מחר: אלמה בן זאב מתארחת

WiLd tHiNgg

New member
קארין שואלת : איך ידעת שיש אודשנים

איך ידעת שיש אודשנים לסדרה

mayailani

New member
יו אלמה אני לא מאמינה!

מהלולה (אלמה), איך לא אמרת לי?!?!?!? טוב יש לי רק שאלה אחת... איך לא ידעת אותי על כזה דבר?!?!?!!? יו שיהיה לך המון בהצלחה... באהבה מאיה התולעת המעריצה הכי גדולה של אלמה בן זאב!

MoY KeF

New member
לאלNה

עם מי היית רוצה לצאת מהסדרה(הבנים)(חברות) רXש גד!ל שלט!ן

sapir161

New member
שאלההה

אלמה מה את עושה בימים אלה? אחרי שנגמרה הסדרה ומה התוכניות שלך לעתיד? love ספיר נ.ב תמסרי לי ד"ש!!!

toma12

New member
../images/Emo50.gifאלמההההההההההה בהצלחה!!!

בהצלחה מותק כולם מחזיקים לך אצבעות

לאלמוש המאמוש

היי אלמה מה קורה קודם כל אני חולה עלייך.. עכשיו השאלות: את מתכננת בעתיד להשתתף בעוד איזה סדרה??? האם השתתפת בעבר בתכניות/סדרות/הצגות??? יש לך חבר?? האם יש לך קשר עם שחקן כל שהוא בסדרה שמעבר לידידות??? האם את וכל שאר השחקנים נפגשים מחוץ לסט??? ואם כן עם מי את הכי מתראה? זהו אני פשוט מתה עלייךך פליז תמסרי לי דש!!! לעדידוש!!! ביוש מאמי חולה עלייך ובהצלחה בהמשך =)) דידוש

nadi1234

New member
למה האובססביות על תומר המפגר הזה

מה אין עוד בנים בבית ספר הזה?

לאלמה

שלום אלמה קוראים לי ליהי ! יש לי כמה שאלות אליך 1) איך זה לשחק את הדמות של מור? 2)איך מתייחסים אליך בביהס שאת לומדת? 3)האם למדת משחק או השתתפת בהצגות או סרטים או תוכניות טלוויזיות לפני ראש גדול? בבקשההה תמסרי לי דשש ואני מתה עליךךך

שלום שלום ממצב אנשים!!!

כידוע לכולם היום מור-אלמה מתארחת בתפוז אנשים אז יש לי שאלה יותר נכון כמה: בת כמה את ? מאיזה גיל התחלת לשחק (לא רק בטלויזיה)? והאם אנשים מראים לך סימני הערצה? אשמח עם תעני לי וגם עם תקדישי לי ד"ש קוראים לי נטלי ליבני אז אם תוכלי.... מווואההה ילאא בי

korala

New member
לאלמה =]

מה את רוצה לעשות עוד 10 שנים ? ולא לשכוח למסור לי ד"ש .. חהחע .. מקורלי

../images/Emo23.gifמאוהבת התומר קשות!

אלמוש כפרוש אני מלי בראמי ולא פנינה נכנסתי מאצלה כדי לבקש ממך טובה תגידי לתומר (לאדם הירש) שאני מאוהבת בו! אם אני בת 12 זה לא אומר שאני לא יכולה להתאהב בו אז כפרה תעשי לי את הטובה הזאת פליז? אני מאחל לך המשך נעים והצלחה במשחק!!!!!!!!!!!!! מלי בראמי מאשקלון השמח אם תוסיפי אותי לאיסי שלך :271353071 כפרעליך את מושלמת1 מלי בראמי + אדם הירש = אהבה ניצחית!!!!!!!!!!!!!!!!!1

אלמו'ש המאמו'ש..

טוב אז ככה את מה זה 100ממת.. וכולם אומרים לי שאני דומה לך את מבין השחקניות הכי מדהימות בסדרה (ואני לא מתחנפת) מקווה שתעני לי.. יש לך איסיקיו? ואם כן אז פליזז תצרי איתי קשר 195129328 אוהבת אותך!!!

mayailani

New member
איך רואים?

איך רואים אותה? כאילו איך נכנסים לבלוג טי וי?

mayailani

New member
שאלה לאלמה

מהלולה מה הפזמון ??(תביני לבד כי זאת אני - מאיה התולעת!)

אלמו'ש המאמו'ש..

טוב אז ככה את מה זה 100ממת.. וכולם אומרים לי שאני דומה לך את מבין השחקניות הכי מדהימות בסדרה (ואני לא מתחנפת) מקווה שתעני לי.. יש לך איסיקיו? ואם כן אז פליזז תצרי איתי קשר 195129328 אוהבת אותך!!!

למעלה