ע"פ בקשתה של סיוון....

היי, מה המצב? ../images/Emo13.gif וידאו...

הנה וידאו שלי, במקום תמונה, בנסיון ראשון להקליט את עצמי על החליל ההודי. בעקרון אני גיטריסט (מקצועי, בתור מקצוע) http://www.youtube.com/watch?v=qESKpQxb6TU

שאפולי

New member
וואי!

איזה מנגיה מרגיעה!!!

park17042007

New member
מנסיוני לגבי החלפת תמונות באתרי הכרויות

מנסיוני לגבי החלפת תמונות באתרי הכרויות : אז ככה , יש אתרי הכרויות באמת שדואגים לסנן מיני מתחזים , ויש אתרים שאין את זה ( את האפשרות לעשות בדיקה לגבי אותנטיות התמונות) , אבל זה לא תמיד עובד הסינון הכי טוב , הוא פשוט לבקש תמונה עכשוית מהמצלמת רשת או משהו כזה באם מי שבקשתם ממנו תמונה ( היא או או) מתחמק , או לא יכול להביא צילום אמיתי , אז תדעו שיש שם בעיה. את זה עדיף לעשות לפני שנותנים פרטים או מספר טלפון , ואם הם באמת רציניים אז אפשר לבקש מהם שילכו לחנות הקרובה ויקנו מצלמת רשת זה היום לא עולה הרבה , אבל זה יכול לעשות את ההבדל בין ביזבוז זמן על מתחזים למינהם ... לבין באמת לראות אם אוהבים את המראה של מי שמדברים איתו/ איתה :) פארק הכרויות

nadavkrv

New member
גם אני (מימין)

אני הימיני(המחייך
) זה שלידי הוא הבן של דודה שלי,הוא לא קשור...

אפס?

זו האמת אין מה להסתיר תמיד ביקשו שיוויון אז למה לא לדבוק בזה :) דבר שני קידום העניין רק יתרום לכם להעיד בהקשר שלי לא מעיד על כלום במקרה שלכם כן

אני פה לא

ממניעים אישיים אלא כדי לתת לכם במה ולעזור לכם. מי שרוצה תמונה שלי או להכיר אותי יותר יכולה לפנות אלי ותהיה לה תהזדמנות או שלא תלוי מי מולי ומה דעתי בנושא אבל אני אישית לא פונה לבחורות כי אני מעדיף לא להשתמש בפורום למעני אלא למענכם לכן תמונה שלי היא לא רלוונטית וזה עדיין לא פותר תעניין שהעליתי.

כי לא כולם פה לנהל

ובטח לא אתן - ולא דיברתי ספציפית על מישהי פשוט העליתי עובדה זהו אחרי הכול פורום הכרויות אנשים לא באים לפורום מנוהל כדי לנהל אותו בנוסף למנהל. הם באים בגלל נושא הפורום ולכן להתחבא מאחרי תירוצים לא תופס אצלי או שיש שיוויון או שלא. תעשו מה שאתם רוצים אבל אין מה לשקר או לנתב דברים - הבה נקרא לילד בשמו.

שאפולי

New member
פפפפפפפפפפ

מה הקשר לשיויון ומה הקשר לניהול?.??. לא כל הבנים שמו תמונה ואין פה יותר מידי בנות.. אני לא פה כדי לנהל ולא פה כדי להיות מנוהלת.. יש עוד אופציות אתה יודע.. לא כולם פה בקטע של להכיר בטירוף,אמנם זה פורום הכרויות אבל יש פה גם אנשים שנמצאים בזוגיות, אז WTF??? בכל אופן, בוא תגיד לי, אז מה זה אומר על הבנות(זה שלא שמו תמונות) לפי דעתך?

כי

* מה הקשר לשיויון ומה הקשר לניהול?.??. שאני דיברתי על המניעים שלי שהם ניהול אמרת מאיפה לך שבמקרה שלנו זה לא בדיוק אותו דבר... * לא כל הבנים שמו תמונה ואין פה יותר מידי בנות.. יש מספיק בנות ותסתכלי כמה בנים שמו ורק שני בנות שאחת מהן נכנסה חד פעמי... * אני לא פה כדי לנהל ולא פה כדי להיות מנוהלת.. יש עוד אופציות אתה יודע.. בכל פורום יש מנהלים ועל כן היותך מנוהלת בפורום אף אחד לא מנהל לך תחיים... * לא כולם פה בקטע של להכיר בטירוף,אמנם זה פורום הכרויות אבל יש פה גם אנשים שנמצאים בזוגיות, אז WTF??? אולי זוג אחד בכל אופן, בוא תגיד לי, אז מה זה אומר על הבנות(זה שלא שמו תמונות) לפי דעתך? חשש מחשיפה לא שצריך להיות הרי בין כה וכה הן תצטרכנה לשלוח תמונות פה מסנגר או פרטי למי שבא מולן הרצון בחשיפת אחרים מבלי לחשוף עצמך - נוחות... חוסר שיוויון :) הרי אם אתן כל כך לא מעוניינות בהיכרות למה לדדות על כל תמונה ...

שאפולי

New member
טוב..

שיהיה. אני יכולה לדבר רק בשם עצמי ואומר שאני לא אשים תמונה שלי באף פורום. בלי קשר לשיויון(לא הכרחתי אף אחד לשים) בלי קשר לנוחות(כנ"ל)

למעלה