סקר : מי מכם יוצא לירח דבש בחו"ל

DD23

New member
ענתש, עשית לי חשק

אנחנו חושבים על המלדיביים כאחת מהאופציות לירח דבש ועכשיו עשית לי ממש חשק להיות שם... בכל מקרה כשזה אהיה רלוונטי אפנה אלייך במסרים.

anat13

New member
יום למחרת החתונה אנחנו

טסנו לסיציליה והיינו שם שבוע שלם, שכרנו רכב, היה מדהים!!!

anat13

New member
היו טיסות ישירות לסיציליה בקיץ

עכשיו לדעתי אין וניתן להגיע רק דרך רומא או נאפולי שאני כבר לא יודעת עד כמה זה יוצא משתלם.

poogi27

New member
ירח דבש בשני חלקים

חלק א' קצר מייד אחרי החתונה בצימר הזה. מומלץ
חלק ב' חו"ל - הולנד בקרוב מאוד.....

ענתש

New member
היינו במלדיביים ובסרי לנקה

מה אני אגיד לכם? חוויה של פעם בחיים. במיוחד הצלילות (לצלול עם להקת מנטות עם "מוטות כנפיים" ברוחב 4 מטר ! חבל על הזמן... והיו גם דולפינים תינוקות אבל הם לא התקרבו בצלילה, רק בשיט לאתר הצלילה, הדולפינים המבוגרים לא נתנו להם). מי שמתכנן על המלדיבים - לא כדאי יותר משבוע על האיים. שבוע זה בדיוק הזמן שהכיף נגמר ומתחיל השעמום (בכל זאת לא יורדים שבוע מאי שלוקח חצי שעה להקיף אותו ברגל).

jinjit

New member
הדבר היחיד שבטוח- חו"ל..

לפחות לשלושה שבועות בספטמבר... השאלה לאן
סין ניו זילנד אקוודור

כתומית10

New member
ג'ינג'ית - ניו זילנד.... בהחלט ../images/Emo70.gif

אנחנו היינו שם בטיול של חודשיים לפני שנה וחצי בערך והיה ע-נ-ק !!! מדינה מדהימה ונופים קסומים. תכננו לנסוע גם לאוסטרליה, אבל בסוף החלטנו להקדיש את כל זמננו לניו זילנד. נהנינו כל כך. ...וכל כך התבאסנו לחזור .... מאז אנחנו רק מתכננים את החזרה לשם ... ואם אפשר ... גם לעבוד ולגור ... אבל מה ? זה לא ממש טיול של 3 שבועות ... כדאי להקדיש יותר זמן (בעיקר אם את בקטע של טראקים ..., שכל אחד מהם זה 3-4 ימים ). וגם ספטמבר זה לא ממש העונה. ספטמבר זה תחילת האביב שם, אבל עדיין קר וגשום. אנחנו נסענו לקראת סוף ספטמבר והיה לנו מזל עם מזג האויר (חוץ מאיזה הר שטיפסנו עליו ותפסה אותנו סופת שלגים), אבל חברים שנסעו בספטמבר השנה - נרטבו בגדול ... לסיכום - ניו זילנד זו מדינה מדהימה והנסיעה לשם היא חובה.

DD23

New member
ניו זילנד לוקחת ובגדול ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

מסכימה עם כתומית וכל מילה נוספת מיותרת. זו מדינה מ-ק-ס-י-מ-ה. הייתי שם במשך 3 חודשים אחרי הצבא (ואח"כ 4 חודשים באוסטרליה) וזה רק השאיר לי טעם של עוד. המיועד לא היה שם (אז עוד לא הכרנו), אבל אחרי הסיפורים שהוא שמע ממני והתמונות שראה הוא מת להגיע לשם ובצדק. איזה כיף כך יש לי סיבה לחזור ולטייל שם. בקיצר ולעיניין - חובה להגיע לשם, אך זה בהחלט טיול של למעלה מ-3 שבועות.

DD23

New member
ני זילנד לוקחת ובגדול ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

מסכימה עם כתומית וכל מילה נוספת מיותרת. זו מדינה מ-ק-ס-י-מ-ה. הייתי שם במשך 3 חודשים אחרי הצבא (ואח"כ 4 חודשים באוסטרליה) וזה רק השאיר לי טעם של עוד. המיועד לא היה שם (אז עוד לא הכרנו), אבל אחרי הסיפורים שהוא שמע ממני והתמונות שראה הוא מת להגיע לשם ובצדק. איזה כיף כך יש לי סיבה לחזור ולטייל שם. בקיצר ולעיניין - חובה להגיע לשם, אך זה בהחלט טיול של למעלה מ-3 שבועות.

jinjit

New member
אבל אני לא בטוחה שזו העונה..

והאמת שזו גם האופציה היותר יקרה מבין השלוש.. צריך לראות מה ישאר מהחתונה..

anat13

New member
ג'ינג'ית, ספטמבר אכן לא העונה

בניו זילנד העונה בה' הידיעה היא בין נובמבר למרץ, אוקטובר ואפריל די מומלצות לטיול שם מאחר וכמות התיירים פוחתת, כי זוהי עונת המעבר. אני לא רוצה לעורר פה אף אחת, אבל...בעלי ואנוכי נוסעים לירח דבש שני באפריל הקרוב לניו זילנד לחודש!!! ניו זילנד תמיד הייתה החלום שלי וזה הזמן לממש אותו לפני משכנתא וילדודס אז אולי אני אוכל מצות בניו זילנד השנה ואולי לא...

כתומית10

New member
היי ענת, אם באמת תסעו בסוף לניו

זילנד, תשלחי לי מסר ואולי נדבר בטלפון ... אשמח להמליץ על מקומות מיוחדים ... אל תדאגי, אני לא אהרוס לך את הטיול ואספר לך בדיוק מה את הולכת לראות, אבל אני פשוט מרגישה "חובה" להמליץ על כמה מקומות שאסור לפספס (ולא ממש מכבבים בלונלי-פלאנט). תסעו תסעו תסעו

DD23

New member
שגרירת ניו זילנד שלום...

למרות שכבר עברו 5 שנים מאז שחזרתי אני תמיד מוכנה להפעיל את התאים האפורים שלי ולתת טיפים על ניו זילנד (בין השאר). מאז שחזרתי הפכתי ליחצנית של המדינה המקסימה הזאת. אפילו שלחתי לשם את אחי וחברתו וכמה שהם הודו לי על כך כשהם חזרו...

למעלה