עדכוני היום ה-91, 30 לנובמבר.

אתה לא חושב שאתה חוצפן ככה נראית המדינה שלנו

חצופים למה בגלל שקראו לכם פרידמנים אם כל הכבוד לכם גם שפרה מקללת ואני גרה בעיר הכי גזענית בארץ שזו ת"א (כי מספיק שתגיד צפון ת"א ודרום ת"א ) וכן אני בחורה בת 30 חכמה מאוד עם תואר אבל מה אני גרה בדרום ת"א אממה כשהגעתי ללמוד בביה"ס בצפון ת"א כי כמובן הביה"ס בדרום היו ברמה מאוד נמוכה אז לא שכחו להזכיר לי במשך 4 שנים ללמודי שם שאני ערביה ולקרוא לי בשמות גנאי ולמה כי אני גרה בדרום ת"א וכן כן יש לי קצת עור שחום אז פק יווווווווווווווווווו עכשיו תורנו פרידמניםםםםםםםםםםםםםםםםם

קפצילי

New member
אולי תחרימי את המדינה ?

הרי זו ה"מראה של המדינה שלי", את אומרת. אני ממליצה לך בחום לעזוב ללונדון, שם הטלויזיה יותר איכותית והאנשים יותר אדיבים. אני מוכנה לארוז לך את המזוודות.

זו דרכי

New member
קיפצילי- הכינוי שלך כבר מעיד על התוכן

אני לא מסוגלת להבין את האנשים ששונאים כל כך ביגלל תוכנית טלויזיה. לא היה מזיק לנו להשתמש במילים רכות יותר. אבל לצערי אנשים כמוך ממהרים לזרוק אנשים כמוני מהמדינה. מה שאני יכולה לעשות זה רק לקרא לך בשמך: קיפצילי

קפצילי

New member
דווקא רציתי לפחוח את היום בחביבות

הבטחתי לעצמי שאני רואה רק את הטוב באנשים, אבל הודעות כמו שלך מדליקות אותי כמו אש בשדה קוצים. אז ראשית, סליחה ומחילה. עכשיו אסביר: כשאת אומרת "זו המראה של המדינה שלי", את בעצם אומרת "אני מרוממת מעם, העם לא מבין כלום ואני כן". אז רציתי לעזור לך לעזוב למקום שבו האנשים יותר מתורבתים, יותר אדיבים ומדברים בשפה רהוטה. וזה לא "קיפצילי" אלא "קפצילי", כמו שמדברים ברחוב.

קפצילי

New member
עזוב, נראה לי שפגעתי בה.

ומה אתה מגן עליי פתאום ? חשבתי שאני מוחרמת מחמת מיאוס

gavriel15

New member
לאון חייב לזכות היחיד שלא מעד כנסו

לטעמי חייבת להיות פה הצבעה אידיאולוגית מבחינה מוסרית אסור שהבובלינים יהיו בגמר כי הם מייצגים לדעתי הרבה דברים מסוכנים בחברה שלנו שובניזם וולגאריות דת צבועה וכו למרות שעינב היא בחורה צבעונית ומענינת זה אך ורק נשאר קוריוז כנל לגבי יוסי ז'וז'ו חלאסטרה החדש גם שפרה לא הייתי רוצה שתזכה אני מאד מחבב אותה היא אשה מאד מאד מענינת וחכמה שתרמה הרבה לבית בעיקר שכל ישר אבל היא חטאה בחטא ההתנשאות והיא מעט "מורתית" ומטיפנית איתי לא ממש ברור בכוונותיו בחור אינטיליגנט מאד מאד אבל לא מספיק כריזמטי כדי לזכות מי ששהיה בעייני ונשאר מלא קסם ועיניין זה ליאון הוא התחבב על שני המחנות בגלל האישיות המגוונת שלו והפתיחות הוא התחבר עם שתי הדיוות עינב ושפרה כי בכל אחת מהן יש צד מאד חזק שלו הוא משלב את שתיהן ולכן הוא המנצח מעבר לזה שמבחינה סוציואקונומית הוא באמת זקוק לזה כדי להתחיל את חייו

mor873

New member
אם היינו מדינה שפויה

איתי היה הזוכה הגדול ! אני תומך בבובלילים , ומקווה שאחד מהם ינצח אבל אם איתי יקח אני יהיה מאושר, אדם עם לב רחב ששם את הקבוצה מעל לכל , אז או לא רעשני וצבעוני הוא בסה"כ בן אדם! וזה הכי חשוב , הוא תורם לקבוצה 24 שעות ביממה ופחות לעצמו לא מתלכלך, בסה"כ מסכן יש בו משהו מלוקק שמעצבן קצת אנשים אבל הוא בחור ששווה מליון !

diagonal1

New member
תאמין לי שגם אני הייתי פעם בדיעה שלך

ליוויתי את ההודעות שלי עם חתימה שאיתי הוא הכי נחמד אבל הדיעה שלי השתנתה לגביו. אפשר להגיד שהמשחק מחייב שכולם יהיו צבועים אבל איתי יותר מדי צבוע ואותי זה דוחה. בעיני הוא יותר צבוע אפילו מרנין ולאון.

למעלה