מחר: אלמה בן זאב מתארחת

יוני 5

New member
מספר אי סי קיו

אלמה אוהבים אותך!!! תירשמי את האי סי קיו שלך כאן!!!

°°NaTaLi°°

New member
לאאאאאאאאאאא אוףףף

למה מחר מחר אני לומדת עד 5 וחצי שיטטט אופייי טוב אני ירוץ לפה! 1. במה את דומה לדמות שלך בסידרה? 2. עם מי הכי הסתדרת בסידרה? 3. אם את אוהבת זמר או שחקן מסויים ומי? 4. האם יש לך חבר? 5. איך מגיבים לך המשפחה החברים וברחוב?

danielm13

New member
לאלמה המאמייי!

עם מי מהשחקנים את הכי מסתדרת?????????? ואיך זה לשחק בסידרה?(קשה, קל...) ומהם הקשיים..? (אם אפשר ד"ש.. דניאל...)

לאלמו'ש המאמי!!!../images/Emo23.gif

אוקי..אז הכנתי כמה שאלות ואני ממש מקווה שתעני עליהן: 1."ראש גדול" זאת הסדרה הראשנה שאת משחקת בה,או שהשתתפת לפני זה בעוד סדרה או פרסומת? 2.איך זה היה בשבילך לשחק את הדמות של מור? 3.אם היית יכולה לבחור דמות אחרת לשחק בסדרה,באיזו דמות היית בוחרת ולמה? 4.במציאות את ומור דומות מבחינת האישיות? מקווה שתעני!!! אוהבת מאוד מאוד..מורן

לאלמו'ש..../images/Emo23.gif

נ.ב:אני ממש ממש אשמח לקבל ד"ש..ואל תשכחי שאני מתה עלייך..באהבה..מורן

../images/Emo65.gifיששששששש!!! ../images/Emo65.gif

אלמה ה-100ממת מתארחת איזה כיייף!!! אלמה אני חולהה עלייך את מושלמת!!! מקווה שתעני לי!! מווווווואה

דניאל866

New member
לאלמה.....

איך זה לעשות דמות שאין לה אמא?! זה לא היה קשה ברגעים מסוימים?!

דניאל866

New member
לאלמה

-האם שיחקת בעוד מקומות חוץ מראש גדול?? -למה את אפעם לא מפזרת השיער בסידרה יש לךךך שיער מהמם -ותמסרי לי ד'ש אוהבת אותך דניאלי חחח

שאלות!

אוקיי: 1) האם את דומה למור, אם כן - במה? 2) אם היית יכולה לבחור דמות אחרת, באיזו דמות היית בוחרת? 3) בת כמה את ב-א-מ-ת-! <כי יש הרבה תשובות, כולן שונות!> 4) האם יש לך חבר? 5) יש לך חברים מהסדרה שאת שומרת איתם על קשר ו/או מבלה איתם? אם כן, מי? 6) זהו... מספיק!

שאלות..

האם שיחקת בעוד מקומות? האם חברייך מכנים אותך איכשהו? איך? איך הגעת לסדרה? מסרי ד"ש :)

Gc FaN

New member
אלמוששששש תמסרי לי דש בבקשה!!!!!!!!

דרך אגב קוראים לי אלונהההההה חולה עליייייך

tattat

New member
אלמההה כנסיי!

אלמה רציתי לשאול איך אפשר ליצור איתך קשר??? מאיפה את? בת כמה? איזה מזל את? תמסרי לי ד"שששש

לאלמוששששששששששש

יואו איך אני שמחה שאת סופסוף מתארחת ! אלמוש מתה עלייך ורציתי לדעת ( באמת ) איך היחסים עם כולם בהפקה ? והאם יש לך חבר או היה לך חבר מההפקה ? מתה עלייך אלמוששש פליזוש תמסרי לי ד"ש קוראים לי שירן :) תודה מראש מתה עלייך ביושששש

יש../images/Emo24.gif

לאלמה שלום!שמי פנינה מזל אני בת 13 ומאשקלון. אלמה האם יש לך אתר אם כן הביאי לי? בת כמה את ומהו הדואל שלך? אם תעני אשמח מאוד בתודה פנינה מזל

אלמוש --->כנסיי...---> דחוףף.....

היייייייייייי מה קורה נשמהההה????. רק שתדעי שאת שחקנית מ=-ד=-ה=-י=-מ=-ה=-ה=-ה!!!!!!! רציתי לשאול אותך כמה שאלות..: 1. בת כמה את?? 2. מה התאריך לידה שלך?? 3. יש לך אחים או אחיות?? 4. זה כייף להיות מפורסמת?? 5. הסדרה: "ראש גדול" היא הסדרה הראשונה שלך?? או ששיחקת בעודד??? 2אה2ה שלא תגמ7 לע!לם: 0פ*7 ק7נ**...!!!!! אוהפתותךךךךךךךך המוווווונייייייייייייי............. בה ביייייייייייייייייייייייי

לאלמה ה100ממת ../images/Emo70.gif

דרך אגב, קוראים לי אלינה... השאלה שלי : האם את שומרת קשר עם כל השחקנים או רק עם חלק

למעלה