מסתבר שיש קורס שלם שעוסק ומדבר כל כולו על האנשים שלי. "מחוננות וכישרונות מיוחדים" שמו.

כוכבית מצויה

Well-known member
קודם כל, בואי נתחיל בעצם זה שהתוכנית שלי הייתה שאת תגיבי ב"פחחחחחח..."
זה רק מראה כמה עלובה היכולת שלך בהבנת אנשים.
ואז הייתי אמור לענות "כן, זה מה שחשבתי". כהרגלך להרוס דברים, הרסת הכול. אני מקווה שאת מרוצה מעצמך.
שוב אתה מאשים אחרים בכשלונות שלך.
דבר שני, "שלושה שבועות חשבת איך להגיב" זה לא מה שקרה. הסיפור האמיתי הוא שבתור גאון עצום מימדים ורב פעלים לוקח לי זמן להגיע לדברים כי אני כל-כך עסוק בכל-כך הרבה דברים אחרים, אבל אל תתביישי, זה בסדר. פתרונות לכל עשה פעם את אותה הטעות.
קשקוש. הגבת מאז תגובות רבות לפוסטים שנכתבו אחרי.
אני מאוד מרוצה מהתגובה שלי. הראיתי לך מה זה :D
הראית עד כמה אתה לא מכיר אותי ולא מבין אנשים. אבל זה לא מפתיע בינתיים לא הראית שיש משהו שאתה באמת מבין אותו לעומק.
ולא היה לך להביא. מה זה אומר על כמה רחוק הגעת בחיים? :D
כאן אתה כבר משקר. בחרתי לא לתת כסף לנוכל בטלן.
אתה מוזמן להוכיח את טענתך, ברור שאין לך אפשרות לעשות זאת כיוון שהיא שקר, בדיוק כמו השקר שלך שאמרתי שאתה אוטיסט.
ההבדל ביני לבינך זה שאני ילד קטן, צוציק בן 26, שעוד בקושי התחיל,
זה שבקושי התחלת רק מראה כמה אתה דפוק. שמונה שנים מסיום התיכון, עם השתמטות משירות צבאי ולא הצלחת אפילו לסיים תואר תלת שנתי...
ורק מניע את המנועים, בזמן שאת כבר, איך מישהו מסוים שאני מכיר אוהב להגיד כאילו שהוא לא באותו מצב בעצמו?, "בישורת האחרונה" ;)
רק שהוא לא באמת מכיר אותי ומשעשע איך אתה מאמין לסיפורים שהוא בדה כדי ללטף את האגו שלו.
אבל אל תרגישי רע, כי אותו מישהו מסוים שאני מכיר, מצבו שלו לדוגמה, אף גרוע משלך, וזאת מכיוון שמדובר בבחור בן 74, שהוא לא מאוד מבריק, שמודעות עצמית היא לא הצד החזק שלו, ושקרא לי לפני כמה ימים "לא יוצלח", בשעה שהוא ובגילו המתקדם ולאחר חיים שלמים של עבודה, לא מסוגל לממן לעצמו, לאישתו ולבנו שלוש מנות פלאפל בקצת פחות ממאה שקל, או לפחות לא מסוגל לעשות זאת מבלי שזה יכאב בכיס, בזמן שארוחת יחיד שלי במקדונלד'ס, או KFC, או כל מסעדה כלשהי לצורך העניין, עולה יותר, ואני אפילו לא אכנס לכמה כסף הוצאתי או הוציאו בשבילי על דברים אחרים שאני עושה או יש לי כי אני לא בן-אדם כזה. והוא קורא לי לא יוצלח?

😂 ?Self awareness mach
שוב אתה מוכיח עד כמה אתה לא מבין באנשים.
אני מרגישה מצויין עם מה שיש לי. זה שלך אין מושג כמה יש לי ושאתה ממציא סיפורים בנושא לא ישנה את העובדות.
מצבו הרבה יותר משפיל, אם תשאלי אותי, מאשר לא להיות מסוגלת לגייס 100,000 שקל בשביל הזדמנות של פעם בחיים לשתף פעולה עם הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים לפני פריצתו הגדולה ולמען רווח של מאות אלפי ומיליוני אחוזים בתוך שנים אחדות.
מי שלא מסוגל לגייס את הסכום הזה זה אתה.
לכן אתה משפיל את עצמך ומתרפס בפני מי שרק אפשר כדי לקבל אותו.
אה, ולא ראיתי שום גאון פה בסביבה אלא חרטטן שעד עכשיו כל תחזית שהוא נתן כאן לא התממשה והוא רק ממציא אגדות לגבי יכולתו המופלאה. תגיד ביולי של איזו שנה ביידן אמור היה למות?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
זה רק מראה כמה עלובה היכולת שלך בהבנת אנשים.
יכולת עלובה בהבנת אנשים? זה למה לאחר שאפרסם את העבודה החשובה ביותר בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה, שאותה כתבתי בגיל 16, לגמרי בעצמי, בלי תואר ראשון בפסיכולוגיה ובלי כלום, ואפילו מבלי שקיבלו אותי למגמת מדעי החברה בבית-ספר, אני אוכרז תיכף ומיד כגדול בני האדם בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה?

צ'ק אנד מט :D

578346_362966417120827_1868054746_n.jpg
שוב אתה מאשים אחרים בכשלונות שלך.
קודם שיהיו לי כישלונות ואז תגידי לי שאני מאשים אחרים בכישלונות שלי. חצי הצלחות זה לא כישלונות. זה חצי הצלחות. ולפי סטנדרטים של מה שאחרים מסוגלים לו באותו התחום, מדובר בהצלחות כבירות.
קשקוש. הגבת מאז תגובות רבות לפוסטים שנכתבו אחרי.
אני לא תמיד מגיב כרונולוגית 🤷‍♂️
הראית עד כמה אתה לא מכיר אותי
מכיר אותך מספיק ;)
ולא מבין אנשים.
זה למה אני פרויד הבא?

160608-trump_thelid-1614_fa49b8448f3535113be93376e20e2925.nbcnews-fp-1200-800.jpg
אבל זה לא מפתיע בינתיים לא הראית שיש משהו שאתה באמת מבין אותו לעומק.
כן, כי את הבן-אדם המתאים בשביל לאמוד דברים כאלו 😂
כאן אתה כבר משקר.
לא 🤷‍♂️
בחרתי לא לתת
יכול להיות 🤷‍♂️
כסף לנוכל
לא, אני לא נוכל 🤷‍♂️
אני לא בטלן, אני לומד 🤷‍♂️
אתה מוזמן להוכיח את טענתך, ברור שאין לך אפשרות לעשות זאת כיוון שהיא שקר,
זאת הייתה השערה, יכול להיות שטעיתי 🤷‍♂️
בדיוק כמו השקר שלך שאמרתי שאתה אוטיסט.
לא, את אמרת, או לכל הפחות ייחסת לי תכונות אוטיסטיות. זה שאני לא זוכר איפה ומתי זה נכתב, זה משהו אחר 🤷‍♂️
זה שבקושי התחלת רק מראה כמה אתה דפוק.
זה למה אני הבן-אדם הכי מוצלח ומצליח בהיסטוריה?

images.jpg
שמונה שנים מסיום התיכון, עם השתמטות משירות צבאי ולא הצלחת אפילו לסיים תואר תלת שנתי...
לא השתמטתי. אני מלך ולכן זכאי שלא לשרת.

HD-wallpaper-the-king-animal-crown-lion-wild.jpg

גם עשיתי דברים רבים אחרים במהלך השנים מלבד התואר. זה איך שאני בן 26 ועוד לא סיימתי אותו. ככה זה גאונים. עושים הרבה דברים אז כל דבר כשלעצמו לוקח הרבה זמן :)

האם ידעת שהמונה ליזה, הציור הטוב ביותר שאי-פעם צויר, על-ידי הצייר הטוב ביותר שאי-פעם חי, צוירה במשך עשרים שנה? :)

800px-Barack_Obama_drops_the_mic.gif
רק שהוא לא באמת מכיר אותי ומשעשע איך אתה מאמין לסיפורים שהוא בדה כדי ללטף את האגו שלו.
בסדר, נגיד ;)
שוב אתה מוכיח עד כמה אתה לא מבין באנשים.
אבל תזכרי שאמרת את זה כשיכריזו עליי כעל הבן-אדם היחיד בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה שיותר גדול מזיגמונד פרויד 😂
אני מרגישה מצויין עם מה שיש לי. זה שלך אין מושג כמה יש לי ושאתה ממציא סיפורים בנושא לא ישנה את העובדות.
טוב, אז כל הכבוד לך 🤷‍♂️
מי שלא מסוגל לגייס את הסכום הזה זה אתה.
לא בהכרח. המומחה לכלום ושום דבר ומשה הביעו עניין לא קטן בשלבים מסוים. וגם ההורים מתחילים להישבר.
לכן אתה משפיל את עצמך ומתרפס בפני מי שרק אפשר כדי לקבל אותו.
אני לא משפיל את עצמי ולא מתרפס. עשיתי סבב גיוס משקיעים, כמו לדוגמה מה שעשו בעברם סטיב ג'ובס, אילון מאסק ונוספים, אבל אף-אחד לא היה מעוניין כי כולם היו טיפשים מידי מכדי לשתף פעולה, וזאת למרות העובדה המוכחת שאני הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים 🤷‍♂️
אה, ולא ראיתי שום גאון פה בסביבה אלא חרטטן שעד עכשיו כל תחזית שהוא נתן כאן לא התממשה והוא רק ממציא אגדות לגבי יכולתו המופלאה.
כי את האישה הנכונה לפנות אליה בנושא, עם כל השכל והכישרון שלך, ועם הדוקטורטים הכפולים שלך מהרווארד וייל, נכון? ;)

תפנימי, רק אנשים ברמה שלי או קרוב לשם יכולים להבין אנשים ברמה שלי או קרוב לשם. עכשיו ברור?

giphy.gif
תגיד ביולי של איזו שנה ביידן אמור היה למות?
מזל שזה היה רק ניסיון דיוק של משהו גדול יותר וכללי יותר שנאמר קודם לכן, ושהדבר הזה הוא שביידן ימות בקיץ הקרוב, כלומר עד ה-22 בספטמבר כולל.

tumblr_16c5e531fa4d8d3145306ebdcd4401bd_b36cdaf6_540.jpg

כוכבית מצויה

Well-known member
קודם שיהיו לי כישלונות
כבר יש, בשפע.
זאת הייתה השערה, יכול להיות שטעיתי 🤷‍♂️
שקרן. כתבת את מה שהמצאת כעובדה .
מזל שזה היה רק ניסיון דיוק של משהו גדול יותר וכללי יותר שנאמר קודם לכן, ושהדבר הזה הוא שביידן ימות בקיץ הקרוב, כלומר עד ה-22 בספטמבר כולל.
שקרן. נתת את זה כתחזית. לא מפתיע שבמקום להודות שטעית אתה ממציא תירוצים. לא רק שאתה נכשל פעם אחרי פעם, אתה גם לא לומד לקח מהטעויות שלך.

דיברגנט חדש

Well-known member
ולא היה לך להביא. מה זה אומר על כמה רחוק הגעת בחיים? :D

ההבדל ביני לבינך זה שאני ילד קטן, צוציק בן 26, שעוד בקושי התחיל, ורק מניע את המנועים, בזמן שאת כבר, איך מישהו מסוים שאני מכיר אוהב להגיד כאילו שהוא לא באותו מצב בעצמו?, "בישורת האחרונה" ;)

אבל אל תרגישי רע, כי אותו מישהו מסוים שאני מכיר, מצבו שלו לדוגמה, אף גרוע משלך, וזאת מכיוון שמדובר בבחור בן 74, שהוא לא מאוד מבריק, שמודעות עצמית היא לא הצד החזק שלו, ושקרא לי לפני כמה ימים "לא יוצלח", בשעה שהוא ובגילו המתקדם ולאחר חיים שלמים של עבודה, לא מסוגל לממן לעצמו, לאישתו ולבנו שלוש מנות פלאפל בקצת פחות ממאה שקל, או לפחות לא מסוגל לעשות זאת מבלי שזה יכאב בכיס, בזמן שארוחת יחיד שלי במקדונלד'ס, או KFC, או כל מסעדה כלשהי לצורך העניין, עולה יותר, ואני אפילו לא אכנס לכמה כסף הוצאתי או הוציאו בשבילי על דברים אחרים שאני עושה או יש לי כי אני לא בן-אדם כזה. והוא קורא לי לא יוצלח?

😂 ?Self awareness mach

מצבו הרבה יותר משפיל, אם תשאלי אותי, מאשר לא להיות מסוגלת לגייס 100,000 שקל בשביל הזדמנות של פעם בחיים לשתף פעולה עם הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים לפני פריצתו הגדולה ולמען רווח של מאות אלפי ומיליוני אחוזים בתוך שנים אחדות.
אתה כפויי טובה והלוואי שסבא (סבא של כיפה אדומה) יקרא ויראה את אשר אתה כותב עליו |הלוואי| אך ככה זה שמכניסים ראש בריא למיטה חולה והוא הכניס כאשר שיחרר אותך מחסימותיך, נלחם עבורך ועכשיו "קוצר" את הפירות.

כוכבית מצויה

Well-known member
אתה כפויי טובה והלוואי שסבא (סבא של כיפה אדומה) יקרא ויראה את אשר אתה כותב עליו |הלוואי| אך ככה זה שמכניסים ראש בריא למיטה חולה והוא הכניס כאשר שיחרר אותך מחסימותיך, נלחם עבורך ועכשיו "קוצר" את הפירות.
סבא בסך הכל השתמש בו ככלי במלחמה שלו במשה.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה כפויי טובה
ממש לא. זאת אחת התכונות הכי מגעילות ומתועבות, ואני מרבה לבקר את סבא ופולגאר על תכונותיהם אלו, גם אם לא אותך ספציפית למיטב זכרוני, למרות שגם אתה ניחנת בתכונה זאת.

מאיפה להתחיל, בעצם?

אני מבין שאתה מתייחס למלחמה שלי נגד משה ולפעולותיו של סבא למעני במהלך מלחמה זאת? אז בוא נתחיל מעצם זה שסבא אף-פעם לא עשה בשבילי שום דבר יותר מידי "וואו" במהלך המלחמה. רק בתור התחלה, בוא ניזכר שהיו לי בזמנו ארבע חברים מנהלים, לשלוש מתוכם הרשאות ניהול, כך שממש לא נזקקתי לסבא ספציפית בשביל שחרורי חשבונות, ואכן שחרורי החשבונות שלי התחלקו בין מספר מנהלים, כך שלא כל שחרור חשבון שלי נעשה על-ידי סבא, ולא פעם סבא ומשה הביעו תדהמה עמוקה מחשבונותיי המשוחררים אחד לאחר השני ללא שזה היה סבא ששחרר אותם, כך שאם כבר, לא באמת נזקקתי לסבא כלל, אלא הוא פשוט היה עוד אחד מהחברים המנהלים, ולכן גם עליו זרקתי מטלות שחרור חשבונות, מתמרן עם מטלות השחרור בין החברים המנהלים, כדי שאף-אחד לא ירגיש מוזנח, וכולם יראו שהם תורמים את חלקם למאמץ המלחמתי ומסייעים בהצלחה למנהיג המהפכה. מה שכן, ובכל זאת, אם בכל זאת היה מנהל ששיחרר אותי יותר מאחרים, זה אכן היה סבא, אבל לא באמת נזקקתי לכך בגלל כל החברים המנהלים. זה דבר ראשון.

דבר שני-גם אם הוא היה החבר המנהל היחיד, כך שהייתי תלוי בו לשחרור החשבונות, והוא היה המשחרר היחיד והבלעדי של חשבונותיי, עדיין קשה לחשוב על זה כעל תרומה שהיא מי-יודע-מה, בהתחשב בעצם כך שבסוף-בסוף, כשבאמת-באמת חושבים על זה, לא באמת נזקקתי לשום שחרורי חשבונות כלשהם מכל מנהל כלשהו. כאילו, אנשים, אתם מודעים לעובדה ששלוש שעות עבודה זה ליטרלי חמישים חשבונות, כן? משמעות הדבר היא שגם עבור גולש שכותב על בסיס יום-יומי, ולא תמיד הייתי גולש כזה מכיוון שתדירויות הכתיבה שלי משתנות בין תקופות שונות, ובמיוחד עבור ציפור לילה שכמותי, שאוהב ולחלוטין יכול לכתוב בלילות, בזמן שבו משה ישן, שלוש שעות עבודה מספיקות בשביל מספיק חשבונות, ומאות רבות של הודעות, גם לחמישים יום קדימה. מה התרומה של סבא, ושל כל שאר החברים המנהלים, כולם יחדיו, עם עצם שחרור החשבונות, כשבאמת-באמת חושבים על זה? הם חסכו לי כשלוש עד שש שעות עבודה שבמהלכם הייתי פותח את חמישים עד מאה החשבונות הנוספים שהייתי נזקק להם עד שלבסוף ובכל מקרה הנחתתי את מכת המוות וניצחתי את המלחמה? זה לא כאילו...ליטרלי פחות זמן מאשר יום עבודה שלם אחד? כלומר, אני לא יודע, נראה לי ששמעתי שיום עבודה נמשך שש שעות באוסטרליה אולי? כך ששוב פעם, והנה סיבה שנייה, למה סבא לא באמת עשה בשבילי משהו מי-יודע-מה, למה אני לא באמת כזה נזקקתי לו, ולמה אתה, הוא ונוספים מפריזים בהגזמה בערך של מה שהוא עשה למעני. בגלל כל האמור לעיל עד כה, החברים המנהלים הנוספים (שזה היה הדבר הראשון), ועצם זה שבסוף-בסוף בעצם אני לא נזקקתי לאף לא מנהל אחד (שזה הדבר השני), זה למה זה קרע אותי מצחוק ככה כאשר משה התכתב עם סבא בפרטי, ואף השתמש בגמד ההונגרי בתור שליח בתקופה מסוימת, בשביל לנסות לסגור איתו איזושהי עסקה מגוחכת שסבא מעולם לא הסכים לה, ושקרעה אותי מצחוק, לפיה סבא יפסיק לשחרר את חסימותיי, כאילו אין לי עוד שלוש חברים מנהלים בצד שמשחררים לי חשבונות, וכאילו שאני זקוק לכאלו בכלל מלכתחילה, גם אם לא היה לי אפילו אחד, וזה היה הדבר השני.

דבר שלישי, האמת שלא אתה ולא אף-אחד אחר יודע את זה, אבל האמת היא שסבא הוא בעצם החבר המנהל הכי גרוע שלי. לא פעם הוא התעייף מהשחרורים, התווכח איתי על דברים שביקשתי ממנו, בין היתר שחרורים שהזדקקתי להם, תקע מגלות בגלגלים, התווכח על כל דבר, ובקיצור, היה החבר המנהל הכי גרוע, ולא פעם נאלצתי להעביר מטלות שחרור שהטלתי ראשית כל עליו, לחיילים אחרים שלי במלחמתי נגד משה-החברים המנהלים האחרים. שלא לדבר גם על הפעם ההיא שהוא באמת בגד בי והגיע לבסוף לעסקה עלובה ודוחה עם משה לפיה הוא יפסיק לשחרר אותי ובתמורה משה יפסיק להתעלל לו בפורום, כאילו שסבא לא חייב את כל הפורום שלו אליי, וכאילו כל המקום שם לא היה מת עד שאני הגעתי, ובאמצעות האפקט של הפופולאריות המטורפת שלי גררתי לשם אחריי גולשים רבים נוספים, וכאילו שלא כל המקום יהיה מת פעם נוספת ברגע שלא אהיה שם (עוד באותו היום של הבגידה המכוערת המומחה הודיע חגיגית שהוא נוטש את פורום מפלגת הליכוד). כמובן שאפילו יחדיו עם בגידתו של סבא, ולאור כל האמור לעיל, שום דבר כלשהו לא השתנה ופעילותי לא נפגעה בפרומיל, בהתחשב בחברים המנהלים האחרים והקלות הבלתי נתפסת של פתיחת אינספור חשבונות. הדבר היחיד שהשתנה, וההשפעה האמיתית היחידה, היא שסבא נענש על-ידי בחומרה, כאשר אני, מלך פורום מפלגת הליכוד ומסמר הערב, נטשתי בהפגנתיות למשך שבועות ארוכים את הפורום, מה שהוביל להתפרקות ההמונית והירידה האגרסיבית בפעילות בו. המומחה חדל מלכתוב מיד. ים זמן קצר לאחר מכן. לאחריהם עוד גולש או שניים. הפורום חזר להיות מת. למרות שלבסוף חזרתי, ולמרות שהייתה התאוששות מסוימת, עד עצם היום הזה פורום מפלגת הליכוד עדיין מעולם לא חזר לעצמו לחלוטין. המלאכה הושלמה. סבא נענש בחומרה על בגידתו, שאמנם ברור (או לפחות לי ברור, כי לא נראה שאתה, משה, כוכבית, או כל אחד כלשהו לצורך העניין, עכשיו כשאני חושב על זה, מבין עד כמה באמת מעולם לא נזקקתי לסבא, או לכל מנהל כלשהו לצורך העניין לשם פעילותי פה) לא הייתה בעלת שום השלכות מעשיות, אבל הייתה בגידה מכוערת שהדהימה וזעזעה אותי, ולעונש שלי לסבא היו השלכות מעשיות בהחלט, שעד עצם היום הזה אנחנו ממשיכים לראות אותן בעצם הדשדוש של הפורום שלו.

דבר רביעי, לאחר מה שבמסגרת הדבר הראשון והדבר השני הסברנו, הראינו והוכחנו שסבא לא עשה בשבילי מי-יודע-מה כאלו דברים מדהימים שוואו אני כאילו חייב לו עכשיו בענק או משהו, ולאחר שבמסגרת הדבר השלישי הסברנו, הראינו והוכחנו שסבא בעצם לא היה כזה חבר טוב אליי כמו מה שאתה וכולם חושבים, עכשיו נמשיך עם אותו קו אך נעלה מדרגה, ונדבר על ההתנהגות של סבא אליי. אני לא כל-כך אוהב לדבר על זה, אז מה אתה אומר, נעשה את זה קצר וקולע? עוד סבא בעצם לא באמת כזה חבר טוב, כי חוץ מכל ההתעייפויות שלו מהשחרורים, הוויכוחים שלו איתי על השחרורים במקום פשוט לשחרר וזהו, מה שהדהים אותי וכאמור, לא פעם נאלצתי להעביר משימות שחרור למנהלים אחרים, והבגידה המכוערת שלו בי בשביל להציל את הפורום שלו, תוך כדי שהוא טיפש מידי מכדי להבין שאם יקרה משהו לפעילות שלי בפורום שלו, הפורום שלו לא יינצל אלא ימות באותו רגע (הקטע הכי מצחיק, הוא שאכן נעלמתי מהפורום שלו, אבל לא כי הזדקקתי לו לשחרורים או כי פעילותי נפגעה בכל צורה או דרך, אלא כי זה היה עונש על בגידתו, כך שתיאורטית, הייתי יכול להמשיך לכתוב שם והפורום היה בסדר, אבל על סבא היה להיענש ביד קשה, זה הרי ברור), חוץ מכל אלו, ללא כל התגרות קודמת, סבא אוהב להתגרות בי, לעלוב בי עלבונות ולקלל אותי, ייתכן שבגלל אותו רקע, עניין וסיבה כמוך-כעס וקנאה על פערים סוציו-אקונומיים (הוא החבר הכי גרוע שיש לי באתר, וזה אומר הרבה, כי אני ליטרלי הבן-אדם הכי פופולארי פה וכמו במציאות כך גם פה, כולם חולים לי על התחת, כן?). "ילד פרזיט", "לומד בהתכתבות", "משתמט מצה"ל", "לא בריא", "עלוקה", שלושים וחמש פעמים בקירוב עד כה שהוא קרא לי הומו מזדיין בתחת, ואני אפילו לא יכול לחזור על מילה מסוימת שאני חושב עליה, אלו רק חלק מהדברים שהוא אמר לי, חשוב להזכיר, ללא כל התגרות קודמת כלשהי, כך שלמעשה, אני רק מגיב לו, אז לא באמת יש על מה להתלונן או לבכות, ובוודאי ובוודאי שאי-אפשר לקרוא לי כפוי טובה, שזאת תכונה שממש לא נמנית על תכונותיי, ושאותה אני אף מתעב, לאחר מה שבארבעת הנקודות האחרונות הוכח שסבא אף-פעם לא עשה בשבילי מי-יודע-מה כאלו דברים מדהימים, היה החבר הכי גרוע שלי למן ההתחלה ותמיד התווכח על כל דבר, התעייף לפתע משחרוריו אותי, ואף סגר מאחורי גבי עסקת בגידה בי עם משה והביא להשמדתו של הפורום של עצמו, שעד עצם היום הזה עוד לא השתקם לחלוטין וכנראה זה גם לא יקרה, ולבסוף, וללא כל התגרות קודמת, נוטה להתגרות בי, לעלוב בי עלבונות ולקלל אותי.

ברור שאת כל הדברים האלו יכול לראות בנקל כל אדם שיש לו אפילו רק קצת שכל בקודקוד, אבל סיפורי טיפשותך הרבה מוכרים לכל ונפוצו בכל תפוז, אז אני מניח שלבסוף אין מה להיות מופתעים:

__צילום מסך_11-5-2024_16431_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_16334_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_17032_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_17746_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_153630_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_154722_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_165339_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_165437_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_15-5-2024_20629_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_18-7-2024_6430_www.tapuz.co.il.jpeg

יותר מאשר כל האמור לעיל, את עצם העובדה שסבא הוא זה שלא בסדר, הוא זה שמתחיל, הוא זה שמתגרה, עולב עלבונות, מקלל, הכול ללא התגרות קודמת על לא עוול בכפי, ואני רק מגיב לו, ניתן לראות אפילו בדברים עצמם ממש שאותם אמרתי לכוכבית מצויה, שבהם מצוין במפורש לא פעם אלא פעמיים שסבא קרא לי לא יוצלח, ושדבריי אלו אליה בנוגע אליו, הם רק התגובה הטבעית והמוצדקת לאחר שהוא קרא לי תחילה כל לא יוצלח, ללא כל התגרות קודמת. אבל אוי, כמה כפוי טובה אני. זה שאתה מפגר כבר אמרנו? 😂

בנוסף, ואם כבר, אני סופר עדין איתו, וזה דווקא מתוך הוקרת התודה, ולא כפיות הטובה המדומיינת שייחסת לי מתוך טיפשותך הרבה שעליה מסכימים כולם ללא הבדל דת, גזע, מין, גיל או מחנה פוליטי (ראה בתמונות המצורפות), ושאותה אתה מדמיין כי אתה טיפש מידי מכדי להבין את המציאות שעומדת ישירות מול העיניים שלך.

עוד לא הגעתי אל מגבלת התווים אלא אל מגבלת התמונות, ובעוד שכאשר אני מגיע אל מגבלת התווים אני פשוט ממשיך לכתוב ואחר-כך מפצל את ההודעה, כשמגיעים להגבלת התמונות, התמונות הנוספות מעבר לתמונה העשירית פשוט לא עולות, ואני הרי לא יכול לעבוד כך, אז אני מעלה את מה שכתבתי עד עכשיו וממשיך לכתוב בזמן אמיתי את שאר התגובה. שאר התגובה תעלה כשתהיה מוכנה בשעה-שעתיים הקרובות.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
עוד לא הגעתי אל מגבלת התווים אלא אל מגבלת התמונות, ובעוד שכאשר אני מגיע אל מגבלת התווים אני פשוט ממשיך לכתוב ואחר-כך מפצל את ההודעה, כשמגיעים להגבלת התמונות, התמונות הנוספות מעבר לתמונה העשירית פשוט לא עולות, ואני הרי לא יכול לעבוד כך, אז אני מעלה את מה שכתבתי עד עכשיו וממשיך לכתוב בזמן אמיתי את שאר התגובה. שאר התגובה תעלה כשתהיה מוכנה בשעה-שעתיים הקרובות.
עוד בנוגע להוקרת תודה על מה שכפי מה שהוסבר בהודעה הקודמת, אלו לא באמת דברים כאלו וואו שאפשר לחשוב כבר מה הוא עשה בשבילי, כן? שלא לדבר על הויכוחים המעצבנים על כל דבר בזמנו, עצם היותו החבר הכי גרוע שלי מהמנהלים והחבר הכי גרוע שלי בכלל, עסקת הבגידה המכוערת עם משה בזמנו, ההתגרויות, העלבונות והקללות על לא עוול בכפי, שעליהן אני רק מגיב, וכאמור, עוד בשיא העדינות בהשוואה למה שהוא אומר לי מהצד שלו, שאני אמשיך? או שלא כדאי?, עוד בנוגע אליה, אם כבר, מעבר למה שאני נותן לו ומכניס לו הרבה פחות ממה שמגיע לו, בגלל אותה הוקרת תודה, אם כבר, לדעתי ממזמן הוא עקף בסך כל הרע שהוא חולל ועשה, ובסך כל ההתגרויות, העלבונות והקללות, את סך כל הטוב, וממזמן אני לא חייב לו שום דבר, אם אי-פעם בכלל אפשר להגיד שבאמת הייתי חייב לו משהו, ולכן בטח ובטח שאני אינני כפוי טובה, אלא אם כבר, הרבה יותר מידי עדין.

אם כך זה באופן טבעי עולה השאלה מדוע אני עדין כל-כך? לא יודע. באמת לא יודע. אבל גם לזה יהיה סוף, בסופו של דבר, אם סבא לא יחדל מדרכיו המכוערות ודרכו הקלוקלת.
והלוואי שסבא (@סבא של כיפה אדומה) יקרא ויראה את אשר אתה כותב עליו |הלוואי|
האמת שכשקראתי את דבריך אלו לראשונה, חשבתי שאין שום צורך שיקרא ויראה את דבריי אלו לכוכבית מצויה, בהתחשב בכך שאמרתי לו בדיוק את אותם הדברים ישר בפרצוף שלו כבר לפני מספר שבועות:

__צילום מסך_25-8-2024_22529_www.tapuz.co.il.jpeg

אבל לאחר מה שכתבת את המשפט המגוחך הזה על כך שהלוואי שסבא יקרא ויראה את מה שכתבתי עליו לכוכבית מצויה, כאילו לא אמרתי לו את הדברים ישר בפרצוף, ואז מיד לאחר מכן, בכל-כך הרבה זדון ועליבות נפש, אבל גם הרבה מאוד טיפשות, מכיוון שאתה מפגר מידי מכדי לדעת שאמרתי לו בפרצוף את הדברים, עשית את ככל יכולתך בשביל לדאוג שאכן יראה, רצת אליו והראית לו את אשר אמרתי עליו:

__צילום מסך_25-8-2024_225618_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_25-8-2024_225718_www.tapuz.co.il.jpeg

כדרך מגוחכת ומצחיקה במיוחד, כאילו לא אמרתי לו בדיוק את אותם הדברים ישר בפרצוף שלו, לנקום את נקמתך על הפציעה הקשה, האכזרית והמדממת שפצעתי אותך רק אתמול עם הדברים הקשים מאוד והנכונים מאוד שכתבתי עליך, ושאותם בחרת לקחת למקום של היפצעות ומקום של היפגעות, במקום מקום של צמיחה ומקום של למידה:

__צילום מסך_25-8-2024_225958_www.tapuz.co.il.jpeg

ולאחר שסבא אכן הגיב בהפתעה ובהלם, תוך כדי הפגנת חוסר ידיעה שאני בכלל כבר אמרתי לו את הדברים לפני שבועות ישירות בפרצופו:

__צילום מסך_25-8-2024_23417_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_25-8-2024_23519_www.tapuz.co.il.jpeg

עכשיו אני מבין, ונופל לי האסימון, שהוא לא קרא את הדברים מעולם, וגם לעולם לא הייתי יודע שהוא לא קרא אותם, אילולא חזרתי על הדברים בפני הכוכבית, ואתה, מרוב שאתה מפגר אתה בכלל לא יודע שאני בכלל רציתי שיקרא את הדברים, ושלכן אמרתי לו את הדברים ישר בפרצוף שלו כבר לפני שבועות כך שאין צורך להראות לו, אבל הנה, עובדה שמסתבר שהוא לא קרא אותם, כך שלמעשה צדקת בחזרתך על הדברים בפני הסבא, מתוך ניסיון עלוב ושפל, מתוך הפציעה הקשה שפצעתי אותך עם האמיתות הקשות שכתבתי עליך ועל אנשים שכמותך אתמול, כפי מה שמופיע באחת התמונות פה למעלה, וכפי מה שכתבתי לך שם, מוטב שתקרא גם את התגובה שלי שם למומחה לכלום ושום דבר.

סה"כ סיפור נורא מצחיק. שרשרת שלמה של טעויות וטמטום אנושי שהסתיימו בתועלת גדולה בעבורי.

לאחר שהסבא, ובהיותו אדם לא מבריק במיוחד, מעולם לא קרא את הדברים כאשר אמרתי אותם ישירות בפרצופו, ולאחר שמעולם לא ידעתי שהוא מעולם לא קרא את הדברים כאשר אמרתי לו אותם ישירות בפרצופו, וכאשר אתה, עם ליבך השותת דם, נואש לנקום את הפציעה המדממת שפצעתי אותך אתמול עם האמיתות הקשות שאמרתי לך ישר בפרצוף, ניסית לנקום, והראית לסבא את אשר כתבתי עליו לכוכבית מצויה, ולמעשה כתבתי לו עצמו כבר לפני שבועות, אתה למעשה עזרת לי ליידע אותו, ללא ידיעת אף-אחד מאיתנו, שלי או שלך, במשהו שכתבתי לו זה מכבר, אבל מסתבר שהוא מעולם לא קרא. אז המון תודה לך, בעצם :)🙏

מה כבר אפשר להגיד? נורא עזרת לי :)

למרות שבעצם, נראה לי שבסוף אני כן יודע מה להגיד.

יש פתגם האומר "בא לקלל, ויצא מברך". זאת אומרת מישהו שבא לעשות נזק ובסוף עשה תועלת. זה יותר פתגם מאשר מציאות, כי זה לא דבר שרואים אותו הרבה, כי באמת צריך להיות ממש ממש מפגר, ברמות פשוט אחרות, כדי לבוא לעשות נזק ובכלל להועיל, אבל אם יש מישהו שמסוגל להיות עד כדי כך מפגר, אז אני מניח שזה אתה 😂

תקשיב, זה אפילו לא מצחיק, אחרי פרישתו של המומחה לכלום ושום דבר, אתה באמת הבן-אדם הכי טיפש שכותב פה, הא? 😂

אז שוב פעם, תודה דיברגנט.

תודה שיידעת את סבא במה שאילולא אתה, לעולם לא הייתי יודע שהוא בכלל מעולם לא קרא (למרות שאני מניח שאני לא צריך להיות מופתע. האיש לא מאוד מבריק בלשון המעטה, והטקסט ההוא אכן היה מעט ארוך) בהתחשב בכך שאמרתי את הדברים ישירות בפרצופו. תודה שאמרת לו את מה שאמרתי לו בעצמי, אבל הוא לא קרא. תודה שעזרת לי לכסח אותו ותודה שעזרת לי להכניס לו ולהחזיר לו, גם אם במעט, לאחר כל היחס שלו אליי :)🙏

ולבסוף, תודה לך דיברגנט חדש על דוגמה נוספת של הטיפשות האנושית שאיננה נגמרת לעולם 😂

1697025914952.png

ושוב פעם, עוד פעם אחת אחרונה, למרות שבאמת יכול להיות שאני כבר קצת מתחיל להגזים, אבל אני פשוט כל-כך מעריך את זה וכל-כך מעריך את הסיוע שסייעת לי 🤷‍♂️, תודה על כך שיידעת את סבא בכך שאמרתי עליו את הדברים הנ"ל. לא היה לי מושג עד היום שהוא מעולם לא קרא את הדברים מלכתחילה, כאשר כתבתי לו אותם ישר בפרצוף שלו לפני מספר שבועות :)🙏

אני חייב לך בענק. אם אתה צריך ממני משהו אז פנה אליי. אשמח לשיתופי פעולה נוספים בעתיד.

image.jpg
אך ככה זה שמכניסים ראש בריא למיטה חולה והוא הכניס כאשר שיחרר אותך מחסימותיך, נלחם עבורך ועכשיו "קוצר" את הפירות.
כפי מה שהוסבר והוכח רק אתמול, בהודעה שלי שפצעה אותך כל-כך (מופיעה במעלה הודעתי זאת), ושעליה ניסית לנקום בצורה כל-כך פתאטית ומגוחכת, ומרוב שאתה מפגר בסוף רק הועלת לי ללא כוונתך וללא ידיעתך...

lolol-lmao.gif
giphy (2).gif

...ועזרתי להכניס קצת לסבא, כפי מה שמגיע לו, אני אינני "מיטה חולה", אלא זה אתה שמקנא בי קנאה קשה ועזה על רקע פערי המעמדות בינינו. טוב, בסדר 🤷‍♂️

גם קורל ופרידה מקנאות בהדר ואמילי מאותה הסיבה בדיוק. טבעו של עולם, מה שנקרא 😂

כפי מה שהוסבר בהודעה הראשונה, סבא אינו "קוצר" את הפירות של השחרורים שלו את חסימותיי ואת עצם כך שנלחם למעני למשך תקופה מסוימת, אלא הוא קוצר את הפירות, ומקבל ממני, בינתיים קמצוץ קטן אבל נראה מה יהיה בהמשך, של מה שמגיע לו. תודה שסייעת לי בכך :)

על שאר השטויות שכתבת, הפעם בעמוד השני, אענה מחר :)

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
עוד בנוגע להוקרת תודה על מה שכפי מה שהוסבר בהודעה הקודמת, אלו לא באמת דברים כאלו וואו שאפשר לחשוב כבר מה הוא עשה בשבילי, כן? שלא לדבר על הויכוחים המעצבנים על כל דבר בזמנו, עצם היותו החבר הכי גרוע שלי מהמנהלים והחבר הכי גרוע שלי בכלל, עסקת הבגידה המכוערת עם משה בזמנו, ההתגרויות, העלבונות והקללות על לא עוול בכפי, שעליהן אני רק מגיב, וכאמור, עוד בשיא העדינות בהשוואה למה שהוא אומר לי מהצד שלו, שאני אמשיך? או שלא כדאי?, עוד בנוגע אליה, אם כבר, מעבר למה שאני נותן לו ומכניס לו הרבה פחות ממה שמגיע לו, בגלל אותה הוקרת תודה, אם כבר, לדעתי ממזמן הוא עקף בסך כל הרע שהוא חולל ועשה, ובסך כל ההתגרויות, העלבונות והקללות, את סך כל הטוב, וממזמן אני לא חייב לו שום דבר, אם אי-פעם בכלל אפשר להגיד שבאמת הייתי חייב לו משהו, ולכן בטח ובטח שאני אינני כפוי טובה, אלא אם כבר, הרבה יותר מידי עדין.

אם כך זה באופן טבעי עולה השאלה מדוע אני עדין כל-כך? לא יודע. באמת לא יודע. אבל גם לזה יהיה סוף, בסופו של דבר, אם סבא לא יחדל מדרכיו המכוערות ודרכו הקלוקלת.

האמת שכשקראתי את דבריך אלו לראשונה, חשבתי שאין שום צורך שיקרא ויראה את דבריי אלו לכוכבית מצויה, בהתחשב בכך שאמרתי לו בדיוק את אותם הדברים ישר בפרצוף שלו כבר לפני מספר שבועות:

צפה בקובץ המצורף 114418

אבל לאחר מה שכתבת את המשפט המגוחך הזה על כך שהלוואי שסבא יקרא ויראה את מה שכתבתי עליו לכוכבית מצויה, כאילו לא אמרתי לו את הדברים ישר בפרצוף, ואז מיד לאחר מכן, בכל-כך הרבה זדון ועליבות נפש, אבל גם הרבה מאוד טיפשות, מכיוון שאתה מפגר מידי מכדי לדעת שאמרתי לו בפרצוף את הדברים, עשית את ככל יכולתך בשביל לדאוג שאכן יראה, רצת אליו והראית לו את אשר אמרתי עליו:

צפה בקובץ המצורף 114419
צפה בקובץ המצורף 114420

כדרך מגוחכת ומצחיקה במיוחד, כאילו לא אמרתי לו בדיוק את אותם הדברים ישר בפרצוף שלו, לנקום את נקמתך על הפציעה הקשה, האכזרית והמדממת שפצעתי אותך רק אתמול עם הדברים הקשים מאוד והנכונים מאוד שכתבתי עליך, ושאותם בחרת לקחת למקום של היפצעות ומקום של היפגעות, במקום מקום של צמיחה ומקום של למידה:

צפה בקובץ המצורף 114421

ולאחר שסבא אכן הגיב בהפתעה ובהלם, תוך כדי הפגנת חוסר ידיעה שאני בכלל כבר אמרתי לו את הדברים לפני שבועות ישירות בפרצופו:

צפה בקובץ המצורף 114422
צפה בקובץ המצורף 114423

עכשיו אני מבין, ונופל לי האסימון, שהוא לא קרא את הדברים מעולם, וגם לעולם לא הייתי יודע שהוא לא קרא אותם, אילולא חזרתי על הדברים בפני הכוכבית, ואתה, מרוב שאתה מפגר אתה בכלל לא יודע שאני בכלל רציתי שיקרא את הדברים, ושלכן אמרתי לו את הדברים ישר בפרצוף שלו כבר לפני שבועות כך שאין צורך להראות לו, אבל הנה, עובדה שמסתבר שהוא לא קרא אותם, כך שלמעשה צדקת בחזרתך על הדברים בפני הסבא, מתוך ניסיון עלוב ושפל, מתוך הפציעה הקשה שפצעתי אותך עם האמיתות הקשות שכתבתי עליך ועל אנשים שכמותך אתמול, כפי מה שמופיע באחת התמונות פה למעלה, וכפי מה שכתבתי לך שם, מוטב שתקרא גם את התגובה שלי שם למומחה לכלום ושום דבר.

סה"כ סיפור נורא מצחיק. שרשרת שלמה של טעויות וטמטום אנושי שהסתיימו בתועלת גדולה בעבורי.

לאחר שהסבא, ובהיותו אדם לא מבריק במיוחד, מעולם לא קרא את הדברים כאשר אמרתי אותם ישירות בפרצופו, ולאחר שמעולם לא ידעתי שהוא מעולם לא קרא את הדברים כאשר אמרתי לו אותם ישירות בפרצופו, וכאשר אתה, עם ליבך השותת דם, נואש לנקום את הפציעה המדממת שפצעתי אותך אתמול עם האמיתות הקשות שאמרתי לך ישר בפרצוף, ניסית לנקום, והראית לסבא את אשר כתבתי עליו לכוכבית מצויה, ולמעשה כתבתי לו עצמו כבר לפני שבועות, אתה למעשה עזרת לי ליידע אותו, ללא ידיעת אף-אחד מאיתנו, שלי או שלך, במשהו שכתבתי לו זה מכבר, אבל מסתבר שהוא מעולם לא קרא. אז המון תודה לך, בעצם :)🙏

מה כבר אפשר להגיד? נורא עזרת לי :)

למרות שבעצם, נראה לי שבסוף אני כן יודע מה להגיד.

יש פתגם האומר "בא לקלל, ויצא מברך". זאת אומרת מישהו שבא לעשות נזק ובסוף עשה תועלת. זה יותר פתגם מאשר מציאות, כי זה לא דבר שרואים אותו הרבה, כי באמת צריך להיות ממש ממש מפגר, ברמות פשוט אחרות, כדי לבוא לעשות נזק ובכלל להועיל, אבל אם יש מישהו שמסוגל להיות עד כדי כך מפגר, אז אני מניח שזה אתה 😂

תקשיב, זה אפילו לא מצחיק, אחרי פרישתו של המומחה לכלום ושום דבר, אתה באמת הבן-אדם הכי טיפש שכותב פה, הא? 😂

אז שוב פעם, תודה דיברגנט.

תודה שיידעת את סבא במה שאילולא אתה, לעולם לא הייתי יודע שהוא בכלל מעולם לא קרא (למרות שאני מניח שאני לא צריך להיות מופתע. האיש לא מאוד מבריק בלשון המעטה, והטקסט ההוא אכן היה מעט ארוך) בהתחשב בכך שאמרתי את הדברים ישירות בפרצופו. תודה שאמרת לו את מה שאמרתי לו בעצמי, אבל הוא לא קרא. תודה שעזרת לי לכסח אותו ותודה שעזרת לי להכניס לו ולהחזיר לו, גם אם במעט, לאחר כל היחס שלו אליי :)🙏

ולבסוף, תודה לך דיברגנט חדש על דוגמה נוספת של הטיפשות האנושית שאיננה נגמרת לעולם 😂

צפה בקובץ המצורף 114425

ושוב פעם, עוד פעם אחת אחרונה, למרות שבאמת יכול להיות שאני כבר קצת מתחיל להגזים, אבל אני פשוט כל-כך מעריך את זה וכל-כך מעריך את הסיוע שסייעת לי 🤷‍♂️, תודה על כך שיידעת את סבא בכך שאמרתי עליו את הדברים הנ"ל. לא היה לי מושג עד היום שהוא מעולם לא קרא את הדברים מלכתחילה, כאשר כתבתי לו אותם ישר בפרצוף שלו לפני מספר שבועות :)🙏

אני חייב לך בענק. אם אתה צריך ממני משהו אז פנה אליי. אשמח לשיתופי פעולה נוספים בעתיד.

צפה בקובץ המצורף 114426

כפי מה שהוסבר והוכח רק אתמול, בהודעה שלי שפצעה אותך כל-כך (מופיעה במעלה הודעתי זאת), ושעליה ניסית לנקום בצורה כל-כך פתאטית ומגוחכת, ומרוב שאתה מפגר בסוף רק הועלת לי ללא כוונתך וללא ידיעתך...

צפה בקובץ המצורף 114427
צפה בקובץ המצורף 114428

...ועזרתי להכניס קצת לסבא, כפי מה שמגיע לו, אני אינני "מיטה חולה", אלא זה אתה שמקנא בי קנאה קשה ועזה על רקע פערי המעמדות בינינו. טוב, בסדר 🤷‍♂️

גם קורל ופרידה מקנאות בהדר ואמילי מאותה הסיבה בדיוק. טבעו של עולם, מה שנקרא 😂

כפי מה שהוסבר בהודעה הראשונה, סבא אינו "קוצר" את הפירות של השחרורים שלו את חסימותיי ואת עצם כך שנלחם למעני למשך תקופה מסוימת, אלא הוא קוצר את הפירות, ומקבל ממני, בינתיים קמצוץ קטן אבל נראה מה יהיה בהמשך, של מה שמגיע לו. תודה שסייעת לי בכך :)

על שאר השטויות שכתבת, הפעם בעמוד השני, אענה מחר :)
דרכתי לך על יבלת כואבת מאוד |חבול| הוציאה ממך את האינפנטליות שכה מזוהה עמך, גופנים גדולים ומודגשים, תמונות אינפנטיליות ועוד |נחמה|
מתחיל ליפול לך האסימון ולהבין שכולם כבר הבינו עם מי יש להם עסק, הבינו כמה אתה חולה.
היחידים שעוד מעניקים לך תש'ומי זה ai27 שאתה מוגבל מחמד שלו, הוגדרת על ידו כמפגר והוא נהנה להשתעשע בך
טמבל.png

והשני הוא בון דוק שפועל ממניעים שדומים לאיך שסבא (סבא של כיפה אדומה) הפעיל אותך בזמנו והיום הוא מתחרט על כך.

טמבל המשך.png

לא נורא, הרופאים כבר יספקו לך |תרופה| מתאימה |סיוע|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
דרכתי לך על יבלת כואבת מאוד |חבול|
עובדה שלא. עובדה שכפי מה שהוכח רק אתמול, אם כבר, סיפקת סיוע גדול ועזרת נורא. כאמור, לא היה לי מושג שהוא לא קרא את הדברים כאשר כתבתי לו אותם לראשונה ישירות בפרצופו לפני מספר שבועות, כפי מה שהוראה באחת התמונות, ולכן למעשה עזרת נורא כאשר מתוך הפציעה הקשה של הדברים הקשים והכואבים, אך הנכונים ושהיה חשוב שתשמע אותם, שאמרתי לך שלשום, היית נואש לנקום, ומתוך טיפשותך וללא כוונה, למעשה סיפקת עזרה וסיוע, ועזרת לי לכסח אותו קצת, כפי מה שמגיע לו, וכאמור, הפנית את תשומת ליבו אל הדברים, גם אם כשאמרתי אותם שוב פעם, בפעם אחרת ובהזדמנות אחרת. כאמור אני חייב לך בענק, ואם אתה צריך ממני משהו אז פנה אליי.

ודרך אגב, אם כבר, מי שדרכו לו פה על יבלת מאוד כואבת, זה אני לך, בדיוק כפי מה שהוכח בימים האחרונים, וכפי מה שהוכח שוב רק עכשיו. הרי בתור התחלה, את זה שדרכתי לך על יבלת מאוד כואבת כולנו יכולים לראות יפה מאוד עם עצם זה שבתור התחלה, אתה מתערב בשיחה לא לך, שמתרחשת ביני לבין הכוכבית המצויה, מתלונן על דברים שאני אומר על סבא ומפלל לזה שיקרא את הדברים, ואז מתוך הפציעה הקשה שפצעתי אותך ביום האתמול עם זה שאמרתי לך את כל האמת על האובססיה החולנית והמוזרה שלך אליי ישר בפרצוף שלך כמו מלך (כי ככה אני, אומר לאנשים דברים ישר בפרצוף), נואש לנקום את הפציעה הקשה, את היבלת הכואבת שדרכתי לך עליה, אתה הולך לפורום מפלגת הליכוד, ומראה לסבא את אשר אמרתי עליו, לא בשרשור אחד, אלא בשני שרשורים, נואש לשחרר את הכאב הנורא והמשתולל של הדברים שאמרתי לך יום קודם לכן.

למשך רגעים קצרים, סבא מפגין הלם, אומר "תודה שיידעת אותי", והיבלת נרגעת, ואתה חושב שנקמת את נקמתך, עד שלפתע ומספר שעות לאחר מכן מגיעות תגובות ההבהרה שלי, שמוכיחות שאינני כפוי טובה, ושבכלל אמרתי לו את הדברים בעצמי לפני שבועות ישר בפרצופו כחלק מכיסוח שלי אותו על הרבה שטויות שהוא מדבר, אבל מסתבר שלא קרא את הדברים, כך שלמעשה אני מגלה דרך הודעותיו, ואתה מגלה, מספר שעות נוספות לאחר מכן כאשר אני מיידע אותך, שלמעשה היית לי לעזר גדול, סייעת לי מאוד, ואני חייב לך בענק, ואם אתה צריך משהו, אז פנה אליי.

ועכשיו כל הכאב והנקמה חזרו, יצאת טיפש ברמה של נעל, "בא לקלל ויצא מברך", דבר שהוא יותר פתגם מאשר מציאות, כי כאלו רמות של טיפשות, מאוד נדיר לראות, הבאת לי המון תועלת כאשר ניסית לגרום להרבה נזק, היבלת יותר כואבת מאשר אי-פעם בעבר, והעצבים שלך בסטרטוספרה :)

לכן לדוגמה גם התגובה המבולגנת והכואבת הזאת שלך, הארוכה באופן יחסי למה שאנחנו רגילים לקבל ממך, עם התמונות, הכאב, ההשתלחות, השטויות המנותקות מהמציאות. כל-כך כואב לך שהגעת לרמה של השתלחות חסרת היגיון ומתוך אינסטינקט בשביל להתגבר על הכאב הנורא.

אין לי שום יכולת אפילו לדמיין את רמת הכעס והכאב שאתה קרוב לוודאי מתייסר בהן עכשיו 😂

כאמור, שוב פעם, המון תודה, אם אתה צריך ממני משהו אז פנה אליי.

אה, כן, ועוד משהו קטן לפני שנמשיך, אם אתה זה שכל-כך כואב לו, אם אתה זה שנשרף, אם אתה זה שדרכו לו על יבלת מאוד כואבת, למה אתה מאשים אותי בכך שאתה דרכת לי על יבלת כואבת? זה דווקא מאוד פשוט. מדובר במנגנון הגנה לא מאוד מבריק וכושל למדי שנקרא השלכה. זה כשמישהו אומר דברים שנכונים עליו על אנשים אחרים כדי כאילו כמו להרחיק מעצמו את עצם הדבר. "אני לא כזה! הוא כזה!". זה למה ואיך אני יודע שבכל פעם שאתה כותב לי שדרכת לי על יבלת כואבת, שזאת כמובן שטות מוחלטת כל פעם שאתה כותב זאת, כך אני יודע שזה בעצם אני, שדרך לך על יבלת כואבת מאוד מאוד :)
הוציאה ממך את האינפנטליות שכה מזוהה עמך, גופנים גדולים ומודגשים, תמונות אינפנטיליות ועוד |נחמה|
אין לי שום אינפנטיליות. זאת המצאה בדיוק כמו כל שאר עשרות ההמצאות עליי :)

כבר שבועות וחודשים לאחור שאני משתמש בגופנים גדולים לשמות של גולשים, כפי מה שניתן לראות בשרשור זה ממש בכל הודעה והודעה שלי. מדובר בחלק מהגאונות שלי, אבל אני לא מצפה ממך להבין.

התמונות כמובן אינן אינפנטיליות. התמונות הן חלק מהסגנון שלי וצירפתי תמונות מאז ומעולם.
מתחיל ליפול לך האסימון ולהבין שכולם כבר הבינו עם מי יש להם עסק,
מכיוון שמעולם לא הייתי אחד בפה ואחד בלב, ותמיד מה שראיתם זה מי שאני ומה שראיתם זה מה שאתם מקבלים, אין שום סיבה שיפול לי שום אסימון, ואין שום סיבה שאף-אחד יבין רק עכשיו עם מי יש לו עסק.
הבינו כמה אתה חולה.
כפי מה שהוכח רק שלשום, אינני חולה, אלא זה דבר שאתה ועוד כמה קנאים המצאתם עליי על רקע הקנאה העזה שלכם והכאב שלכם על הפערים הסוציו-אקונומיים. במיוחד במקרה שלך, המגיע מעוני מרוד.

מי שהוכח שחולה זה אתה, שהוכח שאתה פשוט נורא-נורא מקנא בי, בצורה טבעית ואנושית, אבל כאמור, אתה צריך להבין שזה לא מה שיקדם אותך עכשיו.

כפי מה שאמרתי לך שלשום, עלה והצלח, איש יקר :)

ליבי יוצא אליך |לב|

אני מאחל לך את כל האושר שבעולם 🙏
היחידים שעוד מעניקים לך תש'ומי זה @ai27 שאתה מוגבל מחמד שלו, הוגדרת על ידו כמפגר והוא נהנה להשתעשע בך
טמבל.png
ברור שלא. מדובר במעריץ כבד מאוד ברמה של סוגד, שאפילו כותב עליי שירי הלל והערצה, כניתן לראות בתמונות הבאות ובקישור הבא:

__צילום מסך_18-5-2024_104631_www.tapuz.co.il.jpeg
1714569789833 (1).png
1714569802464.png
והשני הוא @בון דוק שפועל ממניעים שדומים לאיך שסבא (@סבא של כיפה אדומה) הפעיל אותך בזמנו והיום הוא מתחרט על כך.
בון דוק מעריך אותי מאוד, וניתן לראות זאת בבירור בכל ההודעות והשרשורים שהוא פותח על גאונותי והערכתו אותי. כך גם ai27.

כמובן גם שזאת שטות מוחלטת שיש לי רק את שני אלו. עובדה שאני והשרשורים שלי מככבים בקביעות ברשימות עשרים השרשורים המוגבים ביותר והנצפים ביותר של השבוע, אבל מה למישהו שכל-כך כואב לו שהוא עומד לנפוח את נשמתו, ולהכרה במציאות? עד השלב הזה אתה כבר פחות או יותר תגיד ותעשה כל דבר בשביל להרגיע במעט את הכאב הכל-כך קשה וכל-כך מייסר, לאחר התגובה שבה כיסחתי אותך כל-כך טוב שלשום, ושבמקום לענות עליה, מה שבחרת לא לעשות, כי מה אתה כבר יכול להגיד על דברים כל-כך כואבים ונכונים, ניסית לנקום כאילו באופן לא קשור על-ידי זה שתראה לסבא דברים שאמרתי עליו, ובסוף בכלל רק יצא שעזרת וסייעת למי שכל-כך כאב לך שניסית לנקום בו בצורה כל-כך עלובה, מגוחכת ועלובת נפש, ובסוף בכלל רק סיפקת עזרה וסיוע.

כאמור, קשה לדמיין את רמות הכאב. קשה לדמיין כמה אתה מתפוצץ עכשיו. קרוב לוודאי שאף-פעם לא היית במצב של כל-כך הרבה ייסורים וכאב, למעט אולי בימי ילדותך העשוקה. העצבים שלך בסטרטוספרה. אם נמשיך בקצב הזה, עוד מעט גם באטמוספירה הם יגעו :)

סבא כמובן לא הפעיל אותי. הוא היה אחד החיילים שלי במלחמה נגד משה, לא שונה בהרבה מהחיילים המנהלים האחרים שלי. אם אתה לא מאמין, אתה מוזמן לקרוא את ההסבר המפורט, ההוכחה למעשה, שאני הייתי מנהיג המלחמה, בהודעתי לכוכבית בשרשור זה, הודעה מספר 26 :cool:

סבא מתחרט על זה שהוא היה חייל שלי ועל השימוש המועט שעשיתי בו במהלך המלחמה שלי נגד משה כי הוא טיפש מספיק בשביל להתחרט על זה, והוא טיפש מספיק להתחרט על זה, כי הוא טיפש מספיק לחשוב שאני כפוי טובה ונופל עליו על עוול בכפו אחרי המעט שעשה למעני, וזה מה שהוא חושב כי הוא טיפש מספיק בשביל זה מה שהוא יחשוב.

בינתיים, ההוכחות, המציאות והעובדות מוכיחות יפה מאוד שאין מדובר בכפיות טובה, ושסבא בסה"כ חוטף ממני, בינתיים מעט מאוד, ובצורה שאינה הולמת את מעשיו (כי אני נותן לו פחות ממה שמגיע לו, כי אני מרחם עליו ומוקיר תודה על המעט שעשה למעני ולכן אני כל-כך עדין איתו), את מה שמגיע לו.

מילא אתה, שאתה עד כדי כך טיפש, עד כדי כך שאתה לא מכיר את הסיטואציה שביני לבין החייל שלי בדימוס, הסבא, אבל מה שהכי מצחיק זה שכפי מה שראינו אתמול, הוא כל-כך טיפש שאפילו הוא חושב שהוא הקורבן 😂

הוא, מי שמגיע מתוך הסיטואציה. מי שהוא אחד הצדדים לדבר. מי שאמור יחד איתי להכיר את הסיטואציה הכי טוב. אתה מבין את רמות הטיפשות בכלל? למרות שבעצם לא, אני לא מצפה מבן-אדם כל-כך טיפש כמוך להבין שום דבר 😂

למקרה שזה לא היה ברור מההודעות של אתמול, אז עוד פעם, סבא עשה למעני מעט מאוד, התווכח על כל דבר ותקע מקלות בגלגלים, בגד בי בעסקה עלובה עם משה שהרסה את הפורום שלו, לא באמת כל-כך נזקקתי לו כפי מה שאתה חושב, ומזה תקופה ממושכת שהוא פונה כנגדי על לא עוול בכפי בשורה ארוכה של התגרויות, עלבונות וקללות. אני ממזמן לא חייב לו כלום, אם אי-פעם היה זמן כזה שהייתי חייב איזשהו משהו.

היחס שלי אליו הוא כמו היחס שלו אליי, רק פי כמה פחות קשה וחמור, וזאת דווקא מתוך הוקרת תודה על המעט שעשה למעני בזמנו, למרות שכאמור, הוא אף-פעם לא עשה כזה הרבה, ולמרות שכאמור, כבר ממזמן עם השתיקה שלי מולו ועם הפערים בין מה שהוא אומר לי למה שאני עונה לו, כבר הגענו אל המכסה של מה שאני חייב לו, אם אי-פעם הייתי חייב איזשהו משהו.

זה דווקא הוא, שמתוך טיפשותו, ומתוך כפיות הטובה שלו, יש לו את החוצפה, את הטיפשות, את עזות המצח ואת הניתוק בשביל להיעלב מהמעט מאוד שאני אומר לו, עם כל העדינות של הדברים שאני אומר לו, אחרי כל היחס שלו אליי, והרמה של היחס שלו אליי, כי כאמור, אני מקבל ממנו פי כמה גם בכמות וגם בחומרה של הדברים, שוב, על לא עוול בכפי, בשעה שאני מגיב לו כמתבקש, בכמות הפחותה פי כמה, ובחומרה הפחותה פי כמה.

לאחר כל זה, עולה רק שאלה ברורה אחת-למה אני עדין איתו כל-כך? לא יודע. אולי הלב הטוב שלי. אולי אני מחכה שהוא יגיע למכסה מסוימת ואז אני אכסח אותו באמת כמו שצריך. מה שבטוח, זה שאם סבא ימשיך בדרכיו המכוערות ודרכו הקלוקלת, הוא באמת יחטוף את מה שמגיע לו, ולא יקבל ממני מעט כל-כך, ובעדינות רבה כל-כך.

הקטע הכי מצחיק, זה שלא רק הוא, אלא שניכם, כל-כך טיפשים, שמילא שאתם לא שמים לב לכל היחס שלו אליי, שזה שאפילו הוא עצמו לא שם לב ליחס שלו אליי, רק זה מספיק חמור, הזוי ומנותק, אלא גם אתם שניכם, מילא אתה, אבל גם הוא, לא שמים לב, שבדבריי אל הכוכבית, לא פעם אחת אלא פעמיים צוין שהוא קרא לי לא יוצלח, כאשר אני בסה"כ מצביע על האירוניה המשעשעת, ועל חוסר המודעות של הסבא, על איך הוא מעז ומי הוא בכלל שידבר על אנשים לא יוצלחים, בשעה שהוא בגיל 74 לא מסוגל לממן שלוש מנות פלאפל בפחות ממאה שקל. שזה בעצם חלק מאוד גדול מכל הסיפור פה. החוסר מודעות הטוטאלית שלו, כפי מה שהיא מתבטאת בעצם זה שהוא טוען שאני לא יוצלח, בשעה שהוא לא יכול לממן שלוש מנות פלאפל, לועג לי על דרך לימודיי, למרות שהוא לא למד בכלל, וכדומה'.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
הקטע הכי מצחיק, זה שלא רק הוא, אלא שניכם, כל-כך טיפשים, שמילא שאתם לא שמים לב לכל היחס שלו אליי, שזה שאפילו הוא עצמו לא שם לב ליחס שלו אליי, רק זה מספיק חמור, הזוי ומנותק, אלא גם אתם שניכם, מילא אתה, אבל גם הוא, לא שמים לב, שבדבריי אל הכוכבית, לא פעם אחת אלא פעמיים צוין שהוא קרא לי לא יוצלח, כאשר אני בסה"כ מצביע על האירוניה המשעשעת, ועל חוסר המודעות של הסבא, על איך הוא מעז ומי הוא בכלל שידבר על אנשים לא יוצלחים, בשעה שהוא בגיל 74 לא מסוגל לממן שלוש מנות פלאפל בפחות ממאה שקל. שזה בעצם חלק מאוד גדול מכל הסיפור פה. החוסר מודעות הטוטאלית שלו, כפי מה שהיא מתבטאת בעצם זה שהוא טוען שאני לא יוצלח, בשעה שהוא לא יכול לממן שלוש מנות פלאפל, לועג לי על דרך לימודיי, למרות שהוא לא למד בכלל, וכדומה'.
מילא שבמקרה, למרות שגם זה הזוי ודפוק לחלוטין אבל נגיד, הוא לא יזכור באותו רגע את כל ההתגרויות שלו בי, העלבונות שלו והקללות שלו, שבגינן מגיע לו כל זה, אבל כאשר בטקסט שאותו הוא קורא, פעמיים מדובר על איך הוא קרא לי לא יוצלח, כמובן ללא שום קשר למציאות בניגוד למקרה שלו לדוגמה, שהוא באמת לא יוצלח, ומה שאמרתי זאת רק תגובה לכך, אפילו לזה הוא לא שם לב? אפילו בכיסוחים שלי אותו הוא לא שם לב למה שכתוב ונמצא ממש שם על למה זה מגיע לו ולמה אני עושה לו את זה? 😂

על שמיעה סלקטיבית שמעתי, אבל ראייה סלקטיבית? טוב, זה חדש 😂
אתה ממחזר חומרים ישנים שכבר הופרכו. הוסבר לך מספיק פעמים שזה מישהו שאני לא מכיר, נכנס רנדומלית לאחד השרשורים שלי, והגיב הודעה רנדומלית, אבל כשאין חומר לעבוד איתו, כנראה צריך לחפש בנרות ואז להוציא דברים מהקשרם. שזאת, דרך אגב, בעיה שאני לעולם לא איתקל בה איתך 😂;)
לא נורא, הרופאים כבר יספקו לך |תרופה| מתאימה |סיוע|
כפי מה שהוכח בהודעה משלשום שגרמה לך להתפוצץ, לנסות לנקום, ולבסוף רק נורא עזרת וסייעת (כאמור, אני חייב לך בענק, אם אתה צריך ממני משהו אז פנה אליי), ושתמונה שלה מצורפת במעלה הודעתי זאת, כאמור וכמובן, הוכח שאני לא חולה. מי פה שחולה זה כמובן אתה, שחולה בקנאה עזה וחולנית ואובססיה נוראה, בוערת ושורפת שפיתחת אליי על רקע הבדלי המעמדות בינינו. סה"כ הגיוני 🤷‍♂️

אנסה להגיע לשאר הודעותיך בשרשור זה היום, אבל בשלב הזה כבר לא יכול להתחייב לכלום. האובססיה החולנית שפיתחת אליי על רקע קנאתך העזה בי בעקבות הפערים הסוציו-אקונומיים בינינו גורמת לך לשחרר הודעות של קנאה, כאב וכעס בקצב מסחרר 🤷‍♂️

😂 ?Are we done here

2Ce1.gif
800px-Barack_Obama_drops_the_mic.gif
giphy.gif

דיברגנט חדש

Well-known member
מילא שבמקרה, למרות שגם זה הזוי ודפוק לחלוטין אבל נגיד, הוא לא יזכור באותו רגע את כל ההתגרויות שלו בי, העלבונות שלו והקללות שלו, שבגינן מגיע לו כל זה, אבל כאשר בטקסט שאותו הוא קורא, פעמיים מדובר על איך הוא קרא לי לא יוצלח, כמובן ללא שום קשר למציאות בניגוד למקרה שלו לדוגמה, שהוא באמת לא יוצלח, ומה שאמרתי זאת רק תגובה לכך, אפילו לזה הוא לא שם לב? אפילו בכיסוחים שלי אותו הוא לא שם לב למה שכתוב ונמצא ממש שם על למה זה מגיע לו ולמה אני עושה לו את זה? 😂

על שמיעה סלקטיבית שמעתי, אבל ראייה סלקטיבית? טוב, זה חדש 😂

אתה ממחזר חומרים ישנים שכבר הופרכו. הוסבר לך מספיק פעמים שזה מישהו שאני לא מכיר, נכנס רנדומלית לאחד השרשורים שלי, והגיב הודעה רנדומלית, אבל כשאין חומר לעבוד איתו, כנראה צריך לחפש בנרות ואז להוציא דברים מהקשרם. שזאת, דרך אגב, בעיה שאני לעולם לא איתקל בה איתך 😂;)

כפי מה שהוכח בהודעה משלשום שגרמה לך להתפוצץ, לנסות לנקום, ולבסוף רק נורא עזרת וסייעת (כאמור, אני חייב לך בענק, אם אתה צריך ממני משהו אז פנה אליי), ושתמונה שלה מצורפת במעלה הודעתי זאת, כאמור וכמובן, הוכח שאני לא חולה. מי פה שחולה זה כמובן אתה, שחולה בקנאה עזה וחולנית ואובססיה נוראה, בוערת ושורפת שפיתחת אליי על רקע הבדלי המעמדות בינינו. סה"כ הגיוני 🤷‍♂️

אנסה להגיע לשאר הודעותיך בשרשור זה היום, אבל בשלב הזה כבר לא יכול להתחייב לכלום. האובססיה החולנית שפיתחת אליי על רקע קנאתך העזה בי בעקבות הפערים הסוציו-אקונומיים בינינו גורמת לך לשחרר הודעות של קנאה, כאב וכעס בקצב מסחרר 🤷‍♂️

😂 ?Are we done here

צפה בקובץ המצורף 114478
צפה בקובץ המצורף 114479
צפה בקובץ המצורף 114480
דרכתי לך על יבלת מאוד כואבת |חבול| שאתה כל הזמן ממחזר את תגובותך.
לא נורא, ככה זה שהחיים ב-|פח| נכון, מפגר|?| |נחמה|
יאללה, שים, שוב, את אותן צילומי מסך שעושים אותך כה מפגר שלא מבין לשון סגי נהור שצוחקים עליך, אך מה לעשות ככה זה שאתה נחות מנעל בית |נחמה|
אתה, אפילו, נחות מהסולייה של נעל בית שדרכה על צואה מצחינה |נחמה|

תמו ה-4 ד' שבועיות שלך :)

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
זה ברור לכל,
זה ברור לכל מי שאין לו טיפת שכל בקודקוד 😂

כפי מה שהוכח רק בשרשור זה ורק בעמוד זה, לא כולל מקומות אחרים, בתגובה לכוכבית מצויה, תגובה מספר 26, זה די ברור שאני הייתי מנהיג המהפכה האמיתי, ולצורך כך השתמשתי בסבא ובאנשים נוספים, מנהלים ולא-מנהלים. כמובן שאני שולח את תודתי מעומק הלב לכל החיילים שלי כולל סבא. עבודה טובה כולם.
לייתר דיוק לא לכל, כי הוא לא מבין את זה |נחמה| אך מבחינתו, זה היה מצב של WWS.
סבא לא חלם על העובדה שזה ייפגע בו כבומרנג, הוא לא שיער שהמחלה כה עמוקה.
מפגר היית ומפגר תישאר, כפי מה שמעידים עליך כל האתר ואשתו 😂

העזרה המועטה שסיפק סבא בשחרור חשבונותיי היא לא מה שחוזר אליו כעת כבומרנג, מה שחוזר אליו כבומרנג זה היחס שלו אליי. בינתיים, אני דווקא מאוד עדין איתו 🤷‍♂️

כפי מה שהוראה והוכח בהודעה שפצעה אותך כל-כך קשה לפני מספר ימים, אין שום מחלה 🤷‍♂️

החולה היחיד פה הוא אתה, שחלית באובססיה חולנית אליי על רקע הקנאה העזה שלך בי על רקע פערי המעמדות בינינו, שגם זה הוסבר והוראה באותה הודעה שפצעה אותך כל-כך קשה, וגרמה לך לנסות לנקום, כשלבסוף רק עזרת וסייעת, שאותה צירפתי פה למעלה.
דרכתי לך על יבלת מאוד כואבת |חבול|
כפי מה שהוראה, הוסבר והוכח, זה מה שאתה אומר לאנשים כשהם דרכו לך על יבלות מאוד כואבות, כחלק ממנגנון ההגנה הכושל שלך של ההשלכה.
שאתה כל הזמן ממחזר את תגובותך.
אני לא ממחזר את תגובתי, אתה מפגר 😂

לכן אתה לא רואה את ההבדלים בין התגובות, או לחלופין, כחלק מזה שאתה מפגר, אולי אתה בכלל לא קורא, אלא רק מסתכל על התמונות (לא אתפלא), ואתה רואה שחלק מהתמונות חוזרות, אז הסקת שתוכן התגובה הוא אותו הדבר, למרות שברור שלא. גם אם באמת יש פה איזה מוטיב קטן של חזרה חלקית על חלק קטן מהדברים, זה כי בגלל שאתה מפגר, אתה לא מבין גם כשמסבירים לך, ולכן צריך להסביר לך שוב ושוב 😂
לא נורא, ככה זה שהחיים ב-|פח|
עוד פעם המנגנון הגנה הכושל שלך של ההשלכה של דברים שלך על אנשים אחרים 😂

אפריקני, שחור ואתיופי (לא שאני גזען חלילה) שעלה מאתיופיה יחד עם משפחתו בחוסר כל וגדל כעני מרוד בעודו חולק חדר של 4 מטר על 4 מטר יחד עם שני אחיו, טוען שאני, שמגיע הכי מהלמעלה של הלמעלה של החיים שרק אפשר, אירופאי-רוסי-מוסקבאי אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה בן 26 שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה, לובש בגדים באלפי שקלים, אוכל יקר, יוצא לבלות, טס לחו"ל, גר בחדר משלי בקומה משלי עם שירותים ומקלחת פרטיים, מרפסת, אזור משותף, וגם המרפסת של השכנים היא טכנית שלי בהתחשב בזה שהם עזבו אבל עוד לא השכירו את הבית או מכרו אותו, כך שלרשותי עומדים מאה מטרים רבועים, ועוד כל מיני, אני זה שהחיים שלו בזבל 😂
נכון, מפגר|?| |נחמה|
הבן-אדם שכל האתר מסכים עליו שהוא מפגר ללא הבדלי דת, גזע, מין או מחנה פוליטי, טוען שהמפגר זה אני, מי שכל האתר טוען עליו שהוא גאון. ומנגנון ההגנה הכושל של ההשלכה של דברים שלך על אנשים אחרים, ובאופן לא מפתיע ואף מובן, על אנשים שהם ההפך הגמור ממך (עשירים, גאונים), כי זה מה שהכי כואב לך ולכן אלו האנשים שאתה הכי מת שיהיו במצבך, נמשך בכל הכוח 😂

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
זה ברור לכל מי שאין לו טיפת שכל בקודקוד 😂

כפי מה שהוכח רק בשרשור זה ורק בעמוד זה, לא כולל מקומות אחרים, בתגובה לכוכבית מצויה, תגובה מספר 26, זה די ברור שאני הייתי מנהיג המהפכה האמיתי, ולצורך כך השתמשתי בסבא ובאנשים נוספים, מנהלים ולא-מנהלים. כמובן שאני שולח את תודתי מעומק הלב לכל החיילים שלי כולל סבא. עבודה טובה כולם.

מפגר היית ומפגר תישאר, כפי מה שמעידים עליך כל האתר ואשתו 😂

העזרה המועטה שסיפק סבא בשחרור חשבונותיי היא לא מה שחוזר אליו כעת כבומרנג, מה שחוזר אליו כבומרנג זה היחס שלו אליי. בינתיים, אני דווקא מאוד עדין איתו 🤷‍♂️

כפי מה שהוראה והוכח בהודעה שפצעה אותך כל-כך קשה לפני מספר ימים, אין שום מחלה 🤷‍♂️

צפה בקובץ המצורף 114572

החולה היחיד פה הוא אתה, שחלית באובססיה חולנית אליי על רקע הקנאה העזה שלך בי על רקע פערי המעמדות בינינו, שגם זה הוסבר והוראה באותה הודעה שפצעה אותך כל-כך קשה, וגרמה לך לנסות לנקום, כשלבסוף רק עזרת וסייעת, שאותה צירפתי פה למעלה.

כפי מה שהוראה, הוסבר והוכח, זה מה שאתה אומר לאנשים כשהם דרכו לך על יבלות מאוד כואבות, כחלק ממנגנון ההגנה הכושל שלך של ההשלכה.

אני לא ממחזר את תגובתי, אתה מפגר 😂

לכן אתה לא רואה את ההבדלים בין התגובות, או לחלופין, כחלק מזה שאתה מפגר, אולי אתה בכלל לא קורא, אלא רק מסתכל על התמונות (לא אתפלא), ואתה רואה שחלק מהתמונות חוזרות, אז הסקת שתוכן התגובה הוא אותו הדבר, למרות שברור שלא. גם אם באמת יש פה איזה מוטיב קטן של חזרה חלקית על חלק קטן מהדברים, זה כי בגלל שאתה מפגר, אתה לא מבין גם כשמסבירים לך, ולכן צריך להסביר לך שוב ושוב 😂

עוד פעם המנגנון הגנה הכושל שלך של ההשלכה של דברים שלך על אנשים אחרים 😂

אפריקני, שחור ואתיופי (לא שאני גזען חלילה) שעלה מאתיופיה יחד עם משפחתו בחוסר כל וגדל כעני מרוד בעודו חולק חדר של 4 מטר על 4 מטר יחד עם שני אחיו, טוען שאני, שמגיע הכי מהלמעלה של הלמעלה של החיים שרק אפשר, אירופאי-רוסי-מוסקבאי אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה בן 26 שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה, לובש בגדים באלפי שקלים, אוכל יקר, יוצא לבלות, טס לחו"ל, גר בחדר משלי בקומה משלי עם שירותים ומקלחת פרטיים, מרפסת, אזור משותף, וגם המרפסת של השכנים היא טכנית שלי בהתחשב בזה שהם עזבו אבל עוד לא השכירו את הבית או מכרו אותו, כך שלרשותי עומדים מאה מטרים רבועים, ועוד כל מיני, אני זה שהחיים שלו בזבל 😂

הבן-אדם שכל האתר מסכים עליו שהוא מפגר ללא הבדלי דת, גזע, מין או מחנה פוליטי, טוען שהמפגר זה אני, מי שכל האתר טוען עליו שהוא גאון. ומנגנון ההגנה הכושל של ההשלכה של דברים שלך על אנשים אחרים, ובאופן לא מפתיע ואף מובן, על אנשים שהם ההפך הגמור ממך (עשירים, גאונים), כי זה מה שהכי כואב לך ולכן אלו האנשים שאתה הכי מת שיהיו במצבך, נמשך בכל הכוח 😂

צפה בקובץ המצורף 114574
צפה בקובץ המצורף 114575
צפה בקובץ המצורף 114576
צפה בקובץ המצורף 114577
צפה בקובץ המצורף 114578
צפה בקובץ המצורף 114579
צפה בקובץ המצורף 114580
צפה בקובץ המצורף 114581
צפה בקובץ המצורף 114582
יאללה, שים, שוב, את אותן צילומי מסך שעושים אותך כה מפגר שלא מבין לשון סגי נהור שצוחקים עליך,
המצאה פרי דמיונך כי כואב לך שאני עשיר, גאון ומוכשר בשעה שאתה כל ההפך 😂
אך מה לעשות ככה זה שאתה נחות מנעל בית |נחמה|
אתה, אפילו, נחות מהסולייה של נעל בית שדרכה על צואה מצחינה |נחמה|
והנה אנחנו רואים מי פה דרך למי על היבלות הכואבות 😂

שוב פעם הוכח, בפעם האלף, מנגנון ההגנה הכושל שלך של ההשלכה :)
תמו ה-4 ד' שבועיות שלך :)
כלומר בעקבות עוד פרץ של התאבססות חולנית והבעת קנאה עזה בי, האובססיה החולנית שפיתחת אליי בעקבות הקנאה העזה והחולנית שלך בי נרגעה לבינתיים, עד לפעם הבאה שתקום בבוקר עם תחושות גירודים בכל הגוף שלך כי מאור חי את החיים שהיית מת שיהיו לך בילדותך, וגם היום :)

אם היית לך טיפת שכל בקודקוד, היית רואה שאני מנצח אותך ומכסח לך את הצורה כל פעם מחדש והיית נמנע מלהיכנס איתי לפינות האלו, אבל זה מעבר לשליטתך. הכאב והאובססיה חזקים ממך. הפציעה של הטראומה הקשה של ימי ילדותך העשוקה עדיין טרייה ומדממת בראשך. זהו פצע פתוח. ולמרות שמעולם לא עשיתי לך כלום, מספיקה לך רק עצם נוכחותי, כילד עשיר אירופאי-רוסי-מוסקבאי אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה בן 26 שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה, בשביל שיכאב לך כל גיד ונים בגופך, ואתה תיטרף מרוב קנאה וכאב ותתפוצץ עד השמיים, ללא כל יכולת אינטלקטואלית אמיתית להתמודד איתי, מה שמביא לכיסוחי אותך כל פעם מחדש, ולהפסדך, כל פעם מחדש :)

גם הוסבר לך אינספור פעמים שהאובססיה הקשה והחולנית שפיתחת אליי על רקע הקנאה העזה והחולנית שלך בי על רקע הבדלי המעמדות בינינו, לא מעניינת אותי כלל וכלל, אבל לא מעניין אותך מה כן או לא מעניין אותי, כי זה לא העניין בכלל. כל העניין הוא שתביא הקלה ומרגוע לבעירה הנוראה המתרחשת בליבך, בעת היתקלותו של אדם כמוך, באדם כמוני. זה חזק ממך. זה מעבר לשליטתך. אתה פשוט נשרף חי. כאשר אתה רואה אותי עם כל הפריבילגיות והחיים היפים, אתה נתקף שיגעון כמו של פי 10 מארס, ואתה חייב לפלוט ולהוציא את הכאב החוצה, ולא משנה מה המחיר, גם אם תיכף ומיד אכסח אותך כמו תמיד, ואתה כמו תמיד, רק תושפל עד אפר ועפר :)
זאת לא פעם ראשונה, הוא חושב כל הזמן שמי שמזלזל בו מעריץ אותו כמו לדוגמה פרמפרוסט |נחמה|
אז איך אתה מסביר את תמונת ההערצה הזאת?:

__צילום מסך_15-5-2024_194347_www.tapuz.co.il.jpeg

כמה שאתה פתאטי 😂
פשוט לא מבין לשון סגי נהור שצוחקים ממנו |נחמה|
אם אתה עד כדי כך מפגר עד כדי כך שזאת נראית לך כמו ציניות, אז אני מרים ידיים :)
הוא כ"כ |טמבל| ששם תמונות של גולשים שחושב שמחזיקים ממנו ולא מבין כמה הם צוחקים עליו למרות שכותבים לו את האמת בפרצוף
אם רק נדמה לי שהם מחזיקים ממני והם בעצם צוחקים עליי, למה הם אומרים בתמונות כמה שאני גאון, חכם ומוכשר, שאני סטיב ג'ובס הבא, שאני צריך להיות מנכ"ל ושאני צריך להעביר הרצאות?

איי, איי, איזה דברים הקנאה והכאב גורמים לך להמציא :)
כדוג', אצרף את מה שחושב עליו מי שהוא כ"כ מעריך:
אינפנטיל.png
כאמור, המעריץ פרמהפרוסט חזר בו מהערצתו אותי, שזה בסדר. יש לי עוד עשרות מעריצים. בעתיד יהיו מיליונים.
אם בא לך להתפקע מצחוק, קיראי את התת דיון מתגובה #50 שלי ותראי כמה הוא לא מחובר לעצמו ומתפתל כמו תאומו הוירטואלי |אקדמאי|
מצחיק לשמוע את מי שטוען שאני מפגר בשעה שכל האתר אומר שאני גאון, ואומר לי שהחיים שלי בזבל בזמן שהחיים שלי הם תותים מצופים בדבש, בשעה שהוא בעצמו מפגר, כפי מה שאומרים כולם, ובשעה שהוא בעצמו החיים שלו בזבל, טוען לחוסר חיבור :)

כמו אצל סבא, השכל אף-פעם לא היה הצד החזק שלך :)

עוד כמו אצל סבא, כך גם לא המודעות העצמית 😂

כמובן שבשרשור הנ"ל אין שום התפתלויות, אלא אתה מפגר אז צריך להסביר לך את הכול ולהאכיל אותך בכפית 😂

אני רואה שאתה גם ממשיך להשתמש במנגנון ההגנה של ההשלכה בכך שאתה טוען שתאומך הוירטואלי הרינגטון הוא התאום הוירטואלי שלי 😂

משעשע ביותר 😂

תמשיך להראות דמיון בלתי ייאומן לתאומך הוירטואלי הרינגטון ולטעון שהוא התאום הוירטואלי שלי 😂

באופן כללי, תמשיך גם עם כל מנגנון ההגנה הכושל שלך של ההשלכה כולו. אני בטוח שזה נורא קידם אותך, מקדם אותך וימשיך לקדם אותך בחיים 😂

לסיום, שוב פעם המון תודה על כך שהראית לסבא את מה שאמרתי לו ישירות בפרצוף ולא היה לי מושג שהוא לא קרא. אני חייב לך בענק. אם אתה צריך ממני משהו אז פנה אליי. אשמח לשיתופי פעולה נוספים בעתיד.

image.jpg

ושים לב טוב לשרשור של היום, שיעלה בשעות הקרובות. שרשור על המכוניות היקרות באזור מגוריי. שרשור שיחרוך לך את הנשמה מרוב כאב וקנאה 😊

כל-כך כואב לך ואתה כל-כך מקנא? אז הנה. בוא נעזור לזה. שיכאב לך. תקנא 😊

דיברגנט חדש

Well-known member
צפה בקובץ המצורף 114586

המצאה פרי דמיונך כי כואב לך שאני עשיר, גאון ומוכשר בשעה שאתה כל ההפך 😂

והנה אנחנו רואים מי פה דרך למי על היבלות הכואבות 😂

שוב פעם הוכח, בפעם האלף, מנגנון ההגנה הכושל שלך של ההשלכה :)

כלומר בעקבות עוד פרץ של התאבססות חולנית והבעת קנאה עזה בי, האובססיה החולנית שפיתחת אליי בעקבות הקנאה העזה והחולנית שלך בי נרגעה לבינתיים, עד לפעם הבאה שתקום בבוקר עם תחושות גירודים בכל הגוף שלך כי מאור חי את החיים שהיית מת שיהיו לך בילדותך, וגם היום :)

אם היית לך טיפת שכל בקודקוד, היית רואה שאני מנצח אותך ומכסח לך את הצורה כל פעם מחדש והיית נמנע מלהיכנס איתי לפינות האלו, אבל זה מעבר לשליטתך. הכאב והאובססיה חזקים ממך. הפציעה של הטראומה הקשה של ימי ילדותך העשוקה עדיין טרייה ומדממת בראשך. זהו פצע פתוח. ולמרות שמעולם לא עשיתי לך כלום, מספיקה לך רק עצם נוכחותי, כילד עשיר אירופאי-רוסי-מוסקבאי אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה בן 26 שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה, בשביל שיכאב לך כל גיד ונים בגופך, ואתה תיטרף מרוב קנאה וכאב ותתפוצץ עד השמיים, ללא כל יכולת אינטלקטואלית אמיתית להתמודד איתי, מה שמביא לכיסוחי אותך כל פעם מחדש, ולהפסדך, כל פעם מחדש :)

גם הוסבר לך אינספור פעמים שהאובססיה הקשה והחולנית שפיתחת אליי על רקע הקנאה העזה והחולנית שלך בי על רקע הבדלי המעמדות בינינו, לא מעניינת אותי כלל וכלל, אבל לא מעניין אותך מה כן או לא מעניין אותי, כי זה לא העניין בכלל. כל העניין הוא שתביא הקלה ומרגוע לבעירה הנוראה המתרחשת בליבך, בעת היתקלותו של אדם כמוך, באדם כמוני. זה חזק ממך. זה מעבר לשליטתך. אתה פשוט נשרף חי. כאשר אתה רואה אותי עם כל הפריבילגיות והחיים היפים, אתה נתקף שיגעון כמו של פי 10 מארס, ואתה חייב לפלוט ולהוציא את הכאב החוצה, ולא משנה מה המחיר, גם אם תיכף ומיד אכסח אותך כמו תמיד, ואתה כמו תמיד, רק תושפל עד אפר ועפר :)

אז איך אתה מסביר את תמונת ההערצה הזאת?:

צפה בקובץ המצורף 114587

כמה שאתה פתאטי 😂

אם אתה עד כדי כך מפגר עד כדי כך שזאת נראית לך כמו ציניות, אז אני מרים ידיים :)

אם רק נדמה לי שהם מחזיקים ממני והם בעצם צוחקים עליי, למה הם אומרים בתמונות כמה שאני גאון, חכם ומוכשר, שאני סטיב ג'ובס הבא, שאני צריך להיות מנכ"ל ושאני צריך להעביר הרצאות?

איי, איי, איזה דברים הקנאה והכאב גורמים לך להמציא :)

כאמור, המעריץ פרמהפרוסט חזר בו מהערצתו אותי, שזה בסדר. יש לי עוד עשרות מעריצים. בעתיד יהיו מיליונים.

מצחיק לשמוע את מי שטוען שאני מפגר בשעה שכל האתר אומר שאני גאון, ואומר לי שהחיים שלי בזבל בזמן שהחיים שלי הם תותים מצופים בדבש, בשעה שהוא בעצמו מפגר, כפי מה שאומרים כולם, ובשעה שהוא בעצמו החיים שלו בזבל, טוען לחוסר חיבור :)

כמו אצל סבא, השכל אף-פעם לא היה הצד החזק שלך :)

עוד כמו אצל סבא, כך גם לא המודעות העצמית 😂

כמובן שבשרשור הנ"ל אין שום התפתלויות, אלא אתה מפגר אז צריך להסביר לך את הכול ולהאכיל אותך בכפית 😂

אני רואה שאתה גם ממשיך להשתמש במנגנון ההגנה של ההשלכה בכך שאתה טוען שתאומך הוירטואלי הרינגטון הוא התאום הוירטואלי שלי 😂

משעשע ביותר 😂

תמשיך להראות דמיון בלתי ייאומן לתאומך הוירטואלי הרינגטון ולטעון שהוא התאום הוירטואלי שלי 😂

באופן כללי, תמשיך גם עם כל מנגנון ההגנה הכושל שלך של ההשלכה כולו. אני בטוח שזה נורא קידם אותך, מקדם אותך וימשיך לקדם אותך בחיים 😂

לסיום, שוב פעם המון תודה על כך שהראית לסבא את מה שאמרתי לו ישירות בפרצוף ולא היה לי מושג שהוא לא קרא. אני חייב לך בענק. אם אתה צריך ממני משהו אז פנה אליי. אשמח לשיתופי פעולה נוספים בעתיד.

צפה בקובץ המצורף 114588

ושים לב טוב לשרשור של היום, שיעלה בשעות הקרובות. שרשור על המכוניות היקרות באזור מגוריי. שרשור שיחרוך לך את הנשמה מרוב כאב וקנאה 😊

כל-כך כואב לך ואתה כל-כך מקנא? אז הנה. בוא נעזור לזה. שיכאב לך. תקנא 😊
הוא לא חזר בו, הוא כתב לך בלשון סגי נהור וכשהבין שאתה נעל הבית ולא מבין את זה, כתב לך מפורשות ב-2 סבבים:
  1. הוא כתב לך שאתה אינפנטיל כבר ב-29.7
    אינפנטיל.png
  2. הוא כתב שאתה חסר כל ב-4.8.
    חסר כל.png
תמשיך להתחפר במחילות שלך |נחמה|
לאחר מכן חסם את האפשרות לראות את תגובותך האינפנטיליות |נחמה|
|וואו| אתה איטי, ששבועיים היית צריך להפנים את הזלזול שלו בך ואפילו תגובתו לאחר שבוע לא הספיקה בכדי שתבין.

טמבל המשך.png

עלה והצלח חצי גאון של אימא |נחמה|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
הוא לא חזר בו, הוא כתב לך בלשון סגי נהור וכשהבין שאתה נעל הבית ולא מבין את זה, כתב לך מפורשות ב-2 סבבים:
  1. הוא כתב לך שאתה אינפנטיל כבר ב-29.7
    אינפנטיל.png
  2. הוא כתב שאתה חסר כל ב-4.8.
    חסר כל.png
תמשיך להתחפר במחילות שלך |נחמה|
לאחר מכן חסם את האפשרות לראות את תגובותך האינפנטיליות |נחמה|
כאמור, זה לא נראה כמו לשון סגי נהור:

__צילום מסך_15-5-2024_194347_www.tapuz.co.il.jpeg

אבל אם אתה כל-כך נחוש לראות את זה ככה כי כל-כך כואבת לך ההערצה שאני נערץ, אז לך על זה 🤷‍♂️

אין שום מחילות ואין תגובות אינפטיליות. פשוט נורא כואב לך 🤷‍♂️
|וואו| אתה איטי, ששבועיים היית צריך להפנים את הזלזול שלו בך ואפילו תגובתו לאחר שבוע לא הספיקה בכדי שתבין.
העניין הזה כבר הוסבר לך בפורום חורזים וכותבים לפני מספר ימים, אבל מפגרים לא מבינים 🤷‍♂️

__צילום מסך_28-8-2024_183852_www.tapuz.co.il.jpeg
homeless-teenager.jpg
1000_F_215940590_FGOpyJqZH7IqcZglLlwC5vPiRSJqDMPJ.jpg
shutterstock_577744615-scaled.jpg
yldk5jh8.png
עלה והצלח חצי גאון של אימא |נחמה|
מצחיק לשמוע את מי שכל האתר מסכים עליו שהוא מפגר ללא הבדלי גיל, מין או מחנה פוליטי מדבר על חצי גאונים של אמא.

😂 ?Self awareness mach

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
כאמור, זה לא נראה כמו לשון סגי נהור:

צפה בקובץ המצורף 114739

אבל אם אתה כל-כך נחוש לראות את זה ככה כי כל-כך כואבת לך ההערצה שאני נערץ, אז לך על זה 🤷‍♂️

אין שום מחילות ואין תגובות אינפטיליות. פשוט נורא כואב לך 🤷‍♂️

העניין הזה כבר הוסבר לך בפורום חורזים וכותבים לפני מספר ימים, אבל מפגרים לא מבינים 🤷‍♂️

צפה בקובץ המצורף 114740

צפה בקובץ המצורף 114742
צפה בקובץ המצורף 114743
צפה בקובץ המצורף 114744
צפה בקובץ המצורף 114745

מצחיק לשמוע את מי שכל האתר מסכים עליו שהוא מפגר ללא הבדלי גיל, מין או מחנה פוליטי מדבר על חצי גאונים של אמא.

😂 ?Self awareness mach

צפה בקובץ המצורף 114747
צפה בקובץ המצורף 114748
צפה בקובץ המצורף 114749
צפה בקובץ המצורף 114750

דיברגנט חדש

Well-known member
הבנתי את האסטרטגיה שלך, אתה אוהב לשים תמונות ולנפח את התגובות שלך מהעתקה של תגובות עבר שלך בכדי שאף אחד לא ייקרא איך המגיבים לך מקרקסים אותך ומראים כמה אתה |טמבל|
לא מצליח לך |נחמה|

טמבל המשך.png

למעלה