סקר : מי מכם יוצא לירח דבש בחו"ל

כתומית10

New member
גם אני הפכתי למיסיונרית ושלחתי לשם

כבר 2 זוגות של חברים ... שעד היום נוצצות להם העיניים בכל פעם שמזכירים את המדינה הזאת. זה לא רק הנופים המדהימים... זה גם האנשים המקסימים וחסרי הדאגות ... ובכלל האווירה הטהורה הזו שיש שם ... אני עוד אחזור ....

jinjit

New member
אני שמחה להמליץ..

הייתי בפרו ובוליביה וזה מקום מדהים, גם הודו, תאילנד ונפאל ואפילו טיול רגלי שעשיתי בצפון מזרח תורכיה לא נפל... אני בעד כל העולם...

poogi27

New member
גם אנחנו מתכננים ניוזילנד - אבל רק

אחרי שבעלוש יסיים להיות סטודנט (לומד גם בקיץ)

סופרן

New member
שיקולי תקציב

סין/אקוודור/ניו זילנד זה כמובן ענין של טעם, רק לידע כללי - אקוודור זולה באופן מאד משמעותי מניו זילנד (עד כדי חצי מחיר). סין נמצאת אי שם באמצע, אבל מאד בעייתית לטיול קצר. מבחינת מזג אויר, ספטמבר זה ממש סוף העונה באקוודור, כך שזה ממש גבולי.

חנץ

New member
ואגב, אנחנו עושים גם וגם

משום שאנחנו לא יכולים לקחת חופש אחרי החתונה אז ניסע לסופ"ש בארץ כנראה ובינואר (חצי שנה אחרי החתונה) ניסע לתאילנד.

כתומית10

New member
היי חן, זה בדיוק התכנון שלנו

החתונה ביום שלישי. ביום רביעי נחים ומפקידים צ'קים. ביום חמישי יוצאים לסופ"ש בצימר בצפון ..... ובינואר או פברואר - תאילנד (איים).

Mikella

New member
גם אנחנו רוצים לעשות אותו הדבר

יש המלצה לצימר ??? שיהיה מעץ לא מאבן ושיהיה רומנטי לאחרי החתונה.

חנץ

New member
כתומית אז אולי ניפגש ../images/Emo8.gifכי -

אנחנו מתחתנים יום לפניכם, בערב החתונה אנחנו במלון בת"א. שלישי רביעי מתאוששים ובחמישי או שישי נוסעים לנוח בצפון. כנראה שבעמוקה, אבל עוד לא בטוח, וגם רחוק....

חנץ

New member
כן, אפשרי, אבל שם יהיה לנו יותר קשה

לזהות זו את זו עם כל הערב רב של הישראלים...
מזכיר לי את הפרסומת של רדבול:"מי בא לתאילנד...?"

tali2807

New member
מישהו נסע לתאילנד? אנחנו מתכננים

לנסוע בסביבות סוף ספטמבר - תחילת אוקטובר

V a r d i t

New member
זו כן העונה!

העונה הלא מומלצת לתאילנד היא אפריל - ספטמבר (בדיוק ההפך מכאן)

חנץ

New member
התכוונת ספטמבר עד אפריל, לא?

ובכל מקרה בתאילנד זו תמיד העונה, מקסימום יש פה ושם מונסונים, ממש לא ביג דיל. אני הייתי באוגוסט וחוץ מארבעה ימי גשם חמימים לא היו לנו בכלל בעיות. אז אין מה לחשוש.

כתומית10

New member
אני הבנתי שינואר - מרץ זו העונה

המומלצת לתאילנד ... אבל עוד לא הייתי שם ואני יודעת רק מחברים ... אז יכול להיות שאני טועה. סליחה.

אנחנו טסים ארבעה ימים אחרי החתונה

לתאילנד וויאטנם לחמישה שבועות. כבר יש הכל כרטיסים ויזות לוויאטנם וכסף

שמיצית

New member
אף אחד לא נוסע סתם לאירופה?

אנחנו חשבנו לטוס לדיסניוורלד... (זה שבפלורידה דווקא:) אבל מכמה זוגות חברים הבנו שלא ממש יוצאים מהחדר
אז אני לא יודעת מה עלשות.. אם בא לי לבזבז הרבה כסף על נוף שלא אראה...

כתומית10

New member
אני עכשיו בחרם על אירופה ...

קודם כל, כבר חרשנו את רוב המדינות שם .... שנית, אני עכשיו החלטתי שכולם אנטישמיים שם, בעיקר בצרפת וגרמניה, ולא בא לי עליהם ,

למעלה