נקודת מבט.

זה לא ניחוש..

אני הסתכלתי בהודעות ששלחת בפורום וראיתי הודעה שכתבת "אתה לא מאמין לי תסתכל במספר מדינה שלי 2214..!

amiad21

New member
יפה...

למרות שהייתה גם דרך אחרת לגלות... אבל כל הכבוד... עמדת באתגר...

orelmen

New member
אני אמרתי

וAOP היא לא הברית שלי אני רק עוזר שם ואני אמרתי מה שיש לי להגיד על TUN קוראים להם פחדנים בגלל שמתי ישראל הייתה צריכה אותם(אז היא היתה חלק מישראל) הם עזבו נטשו רוב המדינות החזקות לפני זה עזנו להם טיפחנו אותם ומתי שהינו זקוקים להם הם נטשו אותנו בגלל זה נדבק להם הם פחדנים מא6ז ותמיד ולא חשוב מה הם יעשו כדי לשנות את זה

amiad21

New member
אתה סתם מלכלך...

אם ככה אתה מדבר אז כנראה שאתה פשוט לא יודע מה היתה הסיבה לזה שעזבנו את ישראל... הייתה "החלטה" של מנהיג הברית לתקוף את MGH, כמעט כל הדירוגים הגבוהים התנגדו להחלטה הזאת (שאגב, אני אישית ביקשתי כמה פעמים בפורום ה"מנהלים" סיבה לתקיפה הזאת ואף פעם לא קיבלתי אפילו אחת). למרות זאת מנהיג הברית החליט לארגן מתקפה על המנהל של MGH. אחרי שהוא תקף, הצלחנו במזל שוב להשיג שלום עם MGH. ושוב מנהיג הברית של ישראל החליט לתקוף את ישראל בלי להביא לאף אחד הוכחות או סיבות לתקיפה... אני אישית שוב ביקשתי כמה וכמה פעמים סיבה למתקפה הזאת... כשאני ועוד כמה אנשים ראינו שהברית מתנהלת כדיקטטורה ובלי להתחשב אפילו בדעה של אנשים אחרים - עזבנו... מנהל הברית של ישראל יכל לא לפתוח במלחמה נגד MGH, אבל הוא החליט להראות לנו שהוא לא צריך אותנו ופתח במלחמה, שכזכור - הוא הפסיד בה... אנחנו עזבנו בגלל שלא אהבנו את צורת הניהול... כשההחלטה הייתה דמוקרטית אפילו אני תקפתי (התקיפה היחידה שלי במשחק) מדינה מ-MGH בגלל שהיא תקפה את מנהיג הברית הקודם (אלי ג'י)... אבל אני לא מוכן שכל ההשקעה שלי ושל מדינות אחרות תלך לאבדון בגלל גחמה של מישהו אחד שמקבל את ההחלטות על דעת עצמו... תחשוב גם על מה שאתה בעצם אומר... הרי כולם יודעים שרוב דיי גדול של אנשים עבר מישראל ל-TUN. אם באמת הרוב עבר זה בעצם אומר שהרוב היה נגד המתקפה... אז שכל אלה שחושבים שאנחנו פחדנים שיענו לעצמם אם הם היו מוכנים להישאר בברית שבה אחד מחליט את כל ההחלטות על שעת עצמו בלי להתייעץ עם אחרים ותוך כדי התעלמות גמורה מהם... אני חושב שכולכם כבר יודעים את התשובה...

meetAmeet

New member
סיבה? אתה צריך סיבה?

יש הרבה דברים שאני מוכן לסבול אבל העמדת פנים כזאת! אני תמיד ראיתי את ברית ישראל כברית אחת עם דה_סטרונגסט! לא פעם ולא פעמיים שיתפנו פעולה, עזרנו לכם והדבר הכי גרוע לא תקפנו אתכם!!! אל אף אחד לא חסנו, לא בריתות גדולות לא חלשות, רק Israel, הם הרי חברנו הנאמנים! יום אחד חבר ברית תקף בטעות מדינה מהברית שלכם, איזה צרות עשיתי לו, קפצתי דרך חישוקים כדי שהוא יחזיר כל מה שהמדינה שלכם איבדה. אך ברע המכריע נטשתם אותנו, פתאום יש הסכמים עם MGH, ותמיד הייתם בהסכם עם שתי הבריתות- MGH ו-TheStrongest1 , בעצם אף פעם לא הייתם לטובתנו אלא בהסכם שלום איתנו. מכל חברי ישראל שאכן הבינו את שיתוף הפעולה בין דה_סטרונגסט וישראל אני מצטער על כל שנייה שחשבו שבהודעה הזאת אני בעצם מאשים אותם, בין אלה שני מנהיגיה וסופה טרופית קטנה והיו עוד רבים (וטובים-שקצרה ההודעה מלהכניס אותם!), זה לא היה שגעונם של 3, הדבר הכי עצוב, שברגע האמת לא רק נטשתם אותנו אלא את חברי הברית שלכם שבזכותם אתם איפה שאתם נמצאים... נטשתם אותם והפקרתם אותם ל-mgh וחתמתם את הסכם עם MGH, יש חברי ישראל שאני אישית ראיתי כדה_סטרונגסט בדם ושוב קצרות המילים לספר כמה כבוד אני רוכש להם. לחברי ישראל מהסוג השני, AKA TUN , אני לא רוכש שום כבוד, בדרכם למעלה, הם דרכו על גוויות של חברי דה_סטרונגסט ויותר גרוע מכך חבריהם לברית שבלעדיהם אני לא רוצה להגיד איפה הם היו היום ועכשיו הם עושים בדיוק אותו דבר עם MGH- רק הפעם הם נמצאים ביתרון והם קובעים את התנאים ואין להם בעיה לקרוא לזה כמו שזה הסכם שלום חד-צדדי. סיבה מספיק טובה? אתם הרבה יותר מסתם פחדנים, אתם בוגדים, מכרתם את חברי הברית שלכם (וזה בלי להתייחס אפילו לדה_סטרונגסט שגם בלעדיהם לא הייתם איפה שאתם היום), אם אני הייתי חבר ישראל הייתי משחק יום ולילה רק כדי להשמיד אחד ואחד ממכם, אל תחשבו שאני לוקח את זה יותר מידי אישית, םשוט העלמתכם מדפי ההסטוריה הייתה משמחת אותי כל-כך, לצערי ואולי לשמחתכם אני לא חבר ישראל- אבל בעיניי הבגידה שלכם ב-ST1 לא כל כך פחות חמורה. שוב סליחה מכל חברי ישראל לשעבר שבטח כבר יודעים כמה הערכה יש לי אליהם, בעיניי TUN הייתם אוכלי-חינם ונשארתם אוכלי-חינם, מקווה שאנשים יתחילו לקלוט את זה.

amiad21

New member
כמה שטויות...

תקשיב, אני רוצה לדבר כאן בשם עצמי... אני אף פעם לא קיבלתי שום סיוע מאף אחד...! לא מישראל ולא מסטרונגסט! אני אישית התקדמתי לאיפה שאני בזכות עצמי... מבחינתי - מהרגע שאני הצטרפתי לישראל היה לנו הסכם שלום עם 2 הבריתות, גם עם MGH וגם עם סטרונגסט. מבחינתי, ברגע שיש 2 הסכמים כאלה - אין הבדל בין הסכם אחד להסכם השני... במשך כל הזמן שלי בברית לא קיבלתי שום סיוע מאף אחד (למרות שהייתה פעם אחת שביקשתי) ורק נתתי וחילקתי סיועים לחברים בברית שהיו מותקפים! אז אם אתה חושב שמישהו שרק תרם לברית ולא קיבל ממנה שום דבר בחזרה (לזכות הברית יאמר גם שלא ביקשתי שום דבר בחזרה) ופרש ממנה ברגע שהוא ראה שהיא מתנהלת כדיקטטורה - בוגד, סבבה... כנראה שההגדרה שלך לבגידה היא מאוד מוטעית... מעולם לא קיבלתי משהו מסטרונגסט... לא ברור לי איך אני יכול לבגוד במישהו שהדבר היחיד שהיה לי איתו זה הסכם שלום? הדבר היחיד שאני יכול לעשות זה לתקוף - ואת זה מעולם לא עשיתי!

meetAmeet

New member
נו באמת...

ההסכם עם ישראל לא היה בגלל כוחה הכללי העצום, ברית ישראל ספקה סיוע לברית דה_סטרונגסט ואנחנו לה מהיום הראשון. הקטע המוזר הוא שכל הצעדים שלך נבעו מחשש למדינה שלך (פחדנות?) ולא מאידאולוגיה אמיתית. הוכחה לכך הוא העיתוי שבו החלטת לפרוש מהברית. כל עוד דה_סטרונגסט היו במשחק והיו בשיתוף פעולה מלא עם ישראל, אז הברית לא התנהלה בדיקטטורה, אז לא הרגשת צורך לעזוב, כי ידעת שהיחידים, היחידים, היחידים ועוד פעם היחידים שלא תקפנו היו מישראל. פתאום שהכף נטתה לטובת MGH אתה החלטת להחליף צד, פתאום ישראל דיקטטורה- פתטי. אתה נמצא איפה שאתה בגלל שתי בריתות: ישראל ודה_סטרונגסט, ללא ההגנה שהייתה לישראל עליכם היית נעלם ממזמן, העובדה היא שזה שהיה כתוב לך את המילה Israel במידע על המדינה שלך הספיקה כדי להציל אותך בטח לא פעם ולא פעמיים מתקיפה. לא קיבלת משהו מדה_סטרונגסט? זה לא רק נמדד בסיועים, אתם היחידים שלא התקפנו. גם אני לא קיבלתי אף פעם סיוע בברית שלי, אני לא חושב שברית בכלל צריכה להעניק סיועים. אתה נטשת אתה חבריך לברית ברגע שנהיה קצת מפחיד והמדינה שלך עמדה בסכנה מול MGH, במילה אחת? פחדנות, אין לזה מילה אחרת, בחרת להציל את התחת של עצמך גם במחיר של בגידה. עשית את זה לישראל ולדה_סטרונגסט ועכשיו אתם עושים את זה ל-MGH, לפות כאן אתם לא מעמידים פנים ומודים שזה רק הסכם שלום. כן, בעיניי זו בגידה, זו פחדנות. ה-ם מ-פ-ח-ד-י-ם ! ה-ם מ-פ-ח-ד-י-ם ! ה-ם מ-פ-ח-ד-י-ם !

amiad21

New member
פשוט טיפש...

אמרתי כבר ש"סייג לחוכמה - שתיקה"... זה מתייחס גם אליך! אני הצטרפתי לברית כשהמנהיג שלה היה אלי ג'י. המדינה שצירפה אותי זאת מדינה שדיברתי איתה בתחילת המשחק... כשראיתי שהברית עובדת דרך שלום - המשכתי איתה... אם הייתי רואה שישראל תוקפת ומחסלת בריתות ומדינות לא הייתי מצטרף אליהם, בדיוק כמו שלא הצרפתי ל-MGH או סטרונגסט כשהן היו החזקות במשחק... משום מה בחרתי להצטרף לברית פחות חזקה, אבל ברית של שלום. אולי זה כן משהו אידיאולוגי (לפחות במשחק). במהלך הזמן, התקדמתי... המדינה שלי התקדמה בדירוג תוך כדי הקפדה על לא לתקוף מדינות כדי לא לקנות לעצמי אויבים... הטקטיקה הוכיחה את עצמה והתקדמתי הכי מהר מכל שאר המדינות בברית! הייתי הראשון מברית ישראל שכבש את המקום הראשון! הייתי מחלק סיועים ועזרה להמון "מדינות סיוע" של הברית! שוב, לא קיבלתי שום דבר (אולי מלבד כוח הרתעה ששם אתה צודק) ורק תרמתי ותרמתי לברית! משום מה, בערך שבועיים - שלוש אחרי שהתנחלתי במקום הראשון יובל החליט פעמיים להפר את הסכם השלום עם MGH. כשהבנתי שהברית שלי היא לא ברית של שלום, היא ברית שמנוהלת ללא כל התייעצות עם המדינות החזקות בה, אלא רק גחמה של בן אדם אחד - עזבתי. ואגב, לא הייתי צריך אז את ההרתעה... דאגתי להיות בשלום כמעט כל הזמן... ובגלל שלא היו לי אויבים ומדינות לא רצו סתם להפיל לי הצעות לשלום - הם לא נפלו ואני המשכתי להתקדם... אז תפסיק לדבר שטויות! אין לך מושג מה הלך עם המדינה שלי ומה התרומה שלי לברית או מה הברית תרמה לי - אני פשוט מציע שתפסיק לדבר שטויות, אתה ממשיך רק להביך את עצמך... ככל שהשיחה הזאת ממשיכה ההערכה שלי אליך ממשיכה לרדת... אתה רק מוכיח שאתה לא יודע כלום - אבל ממשיך להתעקש לדבר... רוצה עצה? יש לך בבית לפחות 4 קירות, נכון? תתחיל לדבר עם אחד מהם... אולי הקירות יאמינו לשטויות שאתה כותב כאן...

meetAmeet

New member
אוקי, אני רואה שנסחפת.

למה היית חייב לכתוב בהתחלה "פשוט טיפש"? כתבת תגובה יפה וחבל שאני לא לקחתי אותה ברצינות כבר מהשורה הראשונה, אם הייתי מצליח לרסן את עצמך קצת היית מעביר את המסר הרבה יותר יפה. אתה מעמיד פנים שלא ידעת, לא שמעת, לא ראית, נורא קל... ברית ישראל הייתה תמיד בשיתוף פעולה עם דה_סטרונגסט (שיתוף פעולה מלא), שלחנו סיועים אדירים לברית שלכם כי אתם בשיתוף פעולה איתנו. אם היית עוזב שבוע-שבועיים לפני היה לך אולי קייס, אבל העיתוי שבו עזבת- בדיוק ש-MGH משתלטים על הצמרת, אתה רוצה להמשיך עם התירוץ של הפרת הסכם השלום? זכותך... אבל אני מאמין שלך יש גם בבית 4 קירות. זכותך לשחק בדרך זו או אחרת, ברית ישראל תמיד הייתה ברית ישראל, העובדה שגילית זאת רק כשהמצב נהיה ממש קשה ופתאום בחרת לעזוב מעוררת תמיהה על נאמנותך לברית מלכתחילה. העובדה היא שלמרות שקשה לך להודות אתה בגדת בחברי בריתך. "היא ברית שמנוהלת ללא כל התייעצות עם המדינות החזקות בה, אלא רק גחמה של בן אדם אחד - עזבתי." אתה סותר את עצמך... מה אתה בעצם אומר? שזה שהמנהיג יחליט לבד זה לא בסדר, אבל אם מחליטים עם המדינות החזקות וללא החלשות אז זה בסדר? חחחחחח :). הטקטיקה שלכם לגיטמית, אתם לא יכולים להכחיש שהיא לא נובעת מפחד, הרי כל מעשה של הגנה נובע מפחד, אתם פוחדים לתקוף משום שאתם מפחדים שיום אחד האויביים שצברתם יפילו אתכם. פ-ח-ד. ואם כבר מביאים את האלגוריה של יוון ביורו, כמו שלא אהבו את יוון על כך ששיחקו בצורה הזאת אין סיבה שיאהבו אתכם. בעוד MGH ובריתות אחרות סופגים את כל הזבל על המלחמות שלהן שמורידות מדינות אחרות דירוגים בשבילכם, אתם בשקט נהנים מהסכמי השלום עם כולם ומתקדמים על חשבונם, כך עשיתם בישראל (שוב, מלבד חברי ישראל שאני קורא להם חברי ישראל האמיתיים) וכך אתם עושים בטון. אני רק מאיר את תשומת לב כולם לכך שההסכמי שלום שיש לכם עם כל ברית פשוט לא הוגנים, הם נלחמים את המלחמות שלכם ואת נהנים מהגנה. לכן אני קורא לכל ברית לבטל את הסכמי השלום איתכם, פשוט אין סיבה להשאר אתכם בהסכם שלום, אלא אם תתחילו לשלם פיצויים ענקיים לכל הבריתות, הרי אם ברית לא חותמת אתכם הסכם שלום, מה תעשו? אתם הרי לא תתקפו מטעמים אידואולגיים. אתם "יושבי הגדר"\"אוכלי החינם" הנצחיים, הרי אתם נגד הריסת מדינות? אז למה אתם לא יוצאים נגד MGH? הם הורסים מדינות על ימין ועל שמאל, חודשים של השקעה הולכים לאנשים ואתם יושבים בצד ולא עושים כלום. אם זה היה באמת אכפת לכם הייתם עוצרים אותם. לא אכפת לכם מאף אחד, רק מעצמכם, הרעיון הוא לשרוד בכל מחיר, שלום נצחי, בגידה, הכול הולך... לא אכפת לכם מהמדינות שנהרסות, אתם אפילו שמחים מזה, העיקר שהלכלוך לא ידבק אליכם!! זה כל הענייו בברית שלכם... העובדה היא שבזמן ש-MGH עושים את העבודה שלכם אתם נהנים מהגנתם. לכן אף-אחד לא אוהב את הטקטיקה שלכם, לכן אף אחד לא יכול באמת להתרשם ממכם ולכן כולם חושבים שאתם מפחדים. "ואגב, לא הייתי צריך אז את ההרתעה... דאגתי להיות בשלום כמעט כל הזמן..." ההרתעה היא לא מבריתות אחרות, היא מאיתנו, אנחנו קולטים מדינה במקום 5 שלא איתנו בברית, לא לקוח יותר מידי זמן מבררים עליה שהיא בשלום, דואגים להפיל את השלום, תוקפים אותך- ההרתעה היא מאיתנו, לא רק מ-MGHים למניהם. שלום בשביל שלום איתכם לא השתלם לנו בגרוש, אנחנו היינו איתכם כדי לקיים שיתוף פעולה מלא וברגע המכריע אנחנונהיה שם בשבילכם ואתם בשבילנו. לסיכום- אתם לא משחקים יפה, אתם במקום ראשון בגלל שתי סיבות: 1. MGH משחקים בצורה יוצאת דופן ומפילים את כל האוייבים בדירוגים הגבוהים. 2. חתמתם הסכם שלום עם MGH. אם ארצה לכתוב את כל הטקטיקות של MGH אצטרך עשרות עמודים (ואני לא מגזים), אם ארצה לכתוב את הטקטיקה שלכם אצטרך שורה אחת: "לחתום הסכמי שלום עם כל מה שזז, אפילו הצב של השכנה ברכה" אתם לא מתחוכמים, אתם לא מרשימים וכן, אתם פחדנים. ה-ם מ-פ-ח-ד-י-ם !

meetAmeet

New member
קרא את ההודעה שלי.

אתה אמרת את הדבר הכי צודק, אני הרחבתי את מה שאתה אמרת... (אוך, איך הרחבתי!)

meetAmeet

New member
הנה נק' למחשבה בשביל כולכם!

אתם לא פחדנים, אבל מה ש-MGH ועוד בריתות גדולות אחרות לא מבינות שאתם האויב הכי גדול שלהן. ו-MGH היא דוגמא מצויינת, בזמן שהיא מחסלת אוייבים, סובלת מנקמות, אתם נהנים משלום עם כל העולם ומתקדמים על חשבונם-מה שבעצם קורה זה שבזמן ש-mgh מציירת לה סימן מטרה על החזה אתם יושבים בצד ומקלפים תפוזים. אם אני הייתי ראש MGH הייתי מחסל בראש ובראשונה אתכם כי פשוט אין סוג אחר של שחקנים שאני פחות מכבד, אתם שואלים אותי? זו פחדנות, אבל גם פחדנות היא טקטיקה... מנהל\י MGH ממש לא טיפשים, ההסכם שלום אתכם הוא חד צדדי בצורה יוצאת דופן, הרי איזו סיבה יש להם לחתום אתכם הסכם שלום? הרי במילא לא תתקפו אותם (עם הסכם שלום ובלי!). ההסכם שלום הוא לא יותר מהעמדת פנים, אם ל-MGH הייתה את היכולת לחסל אתכם הם היו עושים זאת, אך הם בוחרים להתמקד באוייבים פחות חשובים ואולי לא רואים שאתם האויב הכי גדול שלהם בדרך לשלוט במשחק ולהפוך לברית הכי חזקה במשחק. יכול גם להיות שהם עוד מאמינים בכביכול מניעים "אידאולוגים" שהניעו מלכתחילה לתקוף את דה_סטרונגסט, עכשיו שהם למעלה הם מוציאים את עצמם סותרים את עצמם, חסרי כוח (יחסית) וכרגע מפסידים לברית שמרבית ה"טקטיקה" שלה מתחילה ומסתיימת עם הסכמי שלום עם כל מה שזז. פחדנים? אתם שואלים אותי? כן, זה רק משחק, תגוונו קצת, תאתגרו את עצמכם. אני מקווה ש-MGH יתעוררו ויבינו שקודם כל עליהם להפיל את TUN, לא חסר כוח ב-MGH כמו שחקנים מעולים (ואלה יודעים שאני מתכוון אליהם), אם תמשיכו להמנע מהלחמה הזאת הפער רק ילך ויגדל ואתם תמצאו את עצמכם הרחק הרחק מהצמרת... יש היו רואים בזה נסיון לסכסך בין שתי הבריתות, אך קחו את מה שאמרתי כאן, אני בטוח שמנהיגי MGH מודעים לזה, אבל מישהו צרי לתת להם איזה קריאת השכמה. לסיכום: - ההסכם עם MGH הוא חד צדדי! בזמן ש-MGH נעמדים כצאן לטבח (בשר תותחים או כל דימוי אחר), TUN נהנים מהסכם השלום הנוח הזה וכמו עורבים צופים מלמעלה מחכים למפלת MGH. אין לי ספק שההסכם עם MGH "נכפה" עליהם ובטח לא "חלומם הרטוב". -לפרסם הודעה כזאת בפורום ממש לא מעידה על אומץ, אם איזה טיפש אמיץ אחד יפרסם את מדינתו בדירוג 500, חיסולה לא רק שלא ירשים אף אחד, אלא יצביע על טיפשות. - היו לי לא מעט חילוקי דיעות עם MGH , אבל יש לי פי 1000 יותר הערכה כלפיהם מאשר ברית TUN. -זה משחק, בחיים האמיתיים אם הייתה ברית כזאת הייתי מצטרף אליה בלי היסוס, אבל המטרה פה היא להיות ראשון ולא להיות בהסכם שלום עם הברית הכי חזקה. -בטלו כל הסכם שלום איתם, מה הם יעשו? יתקפו אתכם? ההסכם שלום הזה יותר נוח להם ולא לכם (ואני מתכוון לכל הבריתות שאיתם בשלום, לא רק MGH). זה לא זמן ל"לב חלש" או ל"נקיפות מצפון" כפי שאיש חכם פעם לימד אותי, המשחק הוא לא תחרות מי בונה יותר מפעלים, זהו משחק מלחמה שבו מקום ראשון מנצח! אני קורא לכל הבריתות, MGH אולי היו אוייבי וישארו ככה אבל הם לא האויב הגדול שלכם, ברית TUN בשקט בשקט גרועה יותר מכל ברית אחרת שהייתה אי פעם. איני מצפה למלחמה כלל עולמית על TUN, הדברים האלה אף פעם אינם יוצאים לפועל, אבל אני מקווה שהערתי פה ושם איזה מנהיג ברית רדום, ובעיקר חשוב שהמסר יעבור ל-MGH כי הם היחידים, לפחות כרגע, שממש יש להם כוח לעשות משהו בנידון.

חחח כמה רשמת..

אבל יש חלק שלא נכון MGH לא יוכלו בחיים להילחם בTUN גם בגלל שTUN פי 2 יותר חזקם מהם וגם כי כל האויבים שלהם יצתרפו לTUN וMGH יעלמו מפני השטח..!

meetAmeet

New member
MGH שחקנים יותר טובים.

עם כל הכבוד ל-TUN, ובלי להסחף לנימות אישיות, חבריהם מעידים על עצמם שבכל תקופתם במשחק לא תקפו יותר מפעם אחת, הנסיון והיכולת של MGH עצומים וחסרי שיעור מול "TUN", אני לא אוהב לחלק מחמאות לאוייבים שלי (לפחות לשעבר) אבל זה נכון. חבר'ה, אם MGH הפילו את דה_סטרונגסט (ובלי להתייחס או לריב על דרך הפלתם), TUN יהיה לא יותר ממשחק ילדים בשבילם, הם קודם כל צריכים לקלוט ש-TUN היא האויב האמיתי שלהם.

סתכל...

זה נכון שלMGH יש ניסיון אבל מבחינת דירוגים TUN מחסלת אותם..ולדעתי MGH מפחדים מTUN כי לאויבים שלהם שבמחתרת וכל החרא הזה יש אפילו יותר ניסיון מMGH כי הם כל המשחק עסוקים במלחמות..ואם MGH יתקפו את TUN אז המחתרת תצתרף אל TUN ותעזור לTUN להילחם בMGH כי למחתרת יש חוכמת משחק אבל אין דירוגים וכמות מדינות..!

meetAmeet

New member
אני רואה את זה כך...

הפשע היחיד של MGH היה שהם שיחקו את המשחק, חברי הכביכול מחתרת נגדם מחפשים אתגר וזה המקום למצוא אותו, אך אם דווקא נצחון במשחק אתם מחפשים הרעיון הכי טוב זה להפיל את TUN... טקטיקה של דריכה על גוויות ואכילת חינם זה השיא אליו הם מגיעים, אנשים צריכים להתעוור ולהבין שהאויב שלהם הוא לא בהכרח זה שתקף אותם לפני 7 חודשים אלא זה שחותם איתם הסכם שלום ולאט לאט גדל על חשבונם! ממתי דירוג ויתרון כללי הפחיד את MGH? תנו מלחמה כמו שרק אתם יודעים!

למעלה