>>סמינר הגשמה אירוע הענק של האביב<<

צופלח

New member
זה דוגמא

למקרה שהיה נראה אבוד, לא ויתרנו והמשכנו להתעקש עליה ובסוף היא באה! ושוב, זה רק דוגמא.. אבל חשוב שלא לוותר לבני קבוצה שלכם גם אם הם ויתרו.

jenny sos

New member
עצוב..

הממ אחרי קריאה של הרבה מהתגובות, אז המצב באמת עצוב. זה ממש חבל שכל כך מעט נרשמו לסמינר. מקן כרמ"צ - 'קבוצת' בנות כרמ"צ יוצאות 2 מתוך 2 [אבל אנחנו במגמה להביא עוד אנשים לקן!] ואממ.... כל אחד אומר לי משהו אחר!! לעזעזל - איפה הסמינר??? בית זרע? רביד? אנחנו רק חיפה-צפון? ביחד עם תיכון-שרון? x_x טוב.. עוד 3 ימים. חג מצות שמח לכולם

MaLi B

New member
לא לא

דיברתי עם מלא אנשים ואמרו לי שבדוק חיפה וצפון עם שרון ותיכון ברביד..

jenny sos

New member
../images/Emo203.gif אני מבולבלת ....

טוב. כנראה שאני אפסיק לשאול ואהיה מופתעת כשנגיע, לאן שנגיע ומי יהיה שם חח

זה נכון!

חיפה וצפון יחד ען תיכון ושרון ברביד אני דיברתי עם אנשים מחיפה שאמרו לי!

MaLi B

New member
גברת ים יקירתי.

שקט !! ואני לא מדברת איתך עד שאת לא מפצה אותי על כך שהיית טיפשע מספיק כדי לא להבין אותי ולא באת !!! ><

צופלח

New member
את טיפשה בעצמך!

הלחצת את כל העולם והם לא רצו לחכות לי ואמרו לי שברנדי לא באה אז גם לא ידעתי איך לבוא וזה נהיה מסובך לי מידי. מה את בוכה (חחח) אם אמרתי שאני אפצה אותך זה סימן שאני חושבת שאני אפצה אותך. אבל עכשיו יש בעיה שהחופש לא מספיק.. תסמכי עליי, אני לרוב לא עומדת בהבטחות שלי אבל אולי בזאת אני כן אעמוד =] חוצמזה, אני לא גברת ואת כן מדברת איתי!

בשורות טובות לגרעין קן רחובות...:ם

היום ברנר הודיעו לי שצירפו אותם לגרעין שלנו, הם יצאו 12 לפולין אבל יוצאים רק 3 להגשמה...לא נורא, נתמודד עליהם, גרעין גדול D;

AlmogT4

New member
מעולה !

דניאל, אתה שמת לב שהאנשים בגרעין גרים ממש קרוב אחד לשני ? ועכשיו גם ברנר שזה בינינו לבינכם.. וצא מהקטע של גרעין קן רחובות

כמו השם שאני הצעתי..

זה מעולה כל העניין של הקרבה, כי אשדוד עדיין יוצאת באמצע של כולם וכל המפגשי גרעין יהיו באשדוד

למעלה