עדכונים 14.5

candyheart

New member
כריסטינה אגילרה בראיון חדש למגזין "בילבורד"

כריסטינה אגילה מתנוססת על גבי השער של מגזין בילבורד,ומגיבה לתגובות השליליות כלפיה: "אני כאן להרבה זמן,ועם עשור לקריירה שלי,אין לי שום דבר להוכיח.לכל מי שרוצה להיות שלילי,זה כאילו,'ברור שאני מספיק רלוונטית בשביל שיהיה איכפת לכם,ושתדברו ושתפתחו רגשות שליליות בתוככם'.בשלב זה בקריירה שלי,אני סיימתי עם כל ההשוואות המוזרות והשליליות." כריסטינה גם טוענת שהקלטת להיטים הוא לא מה שמעורר השראה אצלה: "האמת היא שהיה שיר שחברת התקליטים שלי ממש רצתה שאקליט,ופשוט אמרתי 'לא',כי זה לא התאים לאלבום-זה לא עורר השראה אמנותית אצלי.הם אמרו 'זה להיט,זה להיט!' וכמובן שזה להיט למישהו.אבל זה לא בשבילי,מכיוון שכשאני מסכנת את הישר שלי יותר מדיי אני לא יכולה לעשות זאת.הקטע של הלהיטים...(אנחה) 'Who Let The Dogs Out' היה פאקינג להיט,אתם יודעים למה אני מתכוונת?" הזמרת האוסטרלית,סיה,שעובדת עם כריסטינה גם מצוטטת במאמר,כשהיא אומרת, "כריסטינה יכולה לחרבןן בבקבוק והמעריצים שלה עדיין יאהבו את זה."

theone24

New member
המשפט של סיה הרג אותי!../images/Emo6.gif

וזה נכון לגבי כל מעריץ של כל אומן.

candyheart

New member
לא נכון לגביי ../images/Emo3.gif

אני לא מכירה אפילו אמן אחד שאני אהבתי את *כל* מה שהוא עשה.זה לא אומר שאני ,נגיד,לא אתמוך בבריטני(אצביע וכו') אם אני לא אוהב את השיר שלה,אבל אני לא אכריח את עצמי לאהוב אותו,וגם לא תהיה לי בעיה להגיד את זה.

YugiBoy

New member
אני מתגעגע אליה עם שיער חלק..

ככה שאפילו בצבע הזה אני לא אתלונן

britmel

New member
מה זה הדבר הזה....../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

* על הראש שלה...

YugiBoy

New member
בחירה מעולה לסינגל!

שיר מעולה! אני חושב שהוא ו-HARD ממש לוקחים בסיבוב את כל האלבום עם האטיטיוד הדורס שיש להם!
.

JoNy Boi

New member
Hard ../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

אחד השירים

רוקסטאר שיר מעפן. נא לא להשוות אותו

להארד המושלם.
אני חושב שבמקום להוציא את טה אמו ורוקסטר היא הייתה צריכה להוציא בחירות אמיצות יותר שיתנו לה יותר הערכה והצלחה בתעשייה כמו G4L,Cold Case Love (לעשות לו גרסת רדיו כי הוא איטי מדי.) וThe Last Song. אבל לא מפתיע שלא הוציאה את אחד מהשירים האלה,היא לא מופיעה איתם בטור שלה.

YugiBoy

New member
לא השוואתי, אמרתי שהם כיחידה אחת

השירים הכי טובים באלבום! המילים
! הארד יותר טוב
אבל גם רוקסטאר101 מעולה לדעתי

HanAn189

New member
רוקסטאר 101 ../images/Emo47.gif

הארד בלתי נסבל לשמיעה ונמאס מהר. לדעתי.

למעלה