עדכוני היום ה-91, 30 לנובמבר.

אבל זה רק הראיון החלקי... האם יש לך את הראיון

המלא? כפי שהבנתי מהכותרת, היא גם אמרה לא מעט דברים על שפרה ועל האשכנזים עצמם [מה שלא כתוב בכתבה עצמה]. אשמח אם תוכלי לקשר אותי לראיון המלא [אם סרקת אותו, את יכולה לשלוח לי את זה במסר]. תודה!

צאטמן14

New member
אנשים מצביעים לאנושיות ולא למה שיצרה ההפקה

יוסי נולד -כזה שפרה נולדה כזאת, וכל המשנים אותה (ההפקה) רק מזיקה העם בוחר אנשויות, חום, חוכמה העם בוחר יוסי שפרה לקנדה-דחוף

sprinter

New member
ההתיחסות של יוסי לבחורה בסיפורו המחריד נקראית

אצלך אנושיות ? --ועוד שכיום לאחר 30 שנה הוא עדיין מתגאה בכך ?

צאטמן14

New member
ולנצל חייל צנחן לצורך מיני זה אנושי בעיניך?

אנשים טועים,משתנים עובדה יוסי הקים בית לתפארת בישראל שפרה בחיים לא יהיה לה בית- היא מרירה ויש לה מנגנון להרס עצמי ולהתעלל ביוסי זה אנושי ??? לשנוא את שחר רק על פי מראהו -זה אנושי? הלו תתעוררו

sprinter

New member
שום תגובה שלכם לא תטהר את מעשה יוסי בבחורה !

ובמיוחד את הגאווה שבה הוא מספר את המעשה גם כיום !!

אתה יודע מה ההגדרה של ניצול מיני?

אתה יודע מה זה סטוץ? אתה יודע מה זה סקס רק בשביל הסקס?

דטין

New member
חוסר אנושיות התגלם ביוסי יותר מכל

אתם מתבלבלים בין עילגות,בורות, עממיות במובנה הרע של המילה-ואנושיות.

הפכו את הכל לבלאגן של עדות:אשכנז מול מזרח....

באמת חבל.... במקום להסתכל על תכנית כמו שהיא ...אז הכל הפך להיות כמו במלחמה. אז יתכן ואכן תומכי בובליל יקחו את הגמר ואכן יזכה במיליון... אך אין זה קשור בניצחון המזרחי על האשכנזי. בכמות שליחת הודעות ובזבוז כסף - ככה קובעים מי מנצח ???? צריך להסתכל בניחונות האמיתיים בחיים .... מי שחי עם עצמוטוב ולא מרגיש תמיד מושפל ומופלה לרעה ... על זה צריך להסתכל. על חוכמה, על הצלחה עסקית, חינוך הדור הבא וכיו'.... גם אם יוסי לוקח - אין קשר בכלל לעדות - רבותיי !!!!!!!!!!! באמת תתעוררו....

צאטמן14

New member
נ.ב כל הכבוד על ההשקעה../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif|כן

PRINCESS GINA

New member
זאת לא שגיאה..זה ביטוי ../images/Emo9.gif

כאילו, שפרה- הטוב שבטוב בלשון המעטה
אני חושבת שזה גם מופיע בתורה

juspan

New member
טוב, לא חשבתי שאת תביני

אבל אולי זה שעשה את הבאנר או נציגיו מבית המקדש שלה. יפה שאת מיידעת אותי שזה ביטוי, רק שזה לא מצרפתית ולכן זה לא דה
אלא "דשופרא", יען כי בארמית עסקינן (מהמשנה ולא מתורה).

למעלה