ערוצי הקרטל פצחו בקמפיין בחירות לבנט

evglev1

Well-known member
מנהל
אנחנו יודעים מי זה ביבי. בנט אמור היה להיות שינוי. בסוף התברר שהיה זיוף.
אתם לא יודעים מי זה ביבי, עובדה שאתם חושבים שגם תיק 1000 הוא תיק שתפרו לביבי. בעוד תיק 1000 זה בדיוק תמונת הראי של הזוג נתניהו, זה מה שהם עושים כל הזמן, גם כשביבי לא ראש ממשלה. יש יותר סיכוי שהחמאס יכיר בזכות הקיום של מדינת ישראל מאשר שביבי ישלם את החשבון שלו מכספו.

evglev1

Well-known member
מנהל
היתרון הגדול של בנט שגם ילד בן 3 יכול לנהל טוב יותר את המדינה מזה שהיום ראש ממשלה.
ושביביסט יעלה את נושא המגורים של ראש הממשלה כשהנוכחי דורש תחזוקה של כל בתיו.
מי יודע אולי ביבי יצר תקדים ולכל ראש ממשלה יהיו מעתה 2 מעונות ראש ממשלה, אחד בירושלים ואחד במקום מגוריו.

evglev1

Well-known member
מנהל
מצחיקן.
נתניהו כבר שיפץ את הבית בקיסריה במקביל למגוריו בבלפור.
אבל אז הוא עוד לא הגדיר אותו כראש ממשלה. זה ידוע שביבי לא משלם את אף חשבון פרטי לפני שהוא מנסה להפיל אותו על מדינת ישראל כלומר על משלמי המיסים. את ארוחות הגורמה במסעדות ממנים לו החברים, אבל אין הוצאה פרטית לא במעון ראש הממשלה ולא בבית בקיסריה שהוא לא ניסה לרשום כהוצאה ציבורית ולחייב אותנו לשלם עליה.

אם בנט לא היה מדגיש שוב ושוב בהופעות שלו בתקשורת שהוא האדם עם יכולות הניהול, בניגוד לשאר שלא יודעים לנהל, לא הייתי מדגיש שוב ושוב את הנקודה שהוא לא ידע איפה הוא אמור לגור.
יחסית לראשי ממשלה אחרים.

עובדה שהוא גר ברעננה והכל היה בסדר.

1ספי11

Well-known member
לא בסדר בכלל. בנה מבצר שאפילו בית המשפט אמר שלא היו לו אישורים כחוק.
ואימלל את שכניו בסגר שעשה להם בגללו.
אין עליכם בהדהוד שקרים.
איפה איילה חסון שתסביר לנו כמה שיפוץ הבריכה של נתניהו חשוב לביטחון המדינה.
כל העבודות שנעשו לי ביתו היו בהחלטה של השב"כ. ולא שידרגו את הביתו שלו.

רוב הזמן נח

Well-known member
אין עליכם בהדהוד שקרים.
איפה איילה חסון שתסביר לנו כמה שיפוץ הבריכה של נתניהו חשוב לביטחון המדינה.
כל העבודות שנעשו לי ביתו היו בהחלטה של השב"כ. ולא שידרגו את הביתו שלו.
שקרן. ראו בתחקירים של איילה חסון את הברדק שבנט עשה עם המבצר שלו. אפילו בית במשפט קבע שנבנה ללא אישורים.

1ספי11

Well-known member
שקרן. ראו בתחקירים של איילה חסון את הברדק שבנט עשה עם המבצר שלו. אפילו בית במשפט קבע שנבנה ללא אישורים.
שקרן. בנט לא עשה שם דבר . כל מה שנעשה מחוץ לבית היה בדרישת השב"כ שהיה אחראי גם להוציא את האישורים הנדרשים.

רוב הזמן נח

Well-known member
שקרן. בנט לא עשה שם דבר . כל מה שנעשה מחוץ לבית היה בדרישת השב"כ שהיה אחראי גם להוציא את האישורים הנדרשים.
אתה שקרן. השבכ לא יכול לקבוע איפה הוא יגור. בנט החליט להפוך את הבית שלו לבית ראש הממשלה והיה צריך לדעת מה זה אומר לגבי האבטחה של השבכ וכל הבלגן שיגרם מכך.

1ספי11

Well-known member
אתה שקרן. השבכ לא יכול לקבוע איפה הוא יגור. בנט החליט להפוך את הבית שלו לבית ראש הממשלה והיה צריך לדעת מה זה אומר לגבי האבטחה של השבכ וכל הבלגן שיגרם מכך.
שזה קשור????
בנט קנה את ביתו לפני שנכנס לפוליטיקה . בנט לא מחליט עבור השב"כ את נוהל האבטחה .
בנט לא שידרג את ביתו כפי שדורש ומקבל ראש הממשלה הנוכחי.
ואם אני לא שומע ממך מילה על כל מה שנעשה בבתיו של נתניהו אז ההתעסקות שלך בביתו של בנט היא בכיינות פאתטית.

רוב הזמן נח

Well-known member
שזה קשור????
בנט קנה את ביתו לפני שנכנס לפוליטיקה . בנט לא מחליט עבור השב"כ את נוהל האבטחה .
בנט לא שידרג את ביתו כפי שדורש ומקבל ראש הממשלה הנוכחי.
ואם אני לא שומע ממך מילה על כל מה שנעשה בבתיו של נתניהו אז ההתעסקות שלך בביתו של בנט היא בכיינות פאתטית.
לבנט אסור היה להחליט שביתו הפרטי יהפוך למעון רישמי של ראש הממשלה. זאת היתה החלטה שגויה שלו שיצרה המון בלגן ובזבוז כסף.

ואם בנט לא היה קובע שהוא מנהל מצויין, לא הייתי מדגיש את העניין הזה. אבל העניין הזה הוא הוכחה שהאיש לא היה כשיר.

1ספי11

Well-known member
לבנט אסור היה להחליט שביתו הפרטי יהפוך למעון רישמי של ראש הממשלה. זאת היתה החלטה שגויה שלו שיצרה המון בלגן ובזבוז כסף.

ואם בנט לא היה קובע שהוא מנהל מצויין, לא הייתי מדגיש את העניין הזה. אבל העניין הזה הוא הוכחה שהאיש לא היה כשיר.
למה לדעתך אסור לבנט אבל מותר לנתניהו?
ולמה לדעתך בנט טועה ?

1ספי11

Well-known member
נתניהו לא בנה מבצר. הגדרות ששמו בכתבה שעשו הם גדרות זמניים שאפשר להרים ולהזיז. חומת המתכת שבנט שם עלתה מיליונים לשים ומיליונים לפרק.
כדאי לך בהזדמנות לעבור ליד בתיו של נתניהו.
בנט לא בנה חומה.
מסתבר שהביבסטים נאלצים לשקר כדי לשמור על עולמם .

רוב הזמן נח

Well-known member
כדאי לך בהזדמנות לעבור ליד בתיו של נתניהו.
בנט לא בנה חומה.
מסתבר שהביבסטים נאלצים לשקר כדי לשמור על עולמם .
כמה אתה משקר. יש תמונות מהכתבות. של ביבי אלה גדרות זמניים שאפשר להזיז. של בנט היו חומות מתכת קבועות שעלה מיליונים לפרק.

1ספי11

Well-known member
כמה אתה משקר. יש תמונות מהכתבות. של ביבי אלה גדרות זמניים שאפשר להזיז. של בנט היו חומות מתכת קבועות שעלה מיליונים לפרק.
אתה חוזר לשקרים. לא בנט החליט על בניית חומה . ולבנט היה בית אחד שדאגו למגן.
נתניהו דורש למגן יותר מבית אחד.

רוב הזמן נח

Well-known member
אתה חוזר לשקרים. לא בנט החליט על בניית חומה . ולבנט היה בית אחד שדאגו למגן.
נתניהו דורש למגן יותר מבית אחד.
אתה השקרן. אם בנט לא היה מחליט שביתו יהיה מעון רישמי, לא היה צריך לבנות את החומה.
ובנט כמנהל מצויין, ידע מראש למה ההחלטה שלו תגרום.

Cranio

Well-known member
נתניהו לא בנה מבצר. הגדרות ששמו בכתבה שעשו הם גדרות זמניים שאפשר להרים ולהזיז. חומת המתכת שבנט שם עלתה מיליונים לשים ומיליונים לפרק.
נתניהו גנב גונב וימשיך לגנוב מהציבור (כל עוד הוא יחזיק חזק בכס) בשביל שיפוץ לא נחוץ וחזירי בבתיו הפרטיים
ולגבי בנט אתה צודק , הוא בחר שלא להעביר את משפחתו לירושלים מטעמי נוחות.

למעלה