סקר-את מי הייתם רוצים להשאיר בתוכנית?

יניבל1

New member
אם את מרחמת עליו את דווקא צריכה שיודח

כי גם בשבוע הקרוב הוא יעשה לעצמו בושות

insane sanity

New member
מה זה משנה.. עוד שבוע?

נתנו לו עוד צ'אנס.. עשה עם זה משהו? לא.. כלום.. נאדה..

d a n 6

New member
אני דווקא אעשה ההפך

אני אומר למי לא להצביע ולמה לא להצביע לאחרים אז אל תצביעו לשיפרה! היא בתכלס לא עושה כלום מעניין... תצביעו ליוסי כי הוא מצחיק תצביעו לעינב כי היא בהמה ואני מחכה ליום שיקפוץ לה הפיוז חחח תצביעו לבוריס כי עוד יכול לקרות בינו לבין מישהו משהו ואולי אפילו נזכה לרומן בינו לבין ערן חחחח

יניבל1

New member
מה שיקרה בין בוריס לערן אהובו זה....

באמצע הלילה שכולם ישנים בוריס מכניס את היד שלו בשקט לתוך השמיכה של ערן ,יאחוז לו בזין בזמן שהוא ישן וילקק לו אותו , עד שערן יתעורריקום ויפוצץ אותו במכות

d a n 6

New member
חחח יאללה מכות

אני בטוח שערן כבר בכוננות בגלל זה שבוריס ישן בעירום חחח

צבר,נעמה, ערן, שי ואיתי

מתי נוכל להעיף אותם כבר

Uri04

New member
מסכים לגבי הארבעה האחרונים. והייתי מוסיף גם..

את קרן והצרפתייה. לגבי צבר, עדיין לא ראיתי או שמעתי ממנו משהו שעיצבן אותי. אני בינתיים תופס ממנו בתור הבחור הנורמאלי היחידי של העונה הזאת, אבל יכול להיות שפיספסתי פה משהו. אני אשמח אם מישהו יוכל להאיר את עיני :p התכנית הזאת ממכרת! כל כך קיוויתי לא לצפות בה בכלל..

יוסי אמר משהו נכון-שהוא בונה על הקהל בבית

ולא על האנשים בווילה ותכלס האנשים בבית ישאירו אותו שקוף שיוסי לא עף שבוע הבא עוד פעם מי שאני מקווה שייצא זה או שפרה או בוריס אבל בהעדפה לבוריס שיילך

יניבל1

New member
תכלס עושה בשכל

הדיירים בוילה מהיום הראשון רצו להעיף אותו (לא מאשים אותם אגב) העניין עם הכסף היה סתם עלילה עליו , כדי שהם יוכלו להעיף אותו ועדיין לצאת צדיקים .

הקהל רואה איזה אמת ?

הוא לא רצה לקחת את הכסף ? לא הרג את הצרצר ? לא גנב סיגריות ? לא עצלן שלא עושה כלום ? איזה אמת ?

יעלי102

New member
האמת לאמיתה

לא הוא לא רצה לקחת את הכסף. הוא לקח את הקוד ועובדה שלא עשה עם זה שום דבר. הוא מנסה להכניס קצת אקשן ולכן גילה שיש לו את הקוד בסיום, אז מה ? הרג את הצרצר ? וואוווו. ממש צער בעלי חיים..... אני הרגתי ג'וק אתמול, תקראו למשטרה שתעצור אותי !! ולא !! הוא לא גנב את הסיגריות !! הוא באמת קם ולקח אותן בטעות. זה לא אדם שיגנוב !!! ועצלן ? כל בוקר הוא קם ראשון !! מטאטא את הבית, שוטף כלים ומנקה את הכיור במטבח, מקפל מגבות ועושה סדר, על מה אתה מדבר ? ברור לכולכם שאם הוא עף, הלכה התוכנית ..... היחיד שצריך להרגיע ובמיידי הוא שי. נובוריש עלוב ומסכן שיש לו מזל שאני לא שם בוילה כי הוא היה בוכה מהבוקר עד הערב כי מישהו היה סותם לו כבר את הפה !!

הי יעלי

הוא רצה לרחת את הכסף אחרת לא היה לוקח את המשימה הוא ביקש אקשן והוא קיבל אותו ועכשיו אתם כועסים שנתנו לו בדיוק את מה שהוא רוצה ? והוא היה מספיק טיפש כדי לא להבין שהבת שלו תוכנס לאקשן בצורה מידית ? הוא עד כדי כך אטום ? הוא יודע שהבת שלו הרבה יותר רגישה ממנו ולא היה אכפת לו שתפגע העיקר שיהיה לו אקשן ? הוא לא אדם שיגנוב ? מאיפה את יודעת בוודאות ? את מכירה אותו ? הוא מטאטא ? שוטף ? מנקה ? באיזה עולם את חיה ? ובשם שי אני משקשק מפחד

לי אישית היום הוא עשה כאב ראש../images/Emo6.gif

איףףףף כמה הוא שר/דיבר/השמיע קולות בבריכה היום. אני מקווה שיסיעו אותו בזהירות הביתה.

shiranosh 17

New member
את יוסי ועינב..

הכי חשוב לי ששניהם הם ישארו כי יוסי מצחיק וכי עינב היא ממש חמודה ומבין בוריס ושפרה אני מעדיפה שבוריס ילך הביתה כי פשוט לא מרגישים אותו בכלל..

למעלה