נקודת מבט.

orelmen

New member
תשמע

אני את החלקי במלחמה נגד MGH אז גאה לומר שעשיתי זה שתקפת פעם אחת זה לא אומר כלום עכשיו אני לא יודע מאיפה להקריץ לך את הוכחות האלהו עבר מלא זמן אבל היו הוחכות זה שאתה לא מאמאין מה אני יגיגד לך..אני לא יכול לשנות את זה ברקני פשוט לא רצה להראות את הוחכות לכולם לי הוא לא הראה אני בדקתי לבד אני לא יגיד איך זמנו ראיתי את כל מה שאני צריך ליראות ואני הלכתי עם הברית למלחמה למרות העזיבה שלכם אתם לא עזבתם מתי שהייתה המלחמה אתם עזבתם בדיוק שהכריזו בקמונה שאנחנו במלחמה עם MGH ואז הישארתם שם פחד ורבים הלכו אחירכם בגלל מה לעשות אתם הייתם חזקים והפקרתם את הברית עד כדי כך שהיא ניסתה לעמוד על הקרשים בקושי ד שהיא התאחדה עם דה סטרונג וגם זה לא הצליח ברית MGH ברית טובה מעוד עשו עבודה יסדותית קבוצתית פחות אבל עבודה יפה גילו תא כל הפחדנים בברית עשו איתם הסכם שלום הם ידעו בדיוק מה יקרה הם הלכו על מלחמה קצרה ולענין הלכו על המנהלים.. ושוב אני יכזור לאותה נקודה כי אתם מנסים "להשכיח" אותה. זה שבנית מדינה והיה קשה לך לוותר עליה בלה בלה מישהו אמר שאתה תצטרך אם הייתם נשארים אני בטוח שהמצב היה שונה היום מה לעשות היייתם חלק חשוב מהמשוואה ואתם פשוט נקחתם את הרגלים שלכם והלכתם לא מצא חן בעינכם משהו אז פשוט הלכתם הייתם יכולים פשוט ללכת למחתרת אבל אתם הלכתם ותחתם ברית כיאלו כלום לא קורא מפרסמים את הברית שלכם שכיאלו יותר טובה(לא אמרתם את זה אבל לפי המילים הבנו את זה כבר כולם פעם כתבתם שם הברית עוזרת עם שלום עם ישראל MGH נקחתם לנו את החדשים (תופתע לגלות שלא הרבה מוכנים להצטרף לברית שמפרקים אותה..)אני מודה היו זמנים שבהם היה לי קשה לשרוד הייתי דירוג 230 ומשהו היה קשה לעבור את התוקפה אז אז בחרתי מתוך ברירה (הברית ישראל כבר התפרקה) אבל MGH ידעה שאנחנו קימים פשוט מתחבאים נסיתי להצטרף אליכם לא קיבלתם אותי(כי גם בקמונה של הברית קראתיי לכם פחדנים)תשאל את המנהלים שלך למה הם לא קיבלו אותי והשאירו אותי רצו שישמידו אותי תופתע לגלות שרדתי עוד משהו המדינה של רונס הושמדה ברשות TUN MGH שאלה אם אפשר להתקיף אותו TUN אמרו להם כן תתקיפו אותו ואז MGH השמידו אותו

meetAmeet

New member
רגע, אני רוצה להבין?

אמרנו שלא רק המנהל קובע... זו דיקטטורה... אבל אתה אומר שרק המדינות החזקות צריכות לקבוע... ומה זה? אצילות ימי הביניים במקרה הטוב. ומי נחשבת מדינה מנוסה? חודשיים ומעלה? יותר? מה עם המדינות שמשחקות חודש וחצי? להם אין שום מילה? "זה לא שהפסדת במלחמה כי לא תכננת אותה כמו שצריך, או שאתה פשוט לא טוב בזה... זה בגלל שאחרים פרשו..." בדיוק, אם אתה באמת חושב שהיה להם סיכוי כלשהו לעשות יותר מנזק קל ל-MGH אחרי שאתם בגדתם בהם ועזבתם אותם אתה מדמיין.

למעלה