סקר-את מי הייתם רוצים להשאיר בתוכנית?

ליאורי13

New member
צודקת,נעמה שיא הצביעות

מרכלת על הרוב ופנים היא משחקת אותה נחמדה ודואגת לא אוהבת אותה

יניבל1

New member
שיפרה זה גועל נפש

גם צפונבונית , גם מתוסבכת על עצמה , משחק אותה כל כך אינטיליגנטית ועמוקה כשבתכלס היא לא מוציאה מהפה שלה שום דבר גאוני או מהפכני , ולפעמים בוחשת בניימדרופינג כדי להישמע אינטלקטואלית- נניח כשבבריכה דיברו על תנאי קבלה למועדונים והיא פתאום זרקה את המשפט ההוא של גראוצ'יו מרקס, אבל העיקר שהיא נשמע חכמה כי היא ציטטה את מרקס,כשבתכלס למשפט הזה לא היה שום קשר לנושא של השיחה, אבל העיקר שהיא יודעת לצטט את גראוצ'יו מרקס (לא משנה שזה משפט שאני ועוד לא מעט אנשים מכירים ) זה מה שנקרא "חזות אינטלקטואלית". תבינו , אנשים ממש חכמים לא ילכו להשתתף בתוכנית ריאליטי . לצפות בתוכנית כזו זה מילא , אבל להסתובב כל היום חצי עירומים בשביל פירסום?

א ו ר3

New member
כן ... צפונבובית...ממש

אם כבר קרן צפונבונית. שפרה באה מירושלים איך זה עושה אותה צפונבונית?

יניבל1

New member
צפונבוניות היא לא פונקציה של מיקום

אני מכיר לא מעט תל אביב שהם אמיתים ולא צפונבונים, אחד מהם הוא עבדך הנאמן . שיפרה היא צפונבונית בליינד , כל פעם שנאי רק שומע את הקול שלה אני יוצא מהלייב .

יניבל1

New member
למה בגלל הלבוש שלה?

היא כי הסיגנון של דיבור של בילט אין שנקין אתם לא יכולים להבין בכלל כמה אנינשונא אותה , אולי בוילה יש יותר טיפשים , אבל משהו בדיבור שלה יוצר אצלי ויברציות שליליות אררררר.......

הייתי משאיר את יוסי ועינב !!!!!!!!!

הם הכי אמיתיים שם, לא צבועים כמו השאר שבאו מבתים עשירים ורק רוצים יותר להתעשר. עינב ויוסי הכי אמיתיים וכנים שם.

בודהה7

New member
אתה עושה את זה ומאשים אחרים.

תמיד זה ככה עם מי שחושד חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח פרנואיד

מה ? אני כותב באותו הניק !

למה אני צריך לפתוח עוד ? ואני יכתוב מה שאני רוצה כי זה מה שאני חושב, כמו שאתה כותב אותו הדבר מאה פעמים.

בודהה7

New member
בסדר יש לך שם שבטוח לא ידעת אותו

לפני שבועיים. ויש לך ניק 1. כן, מאוד הגיוני.

ליאורי13

New member
מסכימה איתך, בוריס אכן עלם חמודות

שהוא מדבר אז לעניין ללא צביעות הוא לא אוהב לפגוע באנשים אם יש לו משהו לומר,הוא יגיד בצורה שלא תפגע בצד השני

למעלה