נקודת מבט.

omri gshock

New member
חייב להעיר לך

אני לא בא לרדת עליך או משהו אבל אתה עדיין ניוב(זה המילה הנכונה לא נוב) יש הרבה דברים שנמצאים מתחת לפני השטח שאתה לא יכול להבין בגל שאין לך את הניסיון ואת הקשרים שיש לאנשים אחרים במשחק בעיקר לותיקים ולדירוגים הראשונים, MGH יכולים בקלות לחסל את טון ולפי דעתי גם טון יכולים בקלות לחסל את MGH הם פשוט לא יודעים איך...!!! תקשיב ותקשיב לי טוב לא הביאו פה שום הוכחה למחתרת הרוב זה בולשיט אולי יש איזה 10-30 מדינות שמתנכלות לMGH בגלל משקעי עבר אבל הם לא מאורגנים,חכמים, מנוסים מספיק, ומדורגים גבוה מספיק לכן אין להם סיכוי. הבעיה העיקרית כרגע שMGH נמצאת בעיצומה של תהליך פילוג לכן אין סיבה לומר כבר MGH כי היא לא משפיעה על המשק כל האנשים שמדורגים גבוה שם הצטרפו לכמה בריתות מרכזיות השאלה אם הם יתאחדו ביחד ולאיזה מטרה כמו עמית אני מציע להם לתקוף את טון כי זה האיום היחידי עליהם במשחק והדבר היחידי שמפריד ביניהם ולבין שליטה עולמית בדירוגים הגבוהים

meetAmeet

New member
צודק. (קריאה לצטרה!)

מחתרת אמיתית נגד MGH אני לא יודע אם יש... MGH מפרקים אך לא נעלמים, לפי דעתי הדבר הראשון שצריך לעמוד בראש עניינם הוא חיסול TUN. חיסול TUN צרך להתקיים לא רק לשם התקדמות בדירוג אלא לימוד לקח, שבריתות כאלה לא שורדות וגם לא מגיע להן! ברית TUN יונקת כטפיל מבריתות שהבולטת ביניהן היא MGH, אני אישית נדחה מהצורה הזאת של המשחק, בעיקר על בגידתם בחבריהם לשעבר בברית... בואו נפיק לקחים מהעבר, חסלו את TUN עכשיו, כדי שבעתיד לא תקום עוד ברית כזאת! צטרה! מה עם זה ציטוט מתאים??? לי יש כבר כמה שמאוד מתאימים למצב, אני פשוט לא זוכר את הניסוח ולא רוצה להרוס...

amiad21

New member
אני רוצה להבין...

פעם היו את סטרונגסט... כולם התלוננו שהם תוקפים מדינות בדירוגים הגבוהים ולא נותנים לאף אחד להתקדם... - זה לא היה טוב לכם... עכשיו יש אותנו שאנחנו נותנים לכל מי שרוצה להתקדם (כל עוד הוא לא תוקף אותנו)... - גם זה לא טוב לכם... אז אולי תסביר לי מה כן טוב לכם? כמו שאני רואה, כל אחד בשרשור הזה פשוט מקנא! כל אחד כאן רואה ברית מצליחה ורוצה לראות את הברית שלו למעלה... בואו נגיד ש-MGH יורידו אותנו (משהו שאני לא מאמין שיקרה, לפחות לא בעתיד הקרוב), אז מה יקרה? תבואו שוב ותורידו אותם... ואז תבוא ברית אחרת - ושוב תבואו ותורידו אותם... בקיצור - אתם רוצים להוריד כל אחד ולהגיע למצב שבו אתם תהיו ראשונים... אז נכון שזו המטרה של המשחק... רוצה שהברית שלנו לא תהיה למעלה? תעשו אתם בעצמכם את העבודה... אני חושב שזו פשוט עליבות נפש לנסות ולשכנע אחרים לעשות את זה... לנסות ולסכסך בין 2 בריתות שמסתדרות בצורה טובה אחת עם השניה רק כי אתה רוצה לראות את הברית שלך למעלה ואתה לא מצליח לעשות את זה זה לא טקטיקה... זאת פשוט ירידה לרמה הכי שפלה שיש! האמת, הייתה לי הערכה לגבי חלק מהאנשים כאן... עכשיו היא מתחילה לרדת... אתם פשוט אנשים עלובים! כמו שכבר אמרתי בהרבה מקומות, כל אחת מ-2 הבריתות יודעת שאם תהיה מלחמה בין 2 הבריתות אז 2 הבריתות יפסידו! אף אחד לא ינצח במלחמה הזאת... זאת בעיקר הסיבה שלא תפרוץ מלחמה כזאת! כתבת שאתה רוצה תגובה... אני לא חושב שדעות כאלה בכלל ראויות אפילו לתגובה... פשוט ניסיונות עלובים לסכסך רק בגלל שאלה שמגיבים פה לא מסוגלים לעשות כלום... פשוט עלוב...

meetAmeet

New member
אוי, אתה פשוט לא מבין.

הדברים נאמרים בערבון מוגבל ואמרתי את זה, איני מנסה לסכסך, אך אני מאמין שאתם אנשים עם ראש על הכתפיים ואתם יודעים מה אתם רוצים. אין לאף אחד ספק!! ואם יש אני מעוניין שתסביר לי. למה ל-MGH משתלם שלום אתכם? בזמן שהם סופגים את כל השטויות אתם נהנים מהסכם שלום נוח, אני מציגים פרצוף של הומניים ונורא נחמדים אבל כל עוד אף אחד לא קולט שאתם הכי גרועים אתם תמשיכו להתקדם על חשבון אחרים וזה דבר שאני לא רוצה לראות. שוב אני מבקש: אשמח אם תסביר לי דבר אחד, למה משתלם ל-mgh ההסכם אתכם?

amiad21

New member
ההסבר פשוט מאוד!

זה כמו 2 מדינות ענק ששולטות על 2 מדינות עם גבול ביניהן. כל מדינה יודעת שאם היא תתקוף את המדינה השניה אז היא אולי תפסיד ואולי תנצח, אבל מה שבטוח - לכל אחת מ-2 המדינות יהרגו המון חיילים... בגלל שאף מדינה לא רוצה מלחמה - נשמר השקט בגבול בין 2 המדינות... אותו ההיגיון (הבריא מאוד) עובד גם כאן... אני לא יודע מי תנצח (אנחנו או MGH) אם נצא למלחמה אחת על השניה... מה שבטוח הוא שהכוח של 2 הבריתות רק ייחלש ממלחמה שכזאת... מדינות יחוסלו, אנשים יאבדו מפעלים, כלי נשק וכו'. בגלל זה גם לנו משתלם להיות איתם בהסכם שלום וגם להם משתלם להיות איתנו בהסכם שלום. עכשיו, יש מבין?

omri gshock

New member
לא מבין

לפי מה שאתה אומר אז לא צריכים להילחם בכלל מדינות בגינדיס כי בכל התקפה אתה מאבד צבא ויכול להפסיד עקב מתקפת נגד התיאוריה שלך טובה למציאות ולא לעולם הוירטאלי של גינדיס יש לי שאלה נניח שאתה יודע בודאות שהניצחון על MGH בכיס שלך עדיין היית חותם איתם על הסכמי שלום או שהיית תוקף אותם בשביל לבסס את מעמדך כמקום ראשון

amiad21

New member
לא...

כמו שאמרתי בעבר... וגם כמו שאני מאמין שאתה יודע... אני לא אתקוף אף מדינה שלא עשתה לי או לברית שלי משהו רע! אין לי שום מטרה לבסס את מעמדי כמקום הראשון (מה גם שכרגע אני קצת רחוק משם) דרך מלחמות או דברים כאלה... אני רוצה להתקדם בלי להרוס מדינות אחרות שאני בטוח שהשקיעו כמוני שעות במשחק הזה... (שעות זה במצטבר) אני רוצה בעזרת טקטיקה "לעקוף אותם בסיבוב". ככה אני גם מתקדם, וגם לא הורס לאנשים אחרים...

david1990

New member
אין ישראלי שלא רוצה להרוס!כפי שאתה

כפי שאתה מתאר! לא קיים כזה ישראלי שיתן שיהרסו לו ויוותר כשהוא חזק אין ישראלי שלא יתקוף כשהוא צריך ויכול אבל יש אותך יש ישראלי שהוא מפחד!תן לעצמך ולברית שלך הודעה עוד חודש תיהיו בלי שלום במשך חודש! ואז! אנחנונ ניראה מה יהיה!

לעמרי..

תיקון קטן...באמת שיש הרבה אנשים ב"מחתרת"(לא יודע למה קראו לזה ככה) אבל אנחנו כן מאורגנים,חכמים, מנוסים מספיק..פשוט אין לנו הרבה אנשים בדירוגים הגבוהים..!

meetAmeet

New member
עוד דבר...

אני לא אופתע עם TUN ינסו להשתיק את השרשור הזה, הכל כדי שהדעות נגדם יעלמו וכמה שיותר מהר, לכן יש סבירות גבוהה שלא יגיבו בכלל פה. למרות כל זאת, אני רוצה לשמוע מה יש להם לומר להגנתם.

david1990

New member
אני חייב להגיד משהו

קראתי את כל הנושא במשך איזה שעה מילה במילה! TUN יפלו! אתם משחקים בדרך מגעילה מה אתה חושב שאתה חכם עם אתה לא מפריד בין משחק למציאות?! ברור שבמציאות לא הייתה פותח במלחמות!אבל זה משחק ודברים בו צריכים להישתנות!ותאמין לי זה יקרה! אני והברית שלי לא בולטים לעיןן אבל אנחנו ננסה לעשות את השינוי!גם עם המדינה של תעלם מדפי ההיסטוריה כאילו לא היתה קיימת אני האומנם אתעצבן אבל אני אבין שזה משחק ולמען האמת אני אהיה שמח כי אני יודע שאני ניסיתי והעזתי דברים שאחרים לא העזו לא ניסו! אולי יקח זמן רב כמו חודש ואולי חודשיים עד שמה שאני רוצה לעשות יצא לפועל(מכיוון שיש לי המון אדמה ליבנות, אך זה לא יעצור בעדי או בעד המטרה שלי שהיא לא להיות זה שהוא הכי חזק! היא להיות זה שהישפיעה בהפלת TUN!) אתם חושבים שאתם יכולים לתת את הכל! ולפרק את כולם!ולא להשאיר זכר למי שיקרא לכם לקרב! אבל תתפלאו כמו המשתמשים במשחק גדלה ואיתה האפשרות להשיג עוד ועוד בני ברית! אולי זה יהיה קשה! אבל זה אפשרי!ותאמין לי אין שום דבר שלא אפשרי! שום דבר!מתי שהוא אתה תיפול!אחרי שאתה תיפול ואני ובני הברית שלי נישלוט! לנעשה את זה למעניין! 1. אני חושב שבהתחלה כדי להוכיח שאני לא חיי משלום לחופשה ועוד...אז אני לא אותן להיתקרב אלי ולדירוגים הצבוהים וכל מי שיגיע יחוסל ולאחר מכן אני אפרוש ואחלק סיועים במשך שבועות למשתמשים במשחק! 2. אני אנטוש את המדינה, ובכך המשחק יהיה מעניין ולך תדע אולי תקום אחרי עוד ברית כמו TUN כמוכם אבל אולי לא! וזה תלוי באנשים שימשיכו לשחק זה תלוי באלה שיפיצו את השמועות! יש מטרה במשחק להגיע לאן שאני רוצה ולעזוב!ככה אני לא הורס את המשחק! בקיצור כמו שרומא נפלה וכמו שיצאנו ממצרים ככה גם אתם תיפלו!

meetAmeet

New member
זה בכוונה שורשר אליי?

זה בתגובה אלי? או סתם? לפחות אחד התעורר.

david1990

New member
כן אחי התעוררתי אני לא מבקר פה כמעט

אבל הייתי חייב להגיב למה שהולך פה!

amiad21

New member
תקשיב...

מעולם לא אמרתי שלא ניפול... אבל תאמין לי שאני לא אבכה על זה... אני מודע טוב מאוד לעובדה שאנחנו במשחק... ותאמין לי שאני לא אבכה אם המדינה שלי תושמד... ברור שאני אתבאס, אבל יש לי עוד דברים בחיים... הסיבה היחידה שאתה רוצה להפיל את הברית היא שאתה רוצה לראות את עצמך למעלה ואנחנו מפריעים לך... רוצה לעשות את זה? תעשה את זה בעצמך... אל תנסו לקחת סתם מדינות שמשקיעות במדינה שלהם ולנסות להמריד אותם נגדינו... חושב שאתה חכם? טקטיקן יותר טוב מאיתנו? סבבה, תוכיח את זה... אל תנסו להסיט מדינות אחרות נגדינו... כשהייתה ברית שחיסלה כל מדינה שהתקרבה למאייה התלוננתם... עכשיו יש ברית שלא נוגעת באף מדינה שלא מתקיפה אותה - שוב אתם מתלוננים... תודו שאתם פשוט מקנים ושאתם רוצים להיות במקום הראשון... הרי ברור שברגע שתהיה במקום הראשון אתה לא תתחיל להיות רובין הוד ולחלק מתנות לאנשים... אני לא חושב שיש פה מישהו שמספיק אידיוט כדי להאמין לך... אתה תחלק סיועים למדינות מהברית שלך במטרה להפוך אותה לברית השולטת... רוצה להתקדם? תתקדם... הברית שלנו ממש לא תפריע לך כל עוד לא תתקיף אותנו... אבל אתה לא רוצה להתקדם... אתה סתם רוצה לראות מדינות אחרות "סובלות" על חשבון המדינה שלך... אנשים כמוך פשוט לא ראויים לתגובה... אני חושב שאני אפסיק להגיב פה, לפחות עד שתהיה תגובה או שאלה שראוייה לתגובה... ולא סתם דיברי הסתה מאנשים שסתם רוצים לראות את עצמם למעלה ורוצים לעשות את זה על חשבון הגב של אחרים!

david1990

New member
בחיים שלי אבל בחיים שלי לא נצלתי!!!

לא נצלתי אנשים בחיים שלי!ואני לא אתחיל עכשיו! אתה לא מכיר אותי! ולא מבין אותי! כי אתה חושב שאתה יודע הכל! אז בוא אני אגיד לך משהו כמו שתלמיד לומד ממורה אז מורה לומד מתלמיד! אני יודע יפה מאוד שאני יעשה את זה לא במטרה להיות רובין הוד אלה במקום לעזוב את המדינה אז פשוט לתת לאנשים להנות מזה! אתה חושב שאני ממריד נגדך?! מיממריד?1 למי אכפת ממה שאתה חושב?!אנשים רוצים להפיל אותך כי אתה משחק מסריח(תסלח על הביטוי!) אני לעולם לא התלוננתי על המשחק זה משחק מלחמה אז תיהיה מלחמה! משרוצה לא ללת לאנשים להיתקרב למאה לא יתן! אני לא קשור לזה! אני אומר לך שעם היה ככה זה היה יותרכדי! כי אז עוד היו שינויים! אני רוצה להפיל את עצמי לא לתתלמישהו להפיל אותי בגלל זה אני אתן מהמדינה שלי סיועים!לאנשים שאני לא מכיר! בצורה חופשית לחלוטין! אז זה הולך ככה! אל תדבר סתם! עם אתה לא יודע! אתהחושב כהכ ואתה חושב ככה ואתה הכי שאתה צודק יותר מכולם! אני לא פוסל אותך אני פשוט אומר בפירוש את הדע שלי! ואין מה להסיט נגדך!אנשים בונים כדי להילחם!ומי שלא ירצה לא יבוא מי שחיי בשלום בסופו של ה דבר ימצא אצת עצמו בTUN אבל גם הוא יחרב בבוא היום! תבין שאני ועוד יארגנו! אין צורך בהסטה! אנשים נגדך מהרגע שאתה שולט! מה שאנשים צריכים זה מישהו שיארגן אותם הם צריכים מנהיג! אני לא חושב שאני אהיה מנהיג אף פעם לא רציתי להיות כזה אבל אני אהיה מארגן! ואני אהיה זה שיקח סיכונים כי ככה זה!"יום אסל יום בסל" יום אתה מנצח ויום הוא מנצח אתה לא בלתי פגיע או בין על מוות אתה תיפול!!וזה יקרה סביר להניח בקרוב!כי העניינים פה מתחממים!

david1990

New member
בקיצור!amiad21 אתה בלפן אין מצב שאת

אין מצב שאתה תלית שכולה תכלת ועוד כמה תכלת?! כל כך הרבה אפילו הרב לא צדיק כל כך! אתה רוצה לעלות בטענה שאתה עושה זאת מהצד בשקט? אז מה מראה בזה שאתה גיבור?!שזה מה שניראה לי שאתה מנסה להציג פה שאתה הכי חכם הכי חזק הכי רחמן קיצר תלית שלא קיימת! אז איזה גיבור לא מראה את פניו?! איזה אדם עושה דברים על חשבונם של אחרים?! איזה אדם נוטש את חבריו?! הדבר המעניין הוא ניראה עם חבריך יעמדו לצידך בקרב הגדול! את זה אנחנו עוד ניראה! ושאלה אחרונה! איזה גיבור הוא זה שחושב שהדרך שלא בלתי מנוצחת ובלתי הפיכה?! עם הייתה הגיבור שאתה עושה מעצמך הייתה מוכיח זאת דרך התהילה של הקרבות, שאין לך! בגלל שאתה מ-פ-ח-ד להילחם! אז מה הטעם איפה הכיף במשחק?! ככה החיים שלך? אותה דרך חסרת גיוון? רק שתדע! שתי דברים אחרונים! 1. תמיד אחרי שאתה נופל אתה קם חזק יותר! 2. תמיד יש מישהו יותר טוב ממך!

orelmen

New member
אני

לא קראתי כאן תא כל הודעות אבל ממה שהבנתי (אחרי התגובה שלי) שרבים מהTUN מתארצים את זה שלא נטשו את ישראל על ידיד כך שלא הקשיבו להם ועל ידי כך שחלק מאנשים לא דרשו ולא קיבלו סיוע מישראל רק תשדעו ברית זה לא רק סיועים הנקנו לכם גב חזק מתי שתקפתם תקפו אותכם פחות בזכותנו עזנו לכם בתקפיות הצבעות וכולי ועשינו הצבעה אם לתקוף את MGH חלק אמרו לא וחלק אמרו כן אבל הרוב כן ואחרי עשו ועד הצבעה שאותה כבר לא עבר הזמן ונפתחה המלחמה MGH תכננו עלינו זה שאתם לא האמנתם זה בעיה שלכם המנהיג החליט לפי הצבעה ולפי הוכחות שהיו ואני עד לכך ואתם פרשתם רבים הלכו אחריכים כי הם רצו גם ולא רצו שMGH יפרקו אותם כי בסך הכל MGH ברית חזקה מעוד לכם לא היה את האומץ לאליכם ואני גאה לומר שאני בין החידים מאלה שנלחמו בMGH ושרדו עם אוה מדינה ועדין יש לי אותה בלי עין הרע המצב כהיום הוא שונה ישראל כבר לא נמצאת ואני רוכש כבוד לMGH והפסקתי להילחם בהם לעת עתה ויש סיוכי אפילו שאני יצטרף אליהם אבל TUN אתם בוגדים פחדנים ותמיד היה לכם את זה לא חשוב מה תעשו ותפסיקו לתרץ נטשתם אותנו מתי שהינו זקוקים לכם ברחתם ופתחתם ברית של פחדנים לא יעזור לכם כלום לא חשוב שאתם עכשיו תוקיפם או לא פחדנים ובוגדים נשארתם ותמיד תשארו

meetAmeet

New member
עכשיו זה לא רק אני, זה חברי ברית.

איך תסבירו את זה עכשיו?

amiad21

New member
ביקשת תשובה...

ל-orelmen קודם כל, אתה מוזמן לבקש כניסה לפורום המנהלים של ישראל (הקומונה המיוחדת שהייתה לדירוגים הגבוהים). לך בבקשה לשם ותבדוק מה התוצאה של הסקר לגבי פתיחת המלחמה עם MGH. תשים לב ותראה שהרוב המכריע באותה הקומונה היא נגד המתקפה. אז תחשוב טוב לפני שאתה אומר סתם שהייתה הצבעה שתוצאותיה היו בעד... ההצבעה הייתה בקומונה הכללית עם מדינות שהשקיעו שבועיים במדינה שלהם ולא איכפת להם לפתוח מדינה חדשה... מעבר לזה - אני אגיד עוד משהו... אתה יכול אולי להביא לי את אותן הוכחות שהיו אז ש-MGH רצו לתקוף אותנו? אולי סופסוף אני אזכה לראות את אותן הוכחות... אז אם לא אמורים להתחשב בדעות של המדינות החזקות (אותן מדינות שעזרו כל הזמן בסיועים וחילקו סיועים במיליארדים) אז מה אנחנו? בובות של המנהל? כל אחד שרצה - הדלת שלנו הייתה פתוחה... אנחנו פרשנו לפני שהתחילה המלחמה... כל אחד שנשאר עשה את זה תוך ידיעה מלאה שאנחנו עזבנו ובחר להמשיך ולנסות להילחם! כשהייתה סיבה גם אני השתתפתי במתקפה על מדינה מ-MGH (המתקפה היחידה שלי במשחק). אז להגיד שאני מפחד מ-MGH? אם הייתי מפחד לא הייתי לוקח חלק גם באותה המתקפה... אגב, כשאתה נכנס לקומונה של המנהלים... לך לארכיון של הקומונה ותוכל למצוא שם לפחות 4 פעמים שביקשתי לקראות את ההוכחות שטענת שהיו... נכון, יובל באמת אמר שיש לו הוכחות לזה ש-MGH מתכננים עלינו... מישהו ראה את ההוכחות? אני אישית ביקשתי כמה פעמים לראות את ההוכחות האלה... עד היום לא זכיתי לראות אותם... כל אלה שמרגישים "נבגדים" יכלו לעבור איתנו לברית של TUN. הדלת לא הייתה סגורה בפני אף אחד! מתאים לך גם ללכת להילחם וכשאתה לא מצליח אז להאשים אחרים... נכון? זה הרי הרבה יותר קל... זה לא שהפסדת במלחמה כי לא תכננת אותה כמו שצריך, או שאתה פשוט לא טוב בזה... זה בגלל שאחרים פרשו... נכון שזה קל?

למעלה