סופן של החנויות הלא-וירטואליות הולך ומתקרב...

debby12

New member
מנהל
מעניין - תודה על העדכון

אני גם מניחה שהיא לא תשקר בבית המשפט.

אגב, יש המון שורות מצונזרות/מושחרות בנוסח הזה [שזו זכותם כמובן. רק מסקרן מה היה שם]

debby12

New member
מנהל
טיסות ישירות נתב"ג-וושינגטון החל ממאי שנה הבאה

נדמה לי שפעם בימי הקומונה ביקשתי תמיכה מאנשים פה כשהיתה עצומה שקראה ליונייטד להוסיף קו כזה.

ובכן - נראה שימות המשיח הגיעו! טפו טפו חמסה - מקווה שזה אכן יקרה

https://www.usatoday.com/story/trav...aviv-flights-hub-washington-dulles/888695002/

10utb

New member
המלצות למופ חשמלי וכד?

אולי תוכלו לחלוק מנסיונכם וידיעותכם --

יש לנו בית עם שטיחים ועם בלטות. נכון להיום אנחנו שואבים אבק (ונקיון שטיחים פעם בשנה פלוס), מטאטאים, ועושים ספונג'ה בסגנון ישראלי כי לא הסתדרנו עם המופ האמריקאי. עכשיו לראשונה שקלנו אולי לעבור למשהו חשמלי כמו מופ חשמלי או רומבה, אבל לא מכירים בכלל מי נגד מי, מה לקחת בחשבון וכו'.
לא צריכים שזה ידבר עם אלקסה או יהיה מתאים לרצפת עץ. רק משהו לייעל את שטיפת הרצפה ואם יש לנו מזל אז גם לעזור עם שאיבת אבק (אבל יכול להתמודד עם שיערות של בע"ח ושיערות ארוכות של אנשים). חשבנו על תקציב של סדר גודל של 200 דולר.

10utb

New member
בגריפת מים עם מגב

מה שמאד לא נוח בהניתן העדר תשתית מתאימה לניקוז מי שטיפה מהסוג הזה..

nogala1

New member
זה לא מתאים לרצפות כאן

המים מחלחלים בין הרצפות לבסיס העץ מתחתן וזה גורם לרטיבות ועובש שיסכן את בריאותכם -כדאי שתפסיקו עם זריקת מים ותעברו למעבר עם סמרטוט לח
לגבי רומבה - אני יושבת שזה יותר מטאטא מאשר שואב ( אני מפעילה את שלי כל יום והבית נראה נקי ) לא ראיתי אחד בפחות מ -200 דולר

placid1

New member
איפה הייתם מנקזים את המים בישראל?

גוררים את כל המים המלוכלכים מכל החדרים למקלחת?
אני זוכרת שכשהייתי ממש קטנה שהיה במרפסת פתח שיוצא למרזב, אבל גם אז זה לא היה בכל חדר אלא רק במרפסת אחת ונראה לי שזה היה מיועד לניקוז מים מהמרפסת שהיתה פתוחה לגשם. מאז לא זוכרת כאלה פתחי ניקוז יותר, אבל אולי פספסתי. אני מניחה שכשגרים בבית צמוד קרקע יותר קל להוציא את המים דרך הדלתות אבל גם אז צריך לגרור אותם דרך כל הבית, וגם בישראל די נפוץ למצוא רצפות עץ או למינציה כך שהשיטה לא מומלצת.

10utb

New member
פתחים

בדירת ילדותי היו לנו שלושה פתחים שהנחנו שהיו יעודיים לשם כך כי לא היתה מקלחת אלא רק אמבטיה אבל היה פתח ניקוז בחדר אמבטיה. היו שתי מרפסות סגורות ובשתיהן היה ניקוז למרזב. כל הבניין השתמש בהם לספונג'ה (אחד הפתחים עבר מעל הכביסות של אנשים והשכנים היו מתאמים ימי שטיפת רצפה/כביסה כדי לא להוריד מים מלוכלכים על הכבסים הטריים של המשפחה מתחתך). זה אומר שכל המים נגרפו מחדר אחד לחדר השכן והחוצה ולא דרך כל הבית. והריצוף היחיד בדירות באותו בנין היה בלטות. שום עץ או למינציה.
אגב, באותה שיטה גם עשו שימוש כל סטודנטים והפנסיונרים לאורך הדורות ששטפו את חדר המדרגות באותו בניין.
בביתים שבהם גרתי בהמשך, גרפנו החוצה דרך הדלת הקדמית (מהסלון והמטבח) ולתוך המקלחת (מחדר שינה והמסדרון).
&nbsp
&nbsp
&nbsp

debby12

New member
מנהל
כתבת "בעבר" - כלומר בינתיים בחרת לעבור

לאסטרטגיית ניקוי שונה?

danakama10

New member
הסיבה שבעבר השתמשתי

זה שקבלן חסר אחראיות שפך כל מיני חומרים באיזור האחסון והרס לחלוטין כל מה שהיה שם

הייתי קונה חדש, אבל כעת המנקים מגיעים פעם בשבוע ולא פעם בשבועיים, ולכן אני לא מרגישה צורך.
כאמור, בתקופה שהשתמשתי הייתי *מאוד* מרוצה.

10utb

New member
נראה בול מה שאנחנו צריכים!

הדגם הספציפי הזה? אני רואה כמה לקוחות לא ממש מרוצים מהעת האחרונה, אבל על פניו זה בדיוק סוג המוצר שהיינו רוצים

danakama10

New member
אין לך מה להפסיד

אם אתה קונה ואתה לא מרוצה מהתוצאה, אתה הרי יכול להחזיר.
כאמור, אצלי זה עבד מצויין וחסך לי עבודה כפולה. במקום לטאטא ואז לשטוף, זה מטאטא ושוטף בו זמנית.

Ani15

New member
מנסיון עם רובוט שואב

זה נחמד ומנקה אבל לא מחליף את הנקיון היסודי השבועי. נסו מנקה, יותר יעיל.

iris mom of two

New member
מה יש מתחת לאריחים?

אם זה בטון, אז מה שאתם עשיתם זה בסדר.
&nbsp
אם עץ, אז ייתכן מאד שהרסתם את השכבה מתחת.
&nbsp
הסגנון הישראלי הוא ממש לא יעיל, ממילא. טאטואה טוב, והשפרצת חומר מיוחד ואז מעבר עם מטלית סופגת יצחצח וינקה הכי טוב.
&nbsp
כל המים בשטיפת רצפות בסגנון ישראלי רק מורח את הלכלוך

למעלה