ערוצי הקרטל פצחו בקמפיין בחירות לבנט

evglev1

Well-known member
מנהל
לבנט אסור היה להחליט שביתו הפרטי יהפוך למעון רישמי של ראש הממשלה. זאת היתה החלטה שגויה שלו שיצרה המון בלגן ובזבוז כסף.

ואם בנט לא היה קובע שהוא מנהל מצויין, לא הייתי מדגיש את העניין הזה. אבל העניין הזה הוא הוכחה שהאיש לא היה כשיר.
למה אתה לא מזכיר שביבי ושרה סירבו לעזוב זמנית את בלפור לצורך שיפוצים ולכן מעון ראש הממשלה הרשמי לא היו ראוי למגורי ראש הממשלה?

Harrington

Well-known member
מנהל
למה אתה לא מזכיר שביבי ושרה סירבו לעזוב זמנית את בלפור לצורך שיפוצים ולכן מעון ראש הממשלה הרשמי לא היו ראוי למגורי ראש הממשלה?
למה אתה לא מציין שהסיבה לסירובם היה חוסר רצון ששיפוץ המעון בבלפור יירשם על שמם, כדרישה שלהם כביכול ושהלכה למעשה מדובר בהחלטה אמיצה שלהם להמשיך להסתדר עם המעון הלא משופץ על אף הצורך המובהק בשיפוץ זה?

לא שבאמת אכפת לי שלא ציינת זאת :). אבל אם אתה תוקף 'צד מובהק לעולם הר"ב-רל"ב' על אי-אזכור משהו, מן הראוי להזכיר בעצמך את כל הנקודות הרלוונטיות לנושא. אתה לא חושב :)?

Cranio

Well-known member
שזה קשור????
בנט קנה את ביתו לפני שנכנס לפוליטיקה . בנט לא מחליט עבור השב"כ את נוהל האבטחה .
בנט לא שידרג את ביתו כפי שדורש ומקבל ראש הממשלה הנוכחי.
ואם אני לא שומע ממך מילה על כל מה שנעשה בבתיו של נתניהו אז ההתעסקות שלך בביתו של בנט היא בכיינות פאתטית.
אל תעשה מבנט צדיק כי הוא רחוק מלהיות כזה גם בנושא המגורים . להזכירך שהוא סרב להעביר את משפחתו לירושלים בפקודת אשתו.

1ספי11

Well-known member
אל תעשה מבנט צדיק כי הוא רחוק מלהיות כזה גם בנושא המגורים . להזכירך שהוא סרב להעביר את משפחתו לירושלים בפקודת אשתו.
אל תכניס דברים לפי. לדעתי מכמה היבטים בנט מסוכן לישראל יותר מנתניהו.
אני לא מקורב למשפחה שאוכל לדעת על המעורבות של אשתו בעניין וזה גם לא משנה.

Cranio

Well-known member
אל תכניס דברים לפי. לדעתי מכמה היבטים בנט מסוכן לישראל יותר מנתניהו.
אני לא מקורב למשפחה שאוכל לדעת על המעורבות של אשתו בעניין וזה גם לא משנה.
המילים הן שלי ולא שלך.
המידע הזה הופץ בתקשורת ולא צריך להיות מקורב למשפחה כדי לדעת.

1ספי11

Well-known member
המילים הן שלי ולא שלך.
המידע הזה הופץ בתקשורת ולא צריך להיות מקורב למשפחה כדי לדעת.
מעולם לא אמרתי שבנט צדיק אז על אילו מילים אתה מדבר?
המדינה איפשרה לו לא לעבור לירושלים כמו שהיא מאפשרת למנהל הנוכחי.
הוא לא דרש את העבודות שנעשו סביב ביתו.

Cranio

Well-known member
מעולם לא אמרתי שבנט צדיק אז על אילו מילים אתה מדבר?
המדינה איפשרה לו לא לעבור לירושלים כמו שהיא מאפשרת למנהל הנוכחי.
הוא לא דרש את העבודות שנעשו סביב ביתו.
1.התלוננת שאני מכניס מילים לפיך .
2.העובדה שהמדינה הסכימה לגחמה של משפחת בנט לא מצדיקה אותה ובוודאי לא את סירוב המשפחה לעבור לירושלים כפי שנהוג.

1ספי11

Well-known member
1.התלוננת שאני מכניס מילים לפיך .
2.העובדה שהמדינה הסכימה לגחמה של משפחת בנט לא מצדיקה אותה ובוודאי לא את סירוב המשפחה לעבור לירושלים כפי שנהוג.
בלפור לא היה ראוי למגורים ולכן איפשרו לו להשאר בביתו כמו שהיום מאפשרים לנתניהו.

1ספי11

Well-known member
מעניין, ללפיד מצאו דירה חלופית בירושלים .
קשה לך להודות שבנט סירב לעבור במצוות אשתו?
נראה שכן.
במצוות אשתו?? כאמור,לא מכיר את הדינמיקה המשפחתית שלהם.
ללפיד אין ילדים בגיל בית ספר ולכן המעבר שלו פשוט יותר.

Cranio

Well-known member
במצוות אשתו?? כאמור,לא מכיר את הדינמיקה המשפחתית שלהם.
ללפיד אין ילדים בגיל בית ספר ולכן המעבר שלו פשוט יותר.
לא יאמן איך אתה מצדיק את המהלך הפסול של בנט בתירוצים ילדותיים.
אם לא ידעת אז אחד מסמלי השלטון הוא לגור במעון הרשמי או חלופי בירושלים . בנט כפה את העברת המעון הרשמי לביתו ברעננה.

1ספי11

Well-known member
לא יאמן איך אתה מצדיק את המהלך הפסול של בנט בתירוצים ילדותיים.
אם לא ידעת אז אחד מסמלי השלטון הוא לגור במעון הרשמי או חלופי בירושלים . בנט כפה את העברת המעון הרשמי לביתו ברעננה.
אני לא מצדיק דבר וגם אם אתה מתעקש שהמהלך היה פסןל זה לא הופך אותך לצודק.
באותו זמן לא היה מעון חלופי בירושלים וגם היום אין.

Cranio

Well-known member
אני לא מצדיק דבר וגם אם אתה מתעקש שהמהלך היה פסןל זה לא הופך אותך לצודק.
באותו זמן לא היה מעון חלופי בירושלים וגם היום אין.
בוודאי שאני צודק .
זה החוק במדינת ישראל ובנט דרס אותו ואתה ממשיך לחזור על המנטרה שאין מעון חלופי .

1ספי11

Well-known member
לצד כל אלו, להעתקת מקום מגוריו של ראש הממשלה מביתו הפרטי אל המעון הרשמי ישנה חשיבות מכרעת עבור השמירה על הקופה הציבורית. כזכור, בימים אלו מתקיימים שיפוצים נרחבים במעון ראש הממשלה הרשמי ברחוב בלפור בירושלים, והוא עומד נטוש מאז חודש יולי האחרון. .6 בעקבות שיפוצים אלו, היועץ המשפטי לממשלה לשעבר, עו"ד אביחי מנדלבליט, אישר כי ביתו הפרטי של ראש הממשלה ברעננה יוגדר כמעון הרשמי המשמש את ראש הממשלה עד תום השלמת השיפוץ במעון הרשמי, באופן שהוביל לביצועם של שיפוצים נרחבים ומשמעותיים גם 2 בביתו הפרטי של ראש הממשלה ברעננה, אשר עלותם מוערכת בעשרות מיליוני שקלים.

Cranio

Well-known member
לצד כל אלו, להעתקת מקום מגוריו של ראש הממשלה מביתו הפרטי אל המעון הרשמי ישנה חשיבות מכרעת עבור השמירה על הקופה הציבורית. כזכור, בימים אלו מתקיימים שיפוצים נרחבים במעון ראש הממשלה הרשמי ברחוב בלפור בירושלים, והוא עומד נטוש מאז חודש יולי האחרון. .6 בעקבות שיפוצים אלו, היועץ המשפטי לממשלה לשעבר, עו"ד אביחי מנדלבליט, אישר כי ביתו הפרטי של ראש הממשלה ברעננה יוגדר כמעון הרשמי המשמש את ראש הממשלה עד תום השלמת השיפוץ במעון הרשמי, באופן שהוביל לביצועם של שיפוצים נרחבים ומשמעותיים גם 2 בביתו הפרטי של ראש הממשלה ברעננה, אשר עלותם מוערכת בעשרות מיליוני שקלים.
תמשיך להתעקש
על כלום ושום דבר .

evglev1

Well-known member
מנהל
מעניין, ללפיד מצאו דירה חלופית בירושלים .
קשה לך להודות שבנט סירב לעבור במצוות אשתו?
נראה שכן.
לפיד עבר כתוצאה מהביקורת על בנט, כל אחד יודע להיות חכם בדיעבד, ללפיד הייתה שנה שלמה למצוא את הבית הזה כשהוא ראה כמה לא מקובל על הציבור שימשיך לגור בביתו בתל אביב כשיקבל את התפקיד. כמו שגם ביבי דאג מראש שיקבל שהבית בקיסריה הוא מעון ראש ממשלה נוסף שאצל בנט לא היה בסיס חוקי, ואיילה חסון תקפה קשות על כך, ובצדק, וביבי דאג לבסיס החוקי. כל אחד יודע ללמוד מטעויות ונקודות תורפה של קודמיו.

למעלה