סכמ"ש

innocence

New member
שיר לגמרי מצוין.

בכלל, שנת 2007 היתה מצוינת מבחינת הארוויזיון.

השבוע שהיה

משהו טוב שקרה לך השבוע: התחלתי לגדל שאור. והוא מגניב.
משהו רע שקרה לך השבוע: הפסדתי את היומולדת של In Red
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: Keith Caputo - Home. עד כמה שהתרשמתי הוא לא מוכר במיוחד, אפשר להאזין לו כאן
http://www.youtube.com/watch?v=tc3LHTr8zf4
התחדשות השבוע: הספר "לאהוב את מה שיש". שאלתי מאמא והתחלתי לקרוא.
תוכנית השבוע: היפה והחנון. זאת תמיד תוכנית השבוע כי אין לי טלויזיה וזו התוכנית היחידה שאני טורחת לראות דרך האתר.
סרט השבוע: אין כזה.
ספר השבוע: אין כזה.
מאכל השבוע: ברוקולי.
יציאת השבוע: עד כמה שזה עצוב שאלה היציאות שלי - ערב צוות בעבודה. שהיה ממוקם, פיזית, בעבודה. אבל היה כיף.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: קורס מע"רים.
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: האינקוויזיציה הספרדית.
אדם שעשה לך את השבוע: המרפאת בעיסוק שלי.
אדם שהרס לך את השבוע: לא היה כזה. לא כל כך קל להרוס לי שבועות.
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: שושיטה בפיתה. לא שזה אמור לקרות או משהו כזה, אבל הייתי רוצה. היא נשמעת לי מגניבה.
ציטוט/יציאת/מילת השבוע: מסתבר שמילת השבוע היא "פרפר".
תמונת השבוע: אין , נגמרו הסוללות במצלמה.
התוכניות לשבוע החדש: להפוך אותו למשהו מעניין.
לסיכום, איך עבר עלייך השבוע: רגיל שכזה.
מסקנת/ות השבוע: אני יותר מדי זקנה ליכוחים אינטרנטיים.

היא נשמעת לך נכון ../images/Emo9.gif.

נארגן משהו בשבוע הקרוב בטוח, השאלה היא יותר של מה, איפה, מתי ומי יצליח להגיע. יש כמה רעיונות שרצים, עדכונים בהמשך
.

DDN

New member
אף אחד לא מצפה לאינקוויזיציה הספרדית. . .

MacabreDoll

New member
../images/Emo54.gif סכמיוש

משהו טוב שקרה לך השבוע: דפקתי את המערכת, מכרתי ג'קט, קיבלתי מחוך, פגשתי הרבה נשים נאות וכפרות לאורך כל השבוע וסקוטיש פולד אחת משהו רע שקרה לך השבוע: היה לי חרא של שיעור שבדית כי יצאתי בלילה שלפני
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: Amorphis - From The Heaven Of My Heart. ועכשיו את החדש של קורפיקלאני
התחדשות השבוע: מחוך בחינם, צלליות ורודות
תוכנית השבוע: היפה והחנון, בזכות לימור
סרט השבוע: teeth!! ספר השבוע:
מאכל השבוע: הסטייק מאתמול יציאת השבוע: שלישי חמישי ושישי
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: צילומים עם תום אשחר משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: הממף..... אדם שעשה לך את השבוע: שייני, כרגיל דנה וכל מי ראיתי אתמול, כפרעליכם אדם שהרס לך את השבוע: המורה שלי לשבדית שקבע את השיעור בשישי בבוקר !
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: מי שבא ברוך הבא תמונת השבוע: אצל תום וזרוב התוכניות לשבוע החדש: יותר תפירה ויותר עירנות לסיכום, איך עבר עלייך השבוע: אחלה בחלה! מסקנת/ות השבוע: לא יוצאים לפני שיעור!!

itaigalgal

New member
יאללה, גם לי בא!

משהו טוב שקרה לך השבוע: נפגשתי עם חברה שלי, שגרה בחור בצפון אז לא יצא לנו להתראות כבר כמה זמן. משהו רע שקרה לך השבוע: עומס בלימודים ובלוח הזמנים באופן כללי. שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: "לא רוצה להיות עצוב יותר", החדש של יוני בלוך. מתנגן אצלי בלופים. התחדשות השבוע: לא הרבה. תוכנית השבוע: אולי סקראבס, לא יודע. לא ממש יצא לי לראות הרבה סדרות. סרט השבוע: ללא ספק "1001 שקרים על פיקאסו", סרט מופרע, גאוני וקורע מצחוק שראיתי ב"מועדון הסרט המופרע". ספר השבוע: לא יודע, לא יצא לי ממש לקרוא, את האמת. מאכל השבוע: גלידת בן אנד ג'ריז בטעם "ונילה טופי קראנץ'". יציאת השבוע: "אין שמנות בגיל שלושים". לא זוכר אפילו באיזה הקשר זה היה, אני רק זוכר שהמשפט הזה פשוט צץ לי ולחברים באיזו שיחה הזויה וזה היה מצחיק. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לפגוש כל מיני אנשים. משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: מבחנים שונים ומשונים. אדם שעשה לך את השבוע: שקד, הגרלפרנד, ככל הנראה. אדם שהרס לך את השבוע: המורה הפסיכית שלי לתנ"ך שהתעצבנה עליי וגרמה לי להיות פרנואיד ולהיות בטוח שאני רואה אותה בכל מקום. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: הזכרתי את חברה שלי כבר יותר מדי פה, אני פוחד לצאת מהאנשים האלה שחייבים להזכיר את בני הזוג שלהם בכל שיחה אפשרית ואז זה נהיה ממש מעצבן. ציטוט/יציאת/מילת השבוע: לא היה כבר...? תמונת השבוע: תלחצו כאן, אני ויוני בלוך בתמונת חנונים למופת. (המשקפיים הם שלו) התוכניות לשבוע החדש: לנוח קצת אחרי המבחנים. לסיכום, איך עבר עלייך השבוע: לחוץ אבל סבבה בתכלס. מסקנת/ות השבוע: גלידה זה טעים.

Thumpers

New member
שוקולד מריר של אייסברג ../images/Emo23.gif

בכלליות, הגלידה הכי טעימה, כשמכינים אותה כמו שצריך, זו גלידת שוקולד מריר!

Thumpers

New member
כואב לי בכל כך הרבה מקומות בו-זמנית

בגלל מה שאמרת. או בורסיה הוירטואלית: Each time someone disses bitter-sweet chocolate flavoured ice cream, God kills a Lolcat :(

In Red

New member
../images/Emo140.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: כל החגיגות יום הולדת ומסיבת ההפתעה המתוחכמת משהו רע שקרה לך השבוע: מעמיסים עליי בעבודה תוכנית השבוע:D&D, סרט(שלא יצא לפועל לצערי) ומפגש פורום צילום שהיה כיף לא נורמלי מאכל השבוע: חביתה יציאת השבוע: החמולה שחיכתה לי בפאב משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לחגוג עם המשפחה שלי משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: מה שזה לא יהיה, שלא יהרוג אותי אדם שעשה לך את השבוע:כל האנשים שאיחלו לי מזלב טוב וכל האנשים שבאו לחגוג איתי אדם שהרס לך את השבוע: הבוסית שלי -_- אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: מאור ברברבאום ציטוט/יציאת/מילת השבוע:שווה עוגיה תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: לצאת לסרט, שופינג ולהוציא את אורית ושחר להליכה! לסיכום, איך עבר עלייך השבוע:היה אחלה שבוע וחייכתי המון מסקנת/ות השבוע: אני צריכה יותר חמולות חברתיות כאלה

למעלה