מנחה לשבת

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
קו 921

אף אחד אבל ממש אף אחד לא לוקח
את הקו הזה מת"א לחיפה או מחיפה לתל-אביב-יפו. כלומר, אולי בשבוע יש שניים שלושה אהבלים/דפוקים בשכל/שלמזלים שכן עושים זאת. רשמית הקו הזה אמור לשמש את הנוסעים מתחנות הביניים, הרבות מני ספור, לחדרה או לחיפה או בכוון ההפוך גם לת"א, או מתחנות הביניים בכביש הישן (כביש 4) לטירת הכרמל ו/או חיפה. או מתחנות הביניים הצפוניות לכוון חדרה וצמת בית ליד או תחנה מרכזית רעננה. וכן להוביל חדרתים לפתח-תקוה. היתה לי ידידה חיפאית שהיתה אתי בצבא (שרתנו בממר"ם בזמנו) והיא אמרה לי את ה"פתגם" : לכל חיפאי וחיפאית יש את הפעם האחת בה הוא/היא נתקע/ה עם 921"... הרי מי שאין לו אוטו או לא בא לו לנהוג מחיפה לת"א יש את האפשרויות הבאות רכבת, מונית ספיישל, והקוים המהירים/אקספרס/חצי_מהירים דרך כביש החוף. ממש צריך להיות אדיוט על מנת לסוע מחיפה לת"א ב-921.
קו 921
כששירתתי בג'נין הייתי נוסע בו באופן קבוע מחדרה לחיפה. אהבתי את הנסיעה הזאת מכיוון שתמיד נסעו עליו מכונות טובות של התמח"ת כמו 84-991-01, 86-153-01, 86-463-01 וכו'. נדמה לי שפעם גם נסעתי עליו עם ג'קי אבל לא עם ה-846. בלוח הזמנים האלקטרוני בתמח"ת רשומה צומת אורן כתחנת היעד של הקו ובחוף הכרמל רשומה פתח תקוה. זאת על מנת שלא יסעו בו לתל אביב כל מיני אנשים מבולבלים (בין היתר זה קרה גם לאבא שלי לפני משהו כמו 25 שנה).

בשנות ה-60

קו 921
כששירתתי בג'נין הייתי נוסע בו באופן קבוע מחדרה לחיפה. אהבתי את הנסיעה הזאת מכיוון שתמיד נסעו עליו מכונות טובות של התמח"ת כמו 84-991-01, 86-153-01, 86-463-01 וכו'. נדמה לי שפעם גם נסעתי עליו עם ג'קי אבל לא עם ה-846. בלוח הזמנים האלקטרוני בתמח"ת רשומה צומת אורן כתחנת היעד של הקו ובחוף הכרמל רשומה פתח תקוה. זאת על מנת שלא יסעו בו לתל אביב כל מיני אנשים מבולבלים (בין היתר זה קרה גם לאבא שלי לפני משהו כמו 25 שנה).
בשנות ה-60
921 היה הקו הקבוע שלי, פעם ב-3 שבועות מביה"ס החקלאי. לת"א היתה לנו הסעה מרוכזת אבל בחזרה חזרתי מת"א ב-921 שכולם היו ליילנדים, אבל הרבה מהם היו "גמלים"

בשנות ה-60

קו 921
בשנות ה-60
921 היה הקו הקבוע שלי, פעם ב-3 שבועות מביה"ס החקלאי. לת"א היתה לנו הסעה מרוכזת אבל בחזרה חזרתי מת"א ב-921 שכולם היו ליילנדים, אבל הרבה מהם היו "גמלים"

../images/Emo43.gif../images/Emo46.gif

בשנות ה-60

846

Active member
אחד הקווים האהובים עלי!!!

לאוטובוסאים - א'
921 עובר במעבר התת-קרקעי אל מרכזית חוף-הכרמל. אני יכול לראות את הנהג לוקח נשימה עמוקה בשלב הזה. שנים כבר לא נסעתי בקו 921, לדעתי, אחד הקווים הקשים ביותר לנהג ולנוסעים גם יחד. לנסוע בדרך הארוכה ביותר מתל-אביב עד חיפה ולעצור כמעט בכל פניה ובכל צומת בדרך. סבלנות ברזל צריך בשביל נהיגה כזו.
אחד הקווים האהובים עלי!!!

m a r o k a i

New member
בחופש הגדול נסעתי בקו הזה חזרה....

לאוטובוסאים - א'
921 עובר במעבר התת-קרקעי אל מרכזית חוף-הכרמל. אני יכול לראות את הנהג לוקח נשימה עמוקה בשלב הזה. שנים כבר לא נסעתי בקו 921, לדעתי, אחד הקווים הקשים ביותר לנהג ולנוסעים גם יחד. לנסוע בדרך הארוכה ביותר מתל-אביב עד חיפה ולעצור כמעט בכל פניה ובכל צומת בדרך. סבלנות ברזל צריך בשביל נהיגה כזו.
לבית בפ"ת. נסיעה של שעה וחצי בלי פקקים עד פ"ת. נסעתי בו אז עם 88-116-01 שזה וולוו בי 12 בי מארס עם ידית האיי שיפט שהיה מאוד חדש ובשבילי נסיעה בו הייתה אטרקציה....

mister K

New member
88-116-01 שייכת לסניף תמח"ת

לבית בפ"ת. נסיעה של שעה וחצי בלי פקקים עד פ"ת. נסעתי בו אז עם 88-116-01 שזה וולוו בי 12 בי מארס עם ידית האיי שיפט שהיה מאוד חדש ובשבילי נסיעה בו הייתה אטרקציה....
88-116-01 שייכת לסניף תמח"ת
אחת מ-6 מכונות ה-I-SHIFT של הסניף.

m a r o k a i

New member
טעות - 88-106-01

טעות - 88-106-01

mister K

New member
88-106-01 שייכת לסניף עכו-נהריה

טעות - 88-106-01
יש לה סידור קבוע על קווים 271 ו-272 ובערב חצי טור על קו 169. ייתכן שבאותו יום היא עבדה על סידור אחר (בקו 921 יש סידור אחד קבוע של עכו-נהריה) גם 88-118-01 שייכת לעכו-נהריה.

m a r o k a i

New member
בקשר ל88-118-01 השבוע ראיתי אותה...

יש לה סידור קבוע על קווים 271 ו-272 ובערב חצי טור על קו 169. ייתכן שבאותו יום היא עבדה על סידור אחר (בקו 921 יש סידור אחד קבוע של עכו-נהריה) גם 88-118-01 שייכת לעכו-נהריה.
בפ"ת בז'בוטינסקי לכיון ת"מ אך בלי שילוט מאחור... אבל נראה לי שביצעה טור על 921 כנראה בחזרה לצפון

m a r o k a i

New member
לכיוון ת"מ פ"ת ולא לתמחת או אחרת...

בפ"ת בז'בוטינסקי לכיון ת"מ אך בלי שילוט מאחור... אבל נראה לי שביצעה טור על 921 כנראה בחזרה לצפון
לכיוון ת"מ פ"ת ולא לתמחת או אחרת...
באזור.....

Golf Bravo

New member
לאוטובוסאים - ב' ואחרון 84-830-01?

מנחה לשבת
ראשית עדכונים, מ - RailPictures 1. קרונית 741 Fairmont A-6 החביבה עלי, נכנסה סוף סוף למאגר התמונות ההוא. 2. מערך 17 בתחנת חיפה-מרכז ביום שמש יפה. 3. קטר עיתוק 261 בעוד תמונה אחת על רקע העיר התחתית הפורחת.
הצצה מבעד לגדר בקצה הדרומי של תחנת בת-גלים, היום בצהריים. המספר הפנימי של האוטובוס המבהיק הוא 22277. לרגע חשבתי שמדובר באוטובוס חדש אבל אז הבחנתי בשארית המדבקה של "השמש העולה". או שעבר שטיפה יסודית או שנצבע מחדש. פורים שמח לכולם.

צחקן3

New member
מימין ל 84-830-01 :

הצצה מבעד לגדר בקצה הדרומי של תחנת בת-גלים, היום בצהריים. המספר הפנימי של האוטובוס המבהיק הוא 22277. לרגע חשבתי שמדובר באוטובוס חדש אבל אז הבחנתי בשארית המדבקה של "השמש העולה". או שעבר שטיפה יסודית או שנצבע מחדש. פורים שמח לכולם.
מימין ל 84-830-01 :
ב"ה יוניקר על שלדת B10B. יש עשרה כאלו באגד. הנ"ל היו מיועדים להורן ןאת ליבוביץ' אך הם ביטלו את ההזמנה. היבבואן הציע אותם ל"אגד" ואגד קנתה אותם. היום מנסים למכור אותם, כי הם לא בדיוק ממש טובים... .

טעות בידך

מימין ל 84-830-01 :
ב"ה יוניקר על שלדת B10B. יש עשרה כאלו באגד. הנ"ל היו מיועדים להורן ןאת ליבוביץ' אך הם ביטלו את ההזמנה. היבבואן הציע אותם ל"אגד" ואגד קנתה אותם. היום מנסים למכור אותם, כי הם לא בדיוק ממש טובים... .
טעות בידך
האוטובוסים נחשבים מעולים ועובדה שהם עדיין מסיעים תיירים ההזמנה היתה של הורן את ליבוביץ' (שמחזיקים צי ענק מהדגם הזה) ואגד ביקשו 10 חתיכות לניסיון

PMI

New member
זה מוסך אגד בת גלים התחנה לא פעילה

טעות בידך
האוטובוסים נחשבים מעולים ועובדה שהם עדיין מסיעים תיירים ההזמנה היתה של הורן את ליבוביץ' (שמחזיקים צי ענק מהדגם הזה) ואגד ביקשו 10 חתיכות לניסיון
זה מוסך אגד בת גלים התחנה לא פעילה
כבר יש שם רק מוסך חלק מהקווים עברו להתחיל מחוף בת גלים וחלקים מרציפים בכניסה לתחנת בת גלים

846

Active member
תיקון טעות: האוטובוסים הוזמנו ע"י

טעות בידך
תיקון טעות: האוטובוסים הוזמנו ע"י
הורן את ליבוביץ', הגיעו לארץ ובסופו של דבר לא נימסרו להם לאחר כישלון במיכרז הסעות, אלה עמדו כשנה ונימכרו לאגד בחצי מחיר. האוטבוסים הגיעו לאגד בצביעה הישנה של הורן את ליבוביץ' לבן עם פסים ירוקים. ה 84-830-01 שייך לאגד תיור ונופש ועבר "ריענון" מרכב חיצוני ופנימי וכמובן ניצבע בירוק.

mister K

New member
לאגד 20 מכונות כאלה

מימין ל 84-830-01 :
לאגד 20 מכונות כאלה
84-832-01 - 84-841-01 ו-86-200-01 עד 86-209-01. בתכנון המקורי היו אמורות להירכש 20 יונקיר נוספות ואף נשמרו להן מספרי רישוי (86-210-01 - 86-229-01), אך ברגע האחרון העיסקה בוטלה. המספרים האלה שייכים כיום לוולבו B10B ממודל 1999. 86-210-01 עד 86-219-01 הן בעלות "מרכב עממי" של מרכבים ואילו 86-221-01 עד 86-229-01 הן בעלות מרכב "ברק" של הארגז.

JayZed

New member
האוטובוס ישן מאד, יחסית לוולבו אגד.

B10B עם מרכב עממי של מרכבים מהסדרה הראשונה (אם הפנסים האחוריים אופקיים)... אחד כזה נשרף לו המנוע ממש שיד הבית שלי (ד'אז). הוא נצבע מחדש. האוטובוסים האלה הם מדגמים 95-96, הרבה לפני הצבע הירוק.

mister K

New member
../images/Emo45.gif84-830-01

B10B עם מרכב עממי של מרכבים מהסדרה הראשונה (אם הפנסים האחוריים אופקיים)... אחד כזה נשרף לו המנוע ממש שיד הבית שלי (ד'אז). הוא נצבע מחדש. האוטובוסים האלה הם מדגמים 95-96, הרבה לפני הצבע הירוק.
84-830-01
במכונה הזאת נסעתי פעם בטיול של ביה"ס שלי. היא גרוטאה כמו כל הסדרה שלה (84-800-01 - 84-831-01 כולן באגד תיור ונופש).

מצב
הנושא נעול.
למעלה