מסתבר שיש קורס שלם שעוסק ומדבר כל כולו על האנשים שלי. "מחוננות וכישרונות מיוחדים" שמו.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
"אם אין שכל |שמאל| אין דאגות"|!| |נחמה|
אומר מי שכל האתר אומר עליו ומסכים עליו פה אחד ללא הבדלי מין, גיל או מחנה פוליטי, שהוא מפגר 😂

😂 LMAO

__צילום מסך_11-5-2024_16431_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_16334_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_17032_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_17746_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_153630_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_154722_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_165339_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_165437_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_15-5-2024_20629_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_18-7-2024_6430_www.tapuz.co.il.jpeg

רק מפגר כמוך יכול להרים להנחתה עוד פעם ועוד פעם כל פעם מחדש 😂

פרמהפרוסט צדק בנוגע אליך 😂

אתה באמת מפגר עם תעודות 😂

דיברגנט חדש

Well-known member
אומר מי שכל האתר אומר עליו ומסכים עליו פה אחד ללא הבדלי מין, גיל או מחנה פוליטי, שהוא מפגר 😂

😂 LMAO

צפה בקובץ המצורף 114818
צפה בקובץ המצורף 114819
צפה בקובץ המצורף 114820
צפה בקובץ המצורף 114821
צפה בקובץ המצורף 114822
צפה בקובץ המצורף 114823
צפה בקובץ המצורף 114824
צפה בקובץ המצורף 114825
צפה בקובץ המצורף 114826
צפה בקובץ המצורף 114827

רק מפגר כמוך יכול להרים להנחתה עוד פעם ועוד פעם כל פעם מחדש 😂

פרמהפרוסט צדק בנוגע אליך 😂

אתה באמת מפגר עם תעודות 😂
לא הסתכלת במראה לאחרונה?
בעצם אולי אתה כ"כ |טמבל| שאפילו את מבחן המראה לא עובר? |נחמה|
אט אט, נופל לך האסימון שגם מי שחשבת שהוא סוגד לך, בעצם מחשיב אותך כאחרון ה-|טמבל|-ים |נחמה|

שים לב טוב לשרשור של היום, שיעלה בשעות הקרובות. שרשור על המכוניות היקרות באזור מגוריי. שרשור שיחרוך לך את הנשמה מרוב כאב וקנאה 😊

כל-כך כואב לך ואתה כל-כך מקנא? אז הנה. בוא נעזור לזה. שיכאב לך. תקנא 😊
ונניח שגרמת לדיברגנט לקנא,אז מה?

כל ההצלחות האלה הן לא שלך,מילא אם היית בן 13,אז לא היה מצופה ממך להצליח כלכלית וזה הגיוני להתגאות

במה שהשיגה המשפחה שלך,כולל אזור מגורים וכד'.

האמת היא שאתה מקנא יותר כי אתה יודע שאלה לא הצלחות שלך,אתה סה"כ מסכן שרוכב על הגב שלהם.

שלא יהיה לך גב אתה תיפול על הפנים.

אתה בטח לא נרדם בלילה בדאגה סמויה שלא תצליח ומה זה אומר עליך. דיברגנט אולי לא הצליח הרבה,

אבל מה שהצליח עשה בזכותו בעיקר.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
ונניח שגרמת לדיברגנט לקנא,אז מה?

כל ההצלחות האלה הן לא שלך,מילא אם היית בן 13,אז לא היה מצופה ממך להצליח כלכלית וזה הגיוני להתגאות

במה שהשיגה המשפחה שלך,כולל אזור מגורים וכד'.
נראה לך שמעניין אותי לגרום לו לקנא בי? האיש מקנא בי לבד וזה עוד גורם לו להתאבסס עליי בצורה קשה וחולנית.
האמת היא שאתה מקנא יותר כי אתה יודע שאלה לא הצלחות שלך,אתה סה"כ מסכן שרוכב על הגב שלהם.
אתה טוען שאני מקנא בהישגי משפחתי? מגוחך.
שלא יהיה לך גב אתה תיפול על הפנים.
פחחחחחח....
אתה בטח לא נרדם בלילה בדאגה סמויה שלא תצליח ומה זה אומר עליך. דיברגנט אולי לא הצליח הרבה,

אבל מה שהצליח עשה בזכותו בעיקר.
להצליח לבד זאת לא סיבה לגאווה באותה המידה כמו להצליח הרבה. עדיף להצליח הרבה עם הרבה מערכות תומכות והרבה גב מאנשים אחרים מאשר להצליח מעט ולבד. לא הייתי מתחלף עם הלוזר הזה.

ai27

Well-known member
דרכתי לך על יבלת כואבת מאוד |חבול| הוציאה ממך את האינפנטליות שכה מזוהה עמך, גופנים גדולים ומודגשים, תמונות אינפנטיליות ועוד |נחמה|
מתחיל ליפול לך האסימון ולהבין שכולם כבר הבינו עם מי יש להם עסק, הבינו כמה אתה חולה.
היחידים שעוד מעניקים לך תש'ומי זה ai27 שאתה מוגבל מחמד שלו, הוגדרת על ידו כמפגר והוא נהנה להשתעשע בך
לא נורא, הרופאים כבר יספקו לך |תרופה| מתאימה |סיוע|
הוא אמנם קצת אדיוט - אבל יש לו פוטנציאל. מסתובבים המון אדיוטים - ואחד אפילו הצלח להשתחל למשרד ראש הממשלה לחצי שנה.
הכתיבה שלו פומפוזיונית, אבל מרתקת,
אתה רואה איך אנשים קוראים בשקיקה את כמויות המלל האדירות שהוא מייצר
ושיגעון הגדלות שלו (שזוכה לזלזול רב פה) מהווה דווקא תכונה חיובית: מדרבן אותו להשקיע ולהצליח

היות והוא לא פנה לתחום הכספים - הוא לא יכנס לכלא,
לפחות זה

אם יפנה לתחום הכתיבה - אין לי ספק שיזכה להצלחה
במיוחד אם יפנה לעיסוק פוליטי כלשהו.

לאחרונה נתקלנו באדיוטית גמורה - שהגיעה לתפקידים פסיכולוגיים דרך תואר (חסר דרישות קבלה) בעבודה סוציאלית,
אם מח"פ ילך בכיוון זה חלומותיו להיות פסיכולוג מדופלם יתגשמו

דיברגנט חדש

Well-known member
הוא אמנם קצת אדיוט - אבל יש לו פוטנציאל. מסתובבים המון אדיוטים - ואחד אפילו הצלח להשתחל למשרד ראש הממשלה לחצי שנה.
"קצת"? אין לו שום פוטנציאל, הוא כותב ברמה של ילד בן 9 בבגרות של ילד בן 5.
נראה לי שאתה היחיד שקורא את המלל שלו, אולי יש לך חסך ילדות?
ושיגעון הגדלות שלו (שזוכה לזלזול רב פה) מהווה דווקא תכונה חיובית: מדרבן אותו להשקיע ולהצליח
אין לו שגעון גדלות, זאת סתם מסכה בכדי להסתיר את העליבות שלו, בדיוק כמו |ליצן| שנראה שמח כלפי חוץ ועצוב מבפנים.
לפחות זה
הוא לא ייכנס לכלא כי הוא |טמבל| כך שאף אחד לא מתייחס אליו ברצינות.
אתה לוקה בחוסר הבנת המציאות בדיוק כמוהו |נחמה|
לאחרונה נתקלנו באדיוטית גמורה - שהגיעה לתפקידים פסיכולוגיים דרך תואר (חסר דרישות קבלה) בעבודה סוציאלית,
למי כוונתך? לקב"נית? היא לא צריכה להיות פסיכיאטרית?
אל תחיה באשליות, מ.ח.פ יהיה סטודנט ניצחי, הוא לא יצליח לסיים את התואר וגם אם יסיים (סיכוי אפסילון), לא יצליח להתקבל לתואר שני, בטח לא לקליני.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אפילו לא קצת. אנשים קצת אידיוטים לא מגיעים אל ההישגים שאני הגעתי אליהם. בין היתר, חיזוי המשבר הכלכלי של 2022, חיזוי מגוון אסונות טבע, חיזוי מניות וסחורות שעולות לאחר מכן במאות ואלפי אחוזים, וכתיבת העבודות המדעיות והספרותיות החשובות ביותר בכל הזמנים.
אין לו שום פוטנציאל,
כי אפריקני שחור וטיפש שעלה עם משפחתו מאתיופיה בחוסר כל, גדל כעני מרוד תוך כדי חלוקת חדרו עם שני אחיו, והוא האדם הראשון בהיסטוריה של משפחתו להחזיק בתואר אקדמי, לא כי הוא האדם הראשון בהיסטוריה של משפחתו שכשיר ומתאים, אלא בגלל זילות ההשכלה הגבוהה בעולם הראשון שהתחילה בשנות התשעים, זה הבן-אדם הנכון בשביל לקבוע כמה פוטנציאל יש לאנשים, נכון כפרה? :rolleyes:

t39p0ddt.png
הוא כותב ברמה של ילד בן 9 בבגרות של ילד בן 5.
כי מי שכולם מסכימים ללא הבדל גיל, מין ומחנה ופוליטי שהוא הבן-אדם הכי טיפש באתר חוץ מהמומחה לכלום ושום דבר, הוא הבן-אדם הנכון בשביל לאמוד את איכות כתיבתם של הגולשים השונים, נכון מותק? |פנים|

Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg
__צילום מסך_11-5-2024_16431_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_16334_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_17032_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_17746_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_153630_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_154722_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_165339_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_165437_www.tapuz.co.il.jpeg

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אפילו לא קצת. אנשים קצת אידיוטים לא מגיעים אל ההישגים שאני הגעתי אליהם. בין היתר, חיזוי המשבר הכלכלי של 2022, חיזוי מגוון אסונות טבע, חיזוי מניות וסחורות שעולות לאחר מכן במאות ואלפי אחוזים, וכתיבת העבודות המדעיות והספרותיות החשובות ביותר בכל הזמנים.

כי אפריקני שחור וטיפש שעלה עם משפחתו מאתיופיה בחוסר כל, גדל כעני מרוד תוך כדי חלוקת חדרו עם שני אחיו, והוא האדם הראשון בהיסטוריה של משפחתו להחזיק בתואר אקדמי, לא כי הוא האדם הראשון בהיסטוריה של משפחתו שכשיר ומתאים, אלא בגלל זילות ההשכלה הגבוהה בעולם הראשון שהתחילה בשנות התשעים, זה הבן-אדם הנכון בשביל לקבוע כמה פוטנציאל יש לאנשים, נכון כפרה? :rolleyes:

צפה בקובץ המצורף 114919

כי מי שכולם מסכימים ללא הבדל גיל, מין ומחנה ופוליטי שהוא הבן-אדם הכי טיפש באתר חוץ מהמומחה לכלום ושום דבר, הוא הבן-אדם הנכון בשביל לאמוד את איכות כתיבתם של הגולשים השונים, נכון מותק? |פנים|

צפה בקובץ המצורף 114920
צפה בקובץ המצורף 114921
צפה בקובץ המצורף 114922
צפה בקובץ המצורף 114923
צפה בקובץ המצורף 114924
צפה בקובץ המצורף 114925
צפה בקובץ המצורף 114926
צפה בקובץ המצורף 114927
צפה בקובץ המצורף 114928
__צילום מסך_15-5-2024_20629_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_18-7-2024_6430_www.tapuz.co.il.jpeg

שלא לדבר בכלל על זה שכתיבתי קיבלה עד כה מגוון שבחים, אבל מה לך ולחיבור למציאות? כל פעם אתה רק אומר דברים יותר מטומטמים ויותר מרים לי להנחתה. אם זה לא היה עצוב, זה היה מצחיק :rolleyes:
נראה לי שאתה היחיד שקורא את המלל שלו,
כי בתור אפריקני שחור וטיפש שעלה עם משפחתו מאתיופיה בחוסר כל, גדל כעני מרוד תוך כדי חלוקת חדרו עם שני אחיו, והוא האדם הראשון בהיסטוריה של משפחתו להחזיק בתואר אקדמי, לא כי הוא האדם הראשון בהיסטוריה של משפחתו שכשיר ומתאים, אלא בגלל זילות ההשכלה הגבוהה בעולם הראשון שהתחילה בשנות התשעים, למה שנראה לך יש כל-כך הרבה משקל, נכון נשמה? |פנים|

ai27 הוא היחיד שקורא אותי? זה למה אני הבן-אדם הכי פופולארי באתר, שרשורים מרובים שלי מככבים בקביעות ברשימות השרשורים המוגבים ביותר והנצפים ביותר של השבוע, פורומים שלמים קמים ומתרסקים על בסיס נוכחותי ואפקט ההילה מסביבי שמושך אנשים אל כל פורום שאני כותב בו, וברגע זה ממש אנחנו מתכתבים בשרשור שלי שקיבל למעלה מחמישים תגובות שונות משש מגיבים שונים? |פנים|

לך הביתה דגנרט חדש. פשוט לך הביתה. זה כבר אפילו לא מצחיק יותר. זה פשוט מביך 😓
אולי יש לך חסך ילדות?
שוב פעם מנגנון ההשלכה בשביל להרחיק מעל עצמך דברים שלך על-ידי כך שתזרוק אותם על אנשים אחרים :rolleyes:

מישהו כמוך, עם רקע כמו שלך, מדבר על חסכי ילדות. זה באמת משהו |פנים|
אין לו שגעון גדלות, זאת סתם מסכה בכדי להסתיר את העליבות שלו, בדיוק כמו |ליצן| שנראה שמח כלפי חוץ ועצוב מבפנים.
אני ילד עשיר אירופאי-רוסי-מוסקבאי אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה בן 26 שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה 😂

החיים שלי הם ה-textbook definition של חיים מושלמים (מה הפלא שקמה לי קבוצה קטנה אך אובססיבית וקנאית במיוחד של מתנגדים אדוקים?) 😂

לפי איזו הגדרה אני אמור להיות עלוב בדיוק? 😂

ניתוק מהמציאות much? 😂
הוא לא ייכנס לכלא כי הוא |טמבל| כך שאף אחד לא מתייחס אליו ברצינות.
מצחיק לקרוא את מי שכל האתר מסכים עליו שהוא מפגר ללא הבדלי מין, גיל ומחנה פוליטי מדבר על טמבלים (ראו תגובה קודמת שלי).

יש מספיק שמתייחסים אליי ברצינות.

ככה זה כשאתה גאון עצום מימדים.

אני גם ממילא לא אכנס לכלא משום סיבה שהיא. למה שאכנס לכלא? אני לא עבריין. עוד חלק מהפיגור שלך? :unsure:
אתה לוקה בחוסר הבנת המציאות בדיוק כמוהו |נחמה|
לא, הוא פשוט לא מגיע מאשפתות כמוך אז לא כואב לו לראות אנשים שהם חכמים, מוכשרים ומוצלחים, ולכן אינו חייב להכחיש מתוך כאב וקנאה את חוכמתם, כישרונם ומוצלחותם. עכשיו ברור? :)

אם הייתי לוקה בחוסר הבנת המציאות, היינו רואים סימנים לזה, אבל עובדה שאין, ולכן עובדה שזאת אחת מעשרות ההמצאות עליי שלך ושל יתר המתנגדים מתוך קנאה קשה, עזה ואובססיבית.
אל תחיה באשליות,
אמר הדגנרט החדש שנייה לפני שפלט שורה של אשליות 😂
מ.ח.פ יהיה סטודנט ניצחי, הוא לא יצליח לסיים את התואר וגם אם יסיים (סיכוי אפסילון), לא יצליח להתקבל לתואר שני, בטח לא לקליני.
מעבר למה שמדובר בשורת שטויות שלאף-אחד אין שמץ של מושג מהו המקור שלהן ושאין להן שום בסיס מינימאלי כלשהו וואט סו אבר, כבר הוסבר לך שאין לך שמץ מינימאלי של מושג באשר לדרכי עבודתו של העולם האקדמי ושהכשירות שלך לקבוע דברים כאלו הן אפס. כבר הוסבר לך שעם כל הכבוד, באמת עם כל הכבוד, אפריקני שחור וטיפש שעלה עם משפחתו מאתיופיה בחוסר כל, גדל כעני מרוד תוך כדי חלוקת חדרו עם שני אחיו, והוא האדם הראשון בהיסטוריה של משפחתו להחזיק בתואר אקדמי, לא כי הוא האדם הראשון בהיסטוריה של משפחתו שכשיר ומתאים, אלא בגלל זילות ההשכלה הגבוהה בעולם הראשון שהתחילה בשנות התשעים, כבר הוסבר לך שמישהו כזה, קודם כל הוא לא אקדמאי אמיתי, וששנית כל, היכרותו עם העולם האקדמי האמיתי ודרכי פעולתו היא אפס עגול, כך שכמובן ומן הסתם, כאמור, אתה לא הבן-אדם לקבוע קביעות כאלו. אתה לא מקור סמכות באשר לעולם האקדמי ודרכי פעולתו. הכשירות שלך לקבוע מי יסיים או לא יסיים איזה תואר ומי יתקבל או לא יתקבל לאיזה תואר ולאיזה סוג של תואר, היא אפס עגול. בטח ובטח כאשר אתה מתיימר לקבוע את כל הדברים האלו לאקדמאי אמיתי מן השורה, ילד עשיר אירופאי-רוסי-מוסקבאי אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה בן 26 שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה.

במקום להתיימר לדבר על נושאים שיש לך בהם אפס הבנה וידע, כמו האקדמיה, דרכי פעולתה, וההישגים שלי בלימודיי, ולהטעות אנשים לא מבריקים במיוחד, שאחרי מה שאתה טועה כי אתה מפגר והידע שלך הוא אפס, בגלל שהם לא מבריקים במיוחד אתה מטעה גם אותם, ועל זה נאמרה האמרה "טועה ומטעה". אני מדבר כמובן על אנשים כמו לדוגמה המומחה לכלום ושום דבר וסבא של כיפה אדומה, שנופלים בפח של השטויות שלך. מוטב שתשתוק :rolleyes:

__צילום מסך_30-8-2024_15458_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_30-8-2024_1573_www.tapuz.co.il.jpeg

הקטע הכי מצחיק זה שאחר-כך אני זה שצריך לפנות אליהם, להסביר להם שכל דבריך שגויים, שיש לך אפס ידע והבנה בנושאי האקדמיה ודרכי פעולתה, ושאפריקני שחור וטיפש שעלה עם משפחתו מאתיופיה בחוסר כל, גדל כעני מרוד תוך כדי חלוקת חדרו עם שני אחיו, והוא האדם הראשון בהיסטוריה של משפחתו להחזיק בתואר אקדמי, לא כי הוא האדם הראשון בהיסטוריה של משפחתו שכשיר ומתאים, אלא בגלל זילות ההשכלה הגבוהה בעולם הראשון שהתחילה בשנות התשעים, הוא לא מקור סמכות וידע, שהוא לא יודע ומבין את האקדמיה ודרכי פעולתה, ושהוא אפילו לא אקדמאי אמיתי :rolleyes:

רק שאמצא את הזמן, אני עמוס. בינתיים, מסכנים, נפלו בפח של חוסר ההבנה הבוטה שלך וחוסר היכרותך עם האקדמיה ודרכי פעולתה :rolleyes:

בכל מקרה, אני, מצד שני, ובתור אקדמאי אמיתי, ילד עשיר אירופאי-רוסי-מוסקבאי אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה בן 26 שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה, ושהיה מתקבל לאקדמיה גם ללא זילות ההשכלה הגבוהה, ושאינו זקוק לה בשביל להיכנס, כמו כל הדורות אחורה לדוגמה, אני מקור סמכות אמיתי לעולם האקדמי, ואני מכיר היכרות אמיתית את העולם האקדמי ואת דרכי פעולתו, בניגוד אליך לדוגמה, ואני כשיר לקבוע קביעות כמו מי כן יסיים או לא יסיים איזה תואר וכן יתקבל או לא יתקבל לאיזה תואר אחר, וכפי מה שהוסבר, אין שום מחסום נראה לעין העומד בדרכי, והכול מתקדם לפי התוכנית. בהמשך החודש אני ניגש למבחן המתא"ם, לאחר מכן לסיים את התואר הראשון, ואז תחילת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר בשנה הבאה. הכול מתקדם כמתוכנן ועם אפס תקלות עד כה. עד עכשיו אני מאוד מרוצה :sneaky:

57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg
child-monarchs.jpg

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
צפה בקובץ המצורף 114930
צפה בקובץ המצורף 114931

שלא לדבר בכלל על זה שכתיבתי קיבלה עד כה מגוון שבחים, אבל מה לך ולחיבור למציאות? כל פעם אתה רק אומר דברים יותר מטומטמים ויותר מרים לי להנחתה. אם זה לא היה עצוב, זה היה מצחיק :rolleyes:

כי בתור אפריקני שחור וטיפש שעלה עם משפחתו מאתיופיה בחוסר כל, גדל כעני מרוד תוך כדי חלוקת חדרו עם שני אחיו, והוא האדם הראשון בהיסטוריה של משפחתו להחזיק בתואר אקדמי, לא כי הוא האדם הראשון בהיסטוריה של משפחתו שכשיר ומתאים, אלא בגלל זילות ההשכלה הגבוהה בעולם הראשון שהתחילה בשנות התשעים, למה שנראה לך יש כל-כך הרבה משקל, נכון נשמה? |פנים|

ai27 הוא היחיד שקורא אותי? זה למה אני הבן-אדם הכי פופולארי באתר, שרשורים מרובים שלי מככבים בקביעות ברשימות השרשורים המוגבים ביותר והנצפים ביותר של השבוע, פורומים שלמים קמים ומתרסקים על בסיס נוכחותי ואפקט ההילה מסביבי שמושך אנשים אל כל פורום שאני כותב בו, וברגע זה ממש אנחנו מתכתבים בשרשור שלי שקיבל למעלה מחמישים תגובות שונות משש מגיבים שונים? |פנים|

לך הביתה דגנרט חדש. פשוט לך הביתה. זה כבר אפילו לא מצחיק יותר. זה פשוט מביך 😓

שוב פעם מנגנון ההשלכה בשביל להרחיק מעל עצמך דברים שלך על-ידי כך שתזרוק אותם על אנשים אחרים :rolleyes:

מישהו כמוך, עם רקע כמו שלך, מדבר על חסכי ילדות. זה באמת משהו |פנים|

אני ילד עשיר אירופאי-רוסי-מוסקבאי אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה בן 26 שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה 😂

החיים שלי הם ה-textbook definition של חיים מושלמים (מה הפלא שקמה לי קבוצה קטנה אך אובססיבית וקנאית במיוחד של מתנגדים אדוקים?) 😂

לפי איזו הגדרה אני אמור להיות עלוב בדיוק? 😂

ניתוק מהמציאות much? 😂

מצחיק לקרוא את מי שכל האתר מסכים עליו שהוא מפגר ללא הבדלי מין, גיל ומחנה פוליטי מדבר על טמבלים (ראו תגובה קודמת שלי).

יש מספיק שמתייחסים אליי ברצינות.

ככה זה כשאתה גאון עצום מימדים.

אני גם ממילא לא אכנס לכלא משום סיבה שהיא. למה שאכנס לכלא? אני לא עבריין. עוד חלק מהפיגור שלך? :unsure:

לא, הוא פשוט לא מגיע מאשפתות כמוך אז לא כואב לו לראות אנשים שהם חכמים, מוכשרים ומוצלחים, ולכן אינו חייב להכחיש מתוך כאב וקנאה את חוכמתם, כישרונם ומוצלחותם. עכשיו ברור? :)

אם הייתי לוקה בחוסר הבנת המציאות, היינו רואים סימנים לזה, אבל עובדה שאין, ולכן עובדה שזאת אחת מעשרות ההמצאות עליי שלך ושל יתר המתנגדים מתוך קנאה קשה, עזה ואובססיבית.

אמר הדגנרט החדש שנייה לפני שפלט שורה של אשליות 😂

מעבר למה שמדובר בשורת שטויות שלאף-אחד אין שמץ של מושג מהו המקור שלהן ושאין להן שום בסיס מינימאלי כלשהו וואט סו אבר, כבר הוסבר לך שאין לך שמץ מינימאלי של מושג באשר לדרכי עבודתו של העולם האקדמי ושהכשירות שלך לקבוע דברים כאלו הן אפס. כבר הוסבר לך שעם כל הכבוד, באמת עם כל הכבוד, אפריקני שחור וטיפש שעלה עם משפחתו מאתיופיה בחוסר כל, גדל כעני מרוד תוך כדי חלוקת חדרו עם שני אחיו, והוא האדם הראשון בהיסטוריה של משפחתו להחזיק בתואר אקדמי, לא כי הוא האדם הראשון בהיסטוריה של משפחתו שכשיר ומתאים, אלא בגלל זילות ההשכלה הגבוהה בעולם הראשון שהתחילה בשנות התשעים, כבר הוסבר לך שמישהו כזה, קודם כל הוא לא אקדמאי אמיתי, וששנית כל, היכרותו עם העולם האקדמי האמיתי ודרכי פעולתו היא אפס עגול, כך שכמובן ומן הסתם, כאמור, אתה לא הבן-אדם לקבוע קביעות כאלו. אתה לא מקור סמכות באשר לעולם האקדמי ודרכי פעולתו. הכשירות שלך לקבוע מי יסיים או לא יסיים איזה תואר ומי יתקבל או לא יתקבל לאיזה תואר ולאיזה סוג של תואר, היא אפס עגול. בטח ובטח כאשר אתה מתיימר לקבוע את כל הדברים האלו לאקדמאי אמיתי מן השורה, ילד עשיר אירופאי-רוסי-מוסקבאי אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה בן 26 שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה.

במקום להתיימר לדבר על נושאים שיש לך בהם אפס הבנה וידע, כמו האקדמיה, דרכי פעולתה, וההישגים שלי בלימודיי, ולהטעות אנשים לא מבריקים במיוחד, שאחרי מה שאתה טועה כי אתה מפגר והידע שלך הוא אפס, בגלל שהם לא מבריקים במיוחד אתה מטעה גם אותם, ועל זה נאמרה האמרה "טועה ומטעה". אני מדבר כמובן על אנשים כמו לדוגמה המומחה לכלום ושום דבר וסבא של כיפה אדומה, שנופלים בפח של השטויות שלך. מוטב שתשתוק :rolleyes:

צפה בקובץ המצורף 114934
צפה בקובץ המצורף 114935

הקטע הכי מצחיק זה שאחר-כך אני זה שצריך לפנות אליהם, להסביר להם שכל דבריך שגויים, שיש לך אפס ידע והבנה בנושאי האקדמיה ודרכי פעולתה, ושאפריקני שחור וטיפש שעלה עם משפחתו מאתיופיה בחוסר כל, גדל כעני מרוד תוך כדי חלוקת חדרו עם שני אחיו, והוא האדם הראשון בהיסטוריה של משפחתו להחזיק בתואר אקדמי, לא כי הוא האדם הראשון בהיסטוריה של משפחתו שכשיר ומתאים, אלא בגלל זילות ההשכלה הגבוהה בעולם הראשון שהתחילה בשנות התשעים, הוא לא מקור סמכות וידע, שהוא לא יודע ומבין את האקדמיה ודרכי פעולתה, ושהוא אפילו לא אקדמאי אמיתי :rolleyes:

רק שאמצא את הזמן, אני עמוס. בינתיים, מסכנים, נפלו בפח של חוסר ההבנה הבוטה שלך וחוסר היכרותך עם האקדמיה ודרכי פעולתה :rolleyes:

בכל מקרה, אני, מצד שני, ובתור אקדמאי אמיתי, ילד עשיר אירופאי-רוסי-מוסקבאי אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה בן 26 שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה, ושהיה מתקבל לאקדמיה גם ללא זילות ההשכלה הגבוהה, ושאינו זקוק לה בשביל להיכנס, כמו כל הדורות אחורה לדוגמה, אני מקור סמכות אמיתי לעולם האקדמי, ואני מכיר היכרות אמיתית את העולם האקדמי ואת דרכי פעולתו, בניגוד אליך לדוגמה, ואני כשיר לקבוע קביעות כמו מי כן יסיים או לא יסיים איזה תואר וכן יתקבל או לא יתקבל לאיזה תואר אחר, וכפי מה שהוסבר, אין שום מחסום נראה לעין העומד בדרכי, והכול מתקדם לפי התוכנית. בהמשך החודש אני ניגש למבחן המתא"ם, לאחר מכן לסיים את התואר הראשון, ואז תחילת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר בשנה הבאה. הכול מתקדם כמתוכנן ועם אפס תקלות עד כה. עד עכשיו אני מאוד מרוצה :sneaky:

צפה בקובץ המצורף 114932
צפה בקובץ המצורף 114933
דרכתי לך על יבלת מאוד כואבת |חבול| שאתה כל הזמן ממחזר את תגובותך.
לא נורא, ככה זה שהחיים ב-|פח| נכון, מפגר|?| |נחמה|
יאללה, שים, שוב, את אותן צילומי מסך שעושים אותך כה מפגר שלא מבין לשון סגי נהור שצוחקים עליך, אך מה לעשות ככה זה שאתה נחות מנעל בית |נחמה|
אתה, אפילו, נחות מהסולייה של נעל בית שדרכה על צואה מצחינה |נחמה|

תמו ה-4 ד' שבועיות שלך :)

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
דרכתי לך על יבלת מאוד כואבת |חבול| שאתה כל הזמן ממחזר את תגובותך.
לא נורא, ככה זה שהחיים ב-|פח| נכון, מפגר|?| |נחמה|
יאללה, שים, שוב, את אותן צילומי מסך שעושים אותך כה מפגר שלא מבין לשון סגי נהור שצוחקים עליך, אך מה לעשות ככה זה שאתה נחות מנעל בית |נחמה|
אתה, אפילו, נחות מהסולייה של נעל בית שדרכה על צואה מצחינה |נחמה|

תמו ה-4 ד' שבועיות שלך :)
אני לא ממחזר שום תגובות וכל תגובה שלי שונה מהאחרת, בינתיים מי שחזר עכשיו אחד לאחד על הודעה שהוא כבר השאיר בשרשור זה, זה אתה, בזה הרגע, עם ההודעה שאני עונה עליה עכשיו 😂

כפי מה שנאמר בפעם הקודמת שהגבת את תגובתך זאת, לפני שמחזרת אותה ממש עכשיו ואז טענת שאני זה שממחזר תגובות (והנה שוב פעם מנגנון ההגנה הכושל של ההשלכה שאנחנו מכירים אצלך כל-כך טוב) ילד עשיר אירופאי-רוסי-מוסקבאי אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה בן 26 שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה, מן הסתם זה לא מישהו שהחיים שלו בזבל :giggle:

מן הסתם מי שהחיים שלו בזבל זה אתה, שאתה אפריקני שחור וטיפש שעלה עם משפחתו מאתיופיה בחוסר כל, גדל כעני מרוד תוך כדי חלוקת חדרו עם שני אחיו, והוא האדם הראשון בהיסטוריה של משפחתו להחזיק בתואר אקדמי, לא כי הוא האדם הראשון בהיסטוריה של משפחתו שכשיר ומתאים, אלא בגלל זילות ההשכלה הגבוהה בעולם הראשון שהתחילה בשנות התשעים (והנה פעמיים בהודעה אחת אנחנו רואים את מנגנון ההגנה הכושל שלך של ההשלכה) 😂

יש לך הרבה אומץ, או בוא נדייק את הדברים ונגיד את האמת, בעיקר הרבה פיגור, בשביל לדבר על מפגרים אחרי מה שכמות דו-ספרתית של גולשים בתפוז מכל המינים, הגילאים והמחנות הפוליטיים, העידו כמות דו-ספרתית של פעמים שאתה מפגר, כפי מה שניתן לראות בשרשור זה הודות לתמונות שצירפתי 😂

לא סתם פיתחת אליי אובססיה חולנית. אובססיה חולנית זאת נובעת מפערי המעמדות בינינו. אתה רואה אותי ואתה רואה את החיים שהיית רוצה לעצמך, במקום אלו הטראומתיים שהיו לך, ולכן אתה כה נשרף |אש|😂

לסיכום:

טוען שאני ממחזר את תגובותיי, בשעה שאני לא ממחזר את תגובותיי, וזה אתה זה שממחזר את תגובותיך; טוען שהחיים שלי בזבל בשעה שאני ילד עשיר אירופאי אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה שהחיים שלו הם החלום של כל אדם, בזמן שאתה אפריקני שחור וטיפש שעלה עם משפחתו מאתיופיה בחוסר כל, גדל כעני מרוד, חלק חדר עם שני אחיו והיה לאדם הראשון בהיסטוריה המשפחתית להחזיק בתואר, וגם זה רק הודות לזילות ההשכלה הגבוהה, ככה שלמעשה אלו החיים שלך שבזבל; טוען שאני מפגר בשעה שכמות דו-ספרתית של אנשים מכל המינים, הגילאים והמחנות הפוליטיים העידו שאני גאון בשעה שזה אתה זה שכולם מעידים שהוא מפגר; בעקבות פערי המעמדות מפתח אליי אובססיה חולנית, על אותו רקע של פערי מעמדות מטורפים שגרמו לך לקנאה עזה וחולנית, ואז אתה טיפש מידי מכדי להסתיר את אותה אובססיה חולנית, קנאה עזה ומתפרצת, ואתה אשכרה טיפש מספיק בשביל לרדוף אחריי בכל האתר ולחשוף כמה אתה מקנא בי וכמה כואב לך, שאת זה כולם יכולים לראות 😂

אם לא הייתי מכיר אותך, לא הייתי מאמין בחיים שאתה עד כדי כך מפגר עד כדי כך שכל ההתנהגות שלך והדברים שלך יהיו עד כדי כך מפגרים, אלא הייתי בטוח שאתה עושה את עצמך, אבל לצערי אני מכיר אותך ואני מעיד ממקור ראשון שאתה הבן-אדם הכי טיפש באתר חוץ מהמומחה לכלום ושום דבר, וכפי מה שאיינשטיין אמר פעם, אין סוף לטיפשות האנושית 😂

אתה חושב שאתה חכם כי למדת באקדמיה אבל זה לא עובד ככה. אנשים טיפשים או חכמים כי הם מגיעים ככה מהבית ולאקדמיה אין שום קשר לזה. זה למה אתה כל-כך טיפש כפי מה שכולם מעידים עליך, וזה למה אני כל-כך גאון כפי מה שכולם מעידים עליי. כפי מה שניתן לראות בבירור במקרה שלך, עץ עקום לא מתיישר, זפת לא נעשית חלב, וגוש חרא של כלב שתרים אותו ברחוב ותשים עליו סוכר הוא לא סופגנייה 😂

kg2uuthi.png

דיברגנט חדש

Well-known member
אני לא ממחזר שום תגובות וכל תגובה שלי שונה מהאחרת, בינתיים מי שחזר עכשיו אחד לאחד על הודעה שהוא כבר השאיר בשרשור זה, זה אתה, בזה הרגע, עם ההודעה שאני עונה עליה עכשיו 😂

כפי מה שנאמר בפעם הקודמת שהגבת את תגובתך זאת, לפני שמחזרת אותה ממש עכשיו ואז טענת שאני זה שממחזר תגובות (והנה שוב פעם מנגנון ההגנה הכושל של ההשלכה שאנחנו מכירים אצלך כל-כך טוב) ילד עשיר אירופאי-רוסי-מוסקבאי אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה בן 26 שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה, מן הסתם זה לא מישהו שהחיים שלו בזבל :giggle:

מן הסתם מי שהחיים שלו בזבל זה אתה, שאתה אפריקני שחור וטיפש שעלה עם משפחתו מאתיופיה בחוסר כל, גדל כעני מרוד תוך כדי חלוקת חדרו עם שני אחיו, והוא האדם הראשון בהיסטוריה של משפחתו להחזיק בתואר אקדמי, לא כי הוא האדם הראשון בהיסטוריה של משפחתו שכשיר ומתאים, אלא בגלל זילות ההשכלה הגבוהה בעולם הראשון שהתחילה בשנות התשעים (והנה פעמיים בהודעה אחת אנחנו רואים את מנגנון ההגנה הכושל שלך של ההשלכה) 😂

יש לך הרבה אומץ, או בוא נדייק את הדברים ונגיד את האמת, בעיקר הרבה פיגור, בשביל לדבר על מפגרים אחרי מה שכמות דו-ספרתית של גולשים בתפוז מכל המינים, הגילאים והמחנות הפוליטיים, העידו כמות דו-ספרתית של פעמים שאתה מפגר, כפי מה שניתן לראות בשרשור זה הודות לתמונות שצירפתי 😂

לא סתם פיתחת אליי אובססיה חולנית. אובססיה חולנית זאת נובעת מפערי המעמדות בינינו. אתה רואה אותי ואתה רואה את החיים שהיית רוצה לעצמך, במקום אלו הטראומתיים שהיו לך, ולכן אתה כה נשרף |אש|😂

לסיכום:

טוען שאני ממחזר את תגובותיי, בשעה שאני לא ממחזר את תגובותיי, וזה אתה זה שממחזר את תגובותיך; טוען שהחיים שלי בזבל בשעה שאני ילד עשיר אירופאי אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה שהחיים שלו הם החלום של כל אדם, בזמן שאתה אפריקני שחור וטיפש שעלה עם משפחתו מאתיופיה בחוסר כל, גדל כעני מרוד, חלק חדר עם שני אחיו והיה לאדם הראשון בהיסטוריה המשפחתית להחזיק בתואר, וגם זה רק הודות לזילות ההשכלה הגבוהה, ככה שלמעשה אלו החיים שלך שבזבל; טוען שאני מפגר בשעה שכמות דו-ספרתית של אנשים מכל המינים, הגילאים והמחנות הפוליטיים העידו שאני גאון בשעה שזה אתה זה שכולם מעידים שהוא מפגר; בעקבות פערי המעמדות מפתח אליי אובססיה חולנית, על אותו רקע של פערי מעמדות מטורפים שגרמו לך לקנאה עזה וחולנית, ואז אתה טיפש מידי מכדי להסתיר את אותה אובססיה חולנית, קנאה עזה ומתפרצת, ואתה אשכרה טיפש מספיק בשביל לרדוף אחריי בכל האתר ולחשוף כמה אתה מקנא בי וכמה כואב לך, שאת זה כולם יכולים לראות 😂

אם לא הייתי מכיר אותך, לא הייתי מאמין בחיים שאתה עד כדי כך מפגר עד כדי כך שכל ההתנהגות שלך והדברים שלך יהיו עד כדי כך מפגרים, אלא הייתי בטוח שאתה עושה את עצמך, אבל לצערי אני מכיר אותך ואני מעיד ממקור ראשון שאתה הבן-אדם הכי טיפש באתר חוץ מהמומחה לכלום ושום דבר, וכפי מה שאיינשטיין אמר פעם, אין סוף לטיפשות האנושית 😂

אתה חושב שאתה חכם כי למדת באקדמיה אבל זה לא עובד ככה. אנשים טיפשים או חכמים כי הם מגיעים ככה מהבית ולאקדמיה אין שום קשר לזה. זה למה אתה כל-כך טיפש כפי מה שכולם מעידים עליך, וזה למה אני כל-כך גאון כפי מה שכולם מעידים עליי. כפי מה שניתן לראות בבירור במקרה שלך, עץ עקום לא מתיישר, זפת לא נעשית חלב, וגוש חרא של כלב שתרים אותו ברחוב ותשים עליו סוכר הוא לא סופגנייה 😂

צפה בקובץ המצורף 115038
הבנתי את האסטרטגיה שלך, אתה אוהב לשים תמונות ולנפח את התגובות שלך מהעתקה של תגובות עבר שלך בכדי שאף אחד לא ייקרא איך המגיבים לך מקרקסים אותך ומראים כמה אתה |טמבל|
לא מצליח לך |נחמה|

טמבל המשך.png

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
הוא אמנם קצת אדיוט
אנשים "קצת אידיוטים" לא חוזים את המשבר הכלכלי של 2022, מגוון אסונות טבע, מניות וסחורות שעולות לאחר מכן במאות ואלפי אחוזים, ולא כותבים עבודות מדעיות וספרותיות רבות חשיבות.
אבל יש לו פוטנציאל.
בגלל הגאונות שלי. חכם יותר מלאונרדו דה וינצ'י כבר אמרנו?

leo1.jpg
578346_362966417120827_1868054746_n.jpg
160608-trump_thelid-1614_fa49b8448f3535113be93376e20e2925.nbcnews-fp-1200-800.jpg
אין לי שיגעון גדלות. כבר דיברנו על זה. גאונים עצומי מימדים שחושבים שהם גאונים עצומי מימדים, זה דבר שמגובה בראיות והוכחות והינו בעל קשר ברור למציאות, ולכן אין זה שיגעון גדלות.
לפחות זה
למה שאכנס לכלא אם אפנה לתחום הכספים? אני אכן שוקל את הדבר בחיוב דרך אגב. אני אהיה להיט שם. אני הרי הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים. אל תשכח. זה למה אני חוזה מניות וסחורות לפני שהן עולות באלפי אחוזים וכשהייתי בן 24 כבר היו לי אנשים באמריקה שהעבירו מיליונים ממקום למקום.
images.jpg
לא מובן לי על מה אתה מדבר. אני אהיה פסיכולוג דרך התואר השני שאני אעשה בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר. אבל זה לא יהיה העיסוק העיקרי שלי. לא עף על הרעיון לטפל באנשים. זה לא מעניין פשוט 🤷‍♂️

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
נכתב ע"י כוכבית מצויה:
מי שלא מסוגל לגייס את הסכום הזה זה אתה.
לא בהכרח. המומחה לכלום ושום דבר ומשה הביעו עניין לא קטן בשלבים מסוים. וגם ההורים מתחילים להישבר.

פחחחחחח אני? אתה משוכנע שאני? מתי? איפה? על סמך מה הייתה לי בכלל סיבה להתעניין? תוכיח!

כוכבית מצויה

Well-known member
לא בהכרח. המומחה לכלום ושום דבר ומשה הביעו עניין לא קטן בשלבים מסוים. וגם ההורים מתחילים להישבר.

פחחחחחח אני? אתה משוכנע שאני? מתי? איפה? על סמך מה הייתה לי בכלל סיבה להתעניין? תוכיח!
ככה זה כשלא מסוגלים לזהות ציניות...

דיברגנט חדש

Well-known member
זאת לא פעם ראשונה, הוא חושב כל הזמן שמי שמזלזל בו מעריץ אותו כמו לדוגמה פרמפרוסט |נחמה|
פשוט לא מבין לשון סגי נהור שצוחקים ממנו |נחמה|
הוא כ"כ |טמבל| ששם תמונות של גולשים שחושב שמחזיקים ממנו ולא מבין כמה הם צוחקים עליו למרות שכותבים לו את האמת בפרצוף
כדוג', אצרף את מה שחושב עליו מי שהוא כ"כ מעריך:
אינפנטיל.png
אם בא לך להתפקע מצחוק, קיראי את התת דיון מתגובה #50 שלי ותראי כמה הוא לא מחובר לעצמו ומתפתל כמו תאומו הוירטואלי |אקדמאי|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member

היו לנו מספר שיחות בנושא והיה נראה שאתה מתחיל אט-אט להשתכנע ולשקול את הדברים בצורה רצינית. גם ראיתי אותך אומר בשיחות עם אחרים "יש לי ככה וככה, אולי באמת אני צריך לשתף פעולה עם מאור, להשקיע, לתת לו סכום של ככה וככה...".

גם עם המומחה לכלום ושום דבר זה הגיע די קרוב, אבל בסופו של דבר, נראה כאילו שאתם לא כאלו רציניים, ולכן ממזמן ירדתי מכם בנושא הזה.

כרגע אני עובד בנושא בעיקר מול ההורים, שלכשישתכנעו לבסוף, עלולים להביא 100,000, עלולים להביא יותר...

כוכבית מצויה

Well-known member
היו לנו מספר שיחות בנושא והיה נראה שאתה מתחיל אט-אט להשתכנע ולשקול את הדברים בצורה רצינית. גם ראיתי אותך אומר בשיחות עם אחרים "יש לי ככה וככה, אולי באמת אני צריך לשתף פעולה עם מאור, להשקיע, לתת לו סכום של ככה וככה...".
מסתבר שגם במקרה הזה אתה מדגים את חוסר יכולתך להבין אנשים...

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
כבר יש, בשפע.
לא ממש 🤷‍♂️

צריך לחפש בנרות ואולי אז יצליחו למצוא משהו, גם לא בטוח.

כפי מה שהוסבר פעמים רבות, חצאי הצלחות הם לא כישלונות, הם חצאי הצלחות. בוודאי שכך יש גם להסתכל עליהם כאשר מדובר על תחומים שבהם על-פי רוב כל השאר מגיעים לכישלון מוחלט וטוטאלי ומעלים בידם חרס, כך שחצאי הצלחות הם ההישגים הכי אדירים, מדהימים ומטורפים שכל אחד כלשהו אי-פעם הצליח להגיע אליהם בתחומים המדוברים, ואז באופן יחסי למה שנהוג ומקובל להגיע אליו באותם תחומים, אז בעוד שברמה האובייקטיבית מדובר בחצאי הצלחות, ברמה הסובייקטיבית, מדובר בהצלחות מסחררות, אבל ברור שאת, בתור מתנגדת, מתעקשת לראות את הדברים בצורה הנוחה לך.

אם רק הייתי מכיר את האנשים הנכונים, או שמישהו כלשהו שהינו בעל חשיבות מינימאלית היה כותב כאן, או שהמערכת לא הייתה כל-כך דפוקה והייתה יודעת לזהות אנשים כמוני ולשים לב אלינו ואל מעללינו, אז הצלחותיי לא היו טובעות בתוך ים המידע הלא רלוונטי, וכבר ממזמן הייתי מפורסם בכל העולם ומולטי מיליונר כבד כמו סבא שלי זכרונו לברכה, בדיוק בגין אותם הישגים אדירים שלהם את בוחרת לקרוא כישלונות.

הבעיה היא שכאשר בהיותי אחד מגדולי בני-האדם בכל הזמנים, אני חוזה קריסות כלכליות כמו מייקל ברי ונוריאל רוביני, רק בלי שום השכלה כלכלית פורמאלית בניגוד אליהם, חוזה אסונות טבע כפי מה שאף איש מדעי הטבע אינו מסוגל, וזאת למרות שאין לי השכלה פורמאלית גם לא בתחום הזה, ומגיע לתשואות תיאורטיות שנתיות בבורסה העולות על אלו של וורן באפט פי 500 ויותר כמו מה שהמשפחה שלי ראתה (או מה שהסוגד שלי SupermanZW ראה, פי 50 "בלבד" [במונחים של יכולותיי היום זה כלום בשבילי]), למרות ששוב, אין לי שום השכלה פורמאלית בכלכלה ופיננסים, הבעיה היא שכאשר אני מגיע לכל ההישגים האלו, והישגים הרבה יותר מרשימים מכך, כמו לדוגמה לכתוב את העבודות החשובות ביותר בהיסטוריה של מדעים מרובים תוך כדי התיכון, הבעיה היא שכאשר אני מגיע לכל ההישגים האלו, במקרה הטוב האנשים שנמצאים שם בשביל לראות את זה הם ההורים שלי ואחי הקטן, שהם אנשים בסדר גמור, פשוט לא בדיוק אנשים נחשבים בעולמות העסקים והמדעים, ובמקרה הרע, מי שרואים את כל אלו הם אנשים באינטרנט שהם כל מיני אנשים טיפשים לא-יוצלחים שלא מבינים מה הם רואים בכלל, ובמקרה האפילו עוד יותר גרוע, הם חולי נפש של ממש, כמו לדוגמה המעריץ כאוס מסודר הסכיזופרני שכתב שרשורים והודעות רבים על גאונותי המופלגת, המתעלה על חוכמתו של לאונרדו דה וינצ'י בכבודו ובעצמו, או הסוגד שלי SupermanZW הדליוזנאלי, שרואה בי את אלוהיו ומעביר מיליונים שלו ושל אנשים אחרים במסגרת עבודתו כברוקר ממקום למקום על-פי הנחיותיי, אך חושב שהעולם מנוהל על-ידי ממשלת צללים ששולטת בסתר בחיינו, אז אלו לא בדיוק הדברים שמקדמים אותי, אלו לא בדיוק האנשים שאני צריך שיראו את כל מה שאני מסוגל לו ויכול בשביל שאפרוץ בעולם, וזה לא בדיוק מה שעוזר לי עכשיו, כמובן עם כל הכבוד לכל המעריצים וכל אלו שחזו ביכולותיי.

השאלה היא איך בעולם כל-כך דפוק, של אנשים כל-כך טיפשים, מנותקים וחסרי מושג, אני מגיע אל אנשים נחשבים שאם הם ידעו ויראו את מה שהמשפחה שלי יודעת וראתה, והאנשים הטיפשים והמשוגעים בפורום הזה יודעים וראו, זה באמת ישנה משהו, באמת יזיז משהו, אני באמת אפרוץ בעולם סוף-סוף כפי מה שאני זכאי לו בתור האדם הכל-כך חכם ומוכשר שאני, וסוף-סוף ייפתחו בפניי כל הדלתות, והדברים יזרמו בנקל, כפי מה שהדברים אמורים להיות בשבילי, וכפי מה שאמור לקרות, במקום שכל דבר קטן תהיה מלחמה, כדי שסוף-סוף ובגיל 26, העולם הזה יגלה על האדם החשוב ביותר שחי בקרבו באלף השלישי לספירה כולה, שלא להגיד מאז ישו, את יודעת, ככה בקטנה, No biggie :rolleyes:

t39p0ddt.png

בעולם מתוקן, זה לא היה אמור להיות קשה כל-כך. בעולם מתוקן, לא כל דבר הכי קטן היה כזה מאבק איתנים.

אבל בסדר, זה מה שיש וזה מה שנתמודד איתו.

או אם לתמצת את כל הנאום הקטן הזה לרק שתי מילים, מה זה מה שיש? מה זה מה שנתמודד איתו?

עולם משוגע.

שקרן. כתבת את מה שהמצאת כעובדה .
זאת לא ההגדרה של שקרן. שקרן זה מי שאומר משהו לא נכון ביודעין ובמכוון.
שקרן. נתת את זה כתחזית. לא מפתיע שבמקום להודות שטעית אתה ממציא תירוצים. לא רק שאתה נכשל פעם אחרי פעם, אתה גם לא לומד לקח מהטעויות שלך.
שום תירוצים. העניין של יולי היה עניין של ניסיון לדייק עוד יותר את הדיוק של זה שתחילה אמרתי שימות בקיץ, שזה בעצמו היה דיוק לעצם זה שאמרתי ש"לא נשאר לו עוד הרבה זמן", כפי מה שניתן לראות בשרשור שהוקפץ רק היום.

כמובן שהייתה טעות, אבל הייתה טעות בדיוק של דיוק של תחזית. לא מי-יודע-מה טעות או כישלון נוראיים וצורבים, אלא דבר של מה בכך, אבל תאמיני במה שבא לך 🤷‍♂️

אני כן לומד לקח מהטעויות, אבל קשה להתגבר על ההיבריס של הרצון לקפוץ מעל הפופיק ולהמשיך להשתפר ולהיות מסוגל ליותר ויותר כל פעם מחדש ;)

כאילו שכשאתה כבר הכי טוב בהיסטוריה אתה באמת צריך להמשיך להשתפר עוד ועוד, מצחיקול שכמותי 😂

אבל לא, דווקא יש בזה היגיון 🤷‍♂️
סבא בסך הכל השתמש בו ככלי במלחמה שלו במשה.
אני רואה שמישהי פה מאוד-מאוד מבולבלת. זה בסדר, זה אך טבעי, עבור מישהי בגילך, להתבלבל בלבולים קשים כל-כך, וזהו מתפקידנו ואף זוהי חובתנו המוסרית, האנשים הצעירים יותר, לעזור לאנשים המבוגרים בעת ההתבלבלויות התכופות שלהם ולהוציא אותם מהבלבולים שהם מבולבלים בהם. מה את אומרת, הא? למה שלא נעזור לך ונוציא אותך מהבלבולים הקשים שאת מבולבלת בהם? ;)

אז ככה, כפרה, תשתדלי לעמוד בקצב ;)

לסבא לא הייתה שום מלחמה נגד משה, ואני לא הייתי כלי של אף-אחד בשום מלחמה שלו נגד משה.

המלחמה הייתה מלחמה שלי, נגד משה, וכל השאר כולל סבא היו הפיונים שלי.

זאת הרי עובדה ידועה ומוכרת שאני ולא אחר, אני זה שהיה מנהיג המהפכה, ואין זה פלא, בהתחשב בעובדות המקרה.

עובדות המקרה הן שאני זה שעשה דוקטורט במעללי מ ש ה 3 5, אני זה שפוצץ את כל הפורומים בתפוז בכל מעללי משה, אני זה שבהמשך גם הקפיץ את כל השרשורים האלו, אני זה שכתב הכי הרבה שרשורי מחאה נגדו בפורום ציפורי לילה ובכלל, אני זה שקם והלך פיזית לכתובות פיזיות של תפוז, אני זה שעשה טלפונים, אני זה שכתב לאנשים בוואטסאפ, אני זה שכתב מלא הודעות פרטיות לכולם ואיחדתי אותם נגד משה, אני זה שהוציא את משה מדעתו יותר מכל אחד אחר, אני זה שפתח למעלה ממאה חשבונות כדי להמשיך ולחזור ולהמשיך להיאבק במשה ואני זה שהוציא מלא פקודות שחרור לחשבונות שונים, שלי ושל אנשים אחרים, כל פעם למנהל אחר, מבין ארבעת החברים המנהלים שלי ששחררו לי חשבונות, אני זה שגרם לחזרתה של דפי64, ולבסוף, אני זה שהנחית את מכת המוות והבאתי להסרתו של משה מהניהול וחסימתו לצמיתות (זה שאחר-כך הוא חזר מהמתים כמו ישו מרושע זה כבר סיפור אחר. ניסו גם לקחת ממני את הקרדיט אבל לא נתתי להם ועשיתי להם בית-ספר. אחר-כך סתוונית עוד זחלה על ארבע ליבגני והתחננה בפניו שיסיר את השרשור של קצה שמוכיח בדיוק מי חיסל את משה ובדיוק מי מנהיג המהפכה האמיתי), אני זה שהחזיר את האדמין ולכן אני גם זה שגרם לכל מה שקרה בעקבות כך בהמשך הדרך, כך שלמעשה זה אני זה שהוביל לתיקון החיפוש בתפוז, אני זה שהוביל להתחדשות האתר, אני זה שהציל את תפוז, וגם אני זה שגרם בעקיפין ובעקבות החזרת האדמין להסרת שחר מהניהול ומינוי כאוס מסודר למנהל, שלא לדבר גם על איך שאני הכותב הכי חכם, מוכשר ומעניין באתר, יש לי פורום פרטי, פורום ציפורי לילה, ושפורומים שלמים קמים ונופלים על בסיס פעילותי שם, כי כמו במציאות כך במחשב, בכל מקום שאני מגיע אליו אני הופך להיות מסמר הערב וההילה שלי מושכת אנשים, וכמעט שכחתי, אני גם זה שבעקבותיו הגולש הבולט lemner40 התחיל לכתוב בפורום אקטואליה ואני זה שגרם לחזרתו של פרמהפרוסט לאחר שכתב בזמנו שהוא פורש מתפוז בגלל הבעיות בחיפוש.

אז אחרי כל זה, את ועוד כל מיני מבולבלים מעוניינים לטעון שזאת לא הייתה מלחמה שלי נגד משה ושאני זה שהשתמש בסבא אלא שזאת הייתה מלחמה של סבא נגד משה, ושזה הוא שהשתמש בי? ועל סמך מה לאחר כל רקורד הפעולות וההישגים שלי, כולל העובדה שאני ולא אחר, אני זה שניצח את המלחמה והציל את תפוז, אתם מעוניינים לטעון שסבא היה מנהיג המהפכה האמיתי? כי אילו פעולות יש בדיוק ברקורד שלו במהלך המלחמה? עצם זה שלמשך איזשהו זמן קצר היו שם איזשהם שבועיים-שלוש של חסימות הדדיות שהסתיימו בלא כלום וזהו זה פחות או יותר? וזה הרקורד שאמור לנצח, ושלטענתכם אכן מנצח, את הרקורד שלי, הכולל בין היתר את מכת המוות ממש שסיימה את המלחמה? את, דיברגנט וכל שאר המדומיינים והחיים בסרט הצחקתם אותי ברמה של פיפי בתחתונים, ומזל שזאת רק מטפורה ולא באמת, כי אני לובש תחתונים מיוחדים שאני מזמין דרך האינטרנט מארצות הברית ב-100 שקל לזוג, והיה חבל אילו הייתי צריך לזרוק את אחד הזוגות. לא בגלל הכסף, למשפחה שלי לא חסר. בגלל המאמץ המיוחד להיכנס לאתר, להזמין, ואז לחכות להם שיגיעו כל הדרך מהצד השני של העולם.
זה ההקשר שבו קראת לי אוטיסט. את כבר הערת את ההערה הזאת בעבר. אמרת שאני לא יודע לזהות ציניות (כמובן טענה טיפשית ומגוחכת. אני כל-כך מבריק וחד הבחנה שאני מבחין בניואנסים הכי קטנים, אז בציניות אני לא אבחין?) ואז כתבת שזה "מראה שאני אוטיסט" או "שזאת תכונה אוטיסטית" או "תכונה של אוטיסטים" או משהו בסגנון הזה, אני זוכר.
מסתבר שגם במקרה הזה אתה מדגים את חוסר יכולתך להבין אנשים...
אילו רק היית יודעת עם מי את מדברת, היית מבינה כמה מצחיקה את בכל פעם שאת כותבת את השטות הזאת שאני "לא מבין אנשים" :)

כן, בערך כמו מה שהבן-אדם שימציא לבסוף את התרופה לסרטן לא מבין ברפואה :)

😂 ?Sweetheart, are we done here

57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg

למעלה