלמוש' מתארחת! (מה זה אומר?

שנראה אותה כאן בוידאו ?? או שהיא סתם תבוא ותתכתב איתנו??

שאלות לאלמה בן זאב../images/Emo92.gif

איך את בתור תלמידה? אוהבת ללמוד? מה המקצועות האהובים עלייך? מה המקצועות השנואים עלייך? אם היית לומדת בבית ספר שניתן היה לבחור מקצועות איזה מקצועות היית בוחרת ללמוד? לאיזה סגנונות מוזיקה את אוהבת לשמוע? אני ממליצה לך על הפרוייקט של עידן רייכל, וגם על הסינגל החדש שלו "ממעמקים" תמסרי לי ד''ש נשיקות

תומקה

New member
שאלה שמטרידה אותי כבר הרבה זמן...

אלמה, את היית ביום שבת לפני שבוע וקצת בקניון 7 הכוכבים בהרצליה?? ד"א את ממש מדהימה לדעתי (=

זוזוש

New member
היי אלמה!

היי... באיזה גיל התפרסמת בפעם הראשונה? את אוהבת את המקצוע?

מיכל כKן

New member
שאלה+בקשה לאלמה..חח

שאלה: אלמה,איך זה לשחק בגיל "כל כך צעיר" בסידרה? בקשה: אפשר ד"ש?חח

אלמושש

יש לך חבר? איפה את גרה? איך החברים שלך מגיבים על כך שאת שחקנית?! תמסרי לי ד"ש ותגשימי לי חלום!! קוראים לי דניאל שאול אז תגידי דניאל שאול מזכרון יעקב! תודה תודה תודה ואגב את יפיפה אמיתית!!!!!

moshiko92

New member
לאלמה...

אלמה אני חולה עלייך ויש לי שאלות...* 1. תודיעי לכולם על האתר שלך http:\\elma-ben.up.co.il 2. תגיבי לי להודעה ששלחתי לך בבקשה כי אני חייב את הדברים לאתר שלך 3. ד"ש לmoshiko92 המעריץ האמיתי 4. יש לך חבר 5. איפה את רואה את עצמיל בעוד 10 שנים? 6. מה הדבר הכי מטורף שמעריץ עשה בשבילך?! C כל השאלות שמורות לmoshiko92 המעריץ האמיתי ... סתם....

למעלה