מחר: אלמה בן זאב מתארחת

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo65.gifשאלותיי לאלמה../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif../images/Emo41.gif

אני ממש מקווה שיעלו את שאלותיי לשידור, כי התאמצתי וגם כי הן חשובות, אז אני מקווה שיעלו לפחות אחת: 1. איך הגעת לצילומים ולסדרה? 2. האם יש/היה לך חבר? 3. אל מי את הכי קרובה בצילומים? 4. תארי את הסדרה במילותייך 5. תארי את דמותך (מור) במילותייך 6. אם היית רוצה לגלם מישהי/מישהו אחר מהסדרה, מי הוא/היא היה/היתה? 7. איזו דמות מהסדרה את חושבת היא הכי טובה ונחמדה? 8. איך את מסתדרת בחייך כידוענית? האם יש קשיים בלימודים, או נדנודים בחברה שביומיום? תארי והסבירי 9. איך את מסתדרת עם תגובות הקהל הצופה ברחוב, באינטרנט ובעצם בכל מקום שאת שמה לב שמגיבים לך על משחקך בסדרה? 10. מהן תוכניותיך ושאיפותיך לעתיד?

שני ממן

New member
שאלה חשובההה!!! כנסווו

האים את מזדהה עם הדמות שלך? האם היה לך קטע עם אחד השחקנים בסדרה? והאם זה נכון שהופעת פעם בתור דתייה בילדים יוצרים סרטים? *** מקווה שתשאלו אותה את השאלות האלה... כי האחת לא פחות חשובה מהשנייה...!!!! ובבקשה שתמסור לי ד"ש... בבקשהההההה

שאלות חשובות!!!!!

אלמה מאמי האם המצב החברתי שלך התהפך העקבות הסידרה!? אם כן במה ולמה את חושבת שכן!? האם המצב עם הבנים גם השתנה!?....יש יותר הצעות בקשות משהו!? האם קשה לך לפעמיים לסתובב בלי שישימו לב אלייך...וירוצו לחתימות או כלאה!?

Zippozz

New member
???חח

כולם רוצים ד"ש.....אז גם אני רוצה!! אלמה תמסרי לי ד"ש..

catslover

New member
היי... אלמה!

היי... אני רותם ממבשרת והשאלות שלי הן: 1. איך היה לשחק ילדה בלי אימא? 2. לאיזה מהשחקנים הבוגרים את הכי מתחברת? 3. הם שיחקת קודם במשו אחר? 4. במה את ואלמה דומות?

לאלמה המתוקה

יש לך אחים? עם כן בני כמה? את עדיין בקשר עם חברי הסדרה? ועוד משהו אלמוששששש בבקשה תמסרי לי ד"ש (לידור) בהצלחה מת עלייך

beky1

New member
איך את מקבלת את הכתבה

על אימך בירחון "את" ועל מה שהיא אומרת עליך. ומה את רוצה להיות שתהיי גדולה?

dandusha1

New member
שאלה לאלמה ../images/Emo9.gif

אלמה .. :) עם מי מהשחקנים בסדרה את הכי מסתדרת ? ויש לך איתו\ה את הקשר הכי טוב ?

sivantz

New member
../images/Emo24.gifאלמה

האם את ואדם הירש חברים או רק בקטע של ידידות?

peddington

New member
שתי שאלות חשובות חשובות...

איזו מוזיקה את אוהבת לשמוע? אני יודעת שכולם שם ביחד אחד עם השני אבל מי השחקן\ית הספציפית שהכי נקשרת אליו\ה ?

מאיה 13

New member
לאלמוש

האם יש לך או היו לך קרובי משפחה שהם גם מפורסמים(זמרים .שחקנים וכדומה מצפה לתשובה... באהבה מאיה רובינשטיין

shiran2020

New member
שאלהה... כמובן...

שמי שירן.. ואני שואלת : אלמה יש לך חבר? ומי את חושבת הכי חתיך בין השחקנים? וגם.. איזה בצפר את? ??? זהו! ותודה...

שני1231

New member
לאלמה =]../images/Emo23.gif

הייי =]] טוב.. אממ.. רק רציתי להגיד לך שאת משחקת מצוין..! ורק שתדעי שאת ממש אבל ממש יפפההה.!! חח יש לי כמה שאלות: 1. יהיה לך חבר בהמשך הסידרה?.. אם כן. אז מי?.. 2. פעם היה קטע בסצינה שהביך אותך?.. אם כן אז איזה ולמה.. 3. מה היה לדעתך הקטע הכי מצחיק שעשית?.. זהו =]] אוהבתותךך המווןןן מווואאה
שני

שני1231

New member
חח בקשר לשאלה השלישית ששאלתי אותך

חח הכוונה מה הקטע הכי מצחיק שהיית צריכה לעשות בסדרה

שגיא 1991

New member
תמסרי לי ד"ש ושאלות שוות לשאול

איפה את רואה עצמך בעוד 10 שנים? דמות בסדרה שאת הכי מתחברת? ואיך התחלת את הכל?

למעלה