ע"פ בקשתה של סיוון....

שאפולי

New member
בשביל זה יש מציאות

זה מבחינתי כוחו של האינטרנט.. אני אוהבת ליות אנונימית עד כמה שניתן, מבחינתי זה מוסיף עיניין.

אמרתי תתשובה לכך

פחד מחשיפה :) לכולם יש מעין חשש ולכן הם משתמשים בכינויים ולא בשמות אמיתיים עם שם משפחה זו ההיסתתרות האנונימיות שמאפשרת האינטרנט יש שיוצאים ממחבוא התירוצים והאנונימיות פה ושם ויש שלא. סה"כ אי פרסום תמונה הוא שמירה של אנונימיות ופחד מחשיפה.

שאפולי

New member
שמירה על אנונימיות - כן.

פחד מחשיפה? ממש לא. מי שצריך\מעניין אותי\פונה אליי- יודע שאני לא מסתירה כלום, לא שם לא תמונה ולא כתובת.. אבל יש הנאה שמקורה באנונימיות הנאה לא בהכרח נובעת מפחד... יש סיבה שהאינטרנט תפס כל גך הוא מוכר פנטזיות ויכולת להיות "מישו אחר" או להבליט צדדים אחרים באישיות שלא בהכרח באים לידי ביטוי במציאות אין לזה כל קשר לפחד. זה יותר קשור למילוי צרכים, הנאה וכאלה..

HaifaMan

New member
מה קשור ?

אני גם לא אוהב לנדב על עצמי פרטים אישיים יותר מדי (ואם כן אז בד"כ רק בפרטי), בלי שום קשר לפחד. אני לא רואה שום סיבה כן לפרסם פרטים אישיים על עצמי במקום פומבי...

זהו פחד מחשיפה

לא להראות פרטים בפומבי אנחנו מדברים על תמונה לא כתובות שמות וטלפונים העניין מוצה :)

HaifaMan

New member
בהחלט מוצה...

רק שכחת לכתוב דר' יניב לפני השם שלך... אתה בטח פסיכולוג מומחה אם אתה מרשה לעצמך לקבוע בכזו נחרצות.

איני ד"ר ולא מתיימר להיות

אבל מה שכן יש לי נסיון חיים לא קטן אני לא מחפש את מה שאתה מחפש וזה להתנגח זוהי דעתי אם תקבל ואם לא.

HaifaMan

New member
גם אני לא כזה משועמם :)

ועכשיו כשאתה כותב שזו דעתך האישית בלבד אז סבבה. אני לא מסכים שזה פחד (ונראה לי שמבין שנינו אני יודע יותר טוב מה הסיבות שלי). פשוט צרם לי שקבעת ממש בצורה עובדתית במה מדובר. דעה זה כבר דבר שונה לגמרי.

אם היית קורא

היית יודע שאפ בהודעה תחת כותרת פפפפפ שאלה לדעתי ומשם התפתח השירשור וגם ד"ר טועה ולא מעט - הכול מתבסס על נסיון טעיה נסיון חיים ותוצאות וגם על פי זה מתבססת דעתי. ויש דרך יותר יפה לדבר ...

HaifaMan

New member
אין לי מושג מה מכוער בדרך שלי

ואם נפגעת מסיבה כלשהי אני מתנצל כמובן. לא מחפש כאן לריב עם אנשים (כמו שציינתי - הלוואי והייתי מספיק משועמם בשביל לחפש מריבות וירטואליות).

ממש לא נעלבתי

אבל זה לא מוריד מעצם העניין ולהבא לפני שאתה מאשים תקרא ותשאל... מה שהיה נחסך במקרה הזה שנשאלה דעתי. שיהיה לך אחלה יום...

ygili

New member
לא בהכרח, יניב

לי אין בעיה להיחשף, ובשני אתרי הכרויות שהייתי רשום בהם התמונה שלי הייתה גלויה. הבעיה בפורומים(של תפוז..) היא שאתה לא שולט בניהול התמונה, ואם התמונה שלך מופיעה באחד השירשורים היא תישאר שם עד ש.. (יבוא לציון גואל
) בכל אופן, אני לא רואה בפורומים אמצעי יעיל להכרויות כמו אתר הכרויות, ואפילו לא כמו להכיר בחוץ באיזה יציאה. (ולכן התמונה שלי לא מופיעה גם בכרטיס האישי). וכמוני כמוך, את התמונה שלי (היה) ניתן לקבל באופן אישי בלי שום בעיה.

אגב

בפורומים זה נגרר מהדף הראשי עם ההודעות ואחרי זמן לא רב נכנס לארכיון שלא נגיש למשתמשים :)

A d i 23

New member
לא נגיש למשתמשים ?

אתה בטוח ? ניסית ? מציעה לך לבדוק את הנושא קודם !

A d i 23

New member
תלחץ על הארכיון למטה..

ותראה שהכללל נגיש, מיום פתיחת הפורום הזה.. הודעות, תמונות, הכל !

למעלה