עדכוני בוקר, יום 89

EMANUELA XD

New member
בוקר טוב-מנהלים בבקשה תפתחו שירשור חדש

תודה ושבת שלום לכל הפורום

carmit4

New member
חח נראה לי את על תקן כל שרשור ארוך

להגיד תפתחו שרשור חדש!

dodido10

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gifאוהבים את יוסי../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

ל dodido10 ולכל מי שאוהד יוסי(וגם אם לא)כנסו

לפני יומיים העלתי זאת וכולם התעלמו
אז הנה שוב... חיברתי מילים לשיר על פי הלחן של HOTEL CALIFORNIA . שימו לב: אי שם בג'רוזלם עיר הבירה 'אח גדול' הקים שם את זו הדירה דיירים נכנסו התרגשו, היססו ציפורניים הם כססו בהמשך כעסו גילינו את אבו-בליל ואת הגריל את הפרידמן הראשון וגם את גאוות הליאון ומיד פרצה לה מלחמה גדולה לה.. התכנית נהייתה להיט העלתה מיד רייטינג פזמון : הידד למי שקלע בזמן! הידד הידד! יוסי הדורבן.. שפרה סורגת רנין: אני עוזבת אינה– תסתרקי! אינה, תשתקי! אשר – סליחות, תפילות איתי –סליחות תודות ומה מה מה עם וונסה? באבי, באבי אוי אני מתה שחר על קרטון ביצים בו-ק-ר מתרחצים תולי תולי חתלתולי שי, שוש, עיוני מיד התברר כאן מי הוא השולט זה לא צבר הרובוט ולא יוני האדיוט ומי עלה שם, על הגריל זה שהתמודד היי, דייר התעודד פזמון : הידד למי שקלע בזמן! הידד הידד יוסי הדורבן.. שפרה סורגת רנין – אני נשארת אינה– תסתרקי! אינה, תשתקי! עוד מעט זה נגמר עוד מעט הגמר ומי יזכה בסוף במיליון מי אם לא הבובלילון אז תכינו את היד SMS סמסו מיד הצילו את המועמד אל תשאירו אותו לבד ומי ישיג את המט זה שתמיד שלט האחד שהתבונן מהצד כן מלך – לך הידד! צבועים, קנאים ו-ש-ח-צ-נ-י-ם מותר לכם לשמוח בשמחת המנצחים.......

צאטמן14

New member
עץ סרוג,, קראתי את זה אתמול../images/Emo168.gif../images/Emo168.gif

לא אומר לך איפה,,, וכעת קראתי AUC זימזמתי את המילים לפי לחן הוטל קליפורניה את ענקיתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת 1 11

rinatt1

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gifלעץ סרוג../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

dodido10

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gifיש בנו אהבה והיא תנצח../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

שילת7

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gifיש לנו סימפטיה לרוז../images/Emo140.gif

שילת7

New member
כך כל אוהדי יוס:מרגשים,חמים,אמיתיים

אוהדי שיפרה ,לא יודעים לפרגן אפילו להודעות אחד של השני...חחחח שבת שלום

למעלה