סרטי השבוע

אני רוצה דוגמאות. ספציפיות. ומפורטות.

יש לך כמה עקרונות ללמוד לגבי דיונים מעמיקים ובוגרים.

מיכאל1411

New member
אין לי שום עקרונות ללמוד

בדיון קולנועי לא אמורים לצטט לך דיאלוג שלם, רק לדבר על אופיו. מי זוכר מי אמר מה ומתי ואיך? זה לא רלוונטי

אתה אתאיסט, נכון?

חשבתי שיו פיפל דווקא בעד להביא הוכחות מפורטות לדברים. כשאני שואל אותך "אתה יכול להסביר לי למה הדיאלוגים לא טובים?" ואתה אומר לי פשוט "לא, הם לא טובים וזהו!" זה ב-ד-י-ו-ק כמו לשאול חרדי "אתה להוכיח לי שאלוהים קיים?" והיא יענה לך "הוא פשוט קיים וזהו!"

מיכאל1411

New member
מצחיק אתה...

כי אין קשר בין הדברים. מתי ראית מישהו מצטט דיאלוג בסקירה כזו או אחרת על סרט? הסברתי לך למה הדיאלוג רע
ולא רק הצהרתי שהוא רע וברחתי. אתה רוצה עוד פעם?

אתה אומר עליהם את המילים

"דלוחים" "מלאכותיים" ו"מנותקים". לא ברור מה אף אחת מהמילים האלה אומרות בהקשרים הללו. כשאין יכולת הבעה באופן הכללי, יש לרדת לפרטים. לא לימדו אותך?

מיכאל1411

New member
והוא הולך למקום אינטיליגנטי בכלל

הוא כזה צפוי ממרחקים וכזה מתחנף לצופים, זה הוציא אותי מדעתי. רבים כמותי הרגישו מועקה כבדה במהלכו וכמעט נרדמו.
זה סרט איום ונורא, שום דבר מעניין או מדהים לא קרה שם, חזרה על תימות ידועות מבלי לפתח אותן בצורה קצת אחרת.

מיכאל1411

New member
זה לא מדד לכלום

האקדמיה מזמן ירדה מערכה ובטח שאין שם כבר בחירות הקשורות לאיכות ממשית.

alphac

New member
בנוגע לסוף של הזאב

תהיתי לגבי הסוף.

הפתק הצהוב שבסופו של דבר הכניס את ג'ורדן לכלא, למעשה אומר שדוני (ג'ונה היל) הפליל אותו?
נראה לך שדוני המשיך לאחר מכן לנהל את סטרטון וזו הייתה הסיבה שהוא הפליל אותו?

אגב, לא הספקתי לקרוא את ה-paragraph שהגיעה לאחר הכתוביות, יש לך מושג אם ניתן להשיג אותה מאיפשהו?

תודה!

zeevtam

New member
אני חשבתי אחרת

שהפגישה היתה תחת מעקב,בכל מקרה זה לא כזה משנה.

השבוע ראיתי את

סוף סוף וגאס- סרט חביב. חביב מדי.
שירות המתנות החשאי של ארתור- אכזבה. אארדמן בדרך כלל לא מאכזבים ('פיראטים' שלהם היה מעולה ואנדרייטד) אבל 'שירות המתנות החשאי של ארתור' הוא, למרבה הצער, לא כול כך טוב. הקונספט מטומטם והדמויות מעצבנות. חבל.
ת'ור: העולם האפל- לא התלהבתי. סרט בסדר שהוא קצת יותר טוב מ'ת'ור' הראשון. הדיאולוגים עדיין מטומטמים ולוקי לא היה כזה מצחיק (אני בורח עכשיו) אבל האקשן סביר, יש כמה רגעים משעשעים וקאט דנינגס ונטלי פורטמן החמודות מצילות את הסרט.
סאות'פארק הסרט- יצירת מופת. סרט הקאלט שלי. חשבתי שיימאס לי ממנו אבל התברר שגם בפעם הרביעית במלואו הוא סרט אדיר. כיף.

THOR1997

New member
שני סרטים

היועץ- עוד סרט שנתן לי סיבה לא לצפות ל"יציאת מצרים" בשנה הבאה. אם פרומיתאוס היה מטומטם ורובין הוד היה משעמם, "היועץ" מצליח להיות גם מטומטם וגם משעמם. בזבוז של קאסט גדול שבסופו של דבר מספק הופעות נחמדות בלבד. בנוסף, לסרט לוקח מלא זמן להתחיל. העלילה שלו מתחילה אחרי שעה ורבע (!!!) של אקספוזיציה שהיה אפשר להספיק ב20 דקות. לא מומלץ בכלל, בעיקר אם אתם רגישים לאלימות\טמטום.

נברסקה- נפלא ומחמם לב. ברוס דרן מצויין וגם הקאסט שמקיף אותו מעולה. הצילום היה טוב מאוד והעובדה שהסרט בשחור-לבן בכלל לא הפריעה לי (למרות שלא הבנתי למה הסרט בשחור לבן ומסתבר שגם אלה שעבדו על הסרט לא לגמרי בטוחים).

מיכאל1411

New member
נברסקה בשחור לבן לדעתי כי

יש בו ערגה ונוסטלגיה לתקופה של אמריקה הטובה והישנה, שחור-לבן מסמל ישן וברוס דרן מסמל רצון לחזור בכל מחיר
לשורשים, ממציא לעצמו תירוץ לגעת שוב בעבר ולהתרפק עליו.

** רוזבד

New member
ואם כבר

נוסטלגיה, בתחילת הסרט מופיע הלוגו הישן והקלאסי של פרמאונט.

למעלה